DSV

Opinie o DSV

Daniel

Hej. Mam spore doświadczenie w pracy w magazynach różnego typu, widzę, że właśnie poszukują pracownika w Warszawie. Czy stawki są w porządku? Dzięki za info!

efendi

dsv oddział SE to dopiero wały nasza firma jezdziła pod nimi same problemy obciążenia za friko kierowcy na magnesach bo jakiś dureń spedytor średnią liczy 80km/h nie masz nic do gadania zjazd do domu ok jak mieszkasz w okolicy szczecina przestoje w oczekiwaniu na załadunek po kilka dni to wtedy możesz zrobić sobie pauzę potem załadujesz np. w środę w SE i czekasz do soboty wieczór na prom bo taniej a awizo na rozładunek masz na wtorek kości bolą od leżenia jedno co dobre to płatności zawsze na czas

Pracownica

Chyba szefowa bierze w łapę od tych mafiozów z Ukrainy za przyjmowanie Ukraińskich pracowników Oni mają większe prawa niż Polski pracownik

Robcio

slyszalem o jakis zwolnieniach w tej firmie - czy wiadomo wam cos wiecej na ten temat? pozdro

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DSV spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
mistrz

Skwarek to c..., Iwonka to k...., praca na copakingu to tylko dla ludzi w desperacji i bez życiowych perspektyw

Lola

Życzymy ci z całego serca żebyś kiedyś zaniósł rodzinie 1000 zł wypłaty

Ona

Skwarek ty(usunięte przez administratora) chcielibyśmy żebyś pracował kiedyś za te głodowe stawki jesteś podłym człowiekiem

pynia

Pracowałam jakiś czas temu właśnie w dsv na tym całym CP. Kierownik PS nie szanuje ludzi. Ma wybrane osoby do , które traktuje normalnie. Najczęściej są to młode dziewczyny. Co do kontrolerek to zero szacunku do człowieka zresztą podobnie jak i kierownik mają swoje koleżaneczki które nawet jak zrobią coś źle to i tak mówią że dobrze. Kiedy pewnego dnia ja właśnie zrobiłam coś źle i panie obok też na co zwróciłam uwagę pani kontrolerce Marysi odpowiedziała mi ,, jak się nie podoba droga wolna". Odwoływanie tam jest codziennością, Mówią że zadzwonią a nie dzwonią. Trzeba się samemu dowiadywać. A jeszcze robią wielką laskę ze powiedzą. Zarobki bardzo słabe. Ile by się nie zrobiło to kierownikowi PS ciągle mało. Dodatkowo prace zawsze zaczynały się z 15 minutowym opóźnieniem a trzeba było kończyć pół godziny przed czasem bo kontrolerki mówiły ze ona kończą o 14 i nie będą na nas czekać ze skanowaniem. Ogólnie kontrolerki a zwłaszcza pani Marysia robiła wielka laskę ja wydawała naklejki i kody. Nie raz trzeba było się na nią nachodzić a jeszcze coś tam sobie gadał pod nosem. Praca naprawdę dla osób które są bardzo zdesperowane. Nie polecam bo naprawdę można się zrazić do pracy na magazynie.

lala

Hahaha ja wlasnie dostalam najnizsza pensje zapewniona ...pracoealam dwa tygodnie a zarobilam 250 zl na colpakingu... to jest wyzysk... ale niestety pupilki staja na dobrze platnej pracy a reszta caly czas na chlamie...pozatym pani Ka.... z biura nosi sie jak swieta krowa ...zeby chociaz znala jakis jezyk haha smiax mi sie chcialo jak przyjechala delegacja a pani czarna mamba nie mogla sie dogadac...

kiki

Nie polecam tej firmy...Cały czas stawki za prace są obnizane do dołu,,, nie moźna zarobic nawen najnizszej krajowej... Wymagaja od człowieka nie wiadomo czego w zamian nic nie dajac,,, pozatym zle naliczaja pensje,,, Wiec nie wiem czy komus usmiecha sie taka praca... kto moze to z tamtad ucieka,,,

lublin

Hej i jak, był ktoś na tych rozmowach o pracę? Tak pisaliście, ze się wybieracie to napiszcie co tam bylo, jakie wrażenia, o co pytają i czego oczekują od pracownika?

emi

O masakra zgadzam się dsv to totalna porażka:)

xyz

Witam. Możecie napisać jak obecnie wygląda praca na stanowisku magazyniera w DSV na nowej wsi wrocławskiej?

suchy

Mało pracy, trzeba szukać dalej

Młodziak

Witam, jak wygląda praca na Co Packing'u w Gnatowicach. Ile można wyrwać na miesiąc? Jak jest z atmosferą w firmie? Pozdrawiam ;).

gosc

witam, jak wygląda praca handlowca w tej firmie jeśli chodzi o Poznań?Dostałam się na rozmowę kwalifikacyjna ale mam mieszane uczucia.

rrrr

Jak teraz z pracą?

on

Eee tam do niczego taka robota. Kierownictwo zero kultury. Człowiek się stara a tu nic. Popytajcie jak na Toy's w grudniu 2013r całą zmiana się zwolniła haha dopiero byli zdziwieni. Pozdrawiam

xXX

CP to skrót od co-packing.

YY

Praca na akord,pracownikiem z agencji nikt się nie przejmuje- nie podoba się , nie ty, to inny przyjdzie do pracy . Popracuje się kilka dni i odchodzi, bo nie ma tu przyszłości. Łamanie przepisów pracowniczych i BHP nie są tu rzadkością. Praca dla osób zdesperowanych, które muszą pilnie zapłacić rachunki / przejściowo, gdy czekają na lepszą ofertę.

Zostaw merytoryczną opinię o DSV - Gnatowice

• Jak się pracuje w DSV?

Zobacz opinie na temat firmy DSV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV?

DSV