Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Realista

Agencja niby agencją, wypłaty na czas, to prawda. ale jak zaczynasz pracę tutaj, to zwykła selekcja naturalna. w papierach piszą że masz dwa dni treningu zawsze z doświadczoną osobą.... chyba w snach. biorą Cię pierwszego dnia , przez godzinę ktoś ledwo powie ci o co ogólnie chodzi i zostawiają Cię na pastwę losu i oczekują wyrobienia normy. a jak tego nie zrobisz, to dają Ci tyle dni wolnych, że w końcu człowiek sam odchodzi, do tego jak osobowościowo im nie podpadniesz, to od razu wylatujesz. przemiał ludzi jak nie wiem co. Piszecie że można jakąkolwiek sprawę załatwić w biurze, nie, nie wszyscy mają takie szczęście. piszesz maila-czekasz tydzień na odpowiedz, dzwonisz by uzyskać odpowiedź- nikt nie chce z Tobą gadać, każą czekać na maila, a ich słowo jest najważniejsze i tyle. W wielu mieszkaniach nie ma ogrzewania. Rekruterzy mówią, że praca od 22 do 6, też nie, bo zaczynasz o 2/3. Zanim ktoś zacznie współpracę z tą agencją, polecam mieć inne oferty na oku, bo na pewno się to przyda.

realistyczny realista
@Realista

Panie skund Ty ześ wziął te od 22-6?! Ja zrezygnowałem, bo od razu mówią, ze to nie nocka tylko od 2/3...

Jarek

Witam, czy ktoś pracuje badź pracował w magazynie Fust w Barenbrecht i zechciałby podzielić się opinią?

Szkoda gadać

Odradzam wszystkim wyjazd do pracy z "agencją pracy" Eurojob. To w jakim miejscu się znalazłam i jakie pieniądze można zarobić to śmiech :) Wyżej wspomniana firma gwarantuje zero godzin tygodniowo, zakwaterowanie w "hotelu" oddalonym 50 km od pracy, w brudzie i z różnymi dziwnymi sąsiadami. Z tego co zauważyłam to ludzie tylko stąd uciekają, ja również. Koszt zakwaterowania miał wynosić 99 euro tygodniowo, na miejscu okazało się, że to jednak 122 wzwyż. Nieporozumienie. Ludzie w biurze bez jakich kolwiek kompetencji, brak możliwości otrzymania jakichkolwiek informacji - ciągle tylko słyszę "nie wiem" i "napiszę maila". Jestem tu od półtorej miesiąca a tylko w jednym tygodniu udało mi się przepracować całe 5 dni. Kierowcy... Strach wsiadać i na próżno na nich czasami czekać po zakończeniu pracy :)) Życzę powodzenia i dużo cierpliwości wszystkim przyszłym pracownikom :) nie polecam i jeszcze raz odradzam

@Szkoda gadać

Dzien dobry, Dziękujemy za Pani opinię. Każda informacja dotycząca funkcjonowania naszej firmy, otrzymana od naszych obecnych, jak i byłych pracowników jest dla nas bardzo cenna. Odnosząc się do Pani komentarza, pragniemy Panią zapewnić, ze umowy oferowane przez nasza agencje pracy są jak najbardziej zgodne z holenderskim prawem. Każdy pracownik otrzymuje kontrakt to podpisu digitalnego zanim rozpocznie u nas prace. Dzięki temu ma czas na szczegółowe zapoznanie się z treścią kontraktu i podjęciem decyzji, czy chce podjąć współpracę z nami na określonych warunkach. W odniesieniu do zakwaterowania, zawsze staramy się, aby miejsce zamieszkania było jak najbliżej miejsca pracy. Oczywiście wszystko zależy od ilości wolnych miejsc na poszczególnych lokalizacjach. Za każdym razem uczulamy naszych pracowników, aby wszelkie niezgodności, czy problemy zaistniałe na którejkolwiek lokalizacji, zgłaszali bezpośrednio do naszego działu domów. Tylko dzięki prawidłowym zgłoszeniom, jesteśmy w stanie bliżej przyjrzeć się zaistniałej sytuacji na lokalizacji i ja jak najszybciej rozwiązać. Koszty związane z opłatami za mieszkanie powinny zostać Pani przekazane dokładnie przez rekrutera, przez rozpoczęciem pracy. Opłata za mieszkanie po całkowitym rozliczeniu wynagrodzenia nigdy nie przekracza kwoty 122,22€. Prawdopodobnie została Pani w tej kwestii nieprawidłowo poinformowana przez rekrutera. Jeżeli napotkała Pani problem z prawidłową komunikacją z naszymi pracownikami, prosimy o bezpośredni kontakt z nami i przekazanie nam szczegółów, w jaki sposób kontaktowała się Pani z odpowiednim Inhouse oraz na jakie pytania nie uzyskała Pani odpowiedzi. Spróbujemy bliżej przyjrzeć się tej sprawie i podjąć właściwe kroki w celu zapobiegania takim sytuacjom. Pragniemy podkreślić, ze tylko i wyłącznie dzięki prawidłowej komunikacji z odpowiednimi działami jesteśmy w stanie rozwiązywać problemy naszych pracowników w krótkim czasie. Jeszcze raz dziękujemy za przesłany komentarz i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez email: hr@eurojob.nl Pozdrawiam, Team Eurojob.

Krzych
@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

"Opłata za mieszkanie po całkowitym rozliczeniu wynagrodzenia nigdy nie przekracza kwoty 122,22€." czy mam wstawić zrzut z salarisa pacany? Każdy pisze że kradniecie więcej niż maksymalne 99E. Jest to 120. Więc czego kłamiecie?

waicz@wp.pl
@Szkoda gadać

Witam i dziękuję za szczerość. Zawsze trzeba na zimne dmuchać zwłaszca w tych czasach w jakich żyjemy, kiedy człowiek dla człowieka bardzo mało znaczy. wiesława

@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Nie wiem skąd ma Pan/i kwotę 122€ bo ja na swoim salarisie mam 140€ potrącenia za mieszkanie. Proszę wszystkich, uważajcie na te agencje!!!

Dzien dobry, Tak jak wyzej pisalismy, bardzo prosimy o bezposredni kontakt z nami. Niestety, ale przez ten portal, nie jestesmy wstanie stwierdzic z kim rozmawiamy, a tym samym sprawdzic Pana/Pani sytuacje. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

Nie polecam

tragedia. Pracowałam w Syncreonie i było mi strasznie przykro i smutno. Ze wszystkich agencji w Syncreonie płaciłam najwięcej za zakwaterowanie i to w przeliczeniu o ponad 100€ miesięcznie. Dodatkowo koszt transportu był również najwyzszy ze wszystkich agencji. Jakby tego było malo, eurojob to jedyna agencja która nie dolicza kosztow eksterytorialnych. Było mi strasznie przykro jak za identyczne godziny i prace, moje koleżanki miały tydzień w tydzień o minimum 80€ wieksze wyplaty. One w ciagu 4 tygodnii zarabiały więcej niż ja w ciągu 5, mieszkając w centrum Tilburga i korzystając z życia w weekendy, a ja musiałam siedzieć w fatalnych warunkach z ledwo działającym internetem. Oczywiście chciałam od razu zmienić agencje bo samo życie socjalne jest dla mnie ważne i fajnie nawet zrobić zakupu pod domem, ale powiedziano mi z szyderczym uśmiechem ze jestem zablokowana na inne agencje w Syncreonie i mogę o tym zapomnieć. Atmosfera w biurze była również bardzo zla dlatego zdecydowałam się wrócić do Polski. Strasznie było to przykre doswiadczenie, pracowalam bardzo rzetelnie, do dzisiaj pisze często z supervisiorami na messangerze ale nie mogli mi pomoc, a ja nie chciałam tak żyć i być karana najwyższymi stawkami za wszystko.

Nie ma euro ani job
@Nie polecam

Ciezko cos dodac. agencja bazuje na nowych osobach, które nie wiedza co to dodatki mieszkaniowe, a im sie nie chce pomagac. Co ich obchodzi czy zarobimy 330€ jak w innych agencjach czy 240€ jak u nich. Maja to gdzieś. Lokacje to samo. Jakos inna agencja ma mnóstwo domów wynajętych w Tilburgu i nie jest to problemem. No i płacisz wtedy 95€, czasami na jedynie trafisz, dojazd do pracy trwa 15 minut. Tutaj bywało ze 2h wracałam, czekałam na transport, mnóstwo nerwów i na koniec co? Widzisz jak inni maja 33% więcej wypłaty.

@Nie polecam

Dzien dobry, Dziękujemy za przesłaną przez Panią opinię, która również dla nas jest przykra. Pragniemy zaznaczyć, ze zawsze staramy się udzielać wyczerpujących i adekwatnych odpowiedzi, aby nasz pracownik nie miał poczucia, że jego problemy nie są przez nas rozwiązywane. Odnosząc się do Pani wypowiedzi, przed przyjazdem do pracy, każdy kandydat jest szczegółowo informowany przez rekrutera o stawkach godzinowych, stawkach za nadgodziny, jak i wszelkich kosztach związanych z mieszkaniem. Wszystkie wspomniane kwoty zawarte są także w dokumentach, które kandydat dostaje do podpisania przed rozpoczęciem pracy. Zawsze uczulamy naszych pracowników, aby dokładnie zapoznawali się z dokumentami, zanim złożą swój podpis. W regulaminie może Pani również znaleźć opis i wytłumaczenie paska wypłat, na którym opłata za mieszkanie składa się z kilku komponentów. Całkowita oplata za mieszkanie nigdy nie przekracza ustalonej kwoty. Decyzją kandydata jest czy przyjmuje naszą ofertę pracy wraz z mieszkaniem czy decyduje się na mieszkanie prywatne. Każdy nasz pracownik ma prawo zgłaszać zastrzeżenia dotyczące lokalizacji do naszego działu domów i transportu, tym bardziej jeżeli w jego opinii, problem wciąż nie został rozwiązany. Można również poprosić o zmianę lokalizacji, która przeważnie jest możliwa w przeciągu dwóch dni roboczych. Chcielibyśmy również zaznaczyć, ze zgodnie z polityka uczciwej konkurencji, którą ustalają agencje pracy działające na rzecz jednego klienta, nie możemy przejmować pracowników z innej agencji z dnia na dzień. Jeśli chciałaby Pani podzielić się z nami jeszcze swoimi uwagami i spostrzeżeniami, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

Pracownik Syncreonu

To najbardziej niezorganizowana i chaotyczna agencja z jaką miałam okazje współpracować. Pracownicy w biurze nie są w stanie odpowiedzieć na podstawowe pytania. Codzienny planing zawsze zawierał błędy, których nikt nie korygował. Jeśli chciałeś być kierowca to musiałeś się liczyć z tym, że masz w samochodzie ludzi na rożna godzinę pracy albo z innych domków i hoteli oddalonych o godzinę drogi od pracy. Tylko raz zdążyła mi się poprawna wypłata, co tydzień musiałam chodzić i dopominać się o korektę. Jeśli mieli wypłacić jakieś pieniądze to musiałam im o tym przypominać mailowo przez 3 tygodnie. Tak, trzy tygodnie. Resztę pozostawię bez komentarza.

@Pracownik Syncreonu

Dzien dobry, Dziękujemy za Pani opinie. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. W odniesieniu do Pana opinii, chcielibyśmy zaznaczyć, że proponujemy naszym pracownikom dodatkową możliwość bycia kierowcą, ale ostateczna decyzja i zgoda należy tylko do pracownika i jest w pełni dobrowolna. Jest to oczywiście opcja, która jest dodatkowo wynagradzana. Jesteśmy pewni, ze wszyscy nasi pracownicy w Inhouse, traktują każdą prośbę czy zastrzeżenia naszych pracowników poważnie i zawsze staja na wysokości zadania, aby rozwiązać ich wątpliwości. Nieustannie tez dążymy do podnoszenia kwalifikacji i wiedzy naszych koordynatorów, aby byli w stanie coraz lepiej i sprawniej pomagać naszym pracownikom. Prosimy również wziąć pod uwagę fakt, ze koordynatorzy maja wiele obowiązków, dlatego tez liczymy na wyrozumiałość naszych pracowników w oczekiwaniu na odpowiedz. Chcielibyśmy lepiej przyjrzeć się Pani sytuacji, sprawdzić czy rzeczywiście doszło do jakichkolwiek uchybień w Pani wypłatach. Prosimy o bezpośredni kontakt z nami na nasz adres mailowy: hr@eurojob.nl Pozdrawiamy, Team Eurojob.

Czym Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Brak dodatków, źle naliczane wypłaty i źle tworzony planing, w także brak godzin. Tym kuszą ludzi :)

Dzien dobry, Dziękujemy za przesłany przez Pana komentarz. Pragniemy zaznaczyć, że każda opinia naszych obecnych, jak i byłych pracowników jest dla nas istotna, gdyż daje nam możliwości konstruktywnej oceny funkcjonowania naszej firmy. W odniesieniu do Pana komentarza, chcemy podkreślić, ze zawsze staramy się, aby każdy nasz pracownik był zadowolony z wykonywanej pracy, jednak ilość przepracowanych godzin w dużej mierze jest zależna od naszego klienta. Odnosząc się do wypłaty dodatków zmianowych, to są one wypłacane na podstawie układu zbiorowego pracy danego klienta, u którego pracownik świadczy prace. Analizując Pana komentarz, nie jesteśmy w stanie dokładnie sprawdzić i ocenić, jak wyglądała Pana sytuacja – u jakiego klienta Pan pracował, jak przedstawiał się Pański planning, warunki dotyczące dojazdu do pracy oraz inne czynniki, które mogły mieć wpływ na Pańską wypłatę. Zachęcamy wiec do bezpośredniego kontaktu z nami, w celu rozwiania Pana wątpliwości. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

Wojciech

Praca jak wszedzie, ale kasa zawsze na czas

@Wojciech

Dzien dobry Panie Wojciechu, Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas bardzo istotne , dlatego jest nam niezmiernie miło czytając Pana komentarz. Cieszymy się, że jest Pan usatysfakcjonowany pracą przez naszą agencję i postanowił się Pan podzielić swoją opinią na tym portalu. Ze swojej strony możemy tylko dodać, iż nieustannie staramy się udoskonalać funkcjonowanie naszej agencji. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

@Wojciech

A jak z wypłatami? Słyszałam ze często są błędy i nie można się doprosić o korektę...

Mam pytanie czy ktoś z tutaj obecnych pracuje w de lier przy kwiatach i poleca ta prace? Zastanawiam się nad wyjazdem z gory dziękuje za odpowiedz :)

gość

hej..mało godz.nie warto za tą stawkę.

Marlena

Pracuje juz pare miesiecy w malenkiej miejscowosci De lier i podoba mi sie :) Pani Karina byla bardzo pomocna przy procesie rekrutacji i mimo iz duzo dokumentow musialam przedlozyc to jestem zadowolona bo jest po prostu spoko. Bylam na swieta w domu i praca na mnie czekala. Czego chciec wiecej?

Olaa
@Marlena

No właśnie jadę z chłopakiem tam w niedziele z Polski do pracy. Myślisz ze nie mamy się o co martwić?

doświadczony logistyk

Tak w kilku zdaniach Ysselsteyn praca w Ceva: NEGATYWY - dojazd do pracy zorganizowany bardzo źle dla pracownika, mimo zakwaterowania o 8 km od miejsca pracy, wyjazd był zwykle ponad godzinę przed rozpoczęciem pracy (wycieczki objazdowe do miejsc zlokalizowanych kilkadziesiąt kilometrów dalej po 1 osobę). Brawa dla planisty transportu - mieszkałem podobno w najlepszym zakwaterowaniu- zimno w pokojach, kuchenka mimo zepsucia została po kilku tygodniach naprawiona po moim wyjaśnieniu odnośnie odejścia z pracy w Cevie (nie powinna to być ich sprawa jednakże chylę czoło za ich zaangażowanie) Chcesz zjeść obiad to w zimie idź z talerzem w różnych warunkach pogodowych do kuchenki nie w miejscu swojego zakwaterowania - "planista" w Eurojob (taki młody nie pamiętam imienia) bezczelny (miałem styczność z ludźmi bezczelnymi ale on jest mega i przerasta wszystko :D), bezludzki (mimo zgłaszanych problemów nie internował). Dopiero po zgłoszeniu problemu do Ceva przyszedł do mnie jak to się mawia z "podkulonym ogonem" co można zrobić bym został - wisienka na torcie jeżeli chodzi o negatywy, kierowca Eurojob podczas ostatniego weekendu na oczach świadków (również byłem przy tym), w nadmiarze swojej furii myślę (nie sugeruję jakiś wspomagaczy bo nie mam na to dowodów), pobił pewnego Litwina (do chwilowej utraty przytomności). Mimo zgłoszenia tego do agencji, nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje wobec tego Pana (dlatego 2 ostatnie dni nie pojawiłem się w pracy) - pierwsza wypłata" miała" być po 2 tygodniach (pytałem o to kilka razy przed zatrudnieniem). W rzeczywistości była po 3 (zawsze szukam pozytywów i poprzez to "kłamstwo" w sumie trochę zaoszczędziłem ale żyjąc na pewno poniżej średniej europejskiej :) POZYTYWY: - praca w Ceva naprawdę w porządku jeżeli chodzi o atmosferę, zostawić to było mi naprawdę szkoda - kierownicy lub "supervisors" doświadczeni na swoim stanowisku jak trzeba podgonić pracę to jasny komunikat, rozmowa czasem między nami z "jajem" , widać iż managment ma doświadczenie w Ceva Reasumując jeżeli chcesz pracować w Eurojob dla Ceva Venray (pracowałem na dziale Ceva Arjo i to polecam każdemu) to radzę od razu znaleźć swoje zakwaterowanie (wypowiedzenie umowy o mieszkanie z Eurojob to jest jeden miesiąc). Wtedy masz pewność, że nikt nie "wpadnie" w dziwnym stanie emocjonalnym/psychicznym do twojej części domu masakrując wszystko (bezkarnie O.o), nic ci nie napada na jedzenie oraz do pracy dotrzesz tak jak powinieneś :). O cenie mieszkania w pokoju 2 osobowym się nie wypowiem, najlepiej zobaczyć ich ofertę a potem sprawdzić ile to pokój kosztuje w Venray (nawet jedno osobowy). Uczcie się na moich błędach, praca jako praca jest w porządku ale pozostałe "dogodności" jak zakwaterowanie czy transport jakie oferuje Eurojob dają dużo do życzenia mówiąc bardzo łagodnie. Największym plusem jest to tak patrząc obiektywnie, że oszczędzicie sobie "zirytowania" oraz "pogardy" dla tego jak go nazwałem młodego " planisty :D"

Mirek

Nie wiem skad te wszystkie negatywne opinie. Oczywiscie mozna sie czepic wielu rzeczy ale najwzniejsze ze robota jest i kasa co tydzien. pracuje w de lier i nawet spoko jest

Darek

Ogolnie to Eurojob polecam. Nie zawsze jest lekko, ale w porownaniu do inncyh gownianych agencji Eurojob jest naprawde spoko.

Szczery

Polecam ogolnie Eurojob. Proces rekrutacyjny byl nieco za dlugi jak dla mnie i kwatera nie ejst tak blisko jak myslalem, ze bedzie, ale kasa na czas, fajni ludzie i nie ma patologii na mieszkaniach. Polecam jak ktos chce jechac na pare miesiecy i zarobic czy to na auto czy na jakies mieszkanie.

Heh
@Szczery

na mieszkanie czy na namiot? W parę miesięcy to chyba się miniesz z oczekiwaniami a rzeczywistością xD

emperor123
@Heh

W dzisiejszych czasach to najwyżej może być wkład własny do mieszkania ;d

roberto_s

Ta agencja przypomina mi agencje AXIDUS z którą miałem podobną nieprzyjemnośc pod koniec 2016 roku w Olsztynie. Będąc jeszcze w Holandii, odpowiedziałem na oferte pracy w syncreon w Tilburgu w ktorym pracowałem rok czasu dawno temu. Wstepnie wszystko było wporządku podano czas rozpoczecia pracy, zostałem poproszony o wysłanie skanów dokumentow zabrakło tylko zaświadczenia o niekaranlności które objecałem że dostarcze jak tylko wróce do ich ojczyzny.. tak wiec wróciłem do stalinowskiej republiki polski wyrobiłem te zaświadczenie odesłałem i na tym się skończyło. Chociaż na początku wydawało się ze nie bedze problemów to skończyło bez tłumaczeń odrzuceniem i to w momencie gdy juz miałem możłiwość wynajecia prywatnego lokum w Tilburgu czyli odizlowoania sie od ich rekrutowanego i preferowanego srodowiska z którym zmuszany jestem non stop do asymilacji i życia w komunie. Gdyby nie drobna porzyczka na wydajazd którą musiałem zaciagnać ze względu na nieprzewidzane koszta zwiazane z zabezpieczeniem i remontem domu to nie miałbym za złe ale ta strata finansowa sprawia ze nie mam dobrego mniemania o tej agnecji aczkolwiek po cyganach ze stalinowskiej republiki polski raczej trudno oczekiwać słowności czy wywiazywania sie z umów takżę niby nic nadzwyczajnego...

Aktualność
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy zespół Eurojob

Opiniotworca

Eurojob jest o wiele lepszy niz otto! Moze nie sa idealni ale chociaz kasa sie zgadza!

Jak chcecie pracowac to zarobicie a jak nie to nie. To jest abrdzo proste!

Mrówka pracująca

Nie polecam agencji eurojob pracuje od października i nie jestem w stanie zliczyć dni wolnych które mi dali rzekomo twierdząc, że nie ma pracy. Śmiech na sali. Po nowym roku stąd spadam i nie zachęcam do podjęcia się pracy w tej agencji. Jedyny plus to wypłaty na czas.

waldek
@Mrówka pracująca

Gdzie pracujesz? Ja takich problemow nie mam, godzin nie brakujea sa nawet nadgodziny. Moze jest problem z toba?

Gość-Jegomość

Dzień dobry, Chciałbym się dowiedzieć, czy jeżeli ktoś rezygnuje z pracy (będąc zatrudnionym przez Eurojob),to czy jest szansa na to,aby w przyszłości powrócić do pracy przez tą firmę? Proszę o odpowiedź kogoś z Eurojob.

karol
@Gość-Jegomość

tak, jezeli nie narobiles jakiegos syfu to nie ma problemu ogolnie. Najlepiej powiedizec wprost czemu chce sie odejsc czy wrocic do kraju a nie klamac i uciekac. ja wroclem kiedys po 6 miesiacach przerwy na syncreon wiec da sie

Bartek

Witam. Jeżeli chodzi o uczciwość tej agencji to kuleje do tej pory nie otrzymałem pieniędzy wakacyjnych i zwrotu za ubezpieczenie. Nie wspominam nawet o kaucji która płaciłem za koszulkę odblaskowa i kartę do dobijania... dno dna. Stanowczo nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.