STALESIA Sp. z o.o.

Opinie o STALESIA Sp. z o.o.

Dzień dobry, po pierwsze to czy specjalista ds. promocji będzie miał jeszcze szanse na pracę? mam przed sobą dość dawna ofertę, na stronie nie ma żadnych aktualnych a po wpisach widzę, że ktoś już też nawiązywał do tego stanowiska. spełniam wymagania odnośnie chociażby tego 2-letniego doświadczenia w zakresie marketingu. może jest szansa na wysłanie CV?

Witam, widziałam, że kiedyś widniała na takim portalu oferta pracy dla spedytora na międzynarodówkę. Czy te nabory będą w ogóle jeszcze opcjonalne jakoś w najbliższym czasie? Wtedy akurat była to opcja pracy od zaraz. Nie widzę z ostatniego czasu opinii w tym zakresie, zastanawiam się przy tym czy zarobki mogły się jakkolwiek zmienić? Podano wtedy widełki do 9,5 tys

Nowy wpis

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na chwilę obecną nie poszukujemy osoby na stanowisko Spedytora. Seredcznie pozdrawiamy

Szanowny Panie, Odpowiadając na informacje, które Pan przytacza na temat naszej firmy uważamy, że odbiegają one w sposób znaczący od rzeczywistości. Na etapie rekrutacji zostały Panu w pełni przedstawione warunki zatrudnienia, jak również zakres Pana obowiązków. Przedstawiliśmy Panu wysokość wynagrodzenia oraz został Pan poinformowany, iż w zależności od oceny efektów Pana pracy oraz posiadanych kompetencji, w późniejszym okresie, istnieje możliwość zmiany wysokości wynagrodzenia. Na rozmowie rekrutacyjnej nie mogliśmy Panu oferować, po zakończeniu okresu próbnego, umowy na czas nieokreślony, gdyż zgodnie ze standardem naszej firmy kolejną proponowaną umową jest umowa na czas określony. Do Pana zakresu obowiązków, jako pracownika monitoringu, nie należały remonty tylko montaż kamer na obiektach. Wykonywanie remontów ani tym bardziej robienie kanapek nie należało do Pana obowiązków, takie zadania nigdy też nie były Panu zlecane, ani ich Pan nie wykonywał. Zespół monitoringu stanowią osoby z doświadczeniem i z długoletnim stażem w firmie niezależnie od zajmowanego stanowiska. Przykro nam, iż nie odnalazł się Pan w naszym zespole. Powodzenia na dalszej drodze zawodowej.

Kot
@STALESIA Sp. z o.o.

Niestety nie odbiegają one w sposób znaczący jak to Państwo przedstawiają ponieważ w tym samym czasie zatrudniliscie pracownika któremu obiecaliscie dokładnie to samo co mi , oczywiście ten pracownik już u was nie pracuje. Dokładnie zostały mi przedstawione warunki zatrudnienia i jak najbardziej dokładnie zostało mi przekazane że po okresie próbnym jest podwyżka jeżeli daliście mi umowę po okresie próbnym to znaczy że się sprawdziłem a sugeruje cię dokładnie co innego . Co do robienia kanapek nie napisałem że ja je robiłem tylko zostały zlecane pracownikom którzy nie są od tego w tej firmie. Odnalazłem się jak najbardziej w tej pracy , tylko nie będę kontynuował współpracy jeżeli ktoś nie dotrzymał warunków zatrudnienia. Kierownik monitoringu jeżeli nie potrafi nie powinien przeprowadzać rozmów kwalifikacyjnych. Mam nadzieję że po mojej opinii zaczniecie dotrzymywać słowa.

Anomia
@Kot

Jak ja uwielbiam wszechwiedzących szeregowych pracowników, którzy znają zakres obowiązków każdego pracownika w firmie pracodawcy ???????????? Tekst: „ Co do robienia kanapek nie napisałem że ja je robiłem tylko zostały zlecane pracownikom którzy nie są od tego w tej firmie.” Mistrzostwo????????????????

Anomia
@Kot

Jak ja uwielbiam wszechwiedzących szeregowych pracowników, którzy znają zakres obowiązków każdego pracownika w firmie pracodawcy :-) Tekst: „ Co do robienia kanapek nie napisałem że ja je robiłem tylko zostały zlecane pracownikom którzy nie są od tego w tej firmie.” To Mistrzostwo świata :lol: ;-)

@Kot

Szanowny Panie Rozmowa rekrutacyjna jest zawsze przeprowadzana przez dwie osoby: kierownika działu i pracownika działu HR i to on przedstawia warunki zatrudnienia, nie ma, więc możliwości, aby została Panu czy drugiemu z Panów zaproponowana umowa na czas nieokreślony. Okres próbny to okres, kiedy pracownik może w pełni zaprezentować swoje umiejętności. Powinien też skoncentrować się na poznaniu swojego zakresu obowiązków na zajmowanym stanowisku i jak najlepszym wywiązywaniu się z nich. Poddanie ocenie organizacji pracy firmy, której tak naprawdę jeszcze nie zdążył Pan dobrze poznać, organizacji zastępstw podczas urlopów oraz organizacji spotkań biznesowych, czy też kwalifikacji pracujących w nich osób jest daleko posunięte. Wyraża Pan tu swoją opinię dotyczącą pomocy przy przygotowaniu spotkania, w tym „robieniu kanapek” wypowiadając się w imieniu innego pracownika. Rozumiem, że jest to opinia tej osoby i został Pan przez nią upoważniony do zamieszczenia jej tutaj i jest Pan pewien, że nie była to zwykła, codzienna współpraca pomiędzy Paniami?

Kot
@STALESIA Sp. z o.o.

Czy trzeba mieć pisemne oświadczenie osoby aby wyrazić swoją opinię? Piszę to co mi się podoba co zauważyłem. Zaprzeczanie wszystkiemu przez Państwa co ja napisałem świadczy tylko o tym że dużo prawdy w tym jest co pisze . Organizacja spotkań biznesowych pracując na monitoringu hahahhaha. Kończąc to karuzele śmiechu wystarczyło mi 3 miesiące aby dokładnie sprawdzić jak działa firma , jak traktuje pracowników i dojść do wniosku że praca w tym miejscu nie ma najmniejszego sensu. Pozdrawiam

Inna

Hej, znów widzę rekrutację do księgowości. Czy tam jest duża rotacja? Czy ktoś pracował w stalesia w biurze w Krakowie? Jak tam jest? Jaka atmosfera, wdrożenie na stanowisko pracy? Dlaczego pracują w godzinach 8-16.30?

Tatiana
@Inna

Bo jest pół godziny przerwy do Twojej dyspozycji. W praktyce wygląda to jednak tak, że i tak nie ma co robić, więc zazwyczaj siedzisz przy biurku, (usunięte przez administratora)

Inna
@Tatiana

A jak jest tam w księgowości? Jakieś sensownie zarządzanie? To duża firma. Księgowość ustawiona czy wieczne sprzątanie? Zarząd rozumie tą pracę czy pomimo terminów ustawowych pojawiają się sprawy zrobić natychmiast i potem martw się człowieku kiedy zrobisz swoją robotę? Napisz proszę coś więcej.

Kandydatka
@Inna

Właśnie ta obowiązkowa przerwa mnie bardzo zniechęciła do tej firmy. Wszyscy teraz dążą do pracy zdalnej i redukcji czasu pracy a tu pół h dłużej xD

8 Godzin pracy plus 0.5 g przerwy

Helena Nowy wpis
@1234

A co z tą wzmianką sprzed dwóch lat o dążeniu do pracy zdalnej? Dzieje się tak czy dalej nie bardzo? Widzę, że niektórych chyba zniechęcało to 30 min ale nie ma do biura teraz ogłoszeń czy źle sprawdzam? Kidy ostatnio był ktoś potrzebny i czy od nowego roku można się czegoś spodziewać w kontekście naborów?

Grafik

Najpierw zadzwoniła Pani czy chce rozmowę online. Zgodziłam się. Podczas rozmowy dano zadania rekrutacyjne z limitem czasu, który zupełnie był nieadekwatny do ilości zadań. Ledwo zdążyłam cokolwiek zrobić, jednak zadzwoniono, że zapraszają mnie do kolejnego etapu, który już się nie odbył. Stanowisko z opisu przypominało bardziej osobę od wszystkiego niż stricte grafika

Na rozmowie zadano mi pytanie o prawo jazdy. Odpowiedziałam szczerze, że posiadam, ale nie mam auta. Jak przyszło mi przyjechać do Krakowa Pani była w wielkim szoku, że polegam na komunikacji zbiorowej i okazuje się to dla nich problemem

Na stronie firmy nie widzę żadnych aktualnych ofert pracy. Za to zachęcają do wysyłania CV. Czy takie podesłane CV bez trwającej aktualnie rekrutacji będzie brane pod uwagę? Interesuje mnie tutaj stanowisko Specjalisty ds. promocji. Może ktoś wie ile osób jest zatrudnianych na tym stanowisku i czy warto w ogóle wysyłać im swoją aplikację?

Oliwia

8-16:30 z tego co pamiętam to nie można pracować bez przerwy i wychodzić o 16.

Jakie godziny pracy obowiązują w STALESIA Sp. z o.o.?

Marvel

W dniu rozmowy kwalifikacyjnej którą przeprowadzał kierownik działu monitoringu powiedziano mi jakie będę miał wynagrodzenie na okresie próbnym 3msc. Po okresie próbnym obiecano mi że będzie od razu podwyżka i umowa na czas nieokreślony . Okazało się po 3 miesiącach że nie ma ani podwyżki ani umowy na czas nieokreślony tak jak mi to obiecał kierownik. Sama praca wygląda tak że idzie ci patrzeć w 20 letnie monitory które wyświetlają obraz z kamer na sklepach , kamery też najlepszej jakości 2 FPS człowieka tak zacina że nie da się nic obejrzeć ani co kolwiek sprawdzić oczy bolą od samego patrzenia w tą idealna jakość obrazu. Została także obiecana premia za różnego rodzaju wykonane zadania gdy je wykonałem powiedziano mi że także tej premii nie będzie . Pracownik monitoringu jest od wszystkiego w tej firmie od remontów do robienia kanapeczek dla zarządu hehe. Doszedłem do wniosku że nie ma sensu praca w takim miejscu gdzie jesteś okłamywany na każdym kroku i złożyłem wypowiedzenie. Pomimo tego że firma planowała ze mną długoterminowa współpracę usłyszałem odpowiedź od kierownika działu na moje pytanie "Czemu nie dostałem podwyżki skoro mi obiecaliscie" na to odpowiedział nie wykazał się Pan jako pracownik. Powiedział to człowiek który nie ma żadnego pojęcia o szeroko pojętym monitoringu który nie miał nigdy styczności z montażem i konfiguracja kamer , ale tacy ludzie jak zwykle mają dużo do powiedzenia. Gdy już się zatrudnisz pomimo mojej opinii to spotkasz się z jedynym plusem a są to współpracownicy na dziale monitoringu , będę ich miło wspominał. Z całego serca nie polecam pracy w tej firemce.

Bardzo jasne warunki pracy i płacy. Zapewnione szkolenia i pomoc przełożonych oraz pozostałych pracowników poszczególnych działów w firmie. Tu nikt nie zostaje sam. Polecam.

Irena

rozwiniesz temat szkoleń? jakich konkretnie można spodziewać się w tym roku? po rocznym stażu pracy z jaką ewentualną wiedzą można wyjść z firmy? ile średni staż tak ogólnie wynosi?

dan

hej kto napisze jakie warunki pracy w Krakowie jako sortowacz odzieży na rybitwach bo ciągle się ogłaszają?

Stefan
@dan

Trzymaj się od tej firmy z daleka dla własnego zdrowia

Irena

ciekawa jestem co oznacza według Ciebie w takim razie długo... i co na tej sortowni się podziało na starcie, że się zniechęciłeś? wdrożenie jak wygląda i na czym praca polega po prostu przerzucasz odzież i tyle?

Tony

Super firma, polecam!

@Tony

a dasz znać ze względu na co i na czym polegała specyfika Twojej pracy? zastanawiają mnie te opinie, gdzie ludzie pytają o główną działalność firmy a nikt nie odpowiada. wiadomo dlaczego?

Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy proces wdrożenia nowego pracownika jest przyjazny? Czy jest możliwość pracy zdalnej? Są jakieś benefity dla pracowników?

Luka

Czym właściwie zajmuje się firma? Rurami, odzieżą używana czy transportem? Dość rozbieżne dziedziny.

Zainteresowana

Piszę z zapytaniem o pracę w księgowości, jak oceniacie pracę i atmosferę w pracy? Warto wysyłać cv?

@Zainteresowana

Absolutnie nie polecam. Nauczysz się tylko kiepskich zwyczajów księgowych. Będziesz zarządzana nie przez głównego księgowego tylko bezpośrednio przez zarząd i będziesz pracować bardzo bardzo ponad czas i swoje siły. Nie ważna jakość pracy tylko szybkość. Dla mnie to był czas szoku zawodowego, że tak w ogóle w dziale księgowym duzej firmy może być.

@Zainteresowana

Praca w księgowości jest uzależniona od zakresu obowiązków, z którymi zazwyczaj można się uporać w standardowym czasie pracy (bez dodatkowych nadgodzin). W razie konieczności pozostania w domu, nie ma żadnego problemu, żeby wziąć w danym dniu pracę zdalną. Atmosfera na duży plus, bo zespół jest bardzo zgrany i pomocny. Główna księgowa nie jest codziennie w firmie, ale w każdej chwili można zadzwonić i odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Zdecydowanie polecam pracę w księgowości w tej firmie.

Zainteresowana

Dziękuję bardzo za odpowiedź, zatem poszukam innej firmy

@Zainteresowana

Przykro mi, że zrezygnowała Pani z aplikowania pod wpływem anonimowej opinii. Przy zatrudnieniu pracowników jest dla nas ważne, aby kandydaci posiadali wymagane kwalifikacje, umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej jednocześnie gwarantujemy im wdrożenie i szkolenie na powierzonym stanowisku. Zespół jest zgrany i panuje w nim przyjazna atmosfera dlatego też stawiamy na otwarte i pozytywnie nastawione osoby. W czasie rekrutacji dajemy szansę również osobom młodym, zaraz po szkole lub jeszcze w trakcie studiów dając im możliwość rozwoju i uzyskania odpowiednich kompetencji.

D
@STALESIA Sp. z o.o.

Pracuję w firmie, bardzo rzadko zdarza mi się zostawać dłużej.

T
@D

A w jakim dziale pracujesz?

Czy w STALESIA Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Iga

Nie.

Hanna
@Iga

To jak, każdy ma swoje biuro czy co?

D
@Hanna

Pokoje są od 1,2,3,4 osobowe

Łukasz

Pracowalem w tej firmie dłuższy czas, obecnie sytuacja jest nieciekawa. W przeciągu 2,5 miesiąca zwolniło się 9 osób - wszyscy to wykwalifikowani pracownicy. Zarząd i kadra zarządzająca przekazują ich (byłych pracowników) obowiązki pozostałym osobom w nie posiadających do tego wcześniejszego przeszkolenia. Atmosfera w firmie jest ciężka, a do tego dochodzą jeszcze do tego zmienne nastroje, które skutkują częstymi wizytami "na dywaniku". Opinie tutaj zostawiane na bieżąco kasują, żeby potencjalni pracownicy nie dowiedzieli się prawdy. To już 4 podejście... Finansowo nie jest źle, ale psychicznie i czasowo... Musisz być w gotowości 24h/7 - co, kto lubi. Ja nie polecam

Gosia

W Stalesia pracuje od 2018 roku. Atmosfera i ludzie w pracy bardzo pozytywni. Kadra zarządzająca stawia na rozwój swoich pracowników. Zaangażowanie w swoje obowiązki zawsze jest doceniane. Polecam

Zdziwiony
@Gosia

Totalna nieprawda... firma bardzo kiepska..zarząd jeszcze gorszy, ma gdzies pracowników nie ma szkoleń, benefitow, nic, ludzie uciekaja stamtąd, tylko ktos kto tonie każe pracownikom pisac pozytwne opinie...żenada..

Aleks
@Gosia

W jaki sposób jest docenione takie zaangażowanie?

@Zdziwiony

@Zdziwiony z tego co wiem, bo tu pracuję, to firma oferuje benefity: ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport. Sama znam kilka osób, które awansowały. Atmosfera w pracy też jest bardzo dobra.

Robson
@Zdziwiony

(usunięte przez administratora) ja jestem tutaj od dwóch lat i tylko o plusach mogę mówić. Jednym słowem: POLECAM!

B
@Kasia

To fajnie, niektórzy dzięki solidnym plecom szybko pną się do góry

Ola
@Zdziwiony

Potwierdzam, firma jest źle zarządzana przez ludzi, którzy nie znają się na zarządzaniu zespołami. Zarobki kiepskie, pracy dużo, stresu dużo, czasami "szefowe" robią kłótnie z byle powodu. Bardzo odradzam prace w tej firmie

Basia

Czy szukają kogoś na sortownie na Warszowicach, co trzeba zrobić żeby się tam dostać? Wysyłałam CV, ale dostałam informację że nie ma przyjęć.

@Basia

Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji do sortowni w Warszowicach. Prosimy o kontakt po Nowym Roku.

Natka
@Basia

A gdzie po nowym roku można składać cv?

@Natka

Dzień dobry CV można złożyć osobiście w biurze (ul. Pszczyńska 140, Warszowice) lub przesłać na adres kadry@stalesia.com

Była kandydatka

Rekrutacja nieprofesjonalna., jestem zawiedziona i nie polecam. Aplikowałam na marketingowca. Po drugim etapie odpowiedz pozytywna lub negatywna miała być do 2 tygodni, której się nie doczekałam :) Słabo, że obiecują że kandydat dostanie odpowiedź a później brak nawet podziękowania za udział w rekrutacji. Poza tym wszystkie etapy w siedzibie firmy, każdy trwa ok godziny. Na pierwszym etapie rozmowa rozpoczęta od ok 15 min. testu rekrutacyjnego. Dla mnie to niepoważne, że firma zaczyna rozmowę od testów a nie chociaż krótkiego dialogu. Nigdzie się z tym nie spotkałam. Poza tym inne wymagania w ogłoszeniu i bardziej zaawanasowane pytania na teście dot. mocno digital marketingu.

Basia
@Była kandydatka

Firma jest dobra, wiec mają spore zainteresowanie i sobie wybierają, takie ich prawo.

Czy w STALESIA Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Wtajemniczony

Nic

@Wtajemniczony

Skoro na żadne benefity nie można w Stalesii liczyć to może wynagradza je podstawa jak sądzicie? Ile ono wynosi? Czy do podstawy doliczane są jakieś premie/prowizje? Jeśli tak, to jakie i za co? :)

tom
@Monika

Nie ma żadnych standardów w tym zakresie. Czasem dają premie ale to zależy od humoru...nie wynika z jakiś planów czy zrealizowanych targetów

Nilka

Nic!

Hanna
@tom

Ale jak to zależy od humoru? :D Dziwne rzeczy opowiadasz. Chyba musi być jakiś system przyznawania premii, może po prostu nie wiesz? I zależy od czegoś więcej, niż normy. Najlepiej spytać

@Hanna

Rodzaj premii uzależniony jest od zajmowanego stanowiska i jest to premia uznaniowa, gdzie głównym kryterium oceny jest jakość pracy lub premia za realizację założonych targetów.

Tom
@STALESIA Sp. z o.o.

Dokładnie uznaniowa, bo zależy tylko od poziomu uznania w oczach Pani Prezes... ale szopka

@Tom

Kryteria premii oraz zasady jej przyznawania są jasno określone i przestrzegane przez pracodawcę TOM w przypadku, kiedy wysokość otrzymanego przez Ciebie wynagrodzenia budzi Twoje wątpliwości, jeżeli byłeś lub jesteś pracownikiem firmy Stalesia, to bardzo proszę o zgłoszenie się do działu kadr, w celu wyjaśnienia ewentualnych niezgodności.

Tom
@STALESIA Sp. z o.o.

Dzięki za informacje, już nie pracuje w Stalesi. Zmieniłem na inną, z bardziej przejrzystymi zasadami i obowiązkami

Zostaw merytoryczną opinię o STALESIA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w STALESIA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STALESIA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALESIA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALESIA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STALESIA Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALESIA Sp. z o.o.