Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Jan

No dobrze, z pewnością trzeba być kryształowo uczciwym i skrupulatnym, trzeba też potrafić zarządzać, a najtrudniejsi do zarządzania są pracownicy. Teraz został się wice sam - człowiek, który całe życie jechał na kolesiostwie partyjnym nie mając grama merytorycznego przygotowania. Czy posiadacz licencjatu politologii prywatnej szkółki tak słabej, że już nie istnieje, ma kwalifikacje do zarządzania tysiąc-osobową spółką? Kompetencji społecznych nie ma tym bardziej, a te w tym środowisku są niezbędne. Może zrobimy zakłady kiedy wice złoży wniosek o upadłość KOKu.

@Jan

Bardzo rzeczowa ocena sytuacji, to już początek końca Firmy. Dając komuś uprawnienia trzeba pomyśleć czy ma kompetencje. Pewien związek doprowadził do tej sytuacji, zastanawia to gdzie były pozostałe. Obudziły się po niewczasie . Nie może tak być , że dyktuje on nowemu prezesowi kogo ma zwolnić , a na to wygląda. Zapalczywość pewnego pana sięgnęła zenitu, krzywdzi mnóstwo osób ale nic nie jest bezkarne. Wszystko do czasu.

Zuzka

Ktoś miał wiele odwagi aby to ruszyć (usunięte przez administratora)

Żal.pl

W KOK jak i w każdej ochronie pracują wyłącznie platwusy którzy nie nadają się do żadnej innej roboty bo to ani nie wymaga większego wysiłku ani nawet myślenia praktycznie cały dzień/noc udawania że coś się robi albo spanie gdzieś po kątach a chcieli by zarabiać nie wiadomo jakie pieniądze nie wspominając że większość z nich to emeryci albo niepełnosprawni którzy ledwo co się poruszają

Bogdan

Dowiedziałem się jakie mają stawki w Trakcie. W końcu dzielą z nami budynek a są z jednej grupy. I powiem wam, że kurde nie zazdroszczę i na ich tle my i tak mamy dobrze. Związki u nich działają tak se, ludzie od wieków nie mieli podwyżek nawet takich które powinny iść razem z inflacjom. Związki i tak mają ograniczone do części załogi. Administracja w ogóle nie podlega żadnym związkom nie to co u nas.

nick
@Bogdan

Fizyczni z Traktu mają złe stawki? Ta, jasne. Chyba tylko ci co niczego nie potrafią. Powiedziałbym kto tam ma złe stawki, ale stałoby się za bardzo personalnie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wywalone mam.

Witam Cię oburzony.Mielismy podwyżki dostać a tu co ,nie widać tego w praktyce.Gdyby mi termometr dali do mierzenia temperatury to pewnie,wykonanym to zadanie z dokładną starannością, w rękawiczkach gumowych ,stara metoda z PRLu i wsadzilbym go w D...ę temu co nakazał by mi to zrobić.(nie patrząc na rozmiary termometru)

Iksmen
@Wywalone mam.

Nie dość że trzeba mierzyć i się narażać to jeszcze firma w ramach podziękowań zabiera 50gr/h z premii..

K
@Iksmen

Dzis zabieraja nam juz dodatek premiowy 8 zl do szychty oraz chca placic za ksiazeczke na bron tylko za przepracowana godzine.

Zuzka

Ludziom zabierają kasę co pracują na kopalniach i innych obiektach po to aby utrzymać pseudo stanowiska i tworząc kolejnych pseudo kierowników w spółce a to my pracujemy na tych ludzi co grzeją ciepłe posadki w spółce. Szkoda że tam nie redukują stanowisk pracy i utrzymują na Etatach emerytów górniczych. Dużo można byłoby pisać o tej firmie za chwilę dla Koku będziemy pracować za miskę ryżu. Teraz śpiewają ze chcą zabrać dodatek za broń tj 350 zl????. Niestety nie jest to firma godna polecenia ani dla pracowników ani dla firm które by chciały korzystać z naszych usług ????

Ślepy

Czy wnajbliszym czasie w KOK-u będą kursy kwalifikacyjne na pracownika ochrony?, jakie trzeba spełnić warunki aby muc ukończ takie szkolenie.

Kikx

I znowu firma zabrała po 50gr/h z premii tym razem po cichu bez informacji..Jak długo jeszcze będziemy tak"doceniani"...

Komandos

Witam jaka jest stawka na umowę zlecenie na godzinę z bronią w grupie Kok??. Dzięki za info

Stara
@Komandos

Niestety za mała. Jeśli chcesz chodzić w 5 40 minutowych patrolach przez 8 godzin to gratuluję wyboru.

Naznaczony

Na ONF 06 jest jeden z wynikiem pozytywnym ma pseudonim "Smierdziel" nie dbał o higienę i nie myl się.Ci którzy to znają zawsze na niego narzekają!

Pawulon

Jutro w niedzielę z ONF 06 mamy mieć testy na koronkę! Jestem jehowa i nie dam się pobrać krwi!

Pawulon

BHP.owiec krzyczy "maski włòżcie ,rękawiczki na ręce termometry w dłoń i celuj w skroń!" Jest to ONF 08 jak jest u Was?

Gall.
@Pawulon

Bereska Krystian to ty?

Silver

Czy są jakieś miejsca pracy na kwk Marcel i Rydułtowy jeśli chodzi o KPOF ?

Oburzony

Czy zleconiadawca ,moze narzucic badanie temperatury pracownikom zakładu,przez pracowników ochrony? Tak się dzieje na jednej z kopalni (SRK) nakazała to robić!

iksmen

Czy ktoś się orientuje czy w firmie od Stycznia planowane są jakieś podwyżki??

K
@iksmen

Wyrownania do najnizszej krajowej a nie podwyzki.

Jarosław
@K

Z tego co piszesz podstawa pensji nie jest zbyt wysoka. Czy można więcej zarobić pracując po godzinach za ekstra pieniądze lub starać się o premię uznaniową? Chętnie dowiem się, czy pracodawca stwarza takie możliwości.

@Jarosław

Wygląda to tak, że dostajesz dwie umowy umowa o pracę etat w koku i umowa zlecenie w kopalniach rudzkich. Dodatkowo miałem tak, że wszystkie obciążenia z umowy zlecenia były dodawanie do etatu, a w kopalniach rudzkich dostawałeś na pasku to co na rękę. Także dochodziło do absurdu płacowego, gdzie na umowę zlecenie dostawałeś więcej niż na etacie... Także nadgodziny są tutaj koniecznie, byś coś zarobił, a o to chodzi jeśli idziesz do pracy.

Tui

Ha halembie potrzeba ludzi bo kilku się zwalnia

Zenek

Czy wiecie już jak może rozstrzygnąć się spór firmy? Będzie ponownie praca?

ANNA
@Zenek

JAKI SPÓR?

Igor

@D.M Czy możesz uzasadnić swoją opinię? Interesuje mnie praca i dziwi taka ocena.

D.M

N I E P O L E C A M D-ca zmiany (były) OSF 05

oburzony

ile biorą w łapę żeby jeździc po hołdzie na crosie w rydułtowach , to ma być ochrona ???? trzeba poinformować PGG

Hehehe
@oburzony

Mało biorą bo pgg już dawno by na tym biznesie łapę położyło gdyby było to dochodowe ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń