Opinie o Impel Katowice w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Impel Katowice. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Katowice o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Katowice w Katowice

OLO Nowy wpis

Czystego konta to firma raczej nie ma skoro usuwa nie wygodne komentarze z tej strony. Kolesiostwo nepotyzm i (usunięte przez administratora). Nie polecam żadnego obiektu w Zabrzu jak jeszcze mają. Wszystkie tracą i nie przedłużą Ci umowy jak się postawisz. Zmarnowany czas i kolejne świadectwo pracy. Ps. Jak usuniecie ten komentarz to wpiszę kolejny ku przestrodze dla innych.

zadowolony Nowy wpis

Firma z całą pewnością należąca do dobrych pracodawców więc warto aplikować.

MOP2019 Nowy wpis

Impel facility w katowicach to Tragedia ludzi maja za nic ,dostawa chemi na miesiac jest rozkradziona w góra tydzień potem pretensje na co tyle poszło , na umowe czekasz miesiac w najlepszym wypadku na przedłuzenie przywozą ci umowe o prace nie informujac cie ze jest juz na 1/2etatu a nie na cały , kierowniczka regionalna ma cie w (usunięte przez administratora) , brygadzisci wyzywaja a jak do nich dzwonisz na słuzbowy mają codziennie szkolenie , pytam czego mozna sie dziennie uczyc? olewaja cie totalnie jedno tylko prawda wypłata na czas reszte zbierasz w miejscu pracy czyli opieprz to twoja premia za brudne mopy za brak odzieży roboczej, jako były pracownik nie polecam i zarazem odradzam kazdemu kto pomyśli o tej firmie

s,n Nowy wpis

witam a kto pracowal w impel jako salowa to jest zenada jeszcze p Halina z mkolowa to jest zenada

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Impel Katowice spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
marior

pracuje juz dwa lata i nie narzekam jest dobrze, kto chce pracowac to sie utrzyma i bedzie dlugoletnim pracownikiem polecam

danio

Koala, a sprobuj do nich zadzwonić, podejrzewam,że jak zadzwonisz to sie dowiesz jak to wszystko wyglada moze szukają jakiegos ochroniarza

wcześniej PKM a teraz IMPEL tam to jest po prostu cyrk nie dośc że mało płacą to jeszcze są kary i odciągają od wypłaty i co z tego masz?no gómno ochłapy oni dobrze wiedzą ze ludzie będa tam pracowac bo innej roboty szybko nie znajdą no i wykorzystuja patologia po prostu to się zmieni?taaaaa chyba w snach

ktoto

Witam, Czy podzielicie się opinią na temat Pana zarządzającego oddziałem południowym???

Kpina!!! Impel w Katosach schodzi na psy dosyć że na zlecenie płacili 5zł to obniżyli na 4.50zł oczywiście nie mówiąc nikomu o tym! Kto normalny w tych czasach za taka kase będzie pracował? Tyle się zarabiało 10 lat temu... Się nie dziwie że teraz chcą przyjmować ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności (bez urazy) Ja mam stopień lekki i nie przedłużyli umowy i teraz musze zaiwaniać po ponad 300 godzin żeby dostać pieprzony tysiak. To jest chore co oni robią z ludzmi.. Mam nadzieję że znajdę prace w innej firmie i będzie lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w Impel Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Impel Katowice