Opinie o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grafpol B.M.Meszkes. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grafpol B.M.Meszkes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

K…

No i ruszyła lawina wypowiedzeń a pewnie to nie koniec. No jestem ciekawy jak tym razem szefostwo podejdzie do sprawy, dadzą odejść bez zająknięcia jak to zawsze robią czy może coś zaproponują. Ludzie są już w takiej sytuacji, ze będą składać wypowiedzenia żeby poprawić sobie sytuacje. Tak jak już ktoś wcześniej tu pisał może góra zacznie coś proponować jakieś ruchy finansowe? Czy nadal będziemy obojętni i lepiej kupować „segregatory” za 400 złotych za sztukę?

Ava20
@Qwerty

Pan dyrektor chyba zapomniał że ma pracowników na dwóch magazynach o podwyższeniu plac ani słowa ogólne super tak dalej .

Obserwator

Miała być poprawa, zmiana sposobu wypłat. Rozumiem że będzie więcej niż było ale śmieszne jest nadal to ze stawką godzinowa u wielu osób jest niższa niż najniższą krajowa do tego premia by było więcej. Nie łatwiej byłoby dać wyższe stawki a premii mniej? Wtedy na papierze widać że nie zarabia się mniej niż najniższa. Druga sprawa absolutny zakaz telefonów. Książkę l gazetę itp możesz czytać ale posłuchać książki z telefonu już nie. Możesz puścić radio ale Spotify z telefonu nie. Śmieszne a raczej smutne jest to że chłopak pracuje tu już kilka lat, jeździ wózkiem widłowym. Dźwiga i wywozi cały ten (usunięte przez administratora) dostał stawkę równa bądź mniejszą niż osoby z pakowania. Zamiast dać mu wyższa stawkę pozwalają mu się zwolnić i znów będą szukać kogoś na zastępstwo który chwilę popracuje i się zwolni

Ale tutaj ponoć na umowie jest wpisana nawet niższa kwota niż najniższa krajowa... Pracujesz tutaj? Jaką Ty masz kwotę wpisaną? Skąd to Twoje zdenerwowanie? Może polecasz pracę w tej firmie? Jesteś w stanie doradzić, czy warto się tutaj przyjąć?

Czyli jak wy tu macie jakieś wyniki weryfikowane? Teraz widzę taki komentarz, w którym ktoś napisał, że osoby lepsze mogły mieć szanse na uzyskanie wyższej podwyżki. zgadza się? a na podstawie czego padała ocena? I o jakie stanowiska jeszcze chodzi prócz drukarzy?

Były Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 godziny.

Cześć Jak tam chłopaki się trzymacie? Dalej za tyle samo? Za miesiąc odezwę się do was z propozycją...

1125 Nowy wpis

Uczciwą pracą na etacie się nie dorobisz, taki jest rynek pracy w Polsce. Grafpol na tym tle się nie wyróżnia. Póki jest (usunięte przez administratora) do roboty na 3 zmiany, to jest git. Po co rozpieszczać ludzi pieniędzmi. (usunięte przez administratora)trwa w najlepsze...

Tatiana

A jak te zarobki wyglądają potem względem pomocników? Zasugerowaliście tu teraz, że nastąpiło dorównanie do najniższej? A jak to wygląda w stawkach jeśli pomocnik maszynisty awansuje o ile pln mógłby mieć więcej?

przedstawiciel

po co piszesz bzdury?Nawet te 2 zl ktore wymieniasz spowoduje,ze efektywnie dostaniesz 400z/m.l brutto wiecej.

@przedstawiciel

A jakie 2 zł było tam wymienione? Niestety nie mam już wglądu do tej treści i teraz nie mam pojęcia czy jest ona istotna z perspektywy kandydata? było jakiś czas temu ogłoszenie dla pomocnika, czy to ma cos wspólnego z ta pracą?

K…

Qwerty
@K…

Podwyżki tylko dla drukarzy. Resztę można wymienić na UKR.

@Qwerty

Nie wiem na ile w tym prawdy ale jeśli jest tak jak sugerujesz to gdzie szukać przyczyny? Z jakich powodów tylko oni są wyróżnieni?

Ava20 Nowy wpis
@Qwerty

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grafpol B.M.Meszkes. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Grafpol B.M.Meszkes odbywa się również w języku angielskim?

Super gest na początek roku! Te podwyżki są bardzo motywujące. Motywujące do szybszej zmiany pracy. Ci " lepsi" dostali więcej, reszta nie będąca drukarzami dostała mniej. To bardzo zachęca do większego wysiłku... bardzo. Podobno na każde miejsce stoi 10 za bramą.

Ilu pomocników tu potrzeba? Od tygodnia wisi oferta a widzę teraz po wpisach, że w listopadzie ktoś do niej nawiązywał już. W opisie piszą o wspólnym świętowaniu, świąt także? Mieliście jakieś paczki lub premie?

Witam chciałbym się dowiedzieć ile jest pobierane miesięcznie na składkę zdrowotną by móc korzystać z Luxmed-u?Czy firma coś dopłaca?

korzystajacy z luxmedu
@pracownik

Firma oplaca w calosci skladke Luxmedu co upowaznia do korzystania z uslug podstawowych.Jezeli masz zyczenia specjalne to doplacasz wg cennika Luxmedu

Bożena
@korzystajacy z luxmedu

A jak wygląda elastyczność firmy względem tych dopłat do benefitów? Można dla przykładu z którejś zrezygnować całkowicie i otrzymać z tego tytułu jakiś ekwiwalent finansowy?

korzystajacy z luxmedu
@pracownik

aby korzystac z Luxmedu w pakiecie podstawowym pracownik nie ponosi zadnycvh kosztow (pokrywa firma)..Chcac korzystac z leczenia specjalnego pracownik dokupuje sobie rozszerzenie pakietu..

A widzieliście może to ogłoszenie dla pomocnika maszynisty? Z miesiąc temu wygasło a po prostu praca mnie zaciekawiła. Tylko widzę tu po ostatnich opiniach, że ludzie chyba na zarobki narzekali? Mimo wszystko oferta jest wygasła, czyli ktoś jednak się zdecydował i dostał? Są teraz okresy próbne?

K+Ok

Gdyby nie narzucane przez rząd podwyżki płacy minimalnej, to wszyscy by za 1900 robili z nockami. Nic ponad minimum.

Obserwator

Zażenowany

Różnica jest, szkoda tylko że niektórzy drukarze którzy pracują już kilka lat dostali mniejsze stawki niż ci co drukują od około roku

@Zażenowany

Nie wiem czy faktycznie tak wyszło ale jaka miałaby być konkretna przyczyna tego stanu rzeczy? Tutaj robią jakies konkretne podsumowanie wyników i to na ich podstawie ustalanie wynagrodzenia się odbywa? jakie sa normy?

Donald

Ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłby opisać, jak w tej firmie wygląda możliwość rozwoju zawodowego? Czy oprócz bieżącej pracy są organizowane jakieś kursy, szkolenia? Chodzi mi o stanowisko operatora drukarza (ogłoszenie na stronie firmy).

@Donald

Będziesz miał przeszkolenie stanowiskowe i tyle. Nigdzie wyżej nie wskoczysz. Chyba że będziesz wiedział gdzie trzymać palec. Kursów i szkoleń nie ma lub sobie nie przypominam

pracownik 2
@Donald

Donald pomyliles adresy.Ta firma to nie jest szkola tylko firma produkcyjna zatrudniajaca fachowcow,jezeli chcesz sie ksztalcic rob to a mozesz zostac nawet dyrektorem,co juz w tej firmie niejednokrotnie,w ramach rozwoju zawodowego sie wydarzylo.Wiedzy i doswiadczenia w tym zawodzie uczy sie praktycznie.Na kursach mozesz uczyc sie gotowania

Krystian

Poproszę o opinię czy praca operator drukarz jest dla każdego czy po kursie szkoleniu szybko się wdrożę i będę zarabiał tyle co w ogloszeniach czy mozna szybko to opanować, jest obecnie dużo ogłoszeń tego typy w mieście i w okolicach Pozdrawiam

Oluś

Jest tu ktoś kto nie posłuchał się wcześniejszej porady i przyszedł na rozmowę? Mam na myśli te ofertę z tamtego miesiąca dla maszynisty fleksograficznego. Jaki ten 35-letni staż firmy zawarty w opisie ma wpływ na aktualne warunki pracy?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Grafpol B.M.Meszkes? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Magazynier?

Jagoda

Wkrótce czyli kiedy? Nie trzymajcie ludzi w niepewności. Ile tych miejsc będzie docelowo wolnych? I czy są jakieś konkretne wymagania co do potencjalnych kandydatów? Jeśli tak to jakie?

Nika

Hej! Jak wygląda sprawa z socjalem w Grafpolu? Czy jest wypłacane "pod gruszą"? Czy inne benefity, np. Siłownia, basen, bilety do kina. Najbardziej interesuje mnie jednak " pod gruszą". Pozdrawiam.

Hanna

"teraz"? to w jakim okresie zauważasz jakiekolwiek mankamenty i ewentualnie z jakich przyczyn? dla osób bez doświadczenia które stanowiska są w tym roku jak najbardziej do polecenia i dlaczego?

AB

Tak całkiem przy okazji to kiedy otrzymamy ekwiwalent za pranie? Ciekawe czy w tym roku dostaniemy tyle ile faktycznie należy sie za pranie odzieży roboczej, tak żeby starczyło na proszek prąd i wodę. Zawsze możemy zostawiać ciuchy do prania;)

@AB

Podkreślasz czy w tym roku, a co było w poprzednim? I tak pzt., czemu to w ten sposób jest zorganizowane, że sami pierzecie? Nikt jeszcze nie wyszedł z inicjatywą, żeby to firma jednak się tym zajmowała? Jak reagują na tego typu sugestie? Z kim się na takie tematy gada?

A ja w odróżnieniu do tych zbuntowanych pracowników, jestem wdzięczny, że mam możliwość pracy w stabilnej firmie. Zarobki nie są najgorsze, chociaż wiadomo koszty życia podrosły. Ale warto też nadmienić, że 1/2 pracowników produkcji ma wykształcenie zawodowe… także nie wiem skąd te pretensje o zarobki. Szefostwo wraz z kierownictwem robi na prawdę dobra robotę i należy być wdzięcznym a nie siać nienawiść.

Przewijarka

Często ci po zawodówce są bardziej ogarnięci , od tych po studiach. Oni uczyli się praktyki a nie teorii.

@Przewijarka

co masz na myśli pisząc o tym "ogarnięciu"? i tak pzt., to faktycznie jakieś konkretne wykształcenie miałoby być istotne a te produkcji, że to podkreślono? a na wyższe stanowiska to czego wymagają w takim razie?

Zostaw merytoryczną opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Grafpol B.M.Meszkes?

Zobacz opinie na temat firmy Grafpol B.M.Meszkes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grafpol B.M.Meszkes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grafpol B.M.Meszkes
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 8 N
    85-758 Bydgoszcz