Opinie o Intra - Hurtownia Farmaceutyczna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Intra - Hurtownia Farmaceutyczna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intra - Hurtownia Farmaceutyczna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intra - Hurtownia Farmaceutyczna w Warszawa

aa Nowy wpis

Czy firma jeszcze istnieje?

Paweł Nowy wpis
@aa

Czemu miałaby nie istnieć? W internecie nie ma żadnego info na ten temat. Pytasz bo interesujesz się pracą? Nie widziałem żeby teraz kogoś rekrutowali ale jakby co może wato zapytać bezpośredni w hurtowni, co?

beton Nowy wpis
@aa

Syndyk siedzi w firmie

Jaki dress code obowiązuje w Intra - Hurtownia Farmaceutyczna?

???? Nowy wpis

No dress no stress ????

Czarek

Czy sytuacja poprawiła się w firmie i można sądzić, że będę rekrutować?

SB

Do kiedy ten bajzel?

aaaaaaaaaaaa
@SB

już nie długo koniec.... w końcu wyburzą ten bajzel i wykorzystają grunty na lepsze inwestycje. oczywiście inni co znają się na biznesie...

zdegustowany
@aaaaaaaaaaaa

Ale Ty człowieku nie mądry jesteś.... żeby nie rzec... głupi..

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Intra - Hurtownia Farmaceutyczna? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Może uda się wyprowadzić firmę na prostą? Jak sądzicie?

Hubcio
@Paweł

Będzie dobrze. Lepiej niż przez ostatni rok.

xxx

po nowym roku Intre zjedzą wierzyciele na śniadanie....

anna
@xxx

mają ucztę z "golasa" - Bank zje firmę na mały deserek....

benek
@xxx

nie co jeść.... Intra "golas"

Hanna

Pracujesz w Intra - Hurtownia Farmaceutyczna? Co więcej możesz napisać o pracy w tym miejscu? Jak przedstawia się ścieżka rozwoju pracownika w firmie? Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami.

Ona
@Hanna

Bardzo pozytywnie oceniam tę firmę. Co do ścieżki rozwoju, jeżeli coś sobą reprezentujesz, starasz się i masz wyniki to z pewnością zostanie to zauważone i docenione. Ogólnie polecam.

Oportunista
@Ona

No to fajnie :) :) :) Ja pracując "na dole" w miarę solidnie, starając się, mając wyniki "fiki-miki" nie zostałem doceniony:( :( :( Chociaż mając ambicje bycia "na górze" doświadczyłem, "dzięki" tzw. koordynatorom (psycholom)... zwolnieniem. Czy te osoby jeszcze tam pracują? veto!!!

sss

płacą 2100 brutto

Hanna

Pytałam wcześniej o obecną sytuację w firmie, jednak widzę, że komunikat jaki w zeszłym tygodniu pojawił się na stronie internetowej Intra dość szczegółowo to opisuje. Mieliście już okazję zapoznać się z treścią tego oświadczenia? Podsumowuje on dotychczasowe działania spółki jeśli chodzi o wykonanie planu restrukturyzacyjnego. Został on wykonany, za co dyrektor zarządzający dziękuje również wszystkim pracownikom Intry. Można również przeczytać o poprawie wyników, która jest skutkiem nowych działań firmy. Pełną treść komunikatu można znaleźć tutaj: http://www.intra.eu/aktualnosci.html

OPTYMISTA
@Hanna

Dobrze znam firmę od lat, jest mi bliska, dlatego mocno trzymam kciuki aby w kolejnym kwartale mogła pochwalić się jeszcze lepszymi wynikami!!!

sss
@OPTYMISTA

mam nadzieje że upadnie...

Daria

Dobra firma to i dobra praca. Szkoda, że nie piszecie dla nowych chętnych.

dddd
@Daria

(usunięte przez administratora) dobra praca, już chyba wszędzie płacą lepiej!!

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Intra - Hurtownia Farmaceutyczna? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

ccc

w przedsiębiorstwie nic się nie dzieje, i już nie długo upadnie. Cóż sama z siebie firma by nie upadła gdyby odpowiedni ludzie tą Spółką by prawidłowo zarządzali i w przeszłości by nie podejmowali błędnych decyzji (tak błędnych że ludzie bez żadnej szkoły by podjęli lepsze decyzje).

Hanna

@Oportunista @Ona czyli możliwości rozwoju mogą być różne w zależności od działu i stanowiska na jakim się pracuje. @Ona możesz napisać jakie stanowisko zajmujesz w Intra? Takie dodatkowe informacje na pewno będą pomocne. @xxx co masz na myśli? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o sytuacji w firmie?

apteka 707

Szkoda, że Intra rozpada się tak pokawałku.Tak jak wiele lat budowało się jej logo, na które pracowało setki ludzi. Neuca dołożyła się do tego procesu z pewnością i jeszcze kilku zaufanych p. Bogdańskiego, którzy rozgrabili co się dało. pozdrawia apteka nr 707, która długo będzie pamiętała tę hurtownię

racjonalny

ostatni.pl pewnie cwaniactwa nauczył sie u lidera rynku...

ostatni.pl

Dla wszystkich zainteresowanych i tych co z tak wielką troską piszą o Hurtowni Intra. Z pewnością obecna sytuacja w Intra jest bardzo trudna i ciężka ale nie beznadziejna. Intra pozostaje w grze i tak patrząc z boku po tych ludziach którzy zostali z Panem Bogdańskim do samego końca , którzy są w pełni wiary aby nadal tą Firmę utrzymać jest duża szansa że Firma się podniesie z kolan. Co najważniejsze nie ma w tej Firmie już tych cwaniaków pokroju pseudo specjalistów od marketingu , uzdrowicieli jak Pan "DYZMA" czy wszystkich pozostałych cwaniaków którzy doprowadzili tą firmę właśnie do takiego stanu mając pełne zaufanie Pana SB. Teraz pracują nad wykończeniem innych spółek z grupy OPDF - ciekawe kiedy ich Prezesi otworzą oczy!!! Życzę Panu Bogdańskiemu powodzenia i prawdziwych przyjaciół bynajmniej wśród tych którzy do końca wierzyli i przy jego boku pozostali. Życzę też dużo wiary i zapału w odbudowaniu pozycji Intra Sp.z.o.o na dzisiaj w restrukturyzacji ale kto wie co będzie za kilka miesięcy , rok ,dwa ??

życzliwy
@ostatni.pl

"wierzyli i przy jego boku pozostali." Ba nawet niektórzy zostali i pomagali (pomagają) przekazywać klientów ze swoim obrotem dla koleżków pracujących w innych hurtowniach.Szkoda tylko, że ostatni sprawiedliwy zapomniał, że to Pan S.B. podjął decyzję o końcu Intra Sp. z o.o. Co do cwaniaków to jeszcze tam paru zostało (he,he). Ostatni pl. ty pierwszy zafajdane miałeś portki po 29 kwietnia i przypomnij sobie gdzie zaraz pojechałeś-ale teraz do końca trwaj przy Prezesie i ciągnij kaskę którą sobie zaklepałeś.

Niesprawiedliwy?
@życzliwy

Na tym forum, najgłośniej, zza płotu warczą psy, które pierwsze pouciekały bo im żarcie przestało smakować albo sie przestraszyły, ze im racje spadną jak ktoś sie zacznie przyglądać czy wystarczająco dobrze szczekają....

Patrycja
@życzliwy

a co z przejściem do Tramco?

Fed
@Patrycja

Witam, poszukuję do współpracy handlowców z branży weterynaryjnej.Może ktoś zainteresowany ? W sprawie szczegółów proszę o kontakt zorzor5@wp.pl.

aaaaaaa

są w postępowaniu sanacyjnym, problemy Panie problemy

manio

Gutek' wszedłem na ich strone interetowa i widnieja pod ta sama nazwa nie ma infor o tym by zostali sprzedani

Gutek

Intra już sprzedana Neuce!!!

jaki pan taki kram Panie @pini

prawnik

Rzeczywiście. Po co "drzeć koty"? Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)

prawnik

Rzeczywiście. Po co "drzeć koty"? Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)

beton

Wstrzyknijcie sobie wszyscy Pavulon i będziecie mieli spokój.

@beton

a ty Beton zapodaj sobie Żelbeton skoro jest ci tak dobrze na tej "ugruntowanej" posadce

Zostaw merytoryczną opinię o Intra - Hurtownia Farmaceutyczna - Warszawa

• Jak się pracuje w Intra - Hurtownia Farmaceutyczna?

Zobacz opinie na temat firmy Intra - Hurtownia Farmaceutyczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Intra - Hurtownia Farmaceutyczna