Impel Katowice

Katowice

Opinie o Impel Katowice

anonim 2011-08-02 08:24:55
Kpina!!! Impel w Katosach schodzi na psy dosyć że na zlecenie płacili 5zł to obniżyli na 4.50zł oczywiście nie mówiąc nikomu o tym! Kto normalny w tych czasach za taka kase będzie pracował? Tyle się zarabiało 10 lat temu... Się nie dziwie że teraz chcą przyjmować ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności (bez urazy) Ja mam stopień lekki i nie przedłużyli umowy i teraz musze zaiwaniać po ponad 300 godzin żeby dostać pieprzony tysiak. To jest chore co oni robią z ludzmi.. Mam nadzieję że znajdę prace w innej firmie i będzie lepiej
ktoto 2012-02-19 23:26:31
Witam, Czy podzielicie się opinią na temat Pana zarządzającego oddziałem południowym???
ja 2012-07-27 12:40:26
wcześniej PKM a teraz IMPEL tam to jest po prostu cyrk nie dośc że mało płacą to jeszcze są kary i odciągają od wypłaty i co z tego masz?no gómno ochłapy oni dobrze wiedzą ze ludzie będa tam pracowac bo innej roboty szybko nie znajdą no i wykorzystuja patologia po prostu to się zmieni?taaaaa chyba w snach
danio 2016-04-21 17:52:20
Koala, a sprobuj do nich zadzwonić, podejrzewam,że jak zadzwonisz to sie dowiesz jak to wszystko wyglada moze szukają jakiegos ochroniarza
Zostaw swoją opinię o Impel Katowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Katowice