Indykpol S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Indykpol S.A.

Czy w Indykpol S.A. pracuje się na open space?

Drobiarz-ubojowiec Nowy wpis

Nie. No chyba że otwarta hala produkcyjna to dla ciebie open space :D

Ala Nowy wpis
@Drobiarz-ubojowiec

Przecież są tu chyba też prace poza produkcje, czyli posady administracyjne, biurowe, no to tam może jest open space. Ktoś wie, np. jak pracuje marketing czy dział kadr. Jak tam wygląda biuro? I jak wygląda socjalka dla pracowników biurowych, jakie jest tam wyposażenie?

XR

Wspomniano tu o umowach zlecenie i słabych stawkach, a jaką umowę może otrzymać elektromechanik? Myślicie, że warunki miałbym podobne jak u konkurencji, a nawet lepsze? Kilka firm biorę pod uwagę i próbuję porównać. Wg oferty praca jest w systemie 3-zmianowym. Nocki czyli też się zdarzają? Ten czas pracy jest sprawiedliwie rozkładany między pracowników? Nie chciałbym głównie wieczorami np. pracować.

mike Nowy wpis
@XR

O ile wiem zatrudniają jedynie na umowę o pracę, a stawki dla elektromechaników są na pewno dobre.

Maciej

Proszę o poważną odpowiedź , ile zarabia doświadczony wykrawacz .

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Operator Maszyn prowadzona przez firmę Indykpol S.A.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Operator Wózka Widłowego

Myślałem, że dostanę te pracę ale nadszedł kryzys. Bardzo dobrze potraktowano mnie na rozmowie

Rozmawialiśmy o moich wcześniejszych doświadczeniach.

Mania

Czy na etat specjalisty ds. aplikacji biznesowych mogą śmiało aplikować kobiety? Pytam, bo w innej firmie zetknęłam się, że przyjmowali tylko mężczyzn. Fajnie, że dbają o pracowników i dają premie świąteczne, ktoś wie ile dokładnie wynosi ta premia? No i oczywiście ile płacą podstawy.

Drobiarz-ubojowiec
@Mania

Można, jak najbardziej, jeszcze jak.

karo
@Mania

WItam, Jak najbardziej. Dziś Kierownikiem tego obszaru też jest kobieta. Płeć tu nie ma znaczenia.

Gosia
@karo

Super. A płaca też jest równa, niezależna od płci? Pytam, bo różnie to bywa. No i czy są możliwości rozwoju tutaj? Na takie stanowisko kierownicze rekrutują z zewnątrz czy można awansować po prostu?

Beatrice

Mam pytanie dotyczące ph, ile można oczekiwać na umowie ? Jak targety i premie czy są osiągalne do realizacji i ile można osiągnąć premii czy są jakieś widełki,? Jakimi autami jeżdżą ph.?

Blc
@Beatrice

Ja mam umowę zlecenie ,wyszło 13 zł za godzinę.Będę dochodziła.Warunki straszne i za grosze płacą.Zimno,dmuchawy,problemy z oddychaniem ,astma Mokro chodzisz osiem godzin w przemoczonym ubraniu .Stare pracownicę są nie do wytrzymania..Kobiety dźwigają po nad 20 kilo..Pani od szatni nie wpuszcza,karze rzeczy osobiste trzymać w kieszeni,brak rękawiczek.

M.S.
@Blc

Co za brednie pani pisze, przecież to jest normalne, że jest zimno, chyba wiadomo, że tu jest produkcja, obróbka, przetwórstwo mięsa. Chyba nie trzeba mówić w jakiej temperaturze ten produkt jest przetwarzany, a już nie mówię o przechowywaniu. Jeżeli ma pani problem z oddychaniem to nie uważam, żeby to była wina firmy, sama pani pisze, że ma astmę... jest to bardzo ciężka praca tylko dla silnych i pracowitych, nie ma tu miejsca dla kogoś komu się wydaje, że przyjdzie połazi, odbębni osiem godzin i do domu.

teddygirl

Na dzień dzisiejszy w Indykpolu poszukują na Specjaliste ds. jakości. Ktoś pracował na tym stanowisku lub wie coś na temat pracy, zarobków, o współpracownikach?

Magazynier Damian

Miałem szanse na własnej skórze przekonać się jak wyglada tu praca na stanowisku magazyniera. Robienie zamówień pod klienta ciężka robota serio. Skrzynki po ok 30kg a na klijenta idzie no 150 i musisz to wszystko przerzucić . Wypłata 2800 za 22 dni pracy . W tym Już premia i godziny nocne . Dramat . Wola zwolnić niż dać podwyżkę . Nie polecam

@Magazynier Damian

Pensja faktycznie nie powala na łopatki, ale nie jest też aż tak źle. Serio było tak ciężko? Do pensji miałeś jakieś dodatkowe benefity? Firma ma program socjalny dla pracowników?

Edward

Też pracujesz w firmie? Jak tak, to daj znać na jakiej umowie jesteś, bo chciałem aplikować, a nie wiem jakie kontrakty dają. Można dostać coś stabilniejszego niż zlecenie?

Szefcio
@Magazynier Damian

Dziwne bo taki ktoś jak Damian na stanowisku tu nie pracował ani nie pracuję, wiem bo pracuje już tu dłuższy czas . 2800 to chyba zarabia pracownik magazynowy a nie magazynier. Magazynier ma jakieś 4k na miesiąc.

Porażka.

Nie polecam składać tam CV . Warunki pracy oraz wynagrodzenie nie są warte żadnego wysiłku .

@Porażka.

To ile się zarabia że według ciebie to nie warte wysiłku? Najniższą krajową czy jednak więcej? Ja nie mam wielkich wymagań finansowych więc jeśli możesz podaj jaka jest stawka, ok?

white
@Edward

Jak nie przeszkadza ci niewiele więcej niż najniższa krajowa to ok.

Dominika
@white

A macie do tego jakieś premie chociaż?

Halina
@white

ile to jest niewiele więcej?

Laboratorium

Jak wygląda praca w laboratorium? W jakich godzinach są zmiany? Jak wygląda wynagrodzenie dla osób pracujących w laboratorium?

Zawiedziona

Bardzo smakował mi pasztet że śliwkami,do tego stopnia , że kupowałam go dwa razy w miesiącu.Teraz go nie kupuję ,bo trafiały mi się pestki po śliwkach,a w innym pasztecie tej firmy znalazłam piękne białe pióro.

Dominika
@Zawiedziona

No chyba żartujesz. Nie myślałaś żeby to zgłosić do sklepu?

spec ds exportu

Szukają specjalisty ds exportu z angielskim. Poprzednie wpisy nie zachęcają. A obecnie na jakie wynagrodzenie może taki ktoś liczyć?

Basia James
@spec ds exportu

W sprawie zarobków się nie wypowiadam, ale jeśli chodzi o znajomość języka angielskiego- towarzystwu, które siedzi w dziale eksportu wystarczy tłumacz Google i na maile odpowiadają na zasadzie kopiuj- wklej. Kiedy trzeba użyć języka obcego w rozmowie telefonicznej zaczyna się cyrk :D Tacy „specjaliści”- wstyd totalny. Aż się zastanawiam jak oni w takim dziale pracę dostali. Na szczęście managerowie exportu (w większości) rzeczywiście znają języki i można się dogadać.

a jak

A jak zarobki?

Noise
@Basia James

Brawo

Olek

Wszystko prawda, tak.

Jak na taką dużą firmę otrzymaliśmy bardzo mały prezent świąteczny, chyba nikt kogo znam z firmy nie był zadowolony. Dziękuję za to co dostaliśmy lecz mogło być znacznie lepiej.

Drobiarz ubojowiec

A co dostałeś?

Janek

Proponują najniższą krajową. Nie mogą znaleźć do pracy i juz nie znajdą. Amen

@Janek

Na jakim stanowisku?

Mietek

Witam . Jakie zarobki są obecnie na stanowisku magazyniera / operatora wózka? Pozdrawiam

@Mietek

Jesteś zainteresowany praca w firmie? Masz kurs na wózki widłowe, czy chcesz go dopiero zrobić w pracy? Ktoś się wcześniej wypowiadał, że roboty dużo, a wypłaty nie za wysokie, ale oczywiście to mogło się zmienić. Daj znać jak się czegoś dowiesz.

Edek

Czy na produkcji pracują tylko Polacy ? i jaka jest płaca osoby na wykrawaniu , trybowaniu?

Okropność

Jeśli jesteście zdrowi to nie szukajcie choroby.Okropni ludzie tam pracują.Teraz jest zima ,wyjdzie sobie bez ciepłej odzieży jaką zakładacie w zimę i 8 godz.

??
@Okropność

??

Nie warte uwagi...

Odradzam ogólnie aplikować do tej firmy.. Na rozmowie rekrutacyjnej brak profesjonalizmu, pytania z (usunięte przez administratora) (pewnie pierwsze lepsze z internetu). Już nie wspomnę ze nie raczyli przedstawić warunków finansowych bądź zapytać jakie są oczekiwania finansowe...Pewnie roboty jest w cholerę , wyzysk nie ludzki a płaca grosze....Widać ze na kierowniczych stanowiskach siedza “Janusze” -tak ze tak.....

Ola
@Nie warte uwagi...

Jakiego stanowiska dotyczyło spotkanie?

Czy

Czy firma daje informacje zwrotną, nawet odmowną?

@Czy

Ja dostałam maila z informacją zwrotną

Heemko
@Ania

Na jakie stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Indykpol S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Indykpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Indykpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indykpol S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indykpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Indykpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indykpol S.A.