Opinie o Szybki Kęs w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Szybki Kęs. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Szybki Kęs o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szybki Kęs w Kraków

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Szybki Kęs?

Tosia Nowy wpis

Nie istnieje już ta firma adminie

xD Nowy wpis

hahahahahhahahahahah!! ciekawe co teraz robi wielki tucznik Helmut

misia Nowy wpis
@xD

dalej truje klientów , tylko pod inną nazwą.

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Szybki Kęs? Podzielcie się jakimiś radami z przyszłymi kandydatami.

On
@Paulina

Szybki kęs nie istnieje!

Firma już chyba zbankrutowała, nie?

Ch ci do tego
@Ania

Nie

Brałeś udział w rekrutacji do Szybki Kęs. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
robi

@łuki młodych tzn. do jakiego wieku? ;) W sumie jestem dopiero co po maturze, nie wiem, czy w takim razie mogę próbować sił w aplikacji...

Misiek

Pozamykali już wszystkie budki?

prawda o szybkim kęsie

najfajniej się pracuje w punktach zmienionych w popularną piekarnię :) - bo nie jest to już szybki kęs. ale jest genialny pan kierownik, że aż właściciele firmy stwierdzili, że lepiej się im opłaca wynajmować lokale innemu podmiotowi gospodarczemu, niż "super dania" kierownika sprzedawać i słuchać nieustannych skarg pracowników na temat łamania prawa pracy i grubiańskiego zachowania kierownika. przykre, ale prawdziwe. zobaczymy który punkt szybkiego kęsa się znowu zamknie i gdzie znowu pojawi się inną firma i da zatrudnienie w normalnej, ludzkiej, przyjemnej atmosferze.

persil do silan

wiesz twój styl pisania i rodzaj w jaki wyraziłeś swoją opinię przypomina mi super menagera tej firmy ktory ludzi tam pracujacych miał za nic. Teraz ma swoją firmę zgrywa wielkiego pana ale mu to nie wychodzi. Zamiast interesowac się Swoim życiem wchodzi w tam gdzie nie powinien. Pamiętaj tylko że i najlepszym może się nogą podwinac. I co do poziomu dyskusji to raczej był na normalnym poziomie ale osoby które prawda boli zawsze opinię która im nie pasuje mogą usunąć. Ta pewnie też zniknie bo dumę urazi pewnej osobie. Do administratora skoro jest zgodna z regulaminem to Czemu większość znika ? Pozdrawiam i pamiętajcie wszyscy nie ma co bac się napisać prawdy :)

a

no i znowu usunięte

Prawda

Akurat pracuje w biurze i ostatnio nikogo nie zwalniali! Nie wiem po co piszesz bzdury. Prawda jest taka kto chce to pracuje i jest zadowolony!!! A jak odnosisz sie do tipsiary złodziejki No to sory!

Gaba

Gaba masz 6 zeta to musisz byc kompletną kretynką. Wszyscy normalni maja dużo więcej. A na którym punkcie jesteś ze krzesła nie masz. Totalna kretynka! Aż mi loki opadły ;)

MONIA

Co się stało z "najlepszym " burritem w Krakowie ?

ONA

Tak warto , chyba sobie jaja robisz.

ula

Bo są frajerami, to lezą jak te krowy gdzie im każą . Całe 6,5 zł na start .

mombasa

Jeżeli stosują taką przemienność wykonywania pracy to powinni zapewnić transport, albo przynajmniej zwracać koszty jego wykorzystania. Zastanawiam się tylko jak ludzie się godzą by jeździć tyle kilometrów na różne miejsca. Przecież to powinien być obowiązek pracodawcy by tego dopilnować. W ogóle jakie pieniądze oferują na start?

Jeszcze napisz że menager i kierowniczki wiedzą kim jesteś , a napewno wszyscy ci uwierzą

Boski

Nikita zabierz sie do roboty pierogi lepić a nie pierdoły na forum pisać

NIKITA

NERO wszyscy co mnie znają wiedzą kto pisze:)A nazwiskiem raczej się nie podpisze na tym pochrzanionym forum!!

nero

NIKITA częściowo masz rację , jest tylko jedno ALE.... skoro jesteś taka odważna to czemu się podpisujesz pseudonimem :):).

NIKITA

Nero właśnie o to chodzi że nie wiem dlaczego tak piszą bo mnie 'WŁADZA' zawsze pyta ile chcę pracować a znam laski które najpierw chcą bóg wie ile godz. a potem płaczą że takie zmęczone.A jak umieją pisać na forum to może by się nauczyły mówić!

Zostaw merytoryczną opinię o Szybki Kęs - Kraków

Szybki Kęs
2.9/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Podhalańska 7
    30-430 Kraków