Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Impel Katowice

Pracowałeś w firmie Impel Katowice i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-08-02 08:24:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kpina!!! Impel w Katosach schodzi na psy dosyć że na zlecenie płacili 5zł to obniżyli na 4.50zł oczywiście nie mówiąc nikomu o tym! Kto normalny w tych czasach za taka kase będzie pracował? Tyle się zarabiało 10 lat temu... Się nie dziwie że teraz chcą przyjmować ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności (bez urazy) Ja mam stopień lekki i nie przedłużyli umowy i teraz musze zaiwaniać po ponad 300 godzin żeby dostać pieprzony tysiak. To jest chore co oni robią z ludzmi.. Mam nadzieję że znajdę prace w innej firmie i będzie lepiej
zdjecie uzytkownika
ktoto - 2012-02-19 23:26:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, Czy podzielicie się opinią na temat Pana zarządzającego oddziałem południowym???
zdjecie uzytkownika
ja - 2012-07-27 12:40:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wcześniej PKM a teraz IMPEL tam to jest po prostu cyrk nie dośc że mało płacą to jeszcze są kary i odciągają od wypłaty i co z tego masz?no gómno ochłapy oni dobrze wiedzą ze ludzie będa tam pracowac bo innej roboty szybko nie znajdą no i wykorzystuja patologia po prostu to się zmieni?taaaaa chyba w snach
zdjecie uzytkownika
Koala - 2015-10-11 13:36:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cześć wszystkim. Szukam informacji o firmie ochroniarskiej Impel z Katowic i nie wiem czy dobrze trafiłem. Zastanawiam się nad podjęciem nowej pracy, właśnie jako ochroniarz, ale nie wiem czy brać Impel pod uwagę. Miałem nadzieję, że znajdę tu ciekawe opinie, no ale jak widać, cisza od trzech lat i chyba się niczego nie dowiem.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Impel Katowice!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Katowice

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: