Opinie o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy urlop w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A jest płatny 100%?

Czy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A zatrudniani są obcokrajowcy?

Nowy wpis

Oczywiście, że zatrudniani są obcokrajowcy. Ale trzeba tę firmę znaleźć już tylko w Matrixie. Pozdrawiam

Czy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nowy wpis

Tak i nie. Każdy boooot ma do wybooru. Jak stary procesor to tak, jak nowy to nie.

Ta firma jest upadła?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A zapewnia kartę multisportu?

nikt

Tak bocie pięć na głowę i dla babci i dziadka też

Ile jest zmian w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Hanna

No chyba niekoniecznie firma widmo. Weszłam z czystej ciekawości na stronę internetową Redwood Holding i okazuje się, że firma prosperuje całkiem dobrze - szukają tam teraz nowych pracowników. Zobacz sobie: http://redwood-holding.com/pl/kariera/dolacz-do-zespolu/ A Ty wypowiadasz się jako były pracownik tego przedsiębiorstwa?

@Hanna

Oj Haniu, Haniu. Firma w upadłości. Tylko pamiętaj, żeby pracować na umowę o pracę - wtedy fundusz wypłaci ci wynagrodzenie. Kiedyś u el prezeso trzeba było pracować jako firma. Wystawiasz fakturę a oni odpisują sobie ją od podatku i ci nie płacą. Złożyłem sprawę do "niezależnego sądu". Po roku sprawa ugodowa. Jeszcze rok i komornik nie powiem, ale ściągnął z odsetkami. Zdążył przed "dynamicznym rozwojem firmy". Także ja nie dołożyłem. Twoje życie, twoje ryzyko. Można? Można, tylko po co?

Piotrek

Są organizowane jakieś firmowe wydarzenia typu imprezy integracyjne?

nicki

Najgorsza w jakiej pracowałam. DNOOOOOO

Hanna

@Uć czyli może już została usunięta i jest jak mówisz, czyli firma Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A upadła.

Hanna

@Taki_Jeden nadal posiadają oferty pracy, więc chyba nie w upadłości. Skąd posiadasz takie informacje? Trzeba pamiętać, że na forum mogą znajdować się tylko prawdziwe, potwierdzone informacje. Czy ktoś wie coś na ten temat. @Kiedyś zatrudniona w CX a co takiego się działo, że był dramat w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A? Powiesz coś więcej? Teraz jest sporo ofert pracy http://redwood-holding.com/pl/kariera/oferty-pracy/, więc informacje są ważne.

@Hanna

Strona z ofertami pracy nie wchodzi. Dramat był z płatnościami. Zatrudnienie nie na umowę o pracę tylko na firmę. Na szczęście zdążyłem i komornik ściągnął przed "dynamicznym rozwojem firmy". Ale bujałem się z "firmą z przyszłością" dwa lata z tym. Sądy - trzeba ich osądzić za to co robią. Co do upadłości to wystarczy wpisać i poczytać.

Kiedyś zatrudniona w CX

Jak ja się cieszę że czmychnęłam stamtąd w 2003. Już wtedy był dramat.

Hanna

Na stronie internetowej Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A możecie znaleźć ich aktualne oferty pracy: http://redwood-holding.com/pl/kariera/oferty-pracy/ Macie już jakieś doświadczenia z którymś z tych stanowisk? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

@Hanna

Kobito.... Firma w upadłości.

Taki_Jeden

No to kiedy definitywnie do piachu?...

przemek

osusci naciagacze i kretacze, pracuje w jednej z firm nalezacych do Redwood Holding, os 2 miesiecy nie otrzymujemy wynagrodzenia choc zarobilismy na nie ponierwaz produkujemy i sprzedajemy. Konta firmy zablokowal zus, us i nie waidomno kto jeszcze. Prezes siedzi na bahama i ma w (usunięte przez administratora) ludzi powinni go zamknac

4rt5

teraz przecież oni nie maja zandych ofert pracy ..

@4rt5

Chodzi o to, czy PO OGŁOSZENIU UPADŁOŚCI GŁÓWNEGO ŻYWICIELA "holdingu" wszystkie szczuty opuściły ten okręt?... Słabo, widzę, zorientowany jesteś....

Taki Jeden

No i co? Da się tam jeszcze pracować? Czy zostanie sam zarząd?...

prezes

witam upadłość ogłosili więc nie radzę tam raczej póki co pracować. To już oficjalne informacje

hgw

podaj link do tych ogłoszen i ciekawych stanowisk, bom bardzo ciekawy.

IQ

Od IQ zaczęto, a razem z CAB to pewnie jedyne spółki które coś tam generowały obrotu.

Taki_Jeden

No więc final countdown... Do ilu odliczamy? Ile jest tych spółek?...

Zostaw merytoryczną opinię o Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A?

Kandydaci do pracy w Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Redwood Holding S.A - dawne Complex S.A