Opinie o Drewpol s.c. w Osina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drewpol s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drewpol s.c. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewpol s.c. w Osina

żaba

Jezeli chodzi o inwestycje to [usunięte przez administratora] inwestuje w coraz to wieksza biurokracje , brygadzistów,technologów,magazynierów FUL WYPAS ! Kto to widział żeby na jednej hali było trzech brygadzistów.

były

esencja ... czekamy na więcej :) dodam tylko oszczędności na materiale , premie dla członków ,ilość reklamacji , ochronka dla wazeliny , statyści na stanowiskach, magazyn surowca , inwestycje , w niedługim czasie brak wszystkiego co jest związane z rozwojem , kadry ... i nie mówię o dziale kadr , bo będą znowu cyrki bo trzeba wypłatę naliczyć [usunięte przez administratora] pozdrówki

ja+!*

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć dobrą pracę, ale każda jest lepsza od pracy w tej niby firmie. Drewpol był bardzo dobrą firmą ale zeszła na psy[usunięte przez administratora]

...

a to pewnie jeszcze nie koniec , i zgadzam sie z kolegą ze zwalniają ludzi wartościowych a nie tych którzy są tylko statystami i z tym ze jest to tylko po to zeby obniżyć koszty i uchronić swoje tyłki , ale do czego to prowadzi ?? chyba tylko do tego zeby gorzej sie pracowało, panowoie z zarządu nie zdaja sobie z tego sprawy. początek roku znowu bedzie słaby , a potem to juz będa myśleć skąd tu znowu nabrać nowych ludzi najlepiej z ukrainy albo białorusi :)wesołych swiąt

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drewpol s.c. na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

heckokrzysztof@wp.pl - 2012-07-26 09:52:09 Baarrdzdzo proszę zmieńcie technologa i pomiarowców . Te Osoby rozkładają Waszą Firmę na łopatki Zobaczyłem na własne oczyo co chodzi z tymi technologami i kto to pomiarowiec?

heckokrzysztof@wp.pl

ktoś

zapytam wprost czy osoby które piszą takie komentarze zastanowiły się najpierw co piszą czy czasem nie odwrotnie a może chętnie zajęły by miejsce kierownictwa ? ale niestety do wykonywania tego typu pracy należy mieć głowe na karku i wykształcenie nie rozumiem dlaczego osoby krytykujące kierownictwo nie powiedzą wprost co im leży na sercu a nie chowają głowe w piasek a co najważniejsze nie potrafią docenić ciężkiej pracy tych osób rzadko się spotyka aby kierownik pracował fizycznie lecz w tym zakładzie tak jest i taka właśnie osoba powinna zasługiwać na szacunek i uznanie ze strony pracowników najwygodniej i najprościej jest krytykować bo tak postępują osoby których iloraz inteligencji jest bardzo niski

co to są za bzdury aż się czytać nie chce jak można kogoś tak opisać każdy niech popatrzy na siebie czy jest takim ideałem i wykonuje swoje obowiązki jak należy a jeśli chodzi o panią z orp to jest to osoba ambitna i pracowita osoba która ciężko pracuje i należycie wykonuje swoje obowiązki niewiem czy osoba wypisująca takie rzeczy zastanowiła się co pisze ale raczej chyba nie podsumowując swą wypowiedz powiem krótko proszę wziąść się do pracy a nie zajmować się głupotami i bezpodstawnymi oskarżeniami obrażając przy tym innych a między innymi panią z orp

...ale mieszkanie w czermnicy jest lekarstwem na wszystko, można dostać Iphona, dużą kase za 4 dni pracy, która idzie średnio (sytem kuleje, audyt jak po grudzie, problemy z kredytem za brak dokumentacji) i mieć luzik...więc wszyscy do czermnicy:)

ktos

słowo dziękuje to za mało miałeś odwage napisać prawde pokazałeś że masz uczucia i nie pozostajesz obojętny na los i cierpienie innych.Głęboko wierzę że sytuacja w firmie poprawi się i powrócą osoby które zasługują na tą pracę.

I jak system. Dalej nie działa ? Tak mi przykro informatyk. A miałeś okazję zabłysnąć a tu innych wynagrodzili. Twoje donosicielstwo się zemściło na tobie. Myślę iż twój czas już minął. Teraz będzie już tylko gorzej. Prezes przestał potrzeć na ciebie przychylnym okiem . Pewnie nie doniosłeś mu ważnej informacji . A, ta twoja blokada nie działa. Dalej można wejść na tą stronę . Drugi błąd. Życzę ci sukcesów w .....innej firmie. Drewpol i tak już idzie na dno wraz z nowym zarządem

hmm - 2012-02-18 16:33:08 Moim zdaniem bardzo ważne jest kto dla kogo jest "milutki" (usunięte przez administratora)mocne słowa-ale podpisuję się pod nimi bo prawdziwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hmm

piękna

Do nieanonima.jeżeli obalisz chociaż jedną sprawę która poruszyłam na tym forum swoimi argumentami to więcej nie napiszę nic zlego na temat firmy i ludzi którzy tą firma zarzadzają.bo jak czytam to co napisałeś to śmiech mnie ogarnia.ja jak bym miała taką ciepłą posadkę jak ty to też bym się nie martwiła czy będzie premia czy nie i czy starczy na utrzymanie rodziny.wiec czekam na twoje argumenty ale najpierw porozmawiaj z pracownikami zebys miałmocne argumenty.

nieAnonim

Ludzie co wy piszecie ?? W prawdzie firma i ludzie w niej pracujący to rzeczywiście fenomen , a pan koordynator to nie jedyny temat który należałoby poruszać … ale najlepszy przykład tego co się tam dzieje ( właściwy na właściwym stanowisku hheh). Systemy kuleją bo lepiej dopiec handlowi który sprzedaje za grosze( i nie tylko to )… , ci zgarniają kasę za ilość metrów a nie negocjując cen i nie walczą o ich rentowność … ( błędy zawsze widzimy te które ktoś popełni niż te które popełniamy sami), niepowodzenia spadają na produkcje która i tak kuleje bo nie ma odpowiedzialnej kadry, ci z kolei pojadą po premiach … Koło się zamyka na wynikach firmy , które w sumie nie są najgorsze skoro jeszcze nie zostały podjęte kroki w kwestii kadr …??? To pokazuje charaktery i nie ważne kto z kim jest przyjacielem i dla kogo jest milutki … ludzie z reguly się nie zmieniają: piekna będzie wszystko negować bo pewnie już tam nie pracuje , anonim albo pracuje i ma się dobrze albo ma wiedze wiekszą niż nie jeden sobie wyobraża …opisywane osoby zostawie w spokoju bo z calym szacunkiem o prezesie wszyscy piszą i wszystko, podobnie o kadrowej i koledze z KJ …a pani z księgowości po prostu nie poznałem na tyle żeby oceniać… pozdrawiam

piękna

i jak tam leci mili państwo.a teraz troche o tym co w firmie.a no to ze jak zwykle nic nie mozna sie dowiedzieć a chociażby na temat pemii bo podobno system nie działa i nie ma ską wziąsc danych. i następne pare a mozenawet parnasci tysięcy poszło w błoto.a informacja miała być do 3-go dnia miesiąca.skonczmy juz z farsa panowie własciciele i panie prezesie bo wymagacie coś od ludzi a sami nie potraficie dotrzymać słowa.

dno

i co, taka milutka, fajna i zna się na robocie? Praca po układzie jednak i za "bycie milutką" do odpowiednich osób, odwiedzanie kogo trzeba...dno...a robota jak była źle tak jest...żegnam i upadku życzę :)

to napisz jeszcze raz:) to specjalista od wszystkiego zapomniałeś, prawa ręka Boga, bez niego firma sobie nie poradzi...

Barwo Informatyk jestem pod wrażeniem. Udało ci się usunąć wpis który opisywał prawdę o tobie. Brawo

piękna

witam.i jak tam leci,kadro kierujaca z panem prezesem na czele.no chyba nie najlepiej z tego co widac i slychac na produkcji ale i tak kierownicy robia dobra mine do zlej gry no chyba ze dodrze klamia pana prezesa a no im wierzy.bo jak tak moze dalej byc co do produkcji ramiaków,jest kierownik i trzech brygadzistów a ramiaki i tak sa z.....e,brawo panowie,a to co dzieje sie na plycinach to tez jest super.kierownikowi sie zwracaja uwage na pewne sprawy a no co nic po prostu to zlewa aby tak dalej.ale i tak najlepszy jest pan kierownik z kontroli jakosci jak sie pyta czy sie nie da zmienic oklejny na plycinach LITYCH--brawo panie od kontroli jakosci.od to wlasnie taka mamy kadre zarzadzajaca to teraz wiem dlaczego produkcja tak wyglada.powodzenia i aby tak dalej.WESOŁYCH ŚWIĄT zycze wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Drewpol s.c. - Osina

Drewpol s.c.