Opinie o DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O. w Toruń

ss Nowy wpis

Posiadanie odpowiedniego doświadczenia stanowi oczywisty wymóg do spełnienia @finanse, bo zależy im na profesjonaliźmie od pracowników i tego samego oczekują od swoich pracowników. Ciekawe tylko czy wypłata jest na czas.

optymista Nowy wpis

firma torunska sprzet ritello musisz sprzedac cena oczywiscie zawyzona poniewaz trzeba utrzymac pracodawcow obiecuja gruszki na wierzbie czym wiecej zadajesz pytan tym bardziej ci nie ufaja szkolenie-pranie mozgu do miesiaca marnujesz swoj czas pieniedzy zero jak cie zatrudnia musisz sprzedawac nie uda ci sie pracujesz za darmo nie licz na umowe o prace 2800 pomylka mowia jest 2400 to fikcja po to tylko abys zglossil sie do firmy bo tak nikt by nie zainteresowal sie ogloszeniem bardzo duza rotacja ludzie przychodza i odchodza jak sie zorietuja o co chodzi potrzebuja niby kierowcy a tu chodzi wciskanie ludzia drogiego sprzetu mowia ze dostaniesz 40-50 zlecen w miesiacu ale to bzdura sam bedziesz musial sobie szukac potencjalnych klientow,kilkaktotnie zmienili siedzbe po co wiadomo ucieczka przed ludzmi ktorym maja zobowiazania,widac to na blogach internetowych.Chcesz pracowac w tej firmie siedziba obecna ul wschodnia pracuja ale pamietaj ostrzegalem wszystkich jak bedziesz wydawal swoje piniadze marnowal swoj czas to mozesz miec pretensje tylko do siebie,wiec zastanow sie czy warto decyzja nalezy do ciebie.zawiedziony optymista

Sumik2 Nowy wpis

ja chcialema w tej firmie pracowacodwac mowili o krotkim szkoleniu ale chodzilem 2 tygodnie w dzien w dzien i dopero inni mi uswiadomili ze bedzie to trwalo prawie miesiac i prwdopodobnie jak bym nie przyjal ich warunkow czyli prace nie na umowe-pensja stala to i tak cie nie zatrudnia bo ty masz sprzedawac a nie jezdzic tylko na pokazy przeciez musisz ich utrzymac a tobie dadza pare groszy jak dadza obiecuja na poczatku wielkie pieniadze ale czym dluzej trwa szkolenie i zadaje sie im pytania tym bardziej sa nie ufni chociaz nie daja tego po sobie poznac mowili ze mozemy sobie wybrac wariant zatrudnienia a teraz wmawiaja ze kazdy zatrudnia sie za wynagrodzenie od sprzedazy za szt to firma torunska ktora zmienia ciagle swoja siedzbe ostrzegam innych poszukjacych pracy nie dajcie sie oszukac znow jest kolejne ogloszenie w dzienniku nowosci dnia 13.06.2016 pisza ze zarobisz 2800 idziesz do firmy mowia ze to pomylka w gazecie tobie dadza 2400 kaza ci powtarzac ciagle wszystko na okraglo o tym urzadzeniu to jest pranie mozgu abys sie przekonal do tego urzadzenia ktore masz sprzedawac jak pytasz kiedy bedziesz otrzymywal wyplate to odpowidaja lakonicznie ze po sprzedazy to trwa okolo misiaca nie liczcie ze zaplaca wam za paliwo nie sprzedasz nie masz pieniedzy tylko swoje straty dobra szanujace firma nie zmienia siedziby tak czesto oni uciekaja przed ludzmi ktorzy pracowli w tej firmie i sa im winni pieniadze to mozna przecytac na roznych blogach jak pytaja sie gdzie jest ich siedziba bo sa im winni jakies pieniadze a nie znaja nowego adresu,jak ktos jest zainteresowany ich nowym adresem to podaje ul wschodnia na przeciwko salonu samochodowego autosar firma nazywa sie medical miesci sie w domku jednorodzinnym.pozdrawiam

eldoka Nowy wpis

Obecnie mają siedzibę na filtrowej 23(koniuchy)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
XYZ

OBECNIE MAJĄ SIEDZIBĘ W TORUNIU PRZY UL. KONFEKCYJNEJ CHYBA NR 33 , ALE CIĄGLE SIĘ PRZEPROWADZAJĄ. PRAWDZIWA, RENOMOWANA FIRMA STALE SIEDZIBY NIE ZMIENIA.

markus

Witam bardzo proszę o informację jak obecnie nazywa się ta firma i na jakim adresie jest zarejstrowana .

Sylwia

Witam. Pracowałam troche w tej firmie w Suwałkach. Jeśli chodzi o kierowników do bani zero podejscia, zachwalaja a potem daja zjeby jak leci i to dla tych co sprzedaja ha ha ha Jednak najlepsze jest to jak się gubia w swoich kłamstwach, i to mozna najszybciej zobaczyc. Dokumenty totalny nieład nic nie wiedza gdzie co maja sam ludzie siedza po godzinach i szukaja papierów gdzie co jest...niektórzy miesiac czekaja na swoje wypłaty bo jedna sztuka sprzedana inni na nagrody firmowe a kasa za paliwo zwrot całkowity pytajcie sie na jakich zasadach to sie dowiecie i tez nie zwracaja jej bo to sie nie nalezy to cos tak kilometry i tylko przez 1 miesiac

toruń2014

jak dla mnie to wielu ludzi daje się nabrać na pracę w podobnych i obiecywane wysokie zarobki po pierwsze szkolenia za które trzeba im zapłacić po drugie prezentacje które trzeba odbębnić i powiązane z tym koszty własne po trzecie prowizyjny system wynagradzania czyli jak sprzedaż to może coś zarobisz obiecanka cacanka - 2000 do 3000 PLN ale jeżeli 1szt. produktu w sprzedaży np. tzw. Ritello za 5900,- + Turbo Trzepak 600,- + zestaw piorący za 700,- razem niech będzie 7200,- z upustem specjalnym 7000 złotych prowizja to max 5-10% - czyli 350-700 PLN-ów to ile szt. trzeba sprzedać żeby zarobić te trzy tysiączki a co ciekawe czasem jakimś dziwnym trafem klienci których potencjalnie zainteresowaliśmy kupnem produktu podczas naszej prezentacji, kupują go u kogoś innego /być może u naszego opiekuna/wprowadzającego/czy jak to się nazywa i wtedy prowizji nie dostajemy tak to działa wszędzie we wszystkich firmach tego typu dla których nie jesteśmy pracownikami a tylko kooperantami czyli kimś na kim mogą zarobić

Kris

Firma zaczyna tera działalność w Szczecinie jako Gold Brand, strzezcie sie!!!

bodzio

Właściwie, to takie firmy na starcie w dorosłe życie są bardzo potrzebne. Potrafią zdziałać więcej w 2-3 miesiące, niż kilka lat szkoły czy studiów. Takim firmom powinny być przyznawane dotacje unijne na " uczenie rozumu" i za " zimny kubeł wody na łeb". Jest to bardzo cenna nauka, która w sumie niewiele kosztuje :-) Takie firmy powinny powstawać w każdym mieście i w każdej gminie :-)

nodquake
@bodzio

jestes kretynem któremu wyprali juz mozg pozdro sprzedawaj odkurzacze za 8 tys az do smierci:)

ed

dobrze że do was trafiłem o mały włos dałbym się nabrać na prace w tej firmie Ritello Polska mówili że taka renomowana korporacja i miedzynarodowa a tu taki(usunięte przez administratora)się okazzuje

bodzio
@ed

To Wy możecie i jedynie Wy macie prawo zrobić z tym porządek.Jest was tylu, że możecie złożyć zbiorowy wniosek do Prokuratury ( najbliższy komisariat Policji lub komisariat, w regionie którego znajduje się ta firma) i żądać ukarania firmy i zwrotu poniesionych kosztów czy utraty korzyści, które miały wystąpić. Powinni wam wypłacić tyle ile ustnie obiecywali + koszty postępowania i za utracony czas z tym związany. Wszyscy, którzy zostali oszukani w ciągu ostatnich trzech lat mogą się do tego wniosku dopisywać. Świadków chyba wam nie zabraknie :-)Żeby Prokuratura nie zamiotła waszych wniosków o wyłudzenie pracy pod dywan, proponuję oprzeć się o młodych polityków w regionie, którzy jeszcze mają moce przerobowe i którym zależy, żeby się wykazać. Znam takich i mogę wam przekazać namiary. Proszę pisać na solidarnapolska4@wp.pl

?

witam Właśnie jestem jedną z naiwnych, która była na szkoleniu ale po przeczytaniu wszystkich wpisów już nie pójdę. Wiedziałam że to za piękne 2400zł. bo nikt w Polsce tyle nie daje. Jestem bardzo zawiedziona bo chyba tylko w Polsce można tak zarabiać kasę. Dlaczego nikt z tym nic nie zrobi jak można tak ludzi robić w [usunięte przez administratora] Straciłam już nadzieję że w tym karju można znaleść uczciwą i dobrze płatną pracę.

Sławek

Witam Firma Coaching Menager która znajduje się w Toruniu [usunięte przez administratora] , jest to dawna firma DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O. [usunięte przez administratora]

Kandytat na oszukanego

Firma jest teraz na [usunięte przez administratora] ,nowiutki szyld przed wejściem pewnie z nową nazwą " coaching menager" sekretariat czynny w godz 10-17 oraz drugi Serwis centralny Jest to ta sama firma , byłem na szkoleniu i pokazywali Ritello [usunięte przez administratora]

xxx

firma przeniosła się na wrzosy ale niestety nie wiem na jaką ulicę

Jaromir

Witam Firma jest nie słowna , jest mi winna za przejechane swoim samochodem 340 km, chciałem odebrać kasę ale ich już niema [usunięte przez administratora] Nie płaci kasy, jeśli możesz to podaj mi adres gdzie teraz znajduje się firma, Pozdrawiam

jam
@Jaromir

Wrzosowa 19 firma się tam aktualnie znajduje

markus

OK! Dziękuję

Toruń2013

OK Jak wrócę z wakacji to się odezwę.

Toruń2013

Toruń2013 - 2013-07-16 12:55:22 Kolego byłem w tej firmie ok. 2 miesięcy, zrobiłem ok 20 prezentacji i zero sprzedaży. Kolesie w firmie powiedzą ci, że to wyjątek. Znam kilku co robili 2 prezentacje dziennie. ok. 26 w miesiącu i nic nie sprzedali. Gdyby ludzie sprzedawali 2 sztuki tygodniowo to pewnie by dalej pracowali.Policz sobie , stracony czas, stracona kasa za paliwo, zszargane nerwy i powiedz czy warto? Sorry chciałem napisać 2 sztuki w miesiącu. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O. - Toruń

DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O.
2.3/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Ksawerów 3
    02-656 Toruń

DIAMOND INTERNATIONAL SP. Z O.O.