Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Zachodniopomorskie

Ja tez czekam na telefon i zaczynam sie martwic.Jedzies pierwszy raz bo jak tak.

Zachodniopomorskie

Witajcie ma ktos termin jak ja na 14go lipca?

gabi12
@Zachodniopomorskie

Ja mam termin na 14.07, dziś do mnie dzwonili że potrzebują na borówkę. Ktoś jeszcze na 14 ma?

bartex
@Zachodniopomorskie

ja tez mialem na 30 i nikt sie nie odzywa (zachodniopomorskie)

szczecin
@Zachodniopomorskie

Ja również mam termin na 14. Jedziesz może samochodem?

Gabi
@szczecin

nie, nie jadę.

@szczecin

hej ma termin na 14 go ale do mnie jeszcze nie dzwonili.Moje gg 50018726 jak co pisz.A do ciebie juz dzwonili?

karkakar

Ja mam termin na 30.06 i nie wyjechalam jeszcze a jak dzis dzwonilam to pani powiedziała ze narazie nie potrzebują ludzi i ze jeszcze trzeba poczekać...

Diana

tez tak sądze, chociaż mam kilka znajomych z terminu 7.07 i jeszcze do nikogo nie dzwonili; d wiec moze jakas prawda w tym jest

Serwisant

OK

Różne

Diana

Dzwoniłam z KOleżanką własnie i Pani była miła. Powiedziala ze nikogo jeszcze nie wzywali na 7.07 i mamy czekac na telefon bo nikt z tego terminu jeszcze nie jechał :)

DIANA

Witam mialam na dzis termin 7.07 i nikt do tej pory nie dzwonil, czy juz ktos telefonowal do was na ten termin? Warto tam zadzwinic i sie zapytac ? Jestem z rzeszowa

ulcia
@DIANA

nie dodzwoniłam się,masakra!oni normalnie w kulki lecą,nie wiem czy jest sens dzwonić do nich,bo szkoda kasy na telefon :(

@ulcia

na jaki nr dzwoniłas? ja miałam ten nr +4933836208467 moze na ten zobacz bo ja tylko raz zadzwonilam i nie miałam problemów zadnych zeby sie tam dodzwonic;/

@Diana

Cześć ja mam i czekam na telefon z Niemiec!

jkopytko

(usunięte przez administratora) dzwonilem przez skype i pani ktora odbierala byla zawsze uprzejma oraz mozna bylo sie od niej dowiedziec wszystkiego na temat wyjazdu

ulcia

też razem z koleżanką mamy termin na 07.07,ale jutro będę dzwonić,niech powiedzą konkretnie czy będzie ten wyjazd,czy nie.trzymajcie kciuki żeby ktoś odebrał.jak się dodzwonie to napisze co powiedzieli :)

Jolka
@ulcia

Ulka dzwoniłaś.Ja próbowałam ale nikt nie odbiera...

kar

Wyjechal ktoś z data 7.07?

Jolka
@kar

Ja mam termin na 7.07 i jeszcze niemialam telefonu pamietam ze dwa lata temu tez sie wyjazd opózniło 2 moze 3 dni wiec narazie czekam.

..,,,

wiecie jaka oni maja dlugo liste Na borowke teraz dostac sie to jak wygrac w lotka nazapisywalo sie pelno studencikow uczniow z urolopow a ludzie co mieli jechac na szparagi to jeszcze czekaja w kolejce do wiekszosci z was to zadwonia na czyszczenie sadow a nedzny grosz

olek

Witam, mam termin na 1 lipca. Czekam na telefon i trochę się niepokojąc - zadzwoniłem. Usłyszałem od Pani,że dzwonienie co chwilę nic nie da i że mam sobie dać spokój, bo każdy chce przyjechać. No halo - ta Pani tak pracuje, prawda? Zamiast udzielić mi rozsądnej odpowiedzi usłyszałem oburzenie. A dzwoniłem pierwszy raz... Kiepsko.

Witam. W niedzielę 6 lipca jadę do firmy Thiermann. Mam wolne miejsca. (usunięte przez administratora)

Justyna
@Adam

Kochani , bardzo chcialabym wyjechac tam do pracy , dopiero sie o nim dowiedzialam z internetu , napiszcie prosze , jak tam sie zalapac

xxc
@Justyna

zapomnij to tym roku moze w nastepnym sie zapapiesz

radek

witaj Mariolu ja tez jestem z lubuskiego i chce tam jechac napisz do mnie (usunięte przez administratora)

Maria

Dzwonili juz do kogos z data 7.07?.A moze ktos dzwonil do nich?

Artur39

Ja mam na 07.07 ale jeszcze do mnie nie dzwonili Jak ktoś jedzie z Radomia to dzwonić (usunięte przez administratora)

Grześ

Witam.Czy jest ktoś z pomorskiego kto ma termin na 14 lipca?Jaki jest koszt busa do Thiermanna?

Grześ

Witam.Czy jest ktoś z pomorskiego kto ma termin na 14 lipca?

dzasta

witam ma umowę o pracę i wyjazd na 14 lipca poszukuję osób z okolic Mrągowa lub Pisza czekam tylko na potwierdzenie telefoniczne

dodo
@dzasta

hej ja jestem z podlaskiego i też mam termin na 14.07 ale jeszcze nikt się ze mną nie kontaktował więc czekam z tym busem do ostatniej chwili aż będzie pewne że jadę

dana krk

kto jedzie w ten czwartek do scharinghausen

Mariola

Hej ja też mam na 7.07 ciekawe kiedy zadzwonia juz niemoge sie doczekac.Byłam tam 2 lata temu i jest fajnie idzie zarobic jak sie chce oczywiscie.

basia kuj.pom
@Mariola

do ,,MARIOLA ,,witam a skąd jesteś.? jeśli mogę zapytać , pozdrawiam.

Mariola
@basia kuj.pom

Hej Basia ja jestem z wlkp.Ty jedziesz sama czy z kimś.?

basia kuj-pom
@Mariola

otrzymałam papiery w tamtym tygodniu i jeszcze do mnie nie dzwonili w sprawie przyjazdu i z nikim się jeszcze nie umawiałam na wyjazd .

dominika

Mam termin na 14 lipca, jestem z Lubelskiego

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG