Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

xxx

Crupowi wczesniej tak samo jak my wycinali szparagi.

Indianin

Jakie buty zabrać ze sobą ?? j

basia
@Indianin

typu adidasy i gumowce.

wladek

Sluchaj masz problem jakis Grupowi nic nie robia fizycznie tylko chodza po polu i rozkazuja I maja 100 euro dniowki A ty nie badz taki madry gnoju

informator

Grupowy ma wiecej na głowie niż sobie wyobrazasz a jak myślisz że nic nie robi to jesteś w błędzie. Jak chcesz możesz zostać męską dziwką.

To bylo dobre!

wladek

Gdyby bylo im tak ciezko to by nie byli grupowymi ,10 sezonow albo wiecej To niech zrezygnuja i niech ida w rajki (usunięte przez administratora) br /> Klanny rodzinne

Serwisant

OK

Różne

xxx

W biurze musisz tylko zglosic ze nie chcesz wycinac szparag tylko chcesz byc grupowym.

wladek

Grupowi tam nic nie robia a maja 100 euro dniowki Jest szansa zostac gropowym????

informator

Jak dostał umowe zwrotną i jak ma układ z grupowym to gościu chyba wie co robi. Znam pare takich przypadków że tak ludzie jadą.

tomek śląsk

Grupowy mi kazał jechać to jade. Dokumenty mam gotowe.

paweł
@tomek śląsk

To w takim wypadku to ok, ale wcześniej nic o tym nie napisałeś.

Jaki grupowy?

tomek śląsk

Witajcie. Ja czekałem na telefon bo mam termin na jutro i jade bo nie bede czekał aż zadzwonią. Kto ma jeszcze na jutro?

paweł
@tomek śląsk

Na Twoim miejscu to bym tego nie robił. Podstawowa zasada : nie ma żadnegu wyjazdu bez potwierdzenia telefonicznego z biura. Najpierw muszą do Ciebie zadzwonić, potwierdzić i dopiero wtedy możesz jechać. To że masz termin to o niczym nie świadczy. Może okazać się ze nie mają przygotowanych dokumentów dla Ciebie, pozwolenia na prace itp i wrócisz do domu. Wyjazdy się przesuwają i możesz dostać tel.np jutro że masz być za tydzień.

informator

Ale czego ty oczekujesz ze bede słodził tej firmie jaka to wspaniała? Na tle innych ma pare plusów nisko koszt socjalu i obiad w tej cenie nie musisz gotować codziennie obiadó bo go dostajesz poprostu. A wiadomo pracowac trzeba jak wszedzie.

piotr

Jak oceniacie ta firme ??????? Ci kturzy tam byli???

Indianin

Jadę pierwszy raz może mi ktoś wytłumaczyć to bardziej jakoś mam parę pytań w stosunku do tego ??

@Indianin

no to pytaj

xxx

Jedz i sie przekonasz na wlasnej skorze o dobroci tej firmy.

@xxx

no dokładnie. tam trzeba jechać :D

informator

Różnie masz bo masz młode i stare i krzaki. Młode to od pół metra do ponad metra a te stare to poółmetra wzwyż.

piotr
@informator

Wiele dobrego slyszalem o firmie thiermann czy to prawda

informator

Masz rajke swoją odsłaniasz folie jedna drugą masz nóż i packe wózek ze skrzynką i jedziesz.

ciekawska
@informator

Napiszcie mi jakiej wysokosci "plus minus"są krzaki borowki ?

tomek śląsk

To tak jak ja. Dzowniłem bo mieliśmy we trzech autem jechać na kopanie ale podobno za zimno.

@tomek śląsk

To czym sie te szparagi kopie?

ona23

dzowniłam dzisiaj miałam jechać na szparag mam czekać.

misiuleczka

nie jade bo nie dzwonili kazali czekać.

pojawiam sie i znikam pojawiam sie i znikam

Jedzie ktos w niedziele albo poniedzialek???

informator

Szparag też leci w dół jak zobaczą że jest dużo. Wiec na jedno wychodzi zarobkowo ale na szparagu wiecej sie musisz narobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG