Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Julka

Witam. Czy orientuje się ktoś może, do kiedy trzeba im wysłać papiery do pracy? Mam przydzielony termin na 3.07 i jeszcze ich nie wysłałam i nie wiem czy jest sens, czy wezmą je jeszcze pod uwagę.

Rodzinka5
@Julka

Hej a skad jestes bo ja tez na 3 lipca

Rodzinka5
@Rodzinka5

Elblag a ty we dwojke zawsze razniej

???

Ale wy gupoty wupisujecie niech kazdg jedzie i sam sie przekona co tam sie dzieie a nie po waszych wypowiedziach duzo osub rezygnuje z wyiazdu do tej firmy ja bylam i nienazekam tzeba miec buzie i umiec sie odezwac i nie pozwolic wrisc sobie na glowe

@???

A ty wez słownik Polskiej pisowni i sie najpierw doucz a pozniej pisz komentarze :)osub nienażekam hahaha

thiermamn

witam wybieram sie na szparagi da sie cos jeszcze zarobic czy juz malo jest?

witam wybieram sie na szparagi

thiermann

Serwisant

OK

Różne

Rowna

To super firma bardzo mi sie podoba

@Rowna

Masz racje.Kasa zawsze wporzadku noclegi tez ok.nie sa to jakies meliny i obiady naprawde duze i smaczne.Jezeli chcesz pracowac a nie chlać to napewno zarobisz.

znam ją

Co niektórym sodówa do glowy uderza. Zapomniala juz jak sama na obieraniu robila później byla na skanerze i juz tam pokazała co z niej za czlowiek. Ale odkad włożyła na glowe niebieski czepeczek to juz masakra. Za kogo ona sie ma. Dobraly sie obie razem z ta cala Marzenka. Żenada!

@znam ją

Wiem wlasnie pisze ze szkoda mi jej meza

Na
@znam ją

Kawal suki z niej,podzielam twoje zdanie

Ona

Ja wiem ze sama wlasnie go wyslala do domu.A znalam go i swietny facet.Podobno zostala grupowa nie zle cyrki na szariku robi

Myjka
@Ona

Ja jeszcze robie i wiem jaka z niej suka co robi szkoda tylko jej faceta bo pewnie nie wie

Mala

Nie jedz chociaz na hale na obierak,pracowalam tam.I ta nowa grupowa to kawal suki nawet swojego meza wywalila do domu

Ha
@Mala

Ja tez slyszalam o niej co nie co

@Mala

Bzdura pracował na peczkach ona na skrobaku Jeśli chodzi o nią oby wszystkie takie były Miła uśmiechnięta i cię nie gnębi idz na pakowanie do ....(pęczki) zobaczysz co to gnębienie

agagra33

czy ktos ma aktualny numer na ta firme?

@agagra33

Podałem ci numer ale usuneli moją wiadomosc.

Agagra33

A czy możesz podac mi numer na maila agagra-29@tlen.pl

@Agagra33

Moge.Jesli podasz prawidłowego maila bo na ten nie da sie wyslac wiadomosci.

agagra33

to moj email agagra-29@tlen.pl wszystko z małej litery

Robot

Kiedy zacznie się zbior borowki? Czy juz kwitnie ? A kiedy rzepy?

"zielony":)
@Robot

WItam! Borówka juz od dawna kwitnie! A na najwcześniejszych odmianach są już zawiązane owoce. W tym roku będzie o wiele więcej owoców niż w ostatnim który był totalną porażką. Co do zbioru wszystko zależy od pogody ale wydaje mi się że zbiory wystartują początkiem lipca, w tunelach oczywiście dużo wcześniej.

pytanko
@"zielony":)

A orientujesz sie moze czy jak pojade na początku czerwca i przydziela mnie do rzepy albo truskawek to kiedy bede mógł przejsc na borowke?

"zielony":)
@pytanko

Witam! Jeśli chodzi o początek czerwca to prawdopodobnie wylądujesz na truskawce ewentualnie na końcówce szparaga. Co do przeniesienia na borówke to zależy do jakiej grupy trafisz.

nowaa.:)
@"zielony":)

A borówka kiedy się zaczyna, wiesz może??

kasia
@nowaa.:)

Ludzie poczytajcie forum!!! Kilka postów wyżej masz odpowiedź na swoje pytanie! Zadajecie te same pytania zamiast prześledzić forum i znaleźć odpowiedzi na swoje pytania!

btw
@"zielony":)

Skąd takie info ze bedzie lepiej niz w tamtym roku?

Borowka

Witam ile czeka się na papiery od nich po wysłaniu formularza?

???

Z tego co piszecie to dobrze ze odmuwilam wyjazd na szparagi miałam teraz jechac ale cos mi wypadło i nie pojechalam ale nie zaluje bo widzę ze tam jest masakra to ciekawe ile ludzi wtym roku sie zawiedzie u tirmana i jego szparagach pozdrawiam wytrwalych który zostają do konca

@???

No masz szczescie ze nie pojechalas bo bardzo marne zarobki w tym roku przez pogode.

@Ale Lipa

A co jesteś tam jaka pogoda chyba ludzie uciekają stamtąd bo dzwonią caly czas żebym wraz z siostrą przyiezdzala ale my nie iedziemy bo widac ze tam jest h.... No i za grosze tzeba robic tak jak muwisz

@???

Masz chec pogadac i dowiedziec sie cos wiecej to podaj swojego maila lub jakis kontakt.

mycha 310
@Ale Lipa

Witam Chciałabym zapytać czy wiadomo coś o stawkach na sortowni i czy jest tam bardzo ciężko, bo właśnie w następnym tygodniu się mam zamiar tam wybrać. mój e-mail m.szczurowska@op.pl Z góry dziękuję za ewentualne informacje

@mycha 310

Witam.Przykro mi ale w temacie sortowni nie wiem nic.Ja robiłem w polu tak że nie pomoge.

Pit

Dziekuje kochane dziewczynki

Mala

Piotrka trzeba bylo ratowc w biurze a nie pisac teraz tu a najgorzej zachowala sie jego zona nie broniac go

Una
@Mala

Co do Piotrka , to nie róbcie z niego męczennika. Sam sobie winny. W pracy się nie pije,a on to robił nagminnie. Szkoda tylko Karoliny że najadla się wstydu.

Nieznana
@Una

Jestes widac taka sama krowa co Karolina bo nic takiego nie bylo.Chlopak pracowal dobrze a jego zona go poslala do domu ze wzgledu na to co tu robi.Wszystkie wiemy ze sie puszcza

Ewcia

Znam jej meza i super gosc,grzeczny i zawsze sie posluchal.A Anka go po zlosci go dala na zjazd.Zal mi go bo zajebiscie bylo z nim pracowac.Ale slyszalam ze Anulka ma dostac za niego 15 i bardzo dobrze

Ewela
@Ewcia

Masz namiary na Piotrka??

Ona
@Ewcia

Ja bym poszla na jej miejscu na biuro.wszystkie na peczkach bysmy poszly za tym chlopakiem

Nikt
@Ewcia

Piotrus mamy nadzieje ze jeszcze sie spotkamy peczki pozdrawiaja

pierwszak
@Nikt

Mowicie o "pęczkach"tzn o robocie przy szparagach czy moze już o rzepie?Wyjasnijcie pierwszakowi...

Rzepa-maj

Witam, chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat warunków panujących w firmie Thiermann w miejscowości Mötzow. Jak wyglądają pokoje, ilu osobowe są? I czy ktoś jedzie na rzepę pod koniec maja?

ggg
@Rzepa-maj

A powiedzieli Ci przez tel że masz napewno na rzepę ? Ja mam na 3 07 ale chętnie pojechalabym wczesniej.

@ggg

Miałam termin na 15 maja i dzwonili niedawno do mnie i Pani pytała się czy chcę jechać w tym terminie na szparagi. Ale nie chciałam jechać na szparagi to mi powiedziała, że będą dzwonić i że rzepa zaczyna się pod koniec maja a borówka na początku lipca :)

@Rzepa-maj

Na szparagi nie jedzcie jest do du....py pogoda i zarobek tragedia 0.30 centa za kilo.Dniowka wam nie wyjdzie wiecej jak 30-40 euro minus socjal.

@Ale Lipa

Dużo złych opinii słyszałam na temat szparagów, aczkolwiek dużo osób mówi, że jest bardzo ciężko i że dziewczyna może sobie nie dać rady :) Czy wiesz coś może na temat rzepy lub borówki ? Jadę pierwszy raz, wiem że najlepiej jechać i się samej przekonać :) Ale może się nastawię jakoś ;)

Kamila
@Rzepa-maj

Nie jedz tam.Ostatnio zwolnili meza mojej grupowej,a chlopak pracowal bardzo dobrze.A wyjebala go Anka z peczkow

@Rzepa-maj

Dziewczyny zasuwaja w szparagach nie gorzej jak faceci ale musisz miec stalowy kręgoslup do tej pracy jak do kazdej innej w polu.Plecy jeeeepią strasznie.A druga kwestia dopytaj jaka teraz stawka tego na co jedziesz bo moze sie okazac ze urobisz sie jak koń a cale g.... zarobisz bo albo mało towaru przez pogode a i stawka moze byc strasznie niska.

@Ale Lipa

Dzięki bardzo, zapytam na pewno :) A wiesz może jak tam jest na pokojach? Jakie warunki, ilu osobowe pokoje? Każda informacja, się przyda :)

@Rzepa-maj

Pokoje 6 osobowe lozka pietrowe.Dwie lodowki stol.W przerwie pracy wioza cie na obiad ktory jest naprawde spory i smaczny.

@Kamila

Haha jeśli dzień w dzień chodził na rauszu co miała zrobić I ta wóda w skrzynkach na paletach???Nie bronię jej ale ona odpowiada za ludzi .Za mnie za ciebie też Przemyśl to .Rano przychodził podchmielony a potem przeginał !!!Nawet wózka nie mógł prowadzić A opinnie co do jego żony ona jest super do rany przyłóż oby tak zostało a nie jak tym innym

@Kamila

nu nu

Ma ktoś termin na poczatku lipca z Małopolski

adam

witam oferuje transport do firmy thiermann z woj podkarpackie lubelskie malopolskie slaskie opolskie dolnoslaskie-masz problem z transportem-dzwon (usunięte przez administratora)

bro

ile trwa rzepa? i ile można zarobić za miesiąc?

Bro

Czy zbiór rzepy jest trudny i ile można zarobić ktoś wie ?

nu nu
@Bro

Nie jest trudny normalnie wydzierasz ale potem wiarzesz w peczki po 3 sz 4 sz wielkosciami i za to placa do szkrzynki wchodzi 6 peczkow ale zalerzy od rzepu jaka jest przewarznie jest brzydka i zjedzona to teg nie zbiera sie

nowy
@nu nu

aha,iile to sie dostaje za taki peczek czy skrzynke i ile ich mozna zebrac

ciekawa???
@nowy

A jesli ktos sie nie wstawil do pracy po ich tel z biura bo mi nie pasowalo a potem niemoglam sie dodzwonic do biura to czy mozna sie dowiadywac naco ine np boruwki czy rzepe czy tzeba ponownie skladac papiery czy juz w tym seznonie niema nanic szansy zeby tam pojechac

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG