Opinie o ANDREWEX Sp. z o.o. w Piętno

ANDREWEX to prywatne przedsiębiorstwo produkcji drzewnej o wyłącznie polskim kapitale.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANDREWEX Sp. z o.o. w Piętno

W tym zakladzie tylko kablarz przezyje

@Ewa

Słuchajcie mam pytanie czy to prawda ze ten ala kierownik z wielką głową to sobie zwalnia ludzi jak mu się podoba to znaczy tych co mu się potrafią odpyskować nawet gdy on nie ma racji bo on na każdym kroku kłamie i straszy ludzi że jak komuś się nie podoba to tam jest brama. Chyba mu sie coś poprzestawiało w tej czarnej wielkiej Głowie ciekawe czy Prezes Wie co ten gościu odwala może czas aby się dowiedział całej prawdy każdy gada po kątach ale co się dziwić boja się ludzie (usunięte przez administratora).

Helena

To ile teraz macie PLN na produkcji? Ktoś pisał w 2022, że były podwyżki o 2 zł, a gdzieś w ogłoszeniu starszym widziałam 19 zł za godzinę brutto. Ile summa sumarum od nowego roku? Powiem, że mnie kierownictwo mniej interesuje, szukam pracy na już.

Łosiek
@Oplikat

Rozumiem że 27zl brutto to jako pomocnik stolarza bo jako stolarz bym się nie zgodził robić za taką stawkę brutto...

Ile zarobi elektryk w tym roku? Mam przed sobą ofertę, jeszcze na inne stanowiska są nabory. W opisie jednak przeczytałem, że to chyba nie rotacja tylko dynamiczny rozwój, przynajmniej tak było napisane. Jak tak patrzę na forum to od ostatnich opinii na temat zakładu chyba z rok minął. Co wpłynęło na to, ze firma teraz się rozwija?

@Zorro

To dlatego mechaników nie szukają jak na razie? chciałem spojrzeć na jakaś ofertę po tym gdy te kwotę tu rzuciłeś. Dla pewności tylko jednak dopytam. To brutto jest czy netto? I czy tylko chłopaki dostali czy jakieś inne stanowiska na podwyżkę tez się załapały?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku brak w firmie ANDREWEX Sp. z o.o.?

Na jakiej zasadzie mogłoby być w ogóle możliwe, żeby przy stanowiskach pomocnika i specjalisty ten drugi zarabiał minimalna? Ktoś zapodał taka sugestie ale wtedy ile pomagier miałby zarabiać? I co od razu z awansem jakimś? Po jakim czasie można już być specjalistą?

Rafał Nowy wpis

Czy są wyjazdy delegacyjne w firmie na montarze ...

Helena

Xyz
@Helena

Niestety nie dowiesz się prawdy. Ludzie wstydzą się przyznać że robią za takie grosze maks 20 zl brutto...

@Xyz

koleżankę kierownictwo nie interesowało ale mnie tak. porównując stawkę 20 pln brutto i zakres obowiązków jaki tu mają, to co z kierownictwem właśnie, ile na takim stanowisku się teraz zgarnia i za jakie konkretnie zadania?

Xyz
@Elżbieta

@elzbieta masz chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem dlatego pracujesz w gdzie pracujesz. Napisałem o stawkach na produkcji nie nadpailem tam słowa kierwnictwo. Jak chcesz wiedzieć ile zarabiają idź do biura ich spytaj (usunięte przez administratora)

@Xyz

Wiem że w tej wiadomości do której się odnoszę nie padło słowo kierownictwo dlatego odniosłam się do koleżanki. Czyli tak jak piszesz ludzie niechętnie mówią o pieniądzach? A o aktualnej specyfice pracy na produkcji coś napiszesz? co obecnie się wykonuje za te przytoczone 20 pln?

@Xyz

Aktualnie jest 27 brutto na godzinę w sumie miesięcznie na rękę wychodzi jakieś 3200 do 3500 plus soboty jak jest potrzeba

@Oplikat

to z czego wynika aż 7 pln różnicy w waszych zdaniach? ta stawka 20 pln, która została wcześniej podana obowiązywała kiedykolwiek np., parę lat temu? jeśli tak to kiedy tak właściwie? jakie są perspektywy na wzrost z roku na rok?

@Elżbieta

Tak obowiązywała jak weszła stawka godzinowa z akordu. Mamy 27 na godzinę ale musimy normę wyrobić. Najlepiej ponad normę i ponad siły pracownika . Stawka zmienia się raz bądź dwa razy w roku w zależności od sytuacji firmy .

@Elżbieta

Dokładnie stawka godzinowa pierwsza w wysokości minimalnej 20-23w zależności od stanowiska . Weszła 4lata temu . Od tamtego czasu z roku na rok podwyżki razem z najniższa krajową.

@Oplikat

Aha czyli cos do przodu idzie a te normy to jakie? Wiadomo, same liczby niczego mi nie powiedzą ale jakieś konkretnie porównanie do czegoś by było? Tu 27 na godzinę a co ze stanowiskami biurowymi dla przykładu?

Elżbieta

no fajnie jest wiedzieć gdzie jak się ewentualnie zarabia. przy tym stwierdzeniu w takim razie jak sama rozmowa przebiega? i ogólnie rekrutacja? sugerujesz, że trudno się dostać? sporo osób w takim razie kandyduje, że ciężko się przebić?

Łosiek Nowy wpis
@Oplikat

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ANDREWEX Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK-AUTOMATYK powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Najlepszy

Wszyscy powinni zrobić strajk,zaraz by Opłatek by musiał dać podwyżki,zero szacunku dla ludzi,a gdzie są socjalne?? Sama(usunięte przez administratora) dostaje,każda inna firma daje coś na święta, ludzie na WKD (usunięte przez administratora) a stawki po 27 zł brutto, żal mi normalnie że tak skąpi Opłatek i cała reszta,tylko swoją (usunięte przez administratora) chcą napchac

Bizon
@Najlepszy

Zgadza się. Ludzie tyrają za te śmieszne pieniądze. Na święta nic nie dają pracownikom, a przepracowałem tam (usunięte przez administratora) lat. Śmiech na sali. Pazerny typ ten wlasciel. Nie polecam tam pracy.

....
@Bizon

No nie stety tak wszędzie jest w Toruniu to tylko w jednej firmie dobrze się pracowało dobra kasa na święta kasa po 1000zl na Wielkanoc dawał 700zl.Ale wszystko też się pokończyło z tego co mi wiadomo już nie ma kasy na święta tylko wypłata z nadgodzinami 4500 na rękę że wszystkimi sobotami

Szukam pracy

Szukam roboty od nowego roku 3 tys na łapę mnie zadowoli to już lepiej niż w Bydgoszczy dojeżdżając co dziennie z Torunia do Bydgoszczy i robić 100km dziennie w obie strony a zarobić 3,5tys o ile się zarobi z tego 1500zl na byne tu by mi wyszło ok 600zl to już wolę tu się zatrudnić i robić za tą kasę

A ile w biurze się zarabia? Nie widzę chyba by ostatnio ktokolwiek odnosił się do pracy jako specjalista ds. ofertowania i wycen a ogłoszenie właśnie jest dostępne. prócz finansów czy możecie także się ustosunkować do atmosfery na dziale? jaka występuje?

Elektryk

Ale chodzi o Cierpice tam raczej zwalniają ludzi chociaż mechanicy dostali podwyższki i ci tam inni to w sumie nie wiem czy chodzi o Ten zakład dziwne.

Specu

Jeśli w Cierpicach szukają automatyka, elektryka, mechanika to opcji jest kilka: 1. Rozwój w firmie 2. Emerytury pracowników 3. Kogoś zwyczajnie wywalają Ja CV złożyłem przez portal pracuj.pl Zobaczymy.

@Specu

i co tam, po jakim czasie od złożenia papierów wiesz już na czym stoisz? Nie widzę ofert na fizyczne, wiec ktoś został pomyślnie zwerbowany? Jak się wita nowego pracownika przy takich warunkach? trudno się dostać?

Zorro
@Elektryk

Mają stawki mechanicy po 42 zl

@Zorro

A już myślałem, że ktoś w końcu odpowiedział na pytanie odnoszące się do tych zarobków dla automatyka, bo mi powiadomienie przyszło. Oferty teraz jak sprawdzałem to już nie widziałem, wiecie może czy będą do końca roku jeszcze kogoś potrzebować? Wcześniej w komentarzach pisali cos o rozwoju. Jakie narzędzia do pracy udostępniają?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie ANDREWEX Sp. z o.o. na stanowisku Automatyk? Czy pracownicy dostają premie?

W tym zakladzie tylko kablarz przezyje

@Ewa

Ludzie nie narzekać tylko z życiem, z życiem jak to mówi jeden pan z data przedwojenną. Masakra..

Czesław

Czyli co? Popędza do roboty? Teraz każdy liczy na wydajnych pracowników bo zyski najważniejsze, nie? Chociaż wypłaty są dobre za te robotę?

korab
@Czesław

Wypłaty średnie a roboty dużo.

@Czesław

Popedzic to se może krowę do obory a wypłaty są selekcjonowane starszy pracownik ma 27 na godzine a młody 19 a jednakowo trzeba pracować więc o czym tu mowa.

@korab

Wypłaty bardzo malutkie

Kamila
@Ewa

Dlaczego? On ma dobre warunki pracy? :-)

Barbarzyńca

Jeszcze wincy ukraińców porzyjmujta a oni tak się nadają do roboty jak ja na papieża. Banda (usunięte przez administratora) kierowniczków i brygadzistów a i pseudo liderów. Powinni to coś zburzyć I zaorać i las posadzić przynajmniej jakaś korzyść by była . Kobiety tam zawsze były wykożystywane do granic możliwości fizycznych a niekiedy i psychicznych to jest (usunięte przez administratora)pracy a zarobki po prostu żałosne za tak ciężko wykonywaną pracę, cały czas piszę o kobitkach bo faceci a w szczególności operatorzy to wałą taką ścieme że masakra wogule dziwię się że to jeszcze jakoś funkcjonuje naprawdę żałosna ,,firma ".

Kierownik
@Barbarzyńca

To prawda kadra kierownicza z liderami na czele to banda osób z mózgiem wielkości orzeszka ziemnego. Nie są w stanie używać 5% mózgu a o takim czymś jak myślenie nie wspomnę. Lider który ma problemy z pisownia i liczy na tel wciąż a mu się nie zgadza. Cyrk nic więcej ????

@Kierownik

Ale serio tak twierdzisz? Skoro rzeczywiście tak jest to czemu szefostwo ich jeszcze zatrudnia?

Pracownik Dos
@Wiktoria

Czy ty taka nie domyślna dziewczyno gdyby szefostwo wiedziało to sobie wyobraź użyj mózgu. Jeżeli jest sie liderem lub brygadzistą to ma się własne zdanie a nie słucha się jakiejś wsiory która nawet nie potrafi powiedzieć dobrze wyrazu nie mówiąc o zdaniu a jeśli chodzi o liderów no cóż nie każdy z nich jest osłem bo ten co został ostatnio młody bystry no i zna się na rzeczy najważniejsze że ma swoje zdanie i wszystkich traktuje sprawiedliwie.

@Pracownik Dos

A kto tam ostatnio został liderem? O czymś nie wiem?

sc jonson

Oczywiście że większość brygadzistów i liderów to upośledzone głąby kapuściane i total trzymanie co najmniej palca w (usunięte przez administratora) u kierownictwa . Taka jest okrutna prawda ukraincy zarabiają więcej niż pracownik z 10cio letnim stażem to jest jakaś paranoja , absolutnie nie polecam tej firmy nawet już wynieść niczego praktycznie nie można nie to co kiedyś za dawnych dobrych czasów ,a jeszcze wsiora z lasu się panoszy i myśli że jest co najmniej brygadzistką albo kierowniczką i inne spoko kobitki się jej boją . To narazie na tyle ale będziemy na bierząco hej.

królewna śnieżka

Nie polecam pracy w tym zakładzie, podwyżki 2 zł brutto w czasach inflacji dwu cyfrowej to sobie mogą. Trzeba nie mieć perspektyw w swoim życiu żebym tam pracować za (usunięte przez administratora) Starsi pracownicy zostaną bo gdzie pójdą ale młodzi ludzie masakra. Liderzy bez jakiegokolwiek wykształcenia zostali liderami bo zawieźli świniaka albo po rodzinie bądź wchodzili w (usunięte przez administratora) głęboko. Osoba która jest na stanowisku lidera ma problem z pisaniem bądź czytaniem to świadczy jacy ludzie kierują produkcją. Łapią się za "czopkę" i drapią po głowie :D

Czerwony Kapturek
@królewna śnieżka

Do końca to nie prawda z tymi liderami nie przesadzajmy to nie analfabeci oczywiście zdarzają sie tacy co nie maja własnego zdania ale na szczęście to pojedyńcze sztuki. Zaznaczam na szczęście Lider powinien mieć własne zdanie i traktować każdego pracownika na równi (bez faworyzowania) każdy pracownik chce być traktowany dobrze. Jeśli chodzi o zarobki yyyyyyyy nie jest najgorzej.

@Czerwony Kapturek

Nie? To ile wychodzi? Bo ta jej rozpacz o tę inflację i marne podwyżki trochę martwi. :(

Xxx
@Czerwony Kapturek

Jak Twoje wymogi życia to piwo żubr to spoko to może 2500 na to starcza ludzie mają jeszcze inne hobby i korzystają z wakacji zza granicą więc może na minimalne wymagania starczy dla innych to porażka ta wypłata ale ludzie puścili tu korzenie i myślą że nie ma innych zakładów gdzie płacą lepiej

@Xxx

Wiesz jak się żyje od 1 do 1 to trochę ryzykowne zmieniać pracę - bo możesz mieć dłuższą albo krótszą przerwę w karierze i nie zarabiać... No chyba że do tych innych zakładów, o których mówisz da się przejść z dnia na dzień? Możliwe to? :P

Xxx

Możliwe

Julia
@Xxx

Czekaj, a ty pracujesz/pracowałeś w firmie? Długo?

Julia
@Julia

Każdy dzień tu to o dzień za dużo

@Julia

Czemu tak wymigujesz się od odpowiedzi? To problem powiedzieć jak długo tu byłas?

ktoś
@Wiktoria

@Wiktoria a co będziesz śledztwo prowadzic kto to napisał nie Twoja sprawa. Pisze zgodnie z prawdą zarobki marne a liderzy mózg w wielkości orzeszka ziemnego.

@ktoś

No ale popatrz, z drugiej strony jak nie chce napisać to może nie jest w ogóle z firmy? Nie wiem, dziwnie to dla mnie brzmi

Kierownik
@Wiktoria

I czemu służyłby wpis osoby która tam nie pracowała? Rusz trochę głowa i pomyśl a sorry Ty tam jeszcze pracujesz więc nie podejrzewam Cię o zdolność myślenia :)

Dos cierpice

Atmosfera jest tak (usunięte przez administratora) Że się do pracy nie chce chodzić po 1 4brygadowke zrobili ludzie chorują stoją po 2 na maszynie rypia po kilka tysięcy metrów i ledwo do domu wracają takie zmęczone. Ale nikt tego nie widzi robić trzeba a wiecznie mało . Niektóre się nie nadwyrężają ile zrobią to jest ale takie stare wyzeraczko są dwie na maszynie i robią tyle co we 4 . I po co? I tak nikt was nie doceni dziewczyny , a zdrowie ma się tylko jedno.Masakra. Do tego pani Sylwia która jest czarna owca w andrewexie przyjdzie i wymyśla a pojęcia o produkcji nie ma . Patrzy na ręce, wszystko donosi dyrektorowi to przez nią tyle dziewczyn na chorobowym a będzie tylko gorzej. O ile się nie zaczną zawalniac bo ile można wytrzymać. Ale podpora zakładu została kierownikiem i to jest najważniejsze. Każdy chodzi bo musi ale wszystko do czasu!

Dlaczego ludzie uciekają z tej firmy? Ponieważ zarobki powinny być równe nie Eden ma 27 na godzinę a drugi 19 . Ci co mają 27 na godzinę spaceruje i się nie spieszy. Tylko ganiają tych co mają pi 19 na godzinę. No chyba to jest nie normalne ludzie otwórzcie oczy. I jeszcze taki jeden brygadzista będzie się wyzywał na kobietach że szybko szybko. Chyba ten pan powinien być już na emeryturze i poganiac swoją żonę. Na zmianie A są fajni brygadzisxi a na zmianie B tylko jeden na pakowaniu jest bardzo miły, wyrozumiały brygadzista i pomoże to jest człowiek takich brygadzistow brakuje. Nie dziadki jak w obozie

Ale wypłata słaba najniższa krajowa nie wiem co kupić za nią. Porażka w tych czasach najniższa krajowa skandal.

Jaki jest wkład kierownictwa ANDREWEX Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Niema żadnego moim zdaniem za czasów Kierownika Sylwestra byłł bardzo wymagający ale też było wiadomo jak ma się problem do kogo się zwrócić bardzo kontaktowy CZŁOWIEK bardzo Komunikatywny w kontaktach z pracownikiem a teraz jak cos sie zapytasz to tylko Gumiś tylko wiem ze tak nazywa się kierownik bynajmniej bo tak mówią Liderzy a w sumie pracuje tu 8 lat na tą chwile i pierwszy raz niewiem jak kierownik Ma na imię

Obecny pracownik

Ty to chyba nigdy nie pracowałeś w Andrewexsie ze takie opinie piszesz. A na pewno w tym czasie co Pana Sylwester bo za bardzo go wychwalasz. Jak odchodzil wszyscy byli wniebowzieci. Chyba ze Sam ta opinie pisze jakim był (usunięte przez administratora) "kierownikiem "

Mdbxjirnd

Nie ma żadnego wkładu kierownik jest niedostępny niemiły nie szanuje pracowników kobietami pomiatają na szczęście już tam długi czas nie pracuje uwolniliśmy się od tej firmy w piętnie i całego tego chaosu który tam jest. Pomiatają ludźmi ni szanują nowych osób, a każdy tylko patrz żeby ci kłody pod nogi tam rzucić ogólnie atmosfera nie miła nikt nie pomoże jak najdalej szukajcie co innego jak ja

Odpowiedź

Kierownictwo nie buduje atmosfery wrsod ludźmi. Tylko to ludzie muszą stworzyć między sobą dobrą atmosferę nie w żywe oczy plotkują.

Pan

W Andrewexie praca super ale brak organizacji. Trzeba normę wyrobić ale trzeba wszystko samemu podwiezc spiac paletę odwieźć a gdzie brygadzista?tylko chodzi z miarą i na panie podkrzykuje i na Ukraińców. To jest podejście psychologiczne brygadzisty. Dużo wymaga a mało robi.ludzie to Widzą i narzekają

Chętny

Czy w Andrewexie nie potrzebują brygadzisty bo jestem chętny bo na zmianie B jakis starszy pan absolutnie nie ma podejścia do ludzi. Tak opowiadają osoby które pracują. A ten drugi podobno wytłumaczy pracę podwiezie .

Hihihi
@Chętny

No szczególnie w podeszłym wieku ten pan nadaje się na emeryturę nie rządzenie ludźmi to nie (usunięte przez administratora). Młodzi brygadzisci mają zupełnie inne podejście podchodzą psychologicznie potrafią rozmawiać z pracownikiem . Ale jest jeden co tylko podkrzykuje i tylko szybko szybko stresuje ludzi. Obcokrajowcy przyjeżdżają tutaj żeby zarobić i pierwszy dzień w pracy chyba na montażu szybko nie będzie robil. Każdy z czasem nabiera wprawy jakby jedna z pan się nie odezwała to ten brygadzista by go jeszcze uderzył. Ten pan który tak się zachowuje nie nadaje się na lidera.teraz nie czasy żeby gnębić pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o ANDREWEX Sp. z o.o. - Piętno

• Jak się pracuje w ANDREWEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANDREWEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANDREWEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ANDREWEX Sp. z o.o.