Opinie o Glocal Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Glocal Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Glocal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glocal Sp. z o.o. w Koszalin

Adam Nowy wpis

@alex dlaczego uważasz ze wyzysk?

Kierowca Nowy wpis

Odszedłem w grudniu do tej pory był jakiś pionek i nie był to Bartek. Chwalą się, ze daja kase ale niestety jak sie za ofertami porozgladasz to znajdziesz o wiele lepiej platna robote

Kostuch Nowy wpis

Tam swego czasu przyjmowaj nijaki Bartek (Koszalin) On tam dalej ma cos do powiedzenia?

Alex Nowy wpis

Odradzam stanowczo wyzysk Polakow za marne grosze

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Glocal Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Kowal

Stanowczo odradzam. Jakieś dziwne zasady co do pracy. Na początku jest miło ale pozniej sie zaczynaja schody, nie dokonca komunikacja pomiedzy pracodawca pracownik jest ok do tego praca na byle jakim samochodzie. O odziezy ochronnej juz nie wspomne (rekawice itp) Pozdrawiam biuro

Olibi

Ja myślę, że to kolega z konkurencji czy coś @Fej bo w firmie wszystko jest w porządku. Rozumiem, ze się zatrudniłeś na tego specjalistę, bo już nie ma oferty. Jest tylko na kierowcę C, gdzie wymagają prawa jazdy C + kod 95, a także komunikatywnego angielskiego, bo praca jest w Danii.

byly

Odradzam stanowczo

dsjkhcbsj

Glocal to samo (usunięte przez administratora) byłem i nie polecam

mądry

Co to za firma z viby? eurotrucking? To prawda że jazda na działalności?

endrjuDAF

Jako kierowca pracuję od wielu lat i słyszałem że warto się zainteresować tą firmą. Wygląda na dobrze zorganizowana. Interesuje mnie jednak pare rzeczy. A dokładniej jak wygląda u nich sprawa z czasem pracy. Czy przysługuje dieta ? Jakie kraje w ogóle obejmuje praca jako kierowca samochodu ciężarowego ?

Glocal

Na tak wielu zadowolonych pracownikow zawsze może trafić się paru niezadowolonych... Negatywne komentarze świadczą jedynie o tym, że funkcjonujemy od lat i nie są w stanie pogorszyć jakości naszych usług

j

Firma G.wspulpracuje dla jednej firmy transportowej w szwecji,oczywiscie jazda po calej skandynawi.przepinasz naczepy ladujesz odprowadzasz do portow i tam podpinasz nowe.Masz wszedzie dojechac i byc na czas.Reszta nie ma znaczenia.Zycze powodzenia.

Krzyś

Czy ktoś zna firmę, proszę o informacje.W sobotę wyjeżdża grupa .

Michal

(usunięte przez administratora)Ogolnie bylem widzialem i juz nie jestem... Glocal to to samo co Eurotrucking, moze o tej firmie cos slyszales... Najlepiej pojechac i sie samemu przekonac... Pozdrawiam

jolo

To pewnie będziesz kierowcą? hm.. zobaczymy sami, też jestem ciekaw

eusebio

Witam, ostatnio dzwonił do mnie ktoś z firmy Glocal z koszalina w sprawie wyjazdu do pracy do danii. Czy ktoś już współpracował z tą firmą? Pracował w danii? Jakie warunki pracy zapewniają, jak jest z zakwaterowaniem no i oczywiście jak wygląda sprawa wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Glocal Sp. z o.o. - Koszalin

Glocal Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Plac Batorego 5 lok. 35
    70-207 Koszalin