Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Czy to już koniec? Prawdopodobnie tak. Fatalne zarządzanie, nietrafione inwestycje, stawianie na pociotków a nie fachowców, idiotyczna polityka personalna, zwalnianie lub nie zatrzymywanie wartościowych pracowników, uległość lub tchórzostwo w wyrażaniu własnego zdania nagminne, pseudo działania w ulepszaniu lub naprawie produkcji (te wszystkie tablice, debilne formularze, nic nie dające rozmowy), brak rzetelnego przepływu informacji, traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora) a nie świadomego partnera w produkcji, przerost administracji nad robotnikami zaangażowanymi w produkcję, na pewno błędy w handlu i strategii, działania na granicy prawa, by tylko zaoszczędzić ( te ograniczenia w ilości zwalnianych pracowników by tylko nie podpaść pod zwolnienia grupowe), skandaliczna postawa związków zawodowych. Mało? Dużo więcej dowiemy się jak to wszystko upadnie. Szkoda ludzi, szkoda historii tego miejsca, szkoda wysiłku ludzi którzy jeszcze chcą coś robić. Bez jasnego przekazu co do zamierzeń i pełnej współpracy z pracownikami ten zakład czeka śmierć. To jest pewne.

Wojak
@fafik

Czy tylko w Myslenicach planowanie jest tak beznadziejne ??? Tyle lat i co miesiąc te same błędy...???

David Attenborough

Co ,że niby w biurach mało pracujemy ,trzeba się było uczyć ,a nie skończyli 6 klas podstawówki i się wymądrzają ,a tak w ogóle to National Geographic powinien nakręcić film o człekokształtnych pracujących na mikserach ...

Niemiły.pan :D
@Miła.pani

racja :D ahahahha na produkcji przynajmniej coś się dzieje, ja nie wyobrażam sobie siedzieć 8 h przy biurku, lepiej się poruszać.

Witam chciał bym się dowiedzieć jaka jest dokładnie praca na brodukcji jakie mniej więcej zarobi. Pytam na poważne i dziękuję za odpowiedź.

@Juras

Tosz to ja nie dyskutuje praca na produkcji jest ok tylko trzeba się przyzwyczaić.

korbutniety

Obecnie praca na produkcji jest dedykowana dla osób lubiących rozrywkę i ceniących zabawy np w chowanego lub inne podobne Oficjalnym sponsorem jest właściciel a inspiratorem pomysłów trzech wspaniałych ludzi na których wołają - derektorze. Szkoda że tak profanuje się to stanowisko bo nie mają oni ani wiedzy , ni to wyglądu ,ani osobowości do takiego tytułu. Ostatnim Dyrektorem który miał odpowiednią prezencję , wiedzę oraz predyspozycje był dla mnie Sławek Warchlescu którego pozdrawiam i szanuję jak pewnie i większość ludzi z produkcji. Nawiązując do wspomnianej zabawy polega ona na przesuwaniu na magazyn w ostatnim dniu mca surowców nie zużytych do produkcji za które właściciel już zapłacił . Następnie po zrobieniu zestawień dla właścicieli w których przedstawia się obniżenie zapasów i obniżenie kosztów są ponownie na drugi dzień zwracane na wydział . Tak sobie kreatywni derekotrzy radzą z obniżeniem kosztów przed właścicielką,a tu nie tędy droga chłopy jak często ma w swoim zwyczaju zwracać się do podwładnych farmer szkrobutnik. Ale przecież to nie wasza wina trzej muszkieterowie że nie umiecie zmniejszyć kosztów aby produkcja nie została przez was zaorana w kolejnej lokalizacji.To nie wasza wina że nie nadajecie się do tego co robicie , bo aby zrobić coś dobrze trzeba się na tym znać.Nie załamujcie się faktem że nikt was nie szanuje bo przecież nie macie żadnych realnych osiągnięć poza gnojeniem ludzi .Mam tylko nadzieje że właścicielka przejrzy na oczy zanim padnie cały ten biznes na którym można by dobrze zarabiać lecz trzeba mieć o tym pojęcie a nie czytać komiksów jakimi karmi się i innych z którymi ma do czynienia największy malkontent w tej firmie i ślizgacz czepielka dla którego wszystko co ma przed sobą to wielka beznadzieja .Następnym razem opowiem wam o kolejnej zabawie jaką mają panowie do manipulacji w której pokazują efektywność maszyn właścicielom . Wybór należy kandydacie do Ciebie - lecz znam lepsze formy rozrywki .

betonman

Podobno w grudniu po poludniu, akurat na swieta jak bedzie najwiecej roboty, wtedy zero urlopow.. Podobno wigilia jest dla kierownictwa, dla szarych roboli tylko szary papier w klozecie

Mari Nowy wpis

Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością jaka może mieć rozmowę rekrutacyjna? Chce po prostu wiedzieć jak radzicie by się przygotować. warunki spełniam, ale zależy mi na tej pracy. jakie wychodzą przy ty, średnie zarobki i czy mam szanse na rozmowie je negocjować?

Its a trap Nowy wpis
@Mari

Jeśli chodzi o to jak się masz przygotować ,to mam dobre wieści dla cb ,nie musisz ,ponieważ takie coś jak jakość tutaj nie istnieje,po drugie negocjuj twardo odrazu pensje ,bez zbędnych ceregieli powiedz że chcesz zarabiać 3 tys netto i jestem pewny że tyle dostaniesz .powodzenia

Może ktoś racjonalnie wytłumaczyć zakup przez firmę telewizorów i ich montaż na halach produkcyjnych które od kilku lat wiszą i spełniają funkcję ozdobną co najwyżej, czyj to był pomysł i kto roztrwonił w ten sposób pieniądze firmy która jest cały czas w kryzysie ,i niech mi ktoś powie że tą firmą nie zarządzają(usunięte przez administratora)w ludzkiej skórze

Były pracownik Nowy wpis

Co pracowałem, wtedy wprowadzili, pokazywali np. jak gołąb się ze.. na szpule lub dach przeciekał oczywiśćie wina była pracownika. Z tymi telewizorami było pół biedy dla mnie cyrk był tam cały czas, np. sap nieudolnie wprowadzony, kierownik który pyta np. w jakiej skali czystości jest maszyna, tablice i pisaki które były podstawą zakładu, plewienie trawy w nocy bo w ponieniedziałek ma być kontrola oczywiście pół fabryki zamkniętę, zawalenie dachu u góry remont na dale produkcja itp.bo niechcę się pisać. tam jak ktoś pracował to wie co za cyrk.

Pracownik miesiąca

polecam firme, zapewnili karte na darmowe paliwo, wynająłem cysterne i codziennie tankuje do pełna. Niedlugo rozpoczne sprzedaż hurtową pozdrawiam.

noiproX Nowy wpis
@Pracownik miesiąca

Nikt mi niczego za darmo w tej firmie nie dał, jako pociotek wszystko odziedziczyłem sam

TKN
@Michał

Nowy pracownik pewnie weźmie nie wiem ile. Jak masz inna robote to idz do niej bo firma nie ma przyszlosci. Weekend w robocie swieta w robocie i weźmiesz 4.5 tys . Budynki burzą. W zeszlym roku zwalniali w tym przyjmuja paranoja. Maszyny szkoda gadac. Na plus ze z gołębiami zrobili porzadek.

@Michał

Zarobki powyżej 7 tysięcy na rękę ,dla nowych pracowników między 6 a 6.5 tysiąca ,praca lekka ,warunki dobre ,dają wode gazowaną cały rok ,do tego posiłki ,osobny catering dla vegan co też na duży plus ,do tego wczasy opłacają ,myślę że niema się nad czym zastanawiać ,praca na zmiany i w weekendy,ale przecież grila to i w pracy można sobie zrobić w taką pogodę ,a i od baby i dzieci dobrze jest sobie odpocząć w pracy w weekend ,pozdrawiam

Ojciec

Gostek chyba ci się coś przyśniło.

Ojciec
@TKN

Lepiej bym tego nie ujął, nowy jako pomocnik pewnie zarobi z 3800

@Ojciec

To niewiem jak ci mistrz płaci i na jakim wydziale pracujesz ,ja pracuję pół roku i zarabiam jako pomocnik 6000 mój rekord to 6450 ,jak się nauczę prowadzic maszynę to wiem że spokojnie ponad 7000 zarobię .polecam wszystkim tą pracę

@Michał

Praca brudna w hałasie kierownictwo (usunięte przez administratora) zarobki 4-6 k na rękę

Juras
@Brudas

Trzeba się było uczyć ,to byś teraz był mistrzem i miał czysciutką pracę ,a tak to pracuj i nie dyskutuj

Kajko
@TKN

No z tymi golebiami to mistrzostwo swiata. W koncu nie trzeba patrzec jak koledze (usunięte przez administratora) na glowe spada w czasie pracy. Mozna sie skupic na pracy i porzadkach. No ale z drugiej strony troche tesknie za taka niespodzianka - otwierasz drzwi maszyny a tam zdechly golabek. No i te zapachy jak juz troche tam lezy.. tesknie za tym

@Juras

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
ZorroBezCentry

Przesłanie dla tych co chcą się przyjąć szczególnie młodych ludzi . Przyjmując się do Telefoniki stracicie sen życia ,znajomych i wiele fajnych imprez które pewnie jeszcze przed wami i to za marne pieniądze które zarobicie pracujac w normalnym systemie .Na rozmowie kwalifikacyjnej próbują wam wmówić jak tu jest pieknie i ładnie no nikt nie chce tu pracować a dostali teraz trochę zamówień jak to się skończy wyrzucam was na zbity pysk ,więc nowy pracowniku badz mądry wbrew przysłowiu przed szkoda .

Seba
@ZorroBezCentry

Ja jako prowadzący przewijarke ,z 3 letnim stażem ,zarabiam 7500 do 8 tysięcy z hakiem na rękę ,nie są to jakieś wygórowane wypłaty ale za 8 h pracy jak narazie mi wystarcza , chociaż czasami myślę o czymś lepiej płatnym ,zwłaszcza z moją wiedzą i wykształceniem średnim myślę że marnuje się na przewijarce

ZorroBezCentry
@Seba

Naprawdę macie wybujaną fantazje i musicie być nieźle zdesperowani że podajacie się za operatorów i piszecie takie bzdury....ps.przewijarki się nie prowadzi

Seba
@ZorroBezCentry

Praca na przewijarce ma wiele zalet ,a najważniejsza jest to że odrazu awansuje się na prowadzącego bez przechodzenia przez wieloletni etap pomocnika ,no i co za tym idzie oczywiście gwarancja zarobków z poziomu level expert czyli 7500 do 8000 na start

@Seba

Skończ kłamać jak tu jest dobrze kto ci tyle zarabia

Czeslaw
@Anonim

Przecież to zwyczajne zarobki tutaj ,co cię tak dziwi,chyba że ty masz coś nie tak ze swoją umową ,niech ci koledzy z wydziału pokażą swoje kwitki to się zdziwisz ,7000-8000 tys to tutaj przecież normalka

Interesuje mnie zakres szkoleń dedykowanych Technologowi ds. Systemów Wysokich Napięć. Piszecie, że znajomość MathCad czy też innych języków programowania byłaby mile widziana. O jakie konkretnie może chodzić?

Ap

Na to stanowisko w tej firmie wystarczy podstawowa znajomość obsługi kalkulatora , dodatkową zaletą ale jednak wcale nie wymaganą jest umiejętność jazdy na rowerze ,tak więc myślę że sobie poradzisz .powodzenia

Romek

Raz zostałem 5 minut dłużej w pracy ,to musiała po mnie przyjechać karetka bo dostałem udaru ,nikomu nie polecam ,dodatkowe przeciążenia organizmu wyeksploatowanego ciężka 8 godzinna pracą mogą doprowadzić do ciężkich powikłań.

Opiszcie mi proszę jak w praktyce może wyglądać teraz praca technologa ds. systemów wysokich napiec. jest teraz dostępna oferta i myślę nad nią czy by nie spróbować. po jakim czasie dają feedback po nadesłanym CV?

Gambit królowej

Ale nie tym razem ,dni słabo zarządzających ludzi w firmie są policzone od dyrektorów,kierowników , planistów po mistrzów ,właścicielka firmy zleciła wykonanie wyrobów na magazyny ,mają one zachować należytą ciągłość finansową podczas zmiany na wyżej wymienionych stanowiskach na ludzi z zewnątrz z którymi właścicielka już od około roku przygotowuje plan zmian i usprawnienia procesu produkcji z czym zupełnie nie radzi sobie dotychczasową załoga ,krótko mówiąc idzie NOWE

Gumowe ucho
@Gambit królowej

Nic w tym dziwnego ,zawsze łatwiej wymienić kadre zarządzającą aniżeli pracowników produkcji gdzie proces szkolenia takiego pracownika produkcji w naszej branży trwa wiele miesięcy żeby efekt jego pracy był co najmniej na średnim poziomie .

@Gambit królowej

To by tłumaczyło nagle zwiększenie produkcji na zapasy magazynowe

szachownica

Nie może być żadnych uprzywilejowanych , jak szach mat to wszyscy jednakowo ,- a nie Ci znowu pierwsi poza kolejnością bo co !! - to że są z metalowni a myślenie u nich jest cięższe niż jednostka ołowiu to żaden argument.

Finansowe eldorado

Haha przecież te pseudo podwyżki to żenada na całego ,lepsze wypłaty brałem przed tymi niby podwyżkami ,niema tu już czego szukać sodoma i gomora pod każdym względem

Omk
@Finansowe eldorado

No totalna porażka ,tylko prowadzący mają faktyczną podwyżkę ,pomocnicy na maszynach tylko ochłapy ,niech sobie prowadzący robią na 160 procent swoich możliwości ,ja po tej wypłacie max to 40 procent zaangażowania.nie będę pracował na czyjąś podwyżkę ,radzę innym robić tak samo ,może się czegoś nauczą w końcu

Txl

400 to chyba ty ,prawie wszyscy po minimum 900 dostali podwyżki

Czy pracownicy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. dogadują się między sobą?

Ale dzieje się to raczej już po pracy? :D kamery są faktycznie prawie wszędzie? Ludzie już do nich są przyzwyczajeni skoro ostatnio nikt nawet do nich chyba nie nawiązywał? Zastanawiam się też czy przełożony nie rozwiązuje czasami konfliktów zamiast pięści?

Sprawiedliwy

Wiele rzeczy w życiu widziałem ,wiele też przeżyłem ,niemniej jednak technologie stosowane tutaj przyprawiły mnie o zawrót głowy ,uważam że są to technologie bliźniaczo podobne do tych stosowanych przy produkcji statków kosmicznych NASA ,jestem pewny że w niedługim czasie obce cywilizacje będą składać zamówienia na te produkty ,z nieoficjalnych informacji wynika że już na kwiecień cywilizacje te złożyły wiele zamówień i będzie dużo roboty ,krótko mówiąc przyszłość dzieje się teraz ,jesteśmy o krok przed innymi cywilizacjami pod tym względem ,ostatnie podwyżki tylko udowodniły że nasi pracownicy produkcji z powodzeniem mogli by pracować przy budowie najnowszej rakiety NASA która ma zostać wystrzelona na podbój kosmosu .Mało tego nasi pracownicy produkcji charakteryzują się nie tylko pozaziemską wiedzą na sprawy technologiczne ale też niebywałą wręcz kosmiczną odpornością na czynniki szkodliwe typu talk,opiłki metali ,rakotwórcze opary,czy chałas porównywalny do startującego myśliwca F16 , są więc myślę naturalnie predysponowani do prac w najbardziej odległych i nieprzyjaznych dla żadnej cywilizacji zakątkach kosmosu.Wyrazy szacunku i uznania .

Postęp
@Sprawiedliwy

Nasi pracownicy produkcji to skrzyżowanie aptekarza z zegarmistrzem ,wszystkie czynności wykonują wręcz z chirurgiczną precyzją ,co owocuje nieskazitelnym produktem finalnym tej pracy ,zaangażowanie ,samodyscyplina oraz samodoskonalenie to motto każdego pracownika produkcji ,nie na darmo inne branże zazdroszczą nam takich fachowców ,

Bravo

Brawo kto by pomyślał 2 tysiące podwyżki co prawda brutto ale i tak uważam że to przyzwoicie jak na pracę na maszynie

@Bravo

2,000 zł podwyżki dostaliście? Na maszynie? Nie widzę akurat oferty ale ogólnie to często szukacie? Nowy tyle samo będzie miał?

To ja nie wiem na jak drogie lody chodzicie albo jak często? :D fakt faktem ile tej podwyżki wpadło w tym przypadku? czy w okolicach lipca mogą występować jakieś kolejne? Nie macie przy tym żadnych dodatków do żywieniówki? Albo benefitów w jej postaci?

Cyrk

Na halach produkcyjnych w wieku miejscach przecieka dach ,pada nie tylko pracownikom na głowy ale też na maszyny urządzenia pod napięciem ,jest realne zagrożenie zdrowia i życia ,a władza rozdaje parasole pracownikom do użytku wewnątrz budynków ,jak ktoś tu pracuje to w cyrku się nie śmieje

Roberts

(usunięte przez administratora) zastraszanie zabieraniem pieniędzy pracownikom poskutkowało kolejnymi pozwami ,a po zebraniu wiadomo że będzie ich więcej ,ta fala obronną ruszyła i się nie zatrzyma ,czas zmuszania i wykorzystywania pracownika dobiegł końca ,każde naruszenie będzie skutkowało tym samym

Izolator braków

Haha jałmużna nie podwyzka

Tokarz

Nikt przy zdrowych zmysłach nie podpisze niższej podwyżki niż 1000 PLN do podstawy

Vat

Czy to prawda że na mixerach i tdl podwyżki były 12 %,a na txl i tpg natomiast 18% ,skąd takie różnice ?

Odp
@Vat

Kto ma więcej lat przepracowanych ten dostanie mniejsza podwyżkę ,tak to sobie ułożyli na górze i takim schematem przydzielają nowe angaże

Związkowiec
@Vat

Ale pitolicie głupoty narazie żadne podwyżki nie są zaklepane nie moga się dogadać ile i dla kogo pewnie jak zawsze zamiast podnieść sam angaż to jak już coś zdecydują to nam to rozloza na premie absencję i dodatek za soboty i święta ale na razie o podwyżkach możemy zapomnieć może do maja się dogadają

Po zawodach
@Związkowiec

35 procent załogi już dostało nowe angaże ,reszta dostanie jak się ruszy robota w listopadzie ,jak wcześniej nie dostaną wypowiedzenia

Cichosz

Znając ta firmę mam dylemat.... Bo jak dostanę podwyżkę to już głupieje w co zainwestować. Myślałem nad zakupem samochodu, później może kasyno. Teraz się gnebie czy za miesiaczna podwyżka nie pójść w nieruchomości. Wiem wiem to nie będą cuda ale może mała działka tak z 1,5hektara lub mieszkanie pod wynajem? No oszaleje... Napewno zmienię babę bo dotychczas ona mnie utrzymuje bo moja wypłata idzie na dojazdy do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 356.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 292, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.