Opinie o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

Maxi Nowy wpis

Chciałbym prosić o przyjęcie do pracy szybko się uczę jestem zainteresowany

Rudi Nowy wpis

Bardzo dobre zarobki 6-7 tys socjalne karta mutisport spotkania integracyjne

@Rudi

Fajnie, że macie spotkania integracyjne. Atmosferę pracy też określisz jako pozytywną? Z socjalu tylko Multisport, czy np z okazji świąt też coś dostajecie, kasa w kopercie albo bony?

Norbik Nowy wpis

A kasa dla operatora maszyn konwencjonalnych jest satysfakconująca? Ja jestem szlifierzem i na stronie widzę propozycję zatrudnienia za ponoć atrakcje wynagrodzenie. Nie wiem też, czy strony / firm nie pomyliłem, bo nazwa jest inna niż tutaj, ale adres zakładu ten sam. Zresztą profil Z.M.RUFUS w sieci odsyła do strony internetowej PZM Technology. Więc daj proszę znać, czy to ta sama teraz firma, czy co?

Jakie są warunki zatrudnienia w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Seweryn

Firma na swojej stronie zamieściła ogłoszenie, że szukają operatora maszyn konwencjonalnych. Na jakie mniej więcej zarobki można liczyć? Czy praca jest zmianowa (a jeśli tak, to jak układają się zmiany)? I jakie są możliwości rozwoju / awansu?

Firma Z.M.RUFUS.sp.zoo poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Hh

Są przyjęcia na montera

Jolka

Weszłam na ich strone i tam mają ogłoszenie dla Głównej księgowej. Tam mile widziany jest języka angielski. A jak napisze, że go znam, to rekruter sprawdza ten język na rozmowie rekrutacyjnej?

Czym w Z.M.RUFUS.sp.zoo zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jola

Piszecie, że pracodawca traci dobrych pracowników. Ci ludzie sami odchodzą? Czym jest to tak naprawdę spowodowane? Atmosferą? Finansami? Ile aktualnie można u was dostać na start?

Laura

A jacy ludzie musieli konkretnie odejść? Na każdym etacie macie samych specjalistów, to wynagrodzenia też muszą być niemałe?

KAZEK
@Laura

Sami którzy mieszali i nic nie umieli.W końcu jest jak buc powinno.Pozoom,wiedzą,umiejętności.Tu się robi specjalistyczne rzeczy a nie na sztukę.

Poznajcie czikena, sąsiedzi się pozbyli to się tu zagnieździł , zapomniał chyba ze tu nie kurnik , bez obrazy ale gość w tym wieku powinien przestać udawać ze coś potrafi

Sebastian

W jaki sposób, to co napisałeś ma komukolwiek pomóc w decyzji, czy warto składać cv do tej firmy i tam pracować? Napisałbyś lepiej, jakie są aktualne warunki zatrudnienia, organizacja pracy, zarobki?

BolO

Tak jest , przyszedł i odbiera nam prace bo ściąga ludzi od byłego pracodawcy po godzinach na czarno , to się nazywa lojalność

Jako
@BolO

Czytałem o nim na innym profilu , zero umiejętności nadgania tupetem, tak piszą , jeszcze podbiera ludzi po godzinach na czarno , gdzie honor ?

Seba
@Sebastian

A jakie maja być jak ściąga ludzi z sąsiednich firm po godzinach na czarno

Baśka
@Seba

Czytając wasze wypociny zrozumiałem że ostatnie komentarze napisane są od nie zadowolonych pracodawców. Słowa "lojalność, honor" nie istnieją w słowniku pracownika tylko pracodawcy. Nie rozumiem tylko po co były pracodawca pisze i sam sobie dopisuje pod różnymi nickami j psuje komuś opinie, no chyba że nie może się pogodzić że stratą wartościowej osoby i do dobrze tym wie.

pyś
@Baśka

w punkt!! u bylego pracodawcy (usunięte przez administratora) na kolkach i zaczyna bolec strata dobrych pracownikow ale dopoki sie nie ogarna, a jest coraz to gorzej to i wiecej bedzie uciekac

Bogdan
@Baśka

Uderz w stół… honor i lojalność tylko pracodawca , nisko nas oceniają , nie od dziś , ściąganie ludzi na czarno a my chcemy pracować , zarabiać

Bezimienny
@BolO

Lojalność?? Co ma jedno wspólnego z drugim?Jakby pracownicy w tej firmie umieli cokolwiek to by nie było potrzeby ściągać innych po godzinach, i tu jest zapewne problem skoro z innej firmy muszą ludzi ściągać

Fazi

Nie warto , kiepskie warunki pracy , brak organizacji , szemrane towarzystwo

Katarzyna
@Fazi

A z tym szemranym towarzystwem to o co chodzi? Kto się na nie składa?

Gargamel

Nie polecam , duże zamieszanie teraz jacyś ludzie przychodzą zero organizacji ciężko się pracuje

klient

Dlaczego pracodawca decyduje się podbierać z innych firm pracowników i to jeszcze na czarno jak piszecie ?

Stan

Chaos kompletny. Kierownicy tylko ci "najwierniejsi". Kto ma trochę oleju w głowie to zmyka z tąd szybciutko. Duże rotacje, słabe zarządzanie. Nawet "wesołych świąt" nie ma kto robolom pożyczyć. Pracuję niedługo, ale trzeba iść gdzieś, gdzie się lepiej ludzi traktuje. Zaznaczam, że to tylko moja opinia.

@Stan

Firma pod wieloma względami ma duże zaplecze logistyczne i maszynowe. Problem leży gdzie indziej.... być może to jest tak że ta kadra zarządzająca chce ale żeby to wszystko szło do przodu ale ale pewnych rzeczy nie przeskoczycie mianowicie tego że jest gigantyczna wyrwa jeśli chodzi o kadra typowa techniczną zaczynając od zwykłych pracowników produkcyjnych kończąc na tych na górze. Można załatwić dofinansowania, mieć dobry dział kadr, księgowość bhp ale dalej te podmioty nie generują przychodów... pomyślcie o tym...

@Zyczliwy

Widzę cały czas szukacie menagerów kierowników mistrzów kosztorysantow można nazatrudniac ludzi tylko co z tego... jak dalej przychodzą ci sami albo i gorsi od poprzedników. Kosztorysant nie jest w stanie wycenić właściwie niczego jeśli nie pracował technicznie i nie wie jak się coś wykonuje na czym można przyspieszyć zaoszczędzić A na czym będzie dodatkowo drugie tyle roboczogodzin na korekty i albo robienie od nowa...taka sama analogia do wszystkich pracowników...

@Zyczliwy

Wiele rzeczy można powiedzieć, ale to nie serwis od udzielania darmowych rad. Dobrzy pracownicy albo zostali zwolnieni, albo sami zwiali, bo widzieli co się dzieje. Zostali tylko doradcy za miliony i zausznicy za przywileje. Byle do emerytury...

Tery

No kto ma tam zarzadzac

@Tery

Ciagle widac nowe twarze, plus doradcy. Młodzi też chyba niekulawi?

Chuck Norris
@Stan

Stan - do kogo masz pretensje. Trzeba było się uczyć, a nie narzekać, że masz w życiu pod górkę. Nigdzie nie jest łatwo, trzeba umieć przezwyciężać przeciwności losu, nikt też Cię nie będzie traktował po królewsku, nie jesteś pępkiem świata. Weź się lepiej do roboty zamiast narzekać, takie jest życie, tego nie zmienisz.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Gargamel

a ty ,,Pytanie" to kiedyś w życiu wogóle gdzieś pracowałeś ? ... etapy rekrutacji... hehehe

Elżbieta
@Gargamel

dlaczego się śmiejesz? przecież w firmach są różne etapy rekrutacji. tutaj są jakieś czy jeden , czy jak ?

Jak jest z pakietem medycznym w Z.M.RUFUS.sp.zoo? Można dołączyć rodzinę?

Sancho Pansa

jeśli jesteś spokrewniony z rodziną kierownictwa to możesz dołączyć i swoją rodzinę...

Maciek

Co sądzicie o podejściu szefostwa do integracji?

0,7 l
@Maciek

O tak . Kierownictwo lubi sie integrować hehehe , zwłaszcza na tajnych naradach wieczorową porą

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Stan

Tak. Zarząd sobie na pewno wypłaca.

Wiecie czy w Z.M.RUFUS.sp.zoo szukają chętnych na staż?

Bolo

Chętnych nie ale (usunięte przez administratora) tak.

Ex

Firma z gatunku ,, obiecanki cacanki a głupiemu radość" jak wszystkie gnieciuchy podkarpackie.

@Ex

I tu masz świętą rację

@Ex

Nie gadaj, podwyżki były przecież. Sam dostałem. Szkoda, że dobrzy ludzie musieli odejść żeby się dyrektorstwo przestraszyło, że firma pójdzie kszoki.

Bolo

taaak...były... Jak już ludzie zaczynają odchodzić z firmy to wtedy rzucą pare groszy . A normalka to ze ludzie latami na tych samych stawkach

Jaki dress code obowiązuje w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Zenek Martyniuk

Dres ? Majty w grochy i ochraniacz na narządy płciowe

Zniesmaczony

Żaden. Omijać firmę szerokim łukiem. Maszyny w stanie fatalnym a reszta niech pozostanie milczeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Z.M.RUFUS.sp.zoo - Dębica

• Jak się pracuje w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Z.M.RUFUS.sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.M.RUFUS.sp.zoo