Opinie o Elektromontaż Gdańsk w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elektromontaż Gdańsk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elektromontaż Gdańsk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektromontaż Gdańsk w Gdańsk

Irka Nowy wpis

Witam. Miałam praktyki i 2 lata pracowałam w elektromontażu w latach 1986-1991. Pamiętam kolegę o nazwisku Dzik. Załoga była super

Jaki dress code obowiązuje w Elektromontaż Gdańsk?

Sarnowski Jozef Nowy wpis

Potrzebuje swiadectwo pracy pracowalem w Elektromontarzu od wrzesnia 1973 roku do 30 listopada 1980 roku nie wiem do kogo mam sie zwrocic ,poniewaz jest ogloszona upadlosc . Bede Wdzieczny za informacje.

... Nowy wpis
@Sarnowski Jozef

Do Syndyka Masy Upadłości EG SA Janusza Łepkowskiego na stary adres Wosia Budzysza 7, 80-612 Gdańsk

nN.NN

Dzień dobry. Jak można było, tak prężną firmę, doprowadzić do likwidacji... w branży, która nie może upaść! W szczycie, były dwie hale produkcyjne, czyli dwie "czyste" i cześć mechaniczna, w sąsiedztwie linii kolejowej i tramwajowej. Obie "czyste"=montażowe, "zawalone" rozdzielniami dla różnych odbiorców: morskich, przemysłowych, instytucjonalnych i deweloperskich. Trzeba się było postarać(w menedżmencie), żeby zlikwidować EG S.A.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Elektromontaż Gdańsk? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Elektromontaż Gdańsk?

Marian

Na razie to czekamy na syndyka,a dołączyć można zawsze.

pit

Wypierdalać,jak najdalej od tego eks pracodawcy!!!!!

Pienkny Edek

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w tej fimie. Gdyby wszyscy pracowali tak jak ja to jeszcze byśmy wino pili.

pit
@Pienkny Edek

A ile lat pracowałeś w tej zacnej firmie?

Bogumił

Postanowieniem z dnia 26 lutego 2020 r. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku ogłosił upadłość dłużnika Elektromontaż Gdańsk spółka akcyjna w Gdańsku.

Murzynek

Witam, dostał ktoś już "kwity"do funduszu od syndyka ,a może "pity"zaległe doszły do kogoś.Pozdrawiam.

PocałujCieMniewDoope

oglosili juz upadlosc?

TenKtoryStracil
@PocałujCieMniewDoope

Tak. 26 lutego sąd ogłosił upadłość Elektromontażu

Ciekawe kiedy prokuratura rozstrzygnie problem upadłości i sąd ukarze winnych

tłusty albert

chyba sprzedali teren i kwatere glowna na przerobce ,bo nazwa zniknela ,prezes zniknal ,a reklamy z oferta na wynajem tylko wisza i nawet ciecia na portierni juz chyba nie ma.

Marian z krawatem w paski

Rada dla wszystkich byłych i obecnych pracowników ( jak jeszcze są) należy składać pozwy do sądu pracy z nakazem zapłaty zaległych wypłat i kierować sprawę do komornika niezwłocznie ponieważ za chwilę nie będzie nic z majątku po eg.

Malowany
@Marian z krawatem w paski

Mało tego wszyscy z byłych Niemiec pracujących w Eg i ci nie rozliczeni mogą zgłaszać się do arbeitzamtu i otrzymają zasiłek i zwrot wszystkich poniesionych kosztów i odszkodowanie.

Hans Kloss
@Malowany

eśli wynagrodzenie nie jest wypłacane terminowo, pracownik ma problemy. Na początku miesiąca trzeba zapłacić wiele bieżących rat, zwłaszcza czynsz lub pożyczki. Jeśli konto nie jest wystarczająco pokrywane z powodu opóźnienia w płatności, istnieje ryzyko problemów z wynajmującym i bankiem. W ramach odszkodowania prawo pracy niemieckie przewiduje, że pracodawca, który nie wypełnia swoich obowiązków musi zapłacić pracownikowi odszkodowanie powstałych w wyniku niespłacenia lub opóźnienia w płatności, np. w związku ze spłatą kredytu lub wypowiedzeniem konta, odsetki za opóźnienie płatne w wysokości co najmniej pięciu punktów procentowych powyżej podstawowej stawki oprocentowania w roku, a za szkody spowodowane zwłoką należy zapłacić ryczałt w wysokości 40,00 EUR. Jeśli życzcie sobie Państwo reprezentowania poprzez adwokata, który jest wyspecjalizowaną kancelarią prawną, świadczącą usługi z zakresu prawa pracy i mówi również po polsku zapraszamy do naszej kancelarii. Prosimy pamiętać o tym, że należy złożyć pozew do sądu w ciągu 3 tygodni od otrzymania zawiadomienia o wypowiedzeniu pracy, w przeciwnym razie przegracie Państwo proces. Możecie skontaktować nas Państwo telefonicznie w czasie naszych godzin pracy: Tel: +49 391 50 54 92 80 Tel: +48 54 42 19 18 8 Fax: +49 391 50 54 92 80 1 Można również skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail lub formularza kontaktowego: adres e-mail: kontakt@prawo-niemcy.pl Możecie Państwo przesłać nam też swoje dokumenty bezpośrednio e-mailem. W tym przypadku prosimy – w celu umożliwienia szybkiego przetworzenia – o nazw plików zgodnie z treścią (np. „umowa o pracy – strona 1” itd.).

Idriss Elba
@Malowany

Jeżeli pracodawca Państwu nie płaci, możecie się Państwo bronić. Jeżeli będziecie właściwie postępować, macie znaczące szanse na odzyskanie swoich pieniędzy. Tu dowiecie się Państwo, co możecie zrobić. Co zrobić, jeżeli pracodawca nie płaci? To powinni Państwo wiedzieć:Macie Państwo zawsze prawo do wynagrodzenia – również, jeżeli umowa została Państwu wypowiedziana i nie macie Państwo pisemnej umowy o pracę. Zgłoście Państwo swoje roszczenia dotyczące niewypłaconego wynagrodzenia pisemnie, zanim złożycie pozew w sądzie. Może to doprowadzić do tego, że pracodawca wypłaci Państwa pensję i nie będziecie musieli prowadzić procesu sądowego. W Niemczech musicie się Państwo sami procesować o niewypłacone wynagrodzenie (albo samodzielnie albo przy pomocy adwokata bądź przy pomocy związku zawodowego). Ani policja ani administracja celna / Kontrola Finansowa Pracy na Czarno nie będą domagać się Państwa wynagrodzenia w Państwa imieniu. Jak mogę się bronić? Przed podjęciem pracy sprawdźcie Państwo, czy ustalone wynagrodzenie jest korekt: Czy przestrzegana jest wypłata ustawowego wynagrodzenia minimalnego, wynoszącego obecnie 8,84 euro brutto za godzinę? Czy jest minimalne wynagrodzenie branżowe, które jest wyższe niż ustawowe wynagrodzenie minimalne i które obowiązuje w Państwa przypadku? Zapytajcie Państwo swoje związki zawodowe lub placówkę doradczą! Dokumentujcie Państwo swoją pracę: notujcie każdego dnia po pracy dokładny czas pracy i czas przerw, miejsce pracy i wykonane zadania! Zanotujcie Państwo również nazwę i adres pracodawcy, zakładu w którym pracujecie lub zleceniodawcę i nazwiska osób, które mogą zaświadczyć o wykonanej przez Państwa pracy. Kiedy mogę wystąpić o moje wynagrodzenie? Wezwijcie Państwo swojego pracodawcę do zapłaty, jeżeli nie wypłacił wynagrodzenia w ustalonym terminie płatności (często 15-ty dzień następnego miesiąca) lub gdy wypłacił za mało. Uwaga terminy: W umowie o pracę lub w zbiorowej umowie o pracę uregulowane są terminy wykluczające, które są bardzo krótkie. Regulują one czas, w którym możecie Państwo żądać od pracodawcy wynagrodzenia. Jeśli nie wyślecie Państwo swojego żądania w ramach terminu, możecie utracić prawo do wynagrodzenia! Zasięgnijcie Państwo natychmiast porady prawnej, jeżeli nie dochowaliście terminu! Ewentualnie mimo wszystko możliwa jest skarga przed sądem. W jaki sposób mogę w poprawny sposób zażądać mojego wynagrodzenia? Wyślijcie Państwo swojemu pracodawcy listę, w której wyszczególnione są godziny, w których Państwo pracowali wraz z podaniem gdzie i na jakim stanowisku. Musicie podać dokładne kwoty, które jest winien Państwu pracodawca. Ujmijcie Państwo termin dwóch tygodni na płatność. Podajcie informacje o swoim rachunku bankowym. Zapytajcie Państwo punkt informacyjny o wzór takiego pisma bądź wsparcie językowe! Uwaga: musicie Państwo podpisać ten list i wysłać do pracodawcy pocztą (jako list polecony) lub inna osoba odda list u pracodawcy za Państwa. Ustne wezwanie do zapłaty bezpośrednio w rozmowie, w rozmowie telefonicznej, emailem bądź SMSem nie jest uznawane przez sądy. Zachowajcie Państwo kopię pisma i pokwitowanie z poczty jako dowód. Ile wynagrodzenia mogę żądać? Ważne jest, abyście Państwo żądali właściwej kwoty. Żądajcie zawsze kwoty za godzinę brutto lub wynagrodzenia za miesiąc brutto. Proszę przyjąć następujący tok postępowania: 1. Obliczcie Państwo swoje roszczenia brutto za właściwy miesiąc, pomnóżcie Państwo liczbę swoich godzin roboczych przez wynagrodzenie godzinowe i dodajcie Państwo ewentualne dodatki, np. za pracę nocą lub w dni świąteczne. 2. Wyliczcie Państwo dalsze należne kwoty, np. nieuzasadnione odliczenia od wynagrodzenia bądź wypłata ekwiwalentu za niewykorzystany urlop przy zakończeniu stosunku pracy (ekwiwalent za urlop). 3. Wykażcie Państwo już otrzymane kwoty netto (zaliczki). 4. Żądajcie Państwo kwoty brutto i podajcie Państwo otrzymane kwoty netto! Nie odliczajcie Państwo netto od brutto! Przykład: Roszczenie brutto: Godziny pracy: 160 h x 8,84 € brutto = 1414,40 € brutto + dodatek za pracę w nocy: 32 x (8,84 € x 0,25) = 70,72 € brutto + ekwiwalent za niewykorzystany urlop 2 dni: 16 h x 8,84 € = 141,44 € brutto = 1626,56 € brutto Całkowite roszczenie: 1626,56 € brutto – 500 € netto Jeżeli nie otrzymacie Państwo wypłaty w ciągu 2 tygodni zaskarżcie Państwo swojego pracodawcę do niemieckiego sądu pracy tak, aby zrealizować swoje roszczenia.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Elektromontaż Gdańsk?

Mały

Awansu?Tej firmy juz nie ma ,zostala rozkradziona przez "były" zarzad ,jak masz troche kasy to dorzuc sie, to moze prezesem ciebie zrobia.

Dariusz

Wiele opinii sugeruje, że firma została zamknięta, a tymczasem w internecie możemy znaleźć informację, że zmieniła po prostu właściciela. Czy mam rację? Pozostał ktoś z pracowników, kto współpracował z Elektromontaż Gdańsk i mógłby opowiedzieć jak w związku z tą sytuacją wygląda teraz praca w firmie? Będę wdzięczny.

John Rambo
@Dariusz

Nie zamknięta ,nie sprzedana ,nie zmieniła własciciela tylko trawją czynności wyjaśniające -sprawę "upadłośći " bada prokuratura,mam nadzieje ,że "ci" którzy się do tego przyczynili skończą w (usunięte przez administratora) .

Albin

Z firmy zniknęły szyldy,kadry,nikt nic nie wie ,u góry urzęduje tylko "nowy" prezes ,jak w czeskim filmie.Moze już wszystko sprzedane.

nicky

odradzam-firma niepoważna,nie płaci wynagrodzenia pracownikom od marca 2019 roku,większość pracowników się rozstała-zwolniła się ( około 90 %).

@nicky

Bardzo niepokojące jest to, co napisałeś o sytuacji w firmie Elektromontaż. Wiesz może, dlaczego rzekomo od marca 2019 roku firma wstrzymała wypłaty wynagrodzenia? Jest to poważna sprawa, dlatego, proszę o więcej szczegółów.

nicky
@Sebastian

Nie rzekomo!tylko oficjalnie firma ma złożony wniosek w sądzie o upadłości i nie płaci pracownika od marca 2019 roku!odradzam chociaż to już za późno na odradzanie ,ale inni ostrzegali już w we wrześniu ,że firma ma problemy ale administracja (czytaj cenzura GoWork kasowała wpisy )

@nicky

Jesteś wśród pracowników, którzy oczekują na otrzymanie od pracodawcy wynagrodzenia? To przykre, jeżeli rzeczywiście firma złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości. Masz może informacje, dlaczego w ogóle doszło do takiej sytuacji? Na pewno jest konkretny powód takiej decyzji.

Stach

Czy firma została jednak sprzedana? Podpowiedzcie co dalej się dzieje?

Kurdupel
@Stach

Firma funkcjonuje ,nie zostala sprzedana i realizuje kontrakty zagraniczne .

Jarek
@Stach

Udaj się osobiście do działu kadr ,myślę że tam dostaniesz najbardziej aktualne i wiarygodne informacje bez plotek .

Jarek
@Kurdupel

A placom pensje w calosci czy na raty bo majom budowę we Niemczech i potrzebujemy elektromonterów ,warto jechać?

Mariusz
@Jarek

Wypłata wynagrodzenia na czas to ważny temat i dobrze, że został poruszony. Może ktoś obecnie zatrudnionych osób mógłby przekazać Jarkowi te informacje? Nie znalazłem aktualnych ofert rekrutacyjnych, ale jeżeli piszesz, że na kontraktach w Niemczech firma nadal potrzebuje pracowników musisz kontaktować się bezpośrednio z pracodawcą i tam zasięgnąć informacji dotyczących tych ofert. Napisz jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie.

Gaca
@Jarek

Nie ma szansa dostać jakąkolwiek informacje, biuro jest puste. Robimy windykacje z nimi i do ostatniej chwili było powiedziane ze ich wykupi inwestor, nawet osobiście z nim rozmawiałem. Przykro ze firma z takim doświadczeniam poszła w .....

@Gaca

Więc jednak firma jest w likwidacji. Nie ma na stronie o tym żadnych informacji. Czy pracownicy zostali przeniesieni do innych oddziałów w Szczecinie lub w Bydgoszczy, a co z tymi dla których ta lokalizacja była zbyt niedogodna? Napisz proszę więcej informacji.

Mam nadzieję , że odpowiednie osoby odpowiedzą za upadłość tej firmy

Windykator Karny

KONTAKT: 501215719. Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt.

Windykator Karny

Zostaw merytoryczną opinię o Elektromontaż Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w Elektromontaż Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy Elektromontaż Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Elektromontaż Gdańsk