Opinie o KWK Mysłowice-Wesoła w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KWK Mysłowice-Wesoła. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KWK Mysłowice-Wesoła na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWK Mysłowice-Wesoła w Mysłowice

Witam, czy są przyjęcia na kopalnie ? Czy na start 4000 netto jest możliwe ? Pozdrawiam

Marian
@Piotr

Jakie są warunki zatrudnienia na powierzchni ,powiedzmy na przeróbce jaka podstawa itp?

Jak wygląda ścieżka kariery w KWK Mysłowice-Wesoła? Czy trudno jest zdobyć awans?

Kkk Nowy wpis

Jeżeli jesteś ambitny i chłoniesz wiedzę dobrze to po 3latach od przyjęcia możesz śmigać do dozoru, aczkolwiek jak tam już będziesz na starcie zacznie się ogniem od góry(wyższej władzy) ale pamiętaj na kopalni można powiedzieć że jak w policji (usunięte przez administratora) nie ma...to jest po prostu (usunięte przez administratora)za to że się nie udało czegoś zrobic. A kolejny krok awansu na tej kopalni to jest nie raz nawet że sztygara za nadsztygar bez funkcji kierownika tylko musisz mieć dobre raporty i być (usunięte przez administratora) dla ludzi. Także ja powiem tak jako fizyczny jak robisz robotę to ze świętami zarobisz. A chwała temu że 5temu miałem isc do dozoru bo szef zmuszał ale się nie ugiolem i robię swoje wychodzę z pracy i głową czasta zobaczymy co będzie jutro.

Ktoś

Czy będą przyjęcia pod kopalnię? Ktoś coś wie?

Mike Nowy wpis
@Ktoś

Czy są przyjęcia na powierzchnię proszęo szczerą odpowiedź

@Zainteresowany

Masz na start 5000 zł. Ogłoszenie znajdziesz na lento masz ogłoszenie na górnika w KWK Wesoła!

Marian Nowy wpis
@Piotr

Mam 50 lat i raczej na dół się nie kwalifikuje , chodź zdrowie mi nie szwankuje. Czy są u was przyjęcia na powierzchnię. Może być sortownia. Lampownia . Warsztaty. Mam dość dużą wiedzę jeżeli chodzi o maszyny , ślusarkę itp. Nie mogę znaleźć żadnego ogłoszenia w internecie a kopalnia jest najbliżej mojego miejsca są. Bardzo proszę o odpowiedź. Wykształcenie górnicze lata osiemdziesiąte , więc nawet znam rysunek techniczny , maszyny górnicze , itp. Szkoła techniczna w Czeladzi.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w KWK Mysłowice-Wesoła się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego - od zaraz
Konko S.A.
logo firmy Kierowca C+E
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA

Jakie są warunki zatrudnienia w KWK Mysłowice-Wesoła?

Nowy na wesołej

Witam panowie czy na kopalni da się pracować w butach skórzanych czy tylko gumowce w grę wchodzą ?

milanac

to nie jest kopalnia to jest (usunięte przez administratora) ...

Witam. Jak wyglądają zarobki dozoru, chodzi o szt. Zm z pełną karta Górnika. Czy na kopalni się coś poprawiło bo czytając wcześniejsze posty mam ochotę podziękować za prace na wesołej.

Marzena
@Tomek

Generalnie zarobki chyba zależą od doświadczenia. Masz jakieś?

Jaki dress code obowiązuje w KWK Mysłowice-Wesoła?

Czesław

Możesz powiedzieć na poważnie? No i czy w ogóle polecasz pracę tutaj, szczególnie jeśli chodzi o wynagrodzenie?

Kazoomi
@Czesław

Wynagrodzenie TOP

paweł

hej wszystkim nie wiecie morze czy będą jakieś przyjęcia na wesoła? pzdr.

MD
@paweł

Na wesola nie ale na przerobke na piast zawsze sie dostaniesz

Gornik mlody

Witam , jest szansa dostac się pod kopalnie ? Jak tak to co robic...

Bartek
@Gornik mlody

Jasne! Zjeżdzasz na dòł i jesteś "pod kopalnią"...

Maniek
@Gornik mlody

Czy są przyjęcia czy nie pewnie przyjmuja ewentualnie przez firme

Czy dyżury międzyświąteczne w KWK Mysłowice-Wesoła obstawiają najmłodszymi stażem?

Bartek

Tak, bo starzy są już na pensyji...

Henryk

Jak atmosfera w pracy szczególnie teraz? Są obawy przed koronawirusem?

Rysiek

Ja pracowalem na Wesołej, 1978 , to była kopalnia LENIN , były dobre czasy , pracowałem na 960 , przy byciu chodnika , do 1980 roku , później uciekłem do pięknej Gdyni, i mieszkam tu już 40 lat Pozdrawiam wszystkich górników którzy tam pracują

Hajerek

Probud jakie ma roboty na wesolej ?

Ewelina
@Hajerek

@Hajerek Jesteś pracownikiem KWK Mysłowice-Wesoła? Co powiesz o warunkach zatrudnienia tam? Dobrze płacą?

Hajerek
@Ewelina

Pracuje ale w firmie pierwszy miesiac zobaczymy jak placa .

młody

jak sie dostac pod kopalnie ?

jo żech tukej jes
@młody

cza wlyź do szole i zjechać :-)

hirki

Jabym sie zastanawial nad praca w kopalni, pracuje 17 lat moje wyplaty wachaja sie miedzy 2200-2500zl bez wegla,bez swiat.pracuje w oddziale gorniczym na 9grupie .kasa lepsza jest tylko jak sa zbrojenia scian lub likwidacje. Oczywiscie kasa lepsza jest w scianach lub przodkach a to tylko ekipy ktore pracuja bezposrednio przy wydobyciu lub przodku takze w scianach to jest okolo 13 osob przodki oklo 5 osob ale to sa ludzie ktorzy sie znaja i ciezko sie wbic chyba ze kto odchodzi z kopalni. Praca tez za pewna niejest sam sie boje ze niedorobie tych 8lat bo co chwile slychac o upadlosci,o weglu ze wschodu,i braku zim

Hajer
@hirki

To co teraz się dzieje na kopalni wesola woła o pomstę do nieba ludzi zmuszają żeby coś podpisywali A jak nie to won na ruda rządzi się baba co wszystkich chce zwalniać niech zjedzie na dół i zoboczy jak ludzie robią murzyn ma się lepiej

harakiri harpagan
@hirki

robota w gornictwie sie konczy, kończy sie Wesoła. Wszedzie (usunięte przez administratora) i daleko. Nikt tego nie naprawi i nie ogarnie. za pensje 2500 niech mnie całuja w puloka.

Tadek

Pracowalem w tej kopalni w latach 1981-1990

żyjący z pracy rąk

Nie zamykajcie nam Wesołej!!!

seether

marek ; prawdopodobnie jakiś oddział elektryczny pod ziemią , ty lepiej zastanów się ,czy warto ryzykować życie dla marnych groszy . Na twoim miejscu po wypadku z zapaleniem się metanu zastanowiłbym się z 1000 razy. Czasy poważania człowieka w górnctwie minęły bezpowrotnie, nawet Związek Zawodowy położy na Ciebie lagę, Pozdrawiam.

Hajer
@seether

Wszystko mają w (usunięte przez administratora) celowo ludzi przenoszą na inne kopalnie żeby im się odechcialo robić A jak mi rodzina to co jak mi daleko jeździć i tracić czas co należy się karą za to że był chory tak myśli dyrektorka

Zostaw merytoryczną opinię o KWK Mysłowice-Wesoła - Mysłowice

• Jak się pracuje w KWK Mysłowice-Wesoła?

Zobacz opinie na temat firmy KWK Mysłowice-Wesoła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWK Mysłowice-Wesoła?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042