Opinie o OBI szwedzka w Poznań Szwedzka 2

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OBI szwedzka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w OBI szwedzka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI szwedzka w Poznań Szwedzka 2

OLo

Krótki opis co się dzieje na Szwedzkiej w Poznaniu Pozwalniali mnóstwo ludzi, reszta sama się stopniowo zwalania na ich miejsce nikogo nowego nie zatrudniają. Na dziale kas bywa tak , że nie ma żadnej kasy otwartej na linii i ta jedna biedna osoba na info ogarnia reklamację, zwroty i kasuje na gotówkę!!! NA kasach ogrodowych to jedna osoba musi przez całą swoją zmianę ogarniać tą gigantyczną kolejkę! Bo nie ma ludzi żeby obsadzić drugą kasę! Ludzie są już wyczerpani psychicznie, pewnie będą długie L4 i następne zwolnienia. A co na to centrala??? Sugerowana jest za słaba!!! Trzeba sprzedawać miliony więcej bateryjek!!! Trzeba trzymać poziom obsługi klienta !!! To nic, ze klienci pozostawiają koszyki bo nie chcą czekać w tych kolejkach, bo pracownicy nie są w stanie fizycznie ich obsłużyć! Na działach nie lepiej!!! Jedna osoba na dziale farb i mieszkać !!! Jedna osoba na dziale sanitarnym!!! Najlepiej mają kierownik działu ogród i jej zastępczyni, one to się chowają po szatni lub magazynie!!! Byle nie obsługiwać klientów, niech nowi nieopierzeni się zarzynają!!! Ogólnie dramat Panie i Panowie!!!!!

luko

100 zl brutto!!! Na tyle może liczyć podwyżki pracownik z wieloletnim doświadczeniem!!! Pracuje za 3 , bo ludzi pozwalniali , pracuje za młodych -ciągle siedzących na elkach nic nie umiejących . Sto polskich pelenów , plują w twarz i mówią że deszcz pada...

Alkomat
@luko

Stówę podwyżki to dawali w tej firmie w 2017 czy 2018. Jak widać inflacja nie robi na dyrekcji tej firmy żadnego wrażenia. Dziwię się że w ogóle podpisałeś ten aneks. Mogli go sobie ..przeznaczyć na W.O.Ś.P. Gdyby wypłacili Tobie przysłowiowego "liścia" to sądzę że mniej by bolało.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z OBI szwedzka? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

A jak wyglada wypowiedzenie w tej firmie? Pisemnie czy przez ten umownik? I jak wygladaja te 2 tyg wypowiedzenia? Czy podczas tych 14 dni, sa momenty, gdy kierowniczka sie msci czy cos takiego? ze to widac golym okiem, ale przyznac sie - nie przyzna

Człowiek armia, 1 za 5 Nowy wpis

Kategorycznie odradzam to miejsce pracy. Pomijając negatywne epitety to po prostu sa dwie drogi. Albo jestes meblem rzucanym po wszystkich działach dostajac zadania niezwiazane z twoim stanowiskiem. Albo jedziesz na wazelinie będąc ogonkiem kierowników. Doradcy jak i kierownicy zmieniają sie częściej niż pory roku. Wpływ ma słaba organizacja firmy, dyrektor dla którego wazne sa tylko tabelki w excelu i smieszne uśmieszki na zebraniach oraz brak odpowiedniej ilosci pracowników na działach. Jeśli masz jakies pomysły, ambicje i lubisz udoskonalać swoje stanowisko pracy to w obi o tym zapomnij. Posłuchaja, kiwną głową i tylko tyle. Jeśli liczysz na awans to to zależy czy jestes pupilkiem jakiegos kierownika. Wtedy mozesz zostać zastępcą kierownika NAWET bedac jeszcze zwyklym doradcą. Układy i układy. Warunki pracy tez zabawne. Wózki, paleciaki i wszelkie sprzety w wiekszosci maja takie wady które potrafią zagrozić bezpieczenstwu. Stan techniczny mimo pozwolen UDT, wymaga mocnej poprawy. Nie wspomne o braku ilosci przez co biegasz i szukasz chocby paleciaka. Przypomne tez, ze idzie sezon letni a ta tonąca barka nadal nie ma klimatyzacji. W lato +30 stopni bez wentylacji. ALe nie martw sie. Kierownik poklepie po ramieniu i pojdzie dalej do swojego biura z klimą przytakując, ze damy rade :))) Premie istnieją tylko w ich reklamach. Nie ma ich w markecie. Z tego wzgledu, ze market nie sięga wyznaczonych targetów od bardzo dawna. Kiedys sie zdarzyła premia to było to jakies 200 brutto okolo. W kwestii jeszcze podwyżek to tez nie ma co liczyć na rozsądne stawki. Firmy nie stać na nowych pracowników a co dopiero na godne wynagrodzenie. Najzabawniejsze jak ta śmieszna kadra białych koszul cos pierdzieli i porównuje sie do castoramy i leroy. Wy im mozecie buty czyścic najwyzej :) tylko na tyle was stać. Powinniscie przeprosić konkurecje za porównanie sie do nich. Nie pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na zamkniecie obi na franowie. Zmarnowane nerwy, lata..

luko

Blondynka szatynka ruda
@luko

Podwyżka nie zależy od lat pracy tylko od tego jak pracujesz. Zastanów się jak wygląda twoja praca może jesteś leń Użalasz się nad sobą nawet nie masz odwagi podagć z dyrektorem tylko wylewasz smutki na forach robiąc zamęt.Mam nadzieję że nie jesteś z mojego działu od takich ludzi trzeba się trzymać z daleka. Moja podwyżka w tym roku super! Ale to dzięki mojej pracy skakaniu po drabinkach byciu w wielu miejscach jednocześnie. Weź się za robotę a będą pieniądze.

Stachu
@luko

Jaki biedny to po co tam siedzisz? Pytanie do mniej pokrzywdzonych czy obi jest dobrym pracodawcą? Są premie frekwencyjne?

Nick Nowy wpis
@Stachu

Nie ma czegoś takiego jak premia za obecność. Co do Obi to jest średnim pracodawcą.

Nick Nowy wpis

Kierownicy DPT i tak wszystko wiedzą, widzą oraz komentują ze swojego Królestwa Toksyny.

Alkomat Nowy wpis
@luko

Czy w OBI szwedzka poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Czy jest możliwość pracy w OBI szwedzka na część etatu?

vkavka

jest możliwość umowy na zlecenie, ale z dnia na dzień potrafią ją rozwiązać i w sumie tylko na kasach

Doradca Klienta

Dwie tury rozmów - pierwsza z kierownikiem działu, druga z dyrektorem. Rozmowa (z Marleną - kierowniczką działu Ogród) b. przyjazna, spokojna, miła. Chyba najnormalniejsza rozmowa kwalifikacyjna w moim życiu :) Uczciwie opisała warunki, wymagania, opowiedziała, jak wygląda praca w dziale, uprzedziła, że pracy jest dużo, opowiedziala o kolegach. Na moje pytania dostałam porządne, uczciwe odpowiedzi. Na rozmowie zrobiła na mnie tak dobre wrażenie, że chciałam dla niej pracować. Z dyrektorem też b. spokojnie. Podczas pierwszej rozmowy (z kierownikiem) wypełnia się krótki test z rodzaju "w stosunku do ludzi jestem... wybrać: przyjazny, żartobliwy, itd" Wyniki wysyłane do Warszawy. Wynik "przyjąć/nie przyjąć". Ale decydujące zdanie o przyjęciu ma kierownik działu - bo to on musi się potem z nami męczyć :)))

Nie było dziwacznych, ani niezręcznych pytań. Pytania o zainteresowania, umiejętności, dlaczego chcesz pracować właśnie w OBI, itp.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
klient

katastrofalny sklep . drogo , bałagan na półkach, towar zdekompletowany , pracownicy pochowani za kartonami , a jak zapytasz o coś to nic nie wie , lepiej to zamknijcie i nich otworzy się w tym miejscu coś profesjonalnego

kalioppe

żałuję że wogóle się tam zatrudniłam człowiek tyle z siebie dawał latał między działami pomagał a i tak nie był doceniany....na dziale kas koszmar główną kierowniczkę nazwać "okropną" to zbyt delikatne określenie....do nikogo nie miała i nie ma szacunku ludzie co chwile przychodzili odchodzili jestem zdania że wszystko jest jak bumerang ....liczę na to, że wiele fajnych osób które tam poznałam podejmie kroki by zmienić pracę bo warto....a to miejsce omijać szerokim łukiem tym bardziej na zmiany....za które i tak jest marna kasa a kierownictwo tylko się wyżywa bo stale im mało.....ludzi mają za nic....SZKODA ZDROWIA

Były pracownik.

Jak ja odchodziłam, to sami się zwalniali. Potrafiło się posypać kilka wypowiedzeń w tygodniu.

Ja się zwolniłam, bo nie szło się dogadać z kierownictwem działu kas. Wypłatę masz nawet przed 20. Zależy jaka firma. Stroj roboczy zapewnia Ci pracodawca. Jak schodzisz na przerwę, to albo zabezpieczasz kasetkę, zamykasz kase i schodzisz, albo przychodzi inny kasjer ze swoją kasetka, a Ty swoją zabierasz albo do biura, albo logujesz się na innej kasie i zabezpieczasz. Nikt na Twojej kasetce nie kasuje. A jeśli będziesz miał manko to masz odpowiedzialność majątkowa i po prostu będą Ci to odciągać z wypłaty. Podejrzewam że zatrudniasz się na sezon letni, bo kasjerzy idą na urlopy itp Nie chce Cię straszyć, ale po sezonie zaczną obcinać godziny i zwalniać pracowników z zewnątrz. Po ostatnim sezonie tak się niestety stało

Czyli, nie muszę płacić za strój roboczy? Bo w umowie jest, że jednorazowa płatność I jakie są zmiany ? Po 8h max ? I najwcześniej kiedy miałaś wypłatę ?

Ja już miałam koło 16 nieraz. Tzn ja nic nie płaciłam za strój roboczy. Chyba że teraz coś się zmieniło, bo ja zaczynałam przez firmę zewnętrzną w 2016r. Ja miałam po 8h, a nieraz więcej, bo ktoś tam nie przyszedł. Nieraz miałam zmianę po 9,10h.

A dlaczego? Co jest nie tak z kierownikiem i o ktorym mowisz? Co z kasami nie tak jest?

Była

Był już tu wpis o tym, ale został usunięty, dlaczego nie wiem, nie zawierał żadnych wulgarnych, obraźliwych treści..Po prostu Pani kierownik jest bardzo specyficzna.. zatrzymała się w zarządzaniu w dawnej epoce..

Kierowniczka działu Kas i Pok jest osobą bardzo mściwa, nie mająca za grosz szacunku dla pracownika. Jak weźmiesz L4 albo uż, to na drugi miesiąc masz albo same miedzyzmiany, albo same popołudniówki. I głupie tłumaczenie Pani kierownik, jak wrócisz z tego L4 i akurat otrzymasz grafik to takie, ze nie wiedziałam czy wrócisz do pracy. Grafik tydzień na tydzień mają tylko osoby wybrane, czyli takie, które się pani kierownik podlizują i skarżą na swoich kolegów z działu. Przez co na większość ekipy trzeba po prostu uwazac. Według kierowniczki zmiany ranne należą się osoba, które mają dzieci, więc jak nie masz dziecka, to zaiwaniasz na popki. Kierowniczka inaczej niż krzykiem nie potrafi rozmawiać z pracownikiem.

Lokkok

A to dobre! tylko dwulicowa osoba może tak napisać. Myślę że kierownik do konkretna osoba wymagająca ale sprawiedliwa. Dobrze dla kierowniczki i naszego działu że jesteś już byłym pracownikiem.

@Lokkok

Dobrze dla mnie że już z tą Panią nie pracuje. Wytrzymałam z nią i tak długo. Polecam popracować z nią kilka lat, albo zapytac innych byłych kasjer dlaczego się pozwalniali albo zmienili działy to wtedy porozmawiamy.

Centrala

Jeśli marzy Ci się praca w upale od maja do września, nie masz żadnego hobby, a życie prywatne jest Ci obce zatrudnij się w OBI! Gwarantujemy szantaż utratą etatów, wieczne niezadowolenie z pracownika i śmieszne wypłaty!

OLo

Jadzia5

Cześć.. Będę podejmować pracę na dziale z ogrodem czy ktoś jest w stanie napisać jaka jest sytuacja w tym sklepie ale uczciwie jak z kierownictwem itp ?? Czy warto się zatrudniać

dziubek
@Jadzia5

kierownictwo sporo zależy od działu, ogólnie jest ok. Na ogrodzie bywa (usunięte przez administratora) w sezonie, za to zimą jest luz

@Jadzia5

W ciągu roku zwolniło się 3/4 ludzi z tego działu, więc masz odpowiedź ....

kulas
@Jadzia5

Co się stało Jadziu, że się zwalniasz???

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w OBI szwedzka?

trele morele

oczywiście, np przerzucaniem pracownika z dnia na dzień bez żadnego ale na kompletnie inny dział, premią, która jest nie do osiągnięcia i żenującą niska i wykorzystywaniem pracownika na każdym kroku.:)

Jakie godziny pracy obowiązują w OBI szwedzka?

blabla

w sezonie zimowym 7 - 21, w sezonie 6-22, praca na 2 zmiany

@blabla

Mam pytanie, bo z tego wynika, że trochę godzin się tak jakby w zimie traci, tak? Jak można to nadrobić, żeby na wypłacie się nie odbijało?

Krl
@Ewa

7-21 i 6-22 to godziny otwarcia marketu, nie codzienne godziny pracy przecież ????

blabla
@Krl

dokładnie, zmiany są zawsze po 8h, niezależnie od godzin otwarcia,

@Ewa

Ewa nie kompromituj się....

Justyna
@blabla

A jak jest z sobotami, każda sobota pracująca czy jakoś na zmiany? Jak później rozliczają te soboty, wypłacają wynagrodzenie czy wolny dzień?

zadowolone z podwyzek na dziale POK I KASY?

Sylwia
@ja

A to sypnęli pieniędzmi? No to tym bardziej muszę spytać, jak tam można zarobić teraz w tej firmie. Da radę „dobić” do średniej krajowej?

@Sylwia

jest o wieeele wiecej....

jestes w bledzie,na chwile obecna kasa jest o wiele wyzsza niz najnizsza krajowa

@ja

Ale Sylwia pisze o średniej krajowej, czytaj ze zrozumieniem.Do średniej krajowej duuuuuuuuuużo brakuje...

@ona

To może podasz jakieś widełki? Bo chcę mieć trochę większe rozeznanie niż "mniej", "więcej". Jeśli możesz oczywiście

Kuzynka

Pracowałem w tym miejscu podczas pandemii na dziale ogród jako doradca klienta Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to bałagan. Na informacji, na magazynie, na pułkach i chyba wszędzie gdzie się da. Do tego stopnia że próba posprzątania wymagała by zburzenia budynku i postawienia wszystkiego na nowo a w sumie nwm czy to na pewno pomoże. Szukanie czegoś na magazynie zajmuje zdecydowanie za dużo czasu bo wszystko jest wszędzie. Jedna z części magazynu nazywana jest "Ścianą Płączu" to o czymś świadczy. Dostawy przyjeżdżają i zrzucają to byle by było a potem kartony z np meblami ogrodowymi za duże pieniądze mokną bo stoją na Zewnętrznym Magazynie. Pracownicy pół na pół niektórzy spoko inni to święte krowy wiecznie zajęte wszystkim tylko nie tym co trzeba. Jak poprosisz o pomoc bo Ty nie masz uprawnień to Ci może łaskawie pomogą za 3-4h albo jutro bo teraz nie mogą. Kierownictwo to w większości ludzie którzy zaczęli jako doradcy a teraz awansowali przez co nie maja pojęcia jak zarządzać ludźmi, układać grafik i delegować zadania. Kierowniczka której imię zaczyna się na I a kończy na za (usunięte przez administratora) się do dosłownie wszystkiego i nie że możesz się obronić tylko zabiera Cię na bok i wylewa wiadro pomyj. CO z tego że nie ma pojęcia co się naprawdę działo ale to ona ma rację i ty jako (usunięte przez administratora) robak się nie wypowiadaj. Dyrekcja to ludzie którzy przechadzają się po hali i witają ze wszystkimi nie mam pojęcia co oni tak naprawdę poza tym robią. Dla przyszłych pracowników nie dostaniesz żadnego szkolenia produktowego ale będą wymagać od Ciebie turbo wiedzy. Na początku Ci cos tam pokażą a potem masz robić i jak nie wiesz to jest twoja wina. Chcesz wziąć UnŻ to jesteś tym złym, bierzesz L4 to lepiej nie wracaj bo będą na Ciebie patrzeć jak byś im rodzinę utopił a jak wróćisz to będziesz pracował jak (usunięte przez administratora) bo Twoja półka została olana. Sprzęt jest stary i zdecydowanie go za mało. Chcesz wziąć paleciak to będziesz go szukać po całym markecie. Najgorsze jednak jest to że nie ma klimatyzacji mimo że budynek jest przystosowany, znaczy jest ale tylko w pomieszczeniach dla kierownictwa. Przez co w markecie latem jest o 10 stopni więcej niż na dworze a szklany ogród staje się (usunięte przez administratora) sauną gdzie temperatura potrafi dojść do 50 stopni. Podsumowując nie polecam tam pracować

EsyFloresy
@Kuzynka

Całkowicie zgadzam się z opinią jako były pracownik tego działu, ale razem z kolegami zastanawiamy się kim jesteś, twórco tej opinii.

sewerus
@EsyFloresy

też się zastawiam, ale w pełni się zgadzam. Większość kierowników i ich zastępców jest na swoich stanowiskach dzięki układom z poprzednią dyrekcją, a umiejętności zarządzania są im zupełnie obce. Fenomenem tego sklepu jest fakt, iż osoba, która pracowała na jednym dziale, zostaje za chwile kierownikiem... zupełnie innego działu

@sewerus

Klaskamy kuta m dla nowego hahaha

@Kuzynka

Co Ty opowiadasz!!!!! Jeżeli był problem na magazynie to napewno przez takie osoby jak Ty!!! Które maja problem ze zrobieniem czegokolwiek!!!! Kierownicy w markecie nie trafiły na te stanowisko przypadkowo!!!! Każdy z nich posiada wyższe wykształcenie!!! Przechodzą szkolenia dotyczące zarządzania, robienia grafików, a tym bardziej delegowania zadań!!! W czym Tobie maja pomagać!!!! Sam powinieneś wykonywać swoją pracę no chyba że masz jakieś problemy!!!! Co dyrekcji to nie rozumiem kompletnie….. robią to co powinni!!! Są obchody i to oni maja mówić co źle wyglada, a nie układać w półki towar czy (usunięte przez administratora) Co do szkoleń to zawsze tam były i z tego co wiem to nadal są dla każdego (jeżeli trafiłeś w okresie pandemii to sam sobie odpowiedz na pytanie dlaczego ich nie było). UŻ i L4 w każdej firmie korporacyjnej są nie mile widziane, sam osobiście od czasu kiedy zacząłem pracować ( a minęło już ze 20 lat) wziąłem L4 raz w swoim życiu na okres tygodnia (bo zależało mi na pracy) i ani razu UZ!!!! Pamiętaj szanuj swoją pracę!!!! A co do Twojej palnej alejki to patrząc już z mojego punktu to wiedz, że nikt pracy za Ciebie nie wykona!!!! Temperatura faktycznie jest nie do wytrzymania, ale taki mamy klimat i do tego trzeba się przyzwyczaić… ludzie pracują za zewnątrz i nie narzekają tak jak ty!!! Żal mi ciebie bo po wylewaniu żali na jakimś forum znaczy, że masz problemy z adaptacja…. Ja przepracowałem tylko kilka lat, ale praca jak dla mnie wcale nie należała do najgorszych!!! Naucz się słuchać a nie oceniać to może daleko zajdziesz….

sewerus

"pracownik" płoń w otchłaniach piekielnych trollu

W obi poznań nie mam zadnego szkolenia a kierownicy powinni oddać te stanowiska innym doświadczonym pracownikom nie wspomnę o KIEROWNICE PSEUDO M która wogle nie powinna byc kierownikiem działu ogród bo nie zna sie. Dlatego pracownicy nie beda tam długo pracować

ona

Kierowniczka działu Ogród w porównaniu do Pani A z działu Kas to i tak jest dobra!!! Polecam popracować trochę pod nadzorem Pani A. ... nik t tak nie dołuje swoich pracowników jak Ona... notatki służbowe to na lewo i prawo rozdaje!!! Kiedyś rozmawiałam z pracownikami innych działów i tam się notatek w takich ilościach nie dostaje...No ale jak się pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora)

na M na ogrodzie nie ma kierownika lub z-cy :)

jak wam sie podobaja nowe zmiany?

@ja

Zmiany wymagają czasu ????

@ja

No są mega , na dziale COK ( były POK) zredukowali załogę o 5 osób a dorzucili pracy... A miało być jak coś dostaniesz to zabiorą tobie tyle samo...

@Halyna

A coś się zmieniło tak konkretnie? Kierownictwo, wynagrodzenie?

@Ewa

Jest większy wyzysk pracownika , tyle się zmieniło!!!!

@ona

Oczywiście, że jest większy wyzysk i wiefej obowiązków, ale wersja oficjalna brzmi dokładnie na odwrót. A skoro przyszło nam więcej obowiązków to powinniśmy to mieć na papierze

@Halyna

Skoro tak to czy bawili się kiedykolwiek w jakiej aneksy czy coś? Bo tak jak piszesz fajnie byłoby mieć czarno na białym sytuację przedstawioną. A czego dodatkowego zaczęli wymagać tak w ogóle?

@Ewa

Korpo i aneksy ? No proszę Cię , jesteś zwykłym szarym pracownikiem, jak Ci się coś nie podoba, to nikt siłą nie trzyma. Taka polityka centrali. W dużym skrócie poprzerzucali niektóre obowiązki info na działy, a info i tak ma jeszcze więcej roboty

halyna
@Halyna

aneksy? a co to?;) poki co mała obsada i wiele obowiazkow,malo kto sie wyrabia...a koleji do kas to kosmos

halyna

na dziele kas cos slabo z obsada!filar na kasach?

@halyna

Ano tak jest!! Gros zmian przerzucili na pracowników Info, Panie z nadzoru rękawów sobie na razie nie urywają.... Ale do czasu niedługo pewnie eleczki, uzety i inne historie... to będą musiały z szanownymi 4 literami ruszyć do pracy ....

szary robol

W żadnym stopniu nie polecam tego miejsca. W skrócie wygląda to tak: -brak klimatyzacji i wentylacji co skutkuje +35 na działach. Nikt z tym nic nie robi -wieczne dostawy rzeczy na które brak miejsca. Nikogo tam nie obchodzi, ze cos sie nie zmieści, trzeba zabrac bo magazyn płacze a jak wiadomo reka reke myje wiec każdy łyka :) -wielu kierowników za bardzo sie poczuwa. Wymagania coraz wieksze i oczywiście tempo tempo tempo -wypłaty to tez zabawna sprawa. Jak przesiedzisz pare lat to moze dorobisz sie 4k - 4,5k brutto aczkolwiek długo trzeba sie fatygować i dopraszać, żeby wzieli cie pod uwage. Na start padaja propozycje 3,6k - 3,8k -humorki kierowników tez bywaja zabawne, oby was bóbr jasny spalił za te wkurzanie ludzi przy pracy :) -sprzęt do pracy to kpina. Według centrali i wytycznych jakie pokazali to aktualny sprzęt nadaje sie do wywalenia. Regularnie raz czy dwa razy w tygodniu jakiś wózek ulega awarii -ogromna rotacja pracowników spowodowana słabymi warunkami przez co jedna osoba robi za 5 i wówczas kierownicy oczekują biegania na wszystkich stanowiskach gdzie trzeba uzupełnić luki -L4 czy UŻ? weź raz czy dwa i juz wyrobią sobie o tobie zdanie. Najlepiej to juz w ogóle nie korzystaj ze swoich praw zbrodniarzu -zadania które nie sa twoimi obowiazkami to też rzecz tutaj normalna. Jakies przebudowy, wzorniki czy inne wydziwy nie sa prowadzone przez firmy zewnetrzne tylko przez pracowników którym ''kazano'' sie tym zajac -zmiany na rano i popołudnie? są, ale jest tez 90 innych zmian :) przesuwają ludzi na rozne godziny zeby tylko zapychać luki po tych którzy poszli w długą :) Koniec końców nikt nie chce tu przyjść bo oferują (usunięte przez administratora) w zamian :) obecni pracownicy działów juz sie wykruszają. Wzrasta lista wypowiedzeń

@szary robol

To wiadomo ile osób aktualnie i po jakim stażu to 4,5 wyciąga?

Raptor
@Ewa

Ja mam aktualnie taką stawkę po niecałych 2 latach. Duzo racji jest w tym co pisał przedmówca, ale pewnie wszędzie jest podobnie. Dużym plusem jest tutaj atmosfera, przynajmniej u mnie.

@Raptor

Zapraszam na Dział Kas, tam atmosferę robi KIerownik A.K, jest mega (usunięte przez administratora) tak złośliwej osoby, choćby w układaniu grafiku dla swoich podwładnych to świat nie widział...Weźmiesz elkę albo UŻ to focha masz z jej strony przez miesiąc, no i w grafiku najgorsze zmiany... Traktuje swoich ludzi jak(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Raptor
@ona

@ona wiem, dlatego gro ludzik z tego działu przerzuciło się na inne działy lub się zwolniło. W/w osobę traktuję jak cień i jest ok, pracownikom kas i POK pozostaje jedynie współczuć:)

Były pracownik działu Kas i PO
@ona

Pracowałam z tą osobą przez blisko pięć lat i sama siebie podziwiam że tyle wytrzymałam. Kiedy brałam L4, to po powrocie z niego była tzw karna jedynka czyli kasa nr 1, same popołudniówki i środkowe zmiany w grafiku. Na pytanie dlaczego, odpowiedź była uwaga cytuje: nie wiedziałam czy wrócisz z L4. A jak się człowiek postawił i poprosił o grafik tydzień na tydzien, to byla awantura i odpowiedź że tak się nie da. Otóż droga Pani Kierownik, wszystko się da, tylko trzeba chcieć. Moim kolegom i koleżankom z dzialu kas szczerze współczuję i życzę wytrwałości. Nie rozumiem tylko do dzisiaj jak dyrekcja może na to przymykać oko i nic z ta Panią nie robić, tylko pozwalać na takie traktowanie pracownika.

Cesarz Bazyl
@Były pracownik działu Kas i PO

Winszuję, że tak długo wytrzymałaś na dziale kas. Masz świadomość, że to co Jaśnie "Oświecona" A. robiła to był (usunięte przez administratora)?

Cesarz Bazyl
@Raptor

Pytanie czy było warto tak długo pracować w tej firmie, dla takiej stawki :) Co do atmosfery, to zależy od działu i osób z którymi pracujesz.

Były pracownik działu Kas i PO
@Cesarz Bazyl

(usunięte przez administratora)? Tak, wiem. Chciałam iść to zgłosić gdzie trzeba, ale na dziale jest pełno jej przydupasow, a poza tym nikt by za mną nie poszedł, bo pracownicy się jej po prostu boją

@Były pracownik działu Kas i PO

Ale to słowa jednej osoby by się nie liczyły, że myślisz nad całą resztą?

Suchy

Odradzam wszystkim podejmowanie pracy w tym miejscu . Idziesz na rozmowę o pracę są zainteresowani a zero odpowiedzi zwrotnej z ich strony ! Na rozmowie głąby kapuściane boją się że ktoś będzie lepszym pracownikiem od nich i zajmie któreś stanowisko kierownicze ...zero klimatyzacji na sklepie co do wynagrodzenia dają 3600 brutto ..za te pieniądze niech sami robią .. a tego cymbała z budowlanki kierownika osranego co gacami trzęsie powinni zwolnić .. Nie polecam i odradzam wszystkim tym którzy myślą że dostaną pracę z miejsca mają dzwonić i nie dzwonią... Kierownik za to powinien dostać w py..sk.. baran

@Suchy

Dużo wiesz o tej firmie jak na osobę która nie dostała odpowiedzi zwrotnej na rekrutacji. Chyba że innym tak robią?

Waldek

Zatrudniają panią psycholog, za pieniądze z Poznaniaków robi psychopatów a z kryminalistów dilujących narkotykami robią ludzi wyższej moralności, Nie wiem jak to nazwać Niemcy mają polaków w (usunięte przez administratora) mamy zapi.. awanse dostają ludzie z Niemieckimi nazwiskami. Do czego doprowadziła Lewica w Poznaniu to się w głowie nie mieści, Niemcy zgwałcą niedługo Polkę i powiedzą że to Polacy.

@Waldek

Że samo nazwisko niby tylko zobowiązuje? Przecież to nielogiczne.xd A ta wspomniana lewica niby jak do tego tutaj doprowadziła?

Tajemniczy pracownik

Słyszeliście o Romansie miedzy Kierowniczka Ostatniego działu z pracownikiem Sklepu?

nick

jaki dzial

nick

z ktorego dzialu?

lol

czyli z jakiego dzialu?

@lol

To działy nie są tu numerowane ani nic? Może chodzi o ten na samym końcu jak się do sklepu wchodzi? xd

Zostaw merytoryczną opinię o OBI szwedzka - Poznań

• Jak się pracuje w OBI szwedzka?

Zobacz opinie na temat firmy OBI szwedzka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI szwedzka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OBI szwedzka?

Kandydaci do pracy w OBI szwedzka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OBI szwedzka