Opinie o CKW SUŁKOWSKI w Boszkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CKW SUŁKOWSKI. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CKW SUŁKOWSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CKW SUŁKOWSKI w Boszkowo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w CKW SUŁKOWSKI?

Olga Nowy wpis

Hej nie mogę doszukać się ofert pracy do tej firmy, wiecie gdzie się najczęściej ogłaszają ? przyjmują raczej sezonowo czy przez cały rok? Ktoś tu wspomniał ze panuje w pracy fajna atmosfera, nadal tak jest? A jak zarobki? Ktoś może podać kwotę?

Ja Nowy wpis
@Olga

Też szukałam. Niestety nie ma. Ale znalazłam artykuł ze hotel jest na sprzedaż. Może jak zmieni sie własciciel to pojawią się oferty pracy.

Zainteresowany Nowy wpis

Czy ktoś wie dlaczego nie chcą podpisywać umów na imprezy okolicznościowe na przyszły rok?

Gośćg

Właśnie zakończyłem 3 dyniowy pobyt w Sułkowskim w Boszkowie nigdy więcej tam nie pojadę ceny nie małe w sobotę na plaży jakiś koncert dobrze że zaczęło padać bo w końcu przestali ryczeć cały czas jezdzą pod hotelem samochody ciężarowe i wyjące motocykle a jak by tego było mało cały czas lata śmigłowiec i Robi loty komercyjne jechałem odpocząć bo to podobno jakiś park krajobrazowy a wracam zmęczony jeden syf

@Gośćg

Na następny raz proszę się zorientować czy będzie jakaś „większa” impreza. Jak można było tam pojechać wiedząc ze będzie duże wydarzenie. Przyjechałeś tam „odpocząć” a jednocześnie zgodziłeś się na hałas.

Recepcjonistka

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie, wszystkie informacje na temat stanowiska, wymagań i przywilejów zostały mi jasno przekazane.

Pytania standardowe, część rozmowy w języku angielskim

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kornel

Słyszałem dobre opinie o firmie, może ktoś podpowie jak będzie z praca w firmie w tym sezonie, warto aplikować?

Ew
@Kornel

Warto :)

SztywnaNoga Z Zasadami
@Kornel

Oczywiście ze tak, pracowałem tam dwa lata. Super atmosfera, oczywiście zdążają się pojedyncze jednostki które potrafią wkurzyć ale ogólnie jest super ;))

Kamila

Nie polecam. Dziś mieliśmy nieprzyjemną sytuację. Wstep na plażę (10 zł od osoby opłacone) Po czym kazano nam się z cienia przenieść w spend ludzi,gdzie nie szło szpilki wsadzić. Przy wejściu nie poinformowano nas o ograniczeniu plazowania ze względu na uroczystość weselną w restauracji. Kierownik hotelu nas bardzo źle potraktował i nie próbował niczego wyjaśnić i załatwić polubownie po czym wyrzucił nas z hotelu. Uważam,że ktoś źle to wszystko zorganizował i dla nich liczyła się tylko kasa za wstęp. A szkoda...bo chcieliśmy wykupić pobyt 2 tyg na wakacje. Teraz wiemy,że już nigdy tam nie pojedziemy.("No i trudno.Nie to nie" cytując p.kierownika)

Klara

Szkoda, że nikt z pracujących w firmie osób nie zamieścił opinii o pracy, liczyłam, że dowiem się coś więcej.

Ostrzegam gości którzy wybierają się na vekend do (usunięte przez administratora)w Boszkowo 6.7 2019 nie odpoczniecie jest koncert tak zwana euforia hałas całą dobę(usunięte przez administratora)

Właściciel nastawiony na szybki zysk przy małym nakładzie plaża płatna 10 zł za wątpliwej jakości piasek bo ratownika nie ma bo to wydatek molo zamiast wyremontować to rozebrał bo to wydatek a hotel to o 6 rano gwizd pociągu a potem tłukące się ciężarówki obsługa to Ukraina ale opłaty jak za wersal

Joanna

@Anukae, możesz napisać ile czasu wcześniej musiałaś rezerwować możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego w CKW SUŁKOWSKI? Jak ocenisz poziom obsługi osób, które sporządzały dla Ciebie ofertę? Do tej pory wszystko przebiegało bezproblemowo? Mam nadzieję, że znajdą się również osoby, które pracują w tym miejscu i napiszą coś na ten temat.

Joanna

@Anukae, czy ktoś z Twoich znajomych organizował wesele w CKW SUŁKOWSKI, że zainteresowało Cie to miejsce do zorganizowania swojej uroczystości? Ciekawi mnie, czy wiesz coś na temat pracy w tym miejscu? Od dłuższego czasu w tym wątku nikt nie wypowiadał się na ten temat, dlatego zastanawia mnie, czy ktoś z forumowiczów ma wiedzę na ten temat.

Anukae
@Joanna

Jeżeli chodzi o prace w CKW Sułkowski to nie mam pojęcia jakie są warunki, a jeżeli chodzi o przyjęcie weselne to zauroczylo nas to miejsce krajobrazem . Dostałam kilka opini od osób i byli bardzo zadowoleni z obslugi jak i z organizacji wiec myślę , że będzie pięknie . Ufam pani menager wesela, że wszystko będzie dobrze niechcialabym żeby opinia Hotelu Sułkowski poszła negatywna w świat na weselu będzie kilka osobistosci z Komisji Europejskiej.

Witam, ile płaci się za osobę na weselu u Sułkowskich?:)

Anukae
@Gość

Czesc szukam wszędzie opini na temat wesel w Hotelu Sułkowski moze ktoś miał tam wesele i podzielił by się ze mną wrazeniami? Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Irek

Tak dobrze się wam tu pracuje i nie ma chętnych do pisania??

Nowa osoba

Cześć wszystkim, Byłem tam dziś na rozmowie o prace - czy faktycznie jest tam taka tragedia? Pani Prezes wydaję się być w porządku osobą. Proszę o jakieś info i pomoc. Dziękuję

@Nowa osoba

niestety sama prawda i tylko prawda - Pani Prezes na spotkaniu jest przemiła , później już pokazuje jaka jest naprawdę . Nie wierz w ani jedno słowo chyba ze dostaniesz to na piśmie i potwierdzone przy świadkach , najlepiej postronnych w przeciwnym razie mozesz się bardzo zdziwić w pewnym momencie. Pani Prezes znana jest z tego że "daje słowo honoru" - i niewiele więcej ;)

Rrrrrrr

Nie polecam tam pracy!! Szefowa kuchni P. Leokadia istna tragedia!! Na miano szefa nie zasługuje!!

no name

Atmosfera fatalna kierownicy niekompetentni gdzie później cierpią pracownicy na ich złej organizacji patrzą na grafiki od razu widać że coś jest tam nie halo ... Słabe zarobki,dużo nadgodzin do tego nie wiadomo czy je wgl wypłacą zależy od humoru P.P Ludzie normalni którzy tam przychodzą albo się zwalniają od razu albo zostają i siada im na głowy... Tak wszystko podsumowując bardzo podobna polityka i myślenie do Korei Północnej i nawet też jest dyktatura P.P wszędzie jest zła praca a u nas jest wręcz wspaniale ... Nie polecam .

Menager gastronomii M.Z. to prawdziwy mistrz...w białych rękawiczkach działa, a to co robi po nocach- to już prawdziwy profesjonalizm...szkoda słów kiedy wszyscy chodzą wystraszeni, kiedy on zakłada sieć "swoich". Kto się przeciwstawia - odpada. Naprawdę szkoda mi tylko tego, że nie mając pojęcia o tym co robi, i że są tez tacy których w ten sposób nabiera. Świadomość zarządu na zerowym poziomie. Ktaryna

ktos tam taki

widzę, że bardzo czarne chmury wiszą nad wami haha współczuję wszystkim, którzy muszą pracować w takim chlewie!!!!

kulka

hahahah porządna firma!!!!!!!! dobre skąd wiesz skoro nie pracowałaś ta firma to jakiś dramat śmiechu warte nowy menager gastro to jakiś idiota szkoda słów

J

Słyszałam, że Mańka ostatnio wykonała sobie kilka poprawek na twarzy i teraz rusza buzią tylko +/- 30 stopni by coś nie pękło :). Jak ktoś nie wie kto to Mańka to źle, bo w Boszkowie królowa jest tylko jedna... Słyszałam też, że nadal wszyscy tam okradają Zarząd ... czyli standard. Atmosfera jak w grobowcu, czy coś się poprawiło. Odpowiedzcie, bo jestem ciekawa czy po moim odejściu coś się zmieniło ?

Zostaw merytoryczną opinię o CKW SUŁKOWSKI - Boszkowo

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CKW SUŁKOWSKI?

Kandydaci do pracy w CKW SUŁKOWSKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CKW SUŁKOWSKI