Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Opinie o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.

Znam tą firmę

Tacy są właśnie pracownicy GZUG . Otrzymać barbórkę, imprezować przez kilka dni i na kacu wrócić do pracy i tak do następnej barbórki Panowie!!!!!!!!!!!!

Z przodka
@Znam tą firmę

Kolego nie mierz swoją miarą innych!!! To, że ty tak robisz to nie znaczy, że inni robią to samo!!!

Kasar

I barbórki ni ma

Gorol

Kaj tam godzina 18

Jo
@Kasar

Napweno przelewy pójdą dziś tylko puszczą przed wyjściem z pracy. Tam pracują najwięksi hajery i w poniedzalek maja wolne. Watpie zeby ktos przyszedl zrobic przelew w poniedziałek.

Reno
@Kasar

Jest Barbórka jest impreza. Weekend wolny więc czas imprezować do wtorku! Jutro karczma w niedzielę poprawiny w poniedziałek uroczysty obiad a we wtorek leczenie kaca! Nara do środy chyba, że w środę wezmę sobie wolne? Kasa na koncie jest super!

Ryl
@Reno

Ni ma nie ciulej ludzi

@Ryl

Ja mam bo nie czekam na wypłatę tak jak ty! By się napić kolego!

Barbórek
@Kasar

I nie będzie, tak słyszałem

zbulwersowany

Maakra! !!! Wczorajsza Barbórka tragedia.Jedno wielkie chlańsko do rana.

Niki
@zbulwersowany

Ciekawe chyba byles na innej barboce skoro twoja to byla tragedia

Nagana

A jak dostałem naganę to też dostanę Barbórkę.Bo jak nie to będzie mi smutno

Charabara
@Nagana

Tzn kiedy dostałeś naganę? Chodzi o to kiedy ona sama się przedawnia ewentualnie istnieje tzw amnestia czyli anulowanie kar. Zresztą zadzwoń do Balonioka Achima on ci wszystko pochyta. Tylko pospiesz się bo za niedługo idzie na penzyja (6lot). Tak ma pochytane w ZUSie. Ma takie chody, że wszystko może a jak nie może to ci przynajmniej obieca. Taka Mo Gośka karlus!

Nagana
@Charabara

No i nie ma

Niki
@Nagana

W poniedzialek ing we wtorek reszta

Górnik

za dwa tygodnie mam dzwonic chce prace na ,,kwk boleslaw smialy,,

gdzie pracowalem ,

Ryl

I kasy ni ma :P

@Ryl

maja czas do 4 tego pewnie w pon bedzie

On

Witam. Wie ktoś może kiedy będą płacić barbórkę

@On

W piatek 30.11.2018 tak mówią !!!!!

@Nieśmiały

Na forum jest wiele sprzecznych opinii w związku z wypłacaniem ekwiwalentu z okazji Barbórki. Czy dzień, o którym wspomniałeś, to rzeczywiście czas wypłaty tego benefitu? To dla wielu osób bardzo intrygujący temat. Proszę podziel się z nami informacjami, w jaki sposób została wyjaśniona ta kwestia.

@Teresa

Kwestia niewyjaśniona bo w tej kwesti. Barbórki nie będzie

Ciekawski
@Nieśmiały

Powaga ? Pewne źródło ? Przeciez o barborce jest zapis w umowie ...

mlody
@Nieśmiały

ta jasne jasne, nie siejcie fermentu

Mąż od Teresy
@On

Spokojnie Barbórka będzie wypłacona i proszę nie siać ferment. Może co nie dla, których oczekiwanie i perspektywa weekendu bez kasy na picie powoduje atak paniki ale spokojnie kasa będzie. Zawsze wypłacana jest o czasie i tym razem też tak będzie.

Panowie mam ofertę pracy na kopalnie Bolesław śmiały pod PGG. Możecie napisać o warunkach pracy i zarobkach na Ścianie

krojcok
@Nowy

To się zapytaj ścianowców z tej kopalni a nie tu takie pytania zadajesz...

Bolek
@Nowy

Ja z gzugu poszedłem na bolek na grp ! I chwała Panu, że taką decyzje podjąłem ;)

GZUGOL
@Bolek

Ja na Bolka! Ja dziękuję bardzo za 10 000 zl bym do tej piwnicy nie poszedł. Pizdzi mokro a ludzie to zwierzęta!

Guzik
@GZUGOL

Socjal, wszystkie przywileje, spokojna robota i kasa odpowiednia nie to co gzug sciepy ludziom ciśnie za ciężka prace :) gzug spada na psy ! Zawsze możesz iść do roboty na kasa do biedrony chociaż i tam tobie może pizdziec z klimy w lato :D

Tygrys

Mam zapytanko paczki na święta będą z solidarności.

@Tygrys

Z solidarności to pewnie dostaniemy to co w tamtym roku na Barbórke pusty kufel i tyle... Nie licz na więcej inaczej jest w sierpień80

Panda
@Tygrys

Jedynie pączka możesz dostać.Składki płacisz to siedź cicho jak My walczymy żeby było Ci lepiej

@Panda

O co wy walczycie?

Panda

O ludzi Kolego o ludzi

Jorgus
@Panda

O ludzi piszesz???... a to bardzo ciekawe... Ja zawsze myslalem ze siedzicie w kieszeni prezesa darmozjady. Nic dla ludzi nie zrobiliscie podwyzki oczywiscie byly ale dlatego ze ludzie masowo zaczeli sie zwalniac a Sobota obiecywal odwieszenie czternastki i co....... jak zwykle porazka. Sierpien jeszcze cos probuje dzialac a reszta... to kazdy madry wie.

Tygrys

Dzięki za info jutro się wypisuję .

@Tygrys

Zależy bo jak masz rodzinę to coś dostaniesz na dziecko... Ale jak jesteś sam to na święta ani bonu nie dostaniesz ani paczki... Wiem to z doświadczenia bo w tamtym roku tylko dostałem kufel na Barbórke

kesa masa pasa

Halo jest to prawda że nie ma pieniędzy na barbórki a wszyscy siedzą cicho? Jest to przeciek który dotarł na Bielszowice...

Jorgus
@kesa masa pasa

Plotka

@kesa masa pasa

To niestety prawda

Porażka a zwłaszcza baby w biurze w Gliwicach na tacy podać wszystko nieroby.

adam

ale przynajmniej na oddziałach ( niektórych ;) ) są bardzo ....towarzyskie :D

@adam

Na forum GoWork.pl rozmawiamy na temat warunków pracy, zatrudnienia czy benefitów pozapłacowych w firmie. Nie jest to jednak odpowiednie miejsce do oceniania innych osób czy rozpowszechniania firmowych plotek. Nie jest to w żadnym stopniu pomocne dla użytkowników a może być krzywdzące dla innych osób. Warto przy publikowaniu swojego komentarza dokładnie zapoznać się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Wanda
@Teresa

A kto czyta regulamin.Zlikwidujcie to żałosne forum i po sprawie.Tereso mogła byś co godzinę pisać to samo a i tak nic to by nie dało.

Miećka

Tylko nie Baby tylko nie Baby jak już to Panie Planistki !!

Obserwator
@Teresa

Masz rację Tereska ale chłopy są gorsze od bab i muszą poplotkować.

hanys

Tutej same plotki na forum żadnych konkretów to co was dziwi. Zreszta Teresa strasznie sie oburzyłaś, dlaczego ?:D

Plotkarz
@Teresa

W każdej plotce jest odrobina prawdy Teresa.

Dobra rada
@hanys

Bo Teresa wrażliwa kobieta jest a my takie chamy głupoty piszemy. Więc Tereska po co czytasz te bezeceństwa? Oglądnij sobie jakiś fajny film a nie głupoty czytasz. A potem za swojego chłopa się weź w łóżku.

@Wanda

Regulamin GoWork.pl powinna przeczytać każda osoba, która wypowiada się na forum. Akceptacja regulaminu jest wymagana każdorazowo przy pisaniu opinii. Dlatego Ty również powinnaś go przeczytać. https://www.gowork.pl/regulamin Na forum dyskutujemy na temat warunków pracy w firmie. Dla wielu osób forum stanowi źródło wiedzy na temat firmy i pomaga podjąć decyzje o aplikowaniu na dane stanowisko. To, że masz taka opinię o forum, nie znaczy, że zostanie ono zlikwidowane. Skoro jednak wypowiadasz się tutaj, to chyba w jakimś konkretnym celu?

Obserwator
@Teresa

Jak komuś ulży to niech sobie pisze. Mądry przeczyta i oleje to. Dopóki nie padają nazwiska to jest ok.

hanys

teresa ty jakos autoryzujesz to forum? od kliku miesiecy siedzisz i cos tam szkrobiesz :P

Buba Liba

Tak jestem pracownikiem firmy. Ale Ty Teresa jesteś moderatorem jakimś takim obibokiem widzisz i nie kasujesz jak na mnie piszą popraw się

@Buba Liba

Zachowaj proszę kulturę wypowiedzi na forum. Wypowiadaj się w sposób merytoryczny na temat pracy w firmie GZUG Gliwice. Nie oceniam jakości Twojego zatrudnienia zatem Ty także nie rób tego w stosunku do innych osób. Na forum usuwane są wyłącznie te komentarze, które łamią regulamin lub/i polskie prawo. Zapoznaj się ponownie z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Jest wiele tematów odnośnie pracy, które można tutaj w rzetelny sposób poruszać. Wzajemne uszczypliwości nie są celem dyskusji na forum GoWork.pl i nakłanianie do nich także nie jest dobrze postrzegane.

Górnik

I jak mieliście przelewy na barbórka ?

@Górnik

nic nie bylo barborka pod koniec miesiaca dopiero

Achim
@Górnik

Jest impreza więc balujemy. Brawo Bobrek!

Hanys

Beznadziejna firma nielicza się z pracownikami

A.
@Hanys

Dlaczego tak sądzisz. Właśnie ze dba. Mnie na bramie złapali i groziło mi zwolnienie a mnie uratowano. Tylko musiałem jednemu panu pod stół wejść no trudno.

Sygnalista

Żal ci to też wejdz

Buba Liba
@A.

Jak jesteś fachowcem to cię nie zwolnią . Mało ludzi mają i wybronią cię . Tylko do związków zapisać się musisz bo to podstawa nieważne co zrobiłeś ważne że składki płacisz.

Dafunk

Są przyjęcia na ślusarza myślę czy by złożyć papiery,jaka stawka ?

A.
@Dafunk

Szykuj se naramiennik na betony.

Bakuś

A kasa jaka ?

Hej

Hej, kiedy wyplata barborki??

Sygnalista

Janek
@Sygnalista

a tak na poważnie ??

Słowacki

Dziangi na PIS głosował I Swietłanę zdenerwował Chodzi teraz po oddziale I nie ma humoru wcale Narzeka na Jarka i jego kota W przodku nie wychodzi mu robota Musi robić wszystkie soboty A nieroby mają za nic 500 złoty Narzeka jeszcze na katoli Bo ich dwulicowość go boli Dziangi go pociesza na zmianie Jak zagłosuje na PIS to coś dostanie Miiichaaałłł... woła gdy się zdenerwuje Oj Krzysiu nigdy się nie wyluzuje Więc chodzi ciągle naładowany I myśli o wiarze zmiany Ktoś zaciera chętnie ręce I widzi go na ulicy z gazetką w ręce...

kapitan Wrona
@Słowacki

Wypisz wymaluj sytuacja jak w przodku hehehehe :)

Górnik

Firma dobra dziś był przelew i kasa pasuje

@Górnik

jutro jadę z wypowiedzeniem taka kasa tragedia

przodkowiec z Pokoju

Kasa nie jest zła ale za tą robotę? Nie wiem czy jest to warte... Rano wstać nie można. Plecy bolą, kręgosłup praktycznie do wymiany... Kasa kosztem zdrowia !!! :( :( :(

GZUGOL

Fachowcy w tym tygodniu wchodzi do kin nowy film . Dramat elektryczno-ślusarski pod tytułem "Powrót do Transportu".

@GZUGOL

Premiera odwołana Kolego. Pośmiej się teraz cwaniaczku po Szkole Przysposobienia Zawodowego...

Bułecka
@Transport

Kontynuacja telenoweli odcinek 9767 "Balonik sam w transporcie"...

Achim
@Bułecka

Niedługo se póda na pynzyjo i byda mieć z wami świynty spokój. Na pynzyji se dokończa szkoła na spokojnie. Ostało mi 4 klasy do skończynio. Z pomocą mojego kolegi Pawoła dom rada.

Transport

Oj widzę, że kolega to (usunięte przez administratora) i prostak z brakiem podstaw kultury osobistej. Może to wina zbyt krótkiej edukacji szkolnej?

Transport

Dlatego jest w transporcie i do niczego innego się nienadaje...

Baloniok
@Transport

Zostawcie mnie w spokoju bo wam pokarzę mam znajomości

Kolega
@Baloniok

Panowie to przestaje być śmieszne... Co z tego, że ktoś ma tylko podstawówkę i był trochę słaby by uczyć się dalej. Liczy się sama wartość człowieka i to co sobą reprezentuje a nie jakieś tam świadectwa. Koleguję z Tobą nie dlatego, że... Tylko dlatego, że jesteś super fajnym kumplem.

Ciekawski

Mam kolegę na KWK Sośnica dostał ostatnio 1000 zł brut premi bo nie chorował przez cały rok czy w gzugu też są takie dodatki motywacyjne bo to państwowa firma a nie wiem czy pracowników w prywatnej i czekać na ofertę PGG czy może iść do gzugu ???

Pastuch
@Ciekawski

Idź lepiej pod PGG. Tam masz więcej socjalu a i robota spokojniejsza a tu będziesz tyrać. Owszem zarobisz nieźle ale za cenę zdrowia.

Sigol
@Pastuch

Atakuj sig

Newton

Wypłaty padaka miesiąc temu z 1% zarobiłem więcej niż w tym a była premia 25% jak to możliwe czy ktoś umie to wytłumaczyć ale papier wszystko przyjmie. 3 tys PLN za miesiąc jebaczki w przodku haha śmiech na sali

Marek 2
@Newton

Na Bobrku 5560 z jedną czerwoną premia 60 proc trza metry robic to się da zrobić a nie plakac

Darek

Dokładnie

Siudi
@Marek 2

Ty lepiej zmień nicka na PRZYKLEJONY MAREK. Ci co są w temacie to wiedzą ocb...

Newton
@Marek 2

Zapraszam na Halemba to pokażesz jak robisz metry a za miesiąc napisz jak wyplata

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 31 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.