Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Tf KABLE

Pracowałeś w firmie Tf KABLE i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
niezastąpioony - 2011-03-18 20:34:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak twierdzi "RED"nie ma ludzi niezastąpionych bo już wie że jego czas i kolesi dobiega końca.Firma ta zmienia "mądrych" ludzi nie bez powodów jak pantofle.Ludzie z czterobrygadówki mają już dość tych [usunięte przez moderatora].Może P.Cupiał przejrzy w końcu na oczy i zobaczy jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest w tej firmie.Jeśli płaci takie pieniądze ,ale komu i za co .Pracownik na maszynie zarabia ok.2.200netto z premią pracując sam na maszynie chociaż maszyna jest 2 -osobowa nie ma żadnego dodatku ,jest wiele takich maszyn.My pracownicy z czterobrygadówki wyrabiamy firmie tak ogromny kapitał za co,za miskę ryżu a kierownicy i cała banda [usunięte przez moderatora] opływają w kokosach.Tak nigdzie nie ma na zachodzie europy tylko TU żeby zarobki między kierownikiem a pracownikiem były 6-krotnie wyższe.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tf KABLE

Twoj email:
Wiadomość: