Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

Czy w Sprint S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Tak na święta w czasach galopującej inflacji dostaliśmy skarpetki i słoik miodu.....normalnie szok biorąc pod uwagę ,że robią kontrakty za miliony????

asdf Nowy wpis

Cześć. Jaki specjalista ds. serwisu zatrudniłbym się teraz na B2B gdyby przyjęliby mnie na te ofertę, która jeszcze wisi w sieci. nie wiem tylko jeszcze jakie zarobki są oferowane i czy przy B2B byłby opcjonalny urlop do dogadania. Wiecie coś o tym?

Benek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Cześć czym dokładnie i wprost zajmuje się business development manager z cyber security w tej firmie ? Wiem czym zajmuje się development manager w innych firmach zajmujących się tworzeniem oprogramowania, ale ostatnie ogłoszenia z tej foriumy wyglądają mi raczej na stanowisko przedstawiciela sprzedającego usługi z zakresu cyber security (czyli sprzedaż systemów bezpieczeństwa) ? Czy dobrze rozumiem, że taka sooba w tej firmie ma jezdzić po kraju i szukać kupujących etc ? Ps jakie są widełki, jeśli chodzi o podstawę zarobków na tym stanowisku ?

Nie każdemu przypadł do gustu prezent na święta? Nikt już nie ruszył nawet tamtego wątku, dlatego zaczęłam się nad tym zastanawiać. Fakt faktem poszukiwany jest specjalista ds. marketingu, nie widzę jedna w ofercie informacji dotyczącej kwoty od której się zaczyna. Pomożecie? Na start każdy ma tak samo? co z podwyżkami?

KT

Ilość ogłoszeń na to stanowisko powinno dać ci do myślenia,a z tego co łatwe w obserwacji to pracują tam ciągle te same osoby a nowe to tylko chwilowe epizody. Cos ewidentnie jest nie teges

@KT

Ja wcześniej tego stanowiska nie śledziłem, bo do innej pracy mnie ciągnie. A o co chodzi z działem marketingu ze dużo ofert wcześniej było? na ile mniej więcej osób w zespole?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sprint S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Nie polecam tej firmy , jeśli chodzi o atmosferę w firmie i kolegów jest super, ale praca za (usunięte przez administratora) niestety już dawno się skończyła... No ale jak trzeba utrzymać całą armię nieproduktywnych biurokratów to Ci którzy robią obrót w firmie niestety zarabiają najniższą krajową... Omijajcie szerokim łukiem ta firmę.

Utrzymanie całej armii? Czy z tego co piszesz wynika sugestia, że w biurze na żadnym stanowisku nie zarobisz minimalnej? Nawet jak nie masz doświadczenia? chyba, że nie biorą takich osób?

Czy w Sprint S.A. występują paczki/bony świąteczne?

p

No chyba zartujesz.......w kazdej firmie sa jakies dodatki tu nie widza problemu inflacji ,tego ze pracownicy wiaża ledwie koniec z końcem

@p

Czy wspomniani pracownicy sami zaznaczyli swoje wątpliwości co do aktualnych wysokości pensji? I czy pod koniec roku można czegoś się spodziewać? Widziałem na stronie te akcje bonusową za polecenie znajomego, z opisu wynika bonus nawet do 6 tys., czy ludzie obecnie się w to bawią?

oddział Warszawski

Wypowiem się wydaje mi się obiektywnie, bo i z perspektywy czasu jestem w stanie to zrobić. Praca jak i specyfika firmy nie jest dla każdego. Stażyści generalnie uciekajcie tu nie ma co tracić czasu, nie dość, że potrzebujesz dobrego wykształcenia to dostaniesz minimalną krajową i perspektywy rozwoju są mierne. Zespół systemów transportowych w skrócie: kierownik jako człowiek złoto - nie pushuje ale też nie daje za bardzo spoczywać na laurach, raczej ten typ wspierającego szefa. Zespół też w miarę zgrany ale z czasem dochodziło do małych spięć i pretensji, że masz coś umieć czego Cię dobrze nie nauczyli - głównie od jednego z menedżerów na styl wanna be szef - przesympatyczny chłop ale pracować z nim byście nie chcieli, tak mi się przynajmniej wydaje. Generalnie wsparcie od doświadczonych kolegów jest niewielkie, bo są obciążeni obowiązkami, więc albo wytłumaczą Ci po łebkach coś jak już mają chwilę albo dadzą materiały i masz ucz się sam, bo ja się sam uczyłem jak tu zaczynałem. Poziom szkoleń jest zerowy, nie ma tam żadnego wprowadzenia do roli jaką masz się zajmować czy specyfiki pracy na przetargach i projektach. Nie uczestniczysz w spotkaniach, nie masz jak się osłuchać, a potem pretensja, że czegoś nie wiesz o przetargu albo o tym, że przecież zawsze tak robimy - no fajnie ale mogliście powiedzieć. Dyrektor jest tragiczny. Chyba najgorsza postać Warszawskiego oddziału - stara szkoła zarządzania czyli pracownik sobie pogada jak by się chciał rozwijać i dostać przy tym więcej pieniędzy, a on i tak walnie gadkę, że nie da się już zmienić umowy, bo za dużo zmieniania w papierach i że prezes musiałby na to spojrzeć ale w ogóle to będzie Pan więcej zarabiał przecież, bo (usunięte przez administratora) podnosi minimalną krajową od nowego roku :). Prezes też udaje, że tak tak słyszał od dyrektora, że chcesz podwyżkę ale jak rzucasz papierami to jest zaskoczony i trzeba było do niego bezpośrednio przyjść, a nie do dyra pogadać o podwyżce. Może jako nie pierwsza praca to jeszcze do przeżycia tak na popracowanie rok, może dwa. Chyba wtedy więcej płacą ale nie sugerujcie się, bo było wielu, którzy tak przychodzili na pół roku/rok. Raczej zdecydowany % ludzi narzekało na kasę. Ja wytrzymałem tam za długo i uważam, że był to czas stracony ale też szkoła życia dzięki, której wiem jak wygląda (usunięte przez administratora) i antykultura pracy. Z pozytywnych rzeczy to przesympatyczni ludzie w biurze i generalnie całkiem sympatyczna atmosfera poza momentami jak przechadza się korytarzem dyrektor i wieje chłodem. Zostawiam opinię w temacie Olsztyńskiego oddziału, bo nie ma tu Warszawskiego, a myślę, że lepiej żeby się młodzi ludzie trzymali z daleka takiego środowiska pracy.

Jedna gwiazdka dla pani HR z Olsztyna - za niesłowność i siedzenie bokiem do kandydata.

@Marcin

A jaka to niesłowność? Mieli się odzywać z feedbackiem i tego nie zrobili czy chodzi o coś innego? Wyjaśnisz mi?

@Michał

chyba byłem zmęczony i nie poszło mi najlepiej :(

Renata
@Marcin

Nie rozumiem, najpierw twierdzisz że problem tkwi w pani z hr, a teraz, że Ty byłeś zmęczony?

@Renata

Wszedłem tu z ciekawości po paru miesiącach i widzę, że ktoś się wypowiedział w moim imieniu - chyba kogoś zabolało. Polecam zaczynać zdanie wielką literą i kończyć kropką. Panie Michale, tak, chodzi o feedback. Gdy umawiamy się na konkretny termin, to się tego trzymamy. Ja też przyszedłem na spotkanie punktualnie, a nie po trzech tygodniach. Do tego prosiłem o telefon, a nie o pocztówkę internetową.

Elektronik
@Marcin

Niestety niektórzy tacy są i to świadczy o nich. Ich podejście do ludzi świadczy o nich samych... Żenada

Hanna
@Elektronik

Hej, widzę, że elektrykiem jesteś chyba, a właśnie info jest na stronie, że szukacie i to w sumie na każdą lokalizację. Którą byś polecał? Olsztyn odpada ze względu na ten wątek? Co można napisać o warunkach w Mysłowicach?

Czy pracodawca Sprint S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Helsing

Nic nie otrzymasz, ani wsparcia, ani szkoleń, ani kursów, ani żadnych dostępów do akademii rozwoju. Dyrektor, demotywator, muchy w nosie, zero empatii, zero pozytywnych słów, zawsze mało zawsze źle zawsze popraw się, wyjdź i nie wracaj. Kierownik nic nie mogę, zgłosc się do dyrektora. W tej firmie nie licz na rozwój.

Elektronik
@Helsing

Dokładnie a najlepszy jest kierownik (beznadzieja)

Anka

a ja sie zastanawiam ile tu jest opinii od ludzi a ile od sztucznej inteligencji, która nakręca rozmowy na tym portalu?

@Anka

trafna uwaga, coraz mniej merytorycznych opinii :(

Dominika
@Piotr

A jakiejś konkretnej informacji poszukujesz?

@Dominika

a kto pyta?

Wolf

Niska pensja, Wysokie wymagania, praca bez porządnych narzędzi, sam złom, brak ubioru kompletnego i porządnego. Brak kompetencji, odpowiedzialności i decyzyjności, brak empatii, brak atmosfery, brak wsparcia, brak możliwości rozwoju, brak dostępów wg. ofert pracy do dostępow akademii rozwoju, brak możliwości rozmów. Nie licz na godne zarobki, na rozwój, kształcanie i wyposażenie. Tu nie lubią takich co dyskutują i mają chęci, (usunięte przez administratora) mile widziane z wiedzą na poziomie nie dyskutujących, za niska pensje, z własnym sprzętem. No i coroczna ocena pracownika nt. rozwoju, poszerzenia wiedzy, itd., dzięki czemu firma ma podstawę do nie podwyższania pensji bo nie spełniłeś warunków wg oceny pracownika, której firma nie daje możliwości spełnić, bo nie chce. Nie polecam, tu traci się chęć do wszystkiego..i nie otrzymasz żadnej pomocy.

Czemu nic nie piszecie na forum Sprint Sp.z o.o.? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Pan zawsze Pan.

Co tu pisać. Chlopstwo W Lenina jak dostało władze to rozum odebrało. Najpierw krzyczeli zniszczyć Panów. A teraz jak coś powiesz napiszesz straszą Sądami prokuratura. (usunięte przez administratora)leninowcow.W.Witos dał chlopstwu wolnosc ale co z wolnosci jak oni umieją tylko kraś.(usunięte przez administratora)tragedia.

bc

z tymi 1400 zł co zarabiacie to chyba żyjecie poniżej progu ubóstwa , tyle to sprzątaczki wyciągają w byle jakiej firmie , widać , że wasza praca jest już nic nie warta

nikt
@bc

Sprzątaczki to często pracują na etatach dla kilku firm na raz, przychodząc do każdej z firm na 2-4 godzin, więc mają solidną sumaryczną pensję powyżej średniej krajowej, nawet 3 razy większą niż te 1400 zł.

H.

Byłem tam przez miesiąc ponad 20 lat temu. Dziś nic się nie zmieniło w wyglądzie samej siedziby firmy. Złote halogeny w rigipsach kiedyś wyglądały świetnie. Dziś nawet te same kafelki na podłodze bardzo mocno wytarte. Jak do mnie dotarły wieści organizacyjnie, ta firma zatrzymała się w czasach świetności tych materiałów. Właściciele śmigają helikopterem a szeregowi pracownicy szukają złotówek na spłatę rat i dopięcie portfela na koniec miesiąca. Typowy Olsztyn. Sami kierownicy którzy nie mają komu zlecić prac do wykonania. Dziwne to wszystko dla mnie bardzo.

Emeryt

Tak się zastanawiam i mam podejrzenie . Dlaczego nie kiedy nie można odzyskać monitoringu z przestępstwa. Trzeba by było sprawdzić jaka firma montowana kamery.

Leszek były mors.
@Emeryt

Teraz już wiem z kont u niektórych piękne ďacze , auta, motory, jachty. !!!!!!

Tamara

Świetna i profesjonalna firma, rozwijająca swoje działania a przy tym dobry pracodawca.

Informacja

Witam, zastanawia mnie praca w Olsztynie, zauważyłem ofertę Sprintu na stanowisko: Projektant Sieci Telekomunikacyjnych. Ktoś pracuję na tym stanowisku albo w firmie i może powiedzieć o warunkach, rozwoju ? w szczególności płacy jaka jest na początku, a jaka po np 2 latach. Czy jest osiągalne tam 4-5k czy to tylko marzenie i możesz liczyć na 2500 na rękę.

Sprint
@Informacja

Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/-a tą ofertą pracy, zapraszam do złożenia aplikacji. Bezpośrednia rozmowa będzie najlepszym sposobem otrzymania z pierwszej ręki wyczerpujących informacji o firmie, warunkach pracy i płacy, czy możliwościach rozwoju zawodowego. Będzie to też okazja do zaprezentowania własnej kandydatury, kwalifikacji, czy umiejętności. Najbliższe rozmowy kwalifikacyjne planujemy w ostatnim tygodniu marca. Proponuję nie czekać z wysłaniem CV.

@Informacja

nie licz na 5 tysięcy chyba ze brutto

Cezary

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

trędowaty
@Cezary

Mobing

Weronika
@trędowaty

Czy mógłbyś podać konkretne przykłady swojego oskarżenia względem firmy Sprint? W obecnej formie są one mało zrozumiałe. Zawsze warto uzasadniać swoje zdanie, aby nie okazało się ono bezpodstawne. Mobbing to niestety bardzo poważne oskarżenie. Jeśli rzeczywiście miał on miejsce w firmie, zachęcam do skorzystania w nowej funkcji na forum poprzez klikniecie w baner "zero tolerancji".

kim

jak wygląda tam praca na stanowisku technik serwisu??

Jakieś aktualności z pracy w firmie mógłby ktoś napisać. Interesuje mnie praca w firmie i dobrze wiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.