Opinie o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe w Tychy

Wawrzyn

Warto podjąć z nimi współpracę?

@Wawrzyn

Przede wszystkim słowni. Potrafią dobrze doradzić. Co do kontaktu nie mam zastrzeżeń. Podobnie co do jakości. Absolutna czołówka!

Administrator Nowy wpis

W firmie IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Telemarketer. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 3500 PLN.

stipus Nowy wpis

ludzie ogarnięci i konkretni, wszystko załatwiają konkretnie, jest na razie ok

Cześć. Ktoś tutaj pracował jako doradca? Widzę mnóstwo opinii od klientów a zero konkretów od pracowników. Z jakich składników składa się wynagrodzenie? Jest tutaj poza podstawą możliwa premia/prowizja?

Marta Nowy wpis

Jak najbardziej polecam jako dobrego i solidnego partnera w biznesie.

Firma IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe prowadziła rekrutację na stanowisko Uwaga praca!!!! Nowe możliwości dla każdego.. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

W większości tu chyba klienci wypowiadają się na temat współpracy, prawda? Co na to pracownicy, zdradzicie, jak wam się pracuje? Jakieś plusy, minusy zatrudnienia? :) Chciałbym się przyjąć do obsługi klienta, na jakie warunki mogę liczyć mając doświadczenie w branży? Co w sumie z przyjęciami, bo ofert nie widzę żadnych?

Wawrzyn

Warto podjąć z nimi współpracę?

rafal

nie

@Wawrzyn

Bardzo dobra firma, której na prawdę warto zaufać. Są terminowi i profesjonalni. Naprawdę dbają o klientów.

remek

Robert
@Wawrzyn

Każdy ma swoje zdanie więc myślę, że najlepiej samemu sprawdzić. U mnie się sprawdzili.

@Wawrzyn

Tak, współpracuję z nimi od ponad 3 lat i jestem zadowolony.

Agata
@Wawrzyn

oczywiście, opłaca się :)

@Wawrzyn

Współpracowałam, NIESTETY jako klient !!!

inwestor
@Wawrzyn

Zdecydowanie warto, ich rozwiązania bardzo mi pomogły, współpracę oceniam 10/10. Pozdrawiam, Piotr

Ewelina

A napisz coś więcej bo z moich obserwacji wynika że ciągle ktoś pisze pozytywne, wręcz zachwycone oceny... więc Twoja bardzo się tutaj przyda :)

Jaro

Kamil
@Wawrzyn

Tak, ogarniają wszystko dobrze. Kontakt bezproblemowy.

@Wawrzyn

Polecam. Świetni specjaliści w swoim fachu

Klient Katarzyny Sz.
@Wawrzyn

Taaaa warto. Szybko się przekonasz jaki IDF jest cudowny. Zostaniesz z minusem ba kocie. A i ta cudowna Katarzyna Sz. pomoże Ci w tym:))

@Klient Katarzyny Sz.

Brawo!!! Nie ma to jak Katarzyna Sz. która potrafi wcisnąć wszystko by dostać prowizje ze sprzedaży. Prowadzi finansową dolinę na fb, i ożyna klientów dla tych lewych interesach zarządu IDF, sama jest (usunięte przez administratora) bo z czego by żyła jak nie z lewizny IDF. Zainwestuj, a dowiesz się jaki to uczciwy rentowny biznes:))

Mariusz

Wow, to jeden z niewielu negatywnych komentarzy tutaj. No ale koniec końców to jednak Ty podjęłaś decyzję, więc ciężko winić firmę w 100%. Nikt Cię chyba nie zmuszał, co?

Wemi
@Wawrzyn

Jakościowo naprawdę super. Polecam, profesjonalnie podchodzą do tematu .

Paliko
@Wawrzyn

Tak. Od samego początku wiedziałem że będzie ok. Jasno i konkretnie wszystko omówione.

Ada

Pewnie, świetni specjaliści

Wemmy
@Wawrzyn

Tak. Bardzo wysoka jakość obsługi, firmę wyróżnia profesjonalizm.

Artur

Tak, jest ok

@Wawrzyn

Ja jestem zadowolony. Konkretnie podchodzą do Klienta i to mi się podoba.

Honorata
@Paweł

Współpracujesz jako klient czy jako pracownik? Może podasz jakieś zalety tej współpracy?

@Wawrzyn

Ja jestem zadowolony. Dobra współpraca od ponad dwóch lat.

Kordi
@Wawrzyn

Moim zdaniem jest ok. Trzymają wysoki poziom od wielu lat.

Jatti

Wawer
@Wawrzyn

Potrafią normalnie podejść do Klienta. Człowiek wie dokładnie co i jak.

Robert

@Wawrzyn

No mi pasuje, bo profesjonalnie podchodzą do Klienta i potrafią wszystko wytłumaczyć w zrozumiały sposób.

Damian

Bardzo profesjonalna i dobrze zorganizowana firma. Jestem zadowolony, ze rozpocząłem z nimi współpracę

Dorian

Widziałem tu wpisy, że firma jest przyjazna pracownikom, dlatego zaciekawiło mnie to i zastanawiam się, jak faktycznie praca tu wygląda. Może mi ktoś napisać, ile na start zarobku oferują? Druga sprawa to jeszcze przydałoby się ustalić, czy osoby bez doświadczenia też są mile widziane? Na ten temat nikt nic nie pisał, dlatego w sumie zapytam o to. No i z tym, że firma jest przyjazna pracownikom to ktoś wyjaśni o co chodzi dokładnie?

Dawid

Dobra współpraca i warunki które zdecydowanie mogę polecić. Wszystko dokładnie opisane i wytłumaczone.

Max

Nie widziałem w sieci żadnych aktualnych ofert pracy. Ktoś wie czy w niedługim czasie będą jakieś rekrutacje na doradcę finansowego? Można podjąć współprace na B2B mając już swoją działalność? Jak to wygląda jeśli chodzi o warunki? Ktoś mnie oświeci?

Jacek

Jestem zadowolony że trafiłem właśnie na nich. Dobra obsługa, wszystko ogarniają kompleksowo od A do Z.

Kinga

Znają się na rzeczy, no i oczywiście pomogą załatwić wszystkie formalności.

Jatti

Zawsze najwyższa jakość i podtrzymywanie warunków umowy.

Waldek

Znają się na rzeczy, no i oczywiście pomogą załatwić wszystkie formalności.

Emmu

Wzorowa współpraca od ponad 3 lat. Polecam

Weronika
@Emmu

z jakiego stanowiska zaczynałaś w firmie a na jakim jestes, po 3 latach zakładam ze już była mozliwosc awansu ?

Generalnie firma bardzo przyjazna pracownikom. Szanują każdego.

Olga

O wyłowiłam kogoś. Tylu tu klientów pozytywnie pisze, że zastanawiałam się gdzie jakiś pracownik może być. :) to czemu były tak właściwie? Po jakim stażu i w jakich okolicznościach się rozstaliście?

Polecam!

Dawid

Na ten moment jest dobrze jeśli chodzi o współpracę

Szymek

Profesjonalizm, zaangażowanie, cierpliwość, dokładność. Polecam!

Bartek

Świetna i fachowa obsługa. Jestem klientem od wielu lat.

Zostaw merytoryczną opinię o IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe - Tychy

• Jak się pracuje w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Zobacz opinie na temat firmy IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 37 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IDF Indywidualne Doradztwo Finansowe