Opinie o Hochland Polska w Węgrów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hochland Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hochland Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hochland Polska w Węgrów

Jak się pracuje z ludźmi z Hochland Polska?

Dociekliwy Nowy wpis

Możesz doprecyzować? Chodzi o relacje wewnątrz, czy relacje z kontrahentami, dostawcami itp...?

Stanisław Nowy wpis

Witam wszystkich, obecnie Hochland prowadzi kilka rekrutacji. Między innymi na operatora procesu, specjalistę ds. technologii, czy specjalistę IT. Co możecie powiedzieć o pracy w tej firmie? Jak atmosfera? Czy w biurze praca jest względnie spokojna czy atmosfera jest napięta? Pozdrawiam SERdecznie

Czy w Hochland Polska są szkolenia zewnętrzne?

Kottos Nowy wpis

Tak, są. Albo pracownik jest na nie kierowany, bo mają wpłynąć pozytywnie na jego rozwój i pracę albo pracownik sam może zgłosić chęć wzięcia udziału w szkoleniu które jego zdaniem jest mu potrzebne w realizacji zadań itd.

1.9

Witam byłem pracownikiem Hochland dobre 16 lat temu ,zwolnilem się i pracowałem w kilku miejscach Warszawie i okolicach i muszę stwierdzić że była to najlepsza robota ,najspokojniejsza dotchczas,chętnie bym wrócił jeśli byłyby przyjęcia

Firma Hochland Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R7
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
Tylko Legia

Jak się w Hochlandzie pracuje ? Czy firma wprowadza usprawnienia ?

Tylko Widzew
@Tylko Legia

Jakie usprawnienia? Pracowałeś tam i oczekujesz jakiś usprawnień od tego czasu? Usprawnieniem można wiele rzeczy nazwać: nowe systemy informatyczne i te na produkcji, nowe maszyny, inwestycje, drzwi otwierane z karty zamiast klucza, nowy chodnik, zasiana trawa, stół do pingponga, światła włączane na fotokomórki itp. itd.

@Tylko Widzew

No tak, można te wszystkie rzeczy tak nazwać. I one tutaj aktualnie występują skoro je przytaczasz?

Szalona

Łatwo jest zniszczyć człowieka takim wpisem więc proszę się zastanowić nad tym co piszecie. Poprostu trzeba przyłożyć się do pracy i wtedy jest się docenionym. Pozatym nikt nikogo na siłę nie zmusza do pracy więc jeśli praca nie odpowiada trzeba z niej odejść. Ponadto istnieje w tym zakładzie komisja mobingowa i dyskryminacyjna która pozwoli się przyjrzeć takiemu postępowaniu. Jak coś mogę podać numery. Nie bądź smieszna lub śmieszny.

Nie dziwię się ze takiego pustaka jak ty nikt nie przyjął do pracy jak ty na forum wypisujesz takie głupoty Znam Tomka dobrze bo pracuje w tym zakladxie ponad 20 lat i to jest najlepszy kierownik jakiego znam

Honorata

Aż ciekawa jestem jakie plotki ludzie puszczają, że taka reakcja?

@Szalona

Co to znaczy " przyłożyć się do pracy"? Nie wystarczy wykonywać obowiązków pracowniczych? Kierownicy wymagają specjalnego traktowania?

Znajomy pracownika.

Ty tu nie pustakuj. Bo sam wychodzisz na pustaka. Firma powinna cię zidentyfikować i rozliczyc z treści które tu prezentukesz. Wazeliniazstwio powinno być tępione tak jak faszyzm, zwłaszcza w niemieckiej firmie.

@Znajomy pracownika.

No raczej jednak chyba chodzi o takie rzetelne wykonywanie obowiązków? Bo można pewnie też robić coś całkowicie byle jak i dla kogoś niby jednoznacznie wyjdzie. To jak za takie wysokie starania nagradzają w końcu?

Przy tak prowadzonej serowni przez (kierowniczkę) i jej dziwną politykę kadrową trzeba modlić się żeby te kilka lat dotrwala firma i serownia do emerytury.

Pracownik Węgrów

Jeśli mówisz o kierownik Katarzynie P to potwierdzam. Do tego mobbing ze strony kierownik.. może inspekcja pracy coś z tym zrobi

@Pracownik Węgrów

W naszej firmie obowiązują określone procedury mające na celu eliminowanie niepożądanych zachowań, a jeżeli ktoś ma podejrzenie zaistnienia takiej sytuacji, to powinien to zgłosić według obowiązujących zasad. Pozdrawiam.

gucio
@Ewa

tak, najlepiej zgłosić z imieniem i nazwiskiem, tak by pani od spraw zbędnych z działu zwanego hr zrobiła porządek (czytaj wywaliła na zbity pysk z roboty, ona tak właśnie lubi robić i wtedy jest po problemie...)

@Ewa

Ewa. Mówisz to z przekonaniem czy tak samo jak inni bijesz pianę " zachowawczo" bo szkoda stracić dobrze płatnej posady?

@Pracownik Węgrów

Katarzyna P cytowana tu już się zmieniła i dobrze to o niej świadczy natomiast stary wrzod T.S ciągle rozwija swoją sieć.

Nie sądzę żeby ktoś się tym zajął. Zacytuję tylko słowa piosenki;trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść niepokonanym;

Mam nadzieję ze nowa (usunięte przez administratora) zrobi porządek Masz emerytury idz odpoczywaj daj szanse młodym ludziom Tak samo jak ze zwolnieniami lewymi ty masz chore dziecko i boisz się isc na zwolnienie A zdrowe baby sportsmenki po 50 siedza na zwolnieniu A w trakcie zwolnienia biegają maratony gdzie jest sprawiedliwość gdzie jest kierownik działu Almette ze na to pozwala

Ktos

Ja od 2 lat prubuje dostać się do laboratorium mikrobiologii????pojawia się rekrutacja a ja jestem pomijana ????tak bardzo potrzebują kogoś a później się okazuje ze jednak nie nie jest już nikt potrzebny (usunięte przez administratora)

@Ktos

Bo tu kochana według opinii dwóch pań nikt nie nadaje się do pracy w mikrobiologii. Taki mały spisek żeby kogoś utrzymać bo samemu się nic nie umie.

Leonick

Zamiast wypisywać o tym na forum, trzeba takie sprawy zgłaszać do Kierownictwa. Jeśli ktoś nie ma odwagi osobiście, to składaniu skarg służy anonimowa skrzynka systemu Tell Us, do którego masz dostęp na 4 sposoby. Firma ma bardzo restrykcyjną politykę antymobbingową i antydyskryminacyjną, więc z pewnością Twoje zgłoszenie nie przejdzie obojętnie. Fajnie byłoby mieć dowody jak np. notatki, kiedy i o której pojawiły się nieakceptowalne słowa, może nagrać coś na telefon, dyktafon.

Smerfetka

Ja jako była pracownica bardzo się cieszę, że ktoś z odważnych w końcu poruszył ten temat i na forum publicznym mówi, co dzieje się w laboratorium mikrobiologii w Węgrowie (panuje (usunięte przez administratora)). W laboratorium mikrobiologii sprawują władzę dwie osoby M.P i E.K. EK jest całkowicie uzależniona od pomocy i wiedzy M.P, dlatego pozwala na (usunięte przez administratora)w stosunku do swoich pracowników. Pracownicy są ciągle krytykowani, dyskryminowani, zastraszani i boją się o tym mówić, gdyż mogą straci pracę jak będą o tym rozmawić z wyższą instancją. Mam nadzieję, że wyższe struktury władz w Hochland Polska zainteresują się tym co dzieje się w ich firmie, a dokładnie w laboratorium mikrobiologii.

Afrodyta
@Leonick

Człowieku przestań wypisywać bzdury. Najlepiej byłoby podać imię nazwisko i dokładne daty wtedy to ty będziesz niestety ten gorszy jeśli chodzi o zgłaszanie do kierowników to tak jak byś usiadł na krzesełku z odpalona bombą. (usunięte przez administratora) urwało ale nikt nic nie wie.

Dolores
@Afrodyta

Głupotą to jest twoje nic nie robienie, przyzwalanie na to co się dzieje i obawa, że to Ciebie zwolnią kiedy zgłosisz nieprawidłowości. Chcesz to zmienić a nie masz odwagi, to po co w ogóle piszesz o tym na forum??

Firma

Nie dostanie żadnego etatu takich ludzi się pozbywamy.

Była praktykantka

Praktyki w hochlandzie dla mnie były koszmarem ponieważ jak pracodawca dowiedział się o mojej ciąży to dostawałam ciężka robotę musiałam dźwigać skrzynki sera pracownicy wyzywali mnie zamykali w hlodni i zero pomocy było a kierownicy pilnował że nie wolno było do łazienki iść jako uczeń który je śniadania przy pracownikach byłam wysmiewana i musiałam iść jeść w szatni ubrania buty ginely pracownika maja za nic

Andre
@Była praktykantka

"była praktykantka" twoja opinia to fejk

Joanna
@Andre

@Andre Ta opinia mnie trochę zmartwila. Co natomiast Ty powiesz o atmosferze, która panuje w Hochland?

@Andre

Ty byłeś tym zamykającym czy kierownikiem że tak samo jak ja jesteś jak widać zorientowany

Daria
@Była praktykantka

Tę opinię to pisała osoba, której nie przyjęli do pracy, bo zwyczajnie się nie nadawała, albo miała nikłe pojęcie o tym co robi na praktykach. Tutaj nikt nikogo nie zmusza/ł do ciężkiej pracy, a już na pewno kobiety w ciąży i nie prześladuje w żaden sposób. Piszesz po prostu bzdury.

@Daria

Ja to podejrzewam, że po tych 3 latach to już nawet nie pamięta, że tu była i to pisała. Zresztą już potwierdza chyba to fakt, że do teraz Ci nie odpisała. A to dość często się zdarza, żeby któraś z Pań zachodziła w ciążę tutaj?

Wiecie, czy Hochland Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Xcv

Tak.

Katarzyna
@Xcv

O, fajna sprawa. A jak taka praca zdalna u nich wygląda - są stałe godziny pracy czy można grafik dopasować do swoich planów?

Maniek
@Katarzyna

Dziwne pytanie, od razu zaczyna się od "kombinowania".. Praca zdalna nie oznacza, że sobie ją dopasowujesz do swoich planów i będziesz sobie siadać do laptopa jak się Tobie podoba. Trzeba pracować 8 godzin i jest to weryfikowane, nie ma żadnych grafików. Nie możesz oczekiwać od pracodawcy, że będzie płacił za nic nie robienie albo klikanie w klawiaturę jak się Tobie podoba. Stanowisk gdzie można wykonywać pracę zdalną nie jest w tej firmie dużo, nie licz więc, że tylko w ten sposób będziesz ją wykonywała.

@Maniek

Nie widze tu kombinowania... Trzeba sumiennie robic swoja prace jak wszedzie. Ale praca zdalna wlasnie pozwala na to, aby dopasowac rezim do wlasnych potrzeb. Mama z dzieckiem na pewno bedzie chciala - i musiala - inaczej ukladac swoj dzien pracy niz kawaler, ktory lubi pracowac w nocy i dluzej spac. To mozna ustalac ze swoim przelozonym w Hochlandzie. Wazne jest to, aby praca byla wykonana jakosciowo. Zreszta polityka firmy przewiduje dla stanowisk biurowych nie mniej niz 40% pracy jednak w biurze, w zespole. To wazne. Ale elastycznosc jest i jest nawet pozadana.

@Piotr

Dokładnie tak, zgadzam się. Równie dobre można w biurze siedzieć bez sensu przez 8 godzin i klepać na odwal się w klawiaturę. Zresztą przecież wiele osób tak w firmach robi i zarabia. ;) Ewentualnie jeśli już komuś przeszkadza ta praca zdalna to faktycznie może zorganizować ją na jakiś akord lub skrupulatnie badać wynik i nikomu nic by już nie przeszkadzało? Aż ciekawa jestem czy w przyszłości zwiększą zatrudnienie w trybie zdalnym właśnie

Pracownik z work ekspresu

Chcecie wiedzieć jest w Hochland. Pracowałem tam 1,5 roku przez agencje bo tylko tak zatrudniają na umowie śmieciowej bez żadnych dodatków. Potem mnie wywalili i zatrudnili następnego.Od starych prcowników usłyszalem żebym się nie przejmował bo ze wszytkimi tak robią Żadnych szans na etat. Żałuje, że tam byłem nie polecam nikomu.

Zorientowany

Jesteś z każdy kierowniczej czy z IT? Kto manipuluje czasem pracy? Czy to ty dopisujesz "upojne godzinki" do wypłaty?.

Zorientowany

Znikają niewygodne posty. Czyby interwencja "po znajomości" u administratora tego forum. Prawo pracy też was w oczy kole?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Hochland Polska?

Tak

Kandydat na pracownika

O jakiej godzinnie się zaczyna i kończy zmiany ?

Ppp

Jaka jest początkowa stawka na produkcji?

@Ppp

Najniższa krajowa

Laborant

Aplikuję na stanowisko laborant (mikrobiologia), jakiej stawki mogę się spodziewać? Jak wygląda tam praca, jaka jest atmosfera?

Pytający

Znalazłem ogłoszenie z ofertą pracy dla automatyka.... Jakich zarobków można się spodziewać i i jaki jest system pracy?

@Pytający

Z ogłoszenia pracy się nie szuka jak dostaniesz 3500na rękę to dobrze jakby była dobrze płatna to byś się nie dostał

@Pytający

zapraszam do kontaktu - rekrutacja@hochland.com - chętnie oddzwonię o odpowiem na pytania dotyczące tego stanowiska.

Pytający

A jaki jest system pracy?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Hochland Polska?

W Hochland prócz zasadniczego wynagrodzenia miesięcznego dostajemy także nagrodę roczną - to udział w zyskach Grupy Hochland i w praktyce oznacza to, że jeśli Grupa Hochland generuje zysk, wtedy Zarząd dzieli się tym zyskiem z każdym pracownikiem - na równych zasadach. Prócz nagrody rocznej mamy szereg benefitów, jak np. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków w pracy, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Plan Emerytalny, bogaty pakiet świadczeń socjalnych - dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie kolonii letnich i ferii zimowych dla dzieci naszych pracowników, platforma kafeteryjna sodexo.

@leon a jakieś dodatki?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Hochland Polska?

Lepę zawsze mogą ci wypłacić

Zostaw merytoryczną opinię o Hochland Polska - Węgrów

• Jak się pracuje w Hochland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hochland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hochland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hochland Polska