AMP Sp. z o. o.

Opinie o AMP Sp. z o. o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w AMP Sp. z o. o.?

Spawacz Nowy wpis

Na co może liczyć ślusarz spawacz z siedmioletnim doświadczeniem 141/135

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w AMP Sp. z o. o.?

Heheszki

A możesz sprecyzować pytanie ?

Alicja
@Heheszki

Zapewne chodziło komuś o narzędzia dla inżynierów sprzedaży. AMP oferuje służbowy telefon, laptop lub auto? Proszę o odpowiedzi.

Heheszki Nowy wpis

Laptop tel służbowy, auto służbowe bez oc ????

Czy rozmowa rekrutacyjna w AMP Sp. z o. o. odbywa się również w języku angielskim?

Heheszki Nowy wpis

Nie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie AMP Sp. z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Sai

I am very happy for my training in AMP, its very good environment where we can learn many skills and also an opportunity to make money.

Lolek

Witam jestem zainteresowany pracą i pytanie mam takie czy jest możliwość do przyuczenia do zawodu ? Oraz jakie sa mniej wiecej zarobki na rękę dla spawacza. Pozdrawiam

Lolek

Witam jak wygladaja zarobki na spawacza w netto pi razy oko ??

Witam jak wygladaja zarobki na spawacza ?? Netto ?? Pozdrawiam

Zosia

@heheszki chodzi o to czy firma zapewnia np laptopa pracowniczego?

Na stronie pracodawcy można znaleźć oferty pracy na różne stanowiska, w tym stanowiska kierownicze. Może ktoś podpowie jak wyglada rekrutacja i jak wyglada praca na tych stanowiskach?

Izabela

@Heheszki, a jaka atmosfera panuje w AMP? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Czy sprzyjają one pracy zespołowej? Czy pracodawca docenia osoby zatrudnione w firmie poprzez pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci funduszu socjalnego lub dofinansowania na dojazdy do pracy?

@Izabela

A jak w każdej atmosfera jest ok , czasem sa spiny jak wszędzie chyba zrozumuale praca to nie kacik milosny

Pracuję w AMP już ponad 6 lat. Jak czytam te opinie i komentarze to wydaje mi się, że pracuję w zupełnie w innej firmie. Moim zdaniem komentują to zawistni i złośliwi ludzie. Zespół jest zgrany lecz czasami jak to w naturze człowieka są dni lepsze i gorsze. Co do wynagradzania to nie można mieć zastrzeżeń zasadnicze plus premia za wykonane zadania, wszystko zgodnie z ustaleniami, nadgodziny zgodnie z kodeksem. Wiadomo za leżenie nie płacą. Elastyczne godziny pracy. Dzisiaj jest rynek pracownika i to pracownik dyktuje wiele - w AMP tak jest. Co do lojalki to owszem są ale podobne są prawie wszędzie w branży.

Izabela

AMP poszukuje obecnie Kierownika Produkcji: http://www.amphtt.com/ogloszenia-dot-stanowisk-pracy/kierownik-produkcji.html @Pracownik, czy możesz powiedzieć coś o tym stanowisku? Czy posiadasz informacje na temat warunków zatrudnienia na nim?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w AMP ? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Heheszki

Jak w kazdej pracy sa dni trudne i dni fajne. Trzeba czasem spiac posladki i robic a nie siedziec i czekac az ktos zrobi. Niestety praca jest praca i nie ma tak ze za siedzenie placa. Atmosfera jest oki.

Ryszard

Rozumiem, że praca w bardzo dobrej firmie jest również dobra. Szkoda, że nic nie piszecie, szukam opinii gdyż chciałbym tu pracować.

Xxx
@Ryszard

Nie warto.

Xxxx
@Xxx

Nie warto jak masz cos innego to tu nie idz

wojt

a na jakiej zasadzie zwracaja koszty przejazdu? czy jak jezdzisz swoim autem do pracy to musisz jakoś chyba im przedstawiam koszta za benzyne itp?

ficker

Jak kto uważa na rynku trzeba walczyć niestety o płace też, trzeba znać swoją cenę do swoich umiejętności i walczyć o płace upierać się na swoim. Rynek w lubuskim to w większości partyzantka i dżungla takie mamy skorumpowane władze i nieudolne urzędy które pozwalają na pewne rzeczy

ficker

xxx

prezes*

lola

chciałabym się dowiedzieć czy przypadkiem nie poszukuja kogoś teraz nadal na stanowisko agenta nieruchomości, bo mnie bardzo interesuje taka posada. mam półroczne doświadczenie na takim stanowisko innej firmie i nie wiem czy to wystarczy zeby otrzymać zatrudnienie u nich a AMP czy trzeba mieć większy staż

Zostaw merytoryczną opinię o AMP Sp. z o. o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w AMP Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMP Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AMP Sp. z o. o.