Profil firmy Impel Katowice

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o Impel Katowice

anonim 2011-08-02 08:24:55
Kpina!!! Impel w Katosach schodzi na psy dosyć że na zlecenie płacili 5zł to obniżyli na 4.50zł oczywiście nie mówiąc nikomu o tym! Kto normalny w tych czasach za taka kase będzie pracował? Tyle się zarabiało 10 lat temu... Się nie dziwie że teraz chcą przyjmować ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności (bez urazy) Ja mam stopień lekki i nie przedłużyli umowy i teraz musze zaiwaniać po ponad 300 godzin żeby dostać pieprzony tysiak. To jest chore co oni robią z ludzmi.. Mam nadzieję że znajdę prace w innej firmie i będzie lepiej
ktoto 2012-02-19 23:26:31
Witam, Czy podzielicie się opinią na temat Pana zarządzającego oddziałem południowym???
ja 2012-07-27 12:40:26
wcześniej PKM a teraz IMPEL tam to jest po prostu cyrk nie dośc że mało płacą to jeszcze są kary i odciągają od wypłaty i co z tego masz?no gómno ochłapy oni dobrze wiedzą ze ludzie będa tam pracowac bo innej roboty szybko nie znajdą no i wykorzystuja patologia po prostu to się zmieni?taaaaa chyba w snach
Koala 2015-10-11 13:36:31
Cześć wszystkim. Szukam informacji o firmie ochroniarskiej Impel z Katowic i nie wiem czy dobrze trafiłem. Zastanawiam się nad podjęciem nowej pracy, właśnie jako ochroniarz, ale nie wiem czy brać Impel pod uwagę. Miałem nadzieję, że znajdę tu ciekawe opinie, no ale jak widać, cisza od trzech lat i chyba się niczego nie dowiem.
danio 2016-04-21 17:52:20
Koala, a sprobuj do nich zadzwonić, podejrzewam,że jak zadzwonisz to sie dowiesz jak to wszystko wyglada moze szukają jakiegos ochroniarza
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Katowice