Opinie o Euroservices Contracting w Niemodlin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Euroservices Contracting. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Euroservices Contracting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euroservices Contracting w Niemodlin

Przyszły pracownik Nowy wpis

Witam , ktoś coś wie o agencji tej i pracy na kurczakach w Szwajcarii ??? Rozmawiałem z panem z agencji , niby 2700 czysto frank, zakwaterowanie różne , raczej familooki , umowa dopiero w Szwajcarii podpisywana . Ktoś coś wie o tej firmie ? Infoservis się zwie teraz . Ktoś coś wie to proszę o maila ..!

Jaki dress code obowiązuje w Euroservices Contracting?

Olka Nowy wpis

Euroservices Contracting Polska sp. z o.o. Ul. Opolska 54 49-100 Niemodlin INFOSERVIS Andrzej Kristman Niemodlin, ul. Rynek, nr 23a, lok. -, kod pocztowy 49-100, Nowa firma, nowy adres , zarząd ten sam ...

Ania Nowy wpis

Oceniam firmę pozytywnie

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Euroservices Contracting? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
potencjalny pracownik

Witam chce zapytać o prace w dordrechcie ponieważ mają tam ciekawą ofertę, czy ktoś już był? jak z godzinami? czy jest 40h?praca polegajaca niby na pakowaniu kart - czy ktoś ma doświadczenia? będę bardzo wdzięczna za każdą opinię!

blądynka

Ta firma to tak samo banda oszustów i złodzieji jak inforcontracting,lub euroservices z niemodlina ludzi okradają na wszystkim na czym się da. kary są za wszystko. Na mieszkaniach jak mieszka 6 ludzi to 2 z nich to kapusie donoszących na kolegów z pracy i mieszkania, w mieszkaniach mieszka się w ciasnych pokojach po 2 osoby w pokoju nie ma nawet szafy na ubrania, materace na wszystkich mieszkaniach mają spleśniałe i zeszczane wystarczy obejrzeć sobie filmik na (usunięte przez administratora) tej firmy zobaczycie w jakich pokojach ludzie muszą mieszkać. Ja osobiściście sram i rzygam na to biuro pluje też na nich wymiocinami pracując 40 godz w tyg np w zieleni firma nie zapewni ci tych godz do pracy jeździsz pada deszcz to niema płacone, np pada 3 dni w tyg to zamiast 230 euro to dostajesz 140 euro z tego musisz na jedzenie przeznaczyć 80 euro, np jak ostajesz firmowego busa to musisz sie liczyc z tym ze pozniej ci kare dają za auto na koniec, a to odarte jest a to brudne w środku za jezdzenie autem firmowym do kazdego tyg dawają 25 euro z czego 15 zabierają bo kierowca to też pasażer i też dojeżdza do pracy, mogłbym tak pisać długo i dużo pracowałem dla tej firmy kilka dobrych lat. pozdrawiam cie dorotko ciągnij dalej laske swemu szefowi tylko do tego sie nadajesz i do oszukiwania pracowników,dziwne ze ryja ci nie obili jeszcze ty kur.....oo pierd....

dziki

ile można zarobić na czysto przy zbiorze jabłek gruszek?

pozew.infor

Witam, wspólnie ze Związkami Zawodowymi wytaczam pozew zbiorowy przeciw agencji Inforcontracting. Zostałeś oszukany przez tą firmę? Chciałbyś sprawdzić czy wszystkie należności które powinieneś dostać zostały Ci wypłacone? Zgłoś się do nas! Zgłoszenia wysyłajcie mailowo: pozew.inforcontracting@gmail.com Pozdrawiam!

Fakirro

Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą ! Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów : -wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę, -dodatku urlopowym, -ustawy o czasie pracy, -BHP. Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków. Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego. Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia. Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz [usunięte przez moderatora] . Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz [usunięte przez moderatora] A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz [usunięte przez moderatora] Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.

piotr

Niech ktoś napisze o pobycie w Holandii z tej firmy.Jakie warunki pobytowe,jak daleko do pracy i za ile się pracuje i ile godzin dziennie.Jakieś szczegóły z pobytu no i o rzetelności pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Euroservices Contracting - Niemodlin

• Jak się pracuje w Euroservices Contracting?

Zobacz opinie na temat firmy Euroservices Contracting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042