Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej POLLUX w Świdnica

agencja pracy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej POLLUX w Świdnica

Ceo

Odbyłem kilka tel.do Was,aplikowałem na kilka stanowisk pracy- produkcja.Uslyszalem...do usłyszenia,będę dzwoniła.Do tej pory ECHO...

Bad
@Ceo

Bardzo dziwne ,gdyż z reguły oddzwaniają . Po drugie dzisiaj jest 21.11.2023. Cierpliwości .

Ceo Nowy wpis

Bad Nowy wpis
@Ceo

Ile jest zmian w Agencja Pracy Tymczasowej POLLUX?

Patrycja

Czy ktoś może wypowiedzieć się jak wygląda współpraca z firmą z punktu widzenia pracownika? Czy jest przewidziana umowa o pracę? Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy? Pracodawca zapewnia dojazd z miejsca zamieszkania do pracy?

Ktosiek Nowy wpis
@Patrycja

Wszystkie pytania, które Pani zadaje zależą od oferty pracy. Większość firm z którymi współpracuje Pollux ma premię, natomiast transport z miejsca zamieszkania jest już mniej spotykany - ale możliwy.

ukelele

Konkretna i rzetelna agencja. Zakwaterowanie i tryb pracy mi odpowiadały.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Agencja Pracy Tymczasowej POLLUX? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
Hania

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko biurowe? Jaki jest przebieg,ile jest etapów?

Łukasz

Najgorsza agencja w jakiej byliśmy, patologia (usunięte przez administratora) i kłamstwo nic więcej. Nikomu nie polecam tej firmy jakby można było dałbym -5 gwiazdek. Tfu

Mati

Brak organizacji z przewoźnikiem do Holandii. Wstyd.Czekałem na busa we Wrocławiu na umówioną godzinę a okazało się ,że kierowca zapomniał i był już w Niemczech. Brawo dla przewoźnika.

Lila

Nie polecam !!!

Bardzo zastanawiająca jest ta cisza. Nic nie można się dowiedzieć.

Edi

Agencja do pupy.syn czekał na kierowcę busa do Holandii we Wrocławiu trzy godziny i wrócił do domu.Nagle nikt nie odbierał ani kierowca ani agencja.Stanowczo odradzam (usunięte przez administratora)

Irek

Czy ktoś korzystał z pośrednictwa tej agencji w ostatnim czasie. Może dowiemy się coś?

Tomasz

Czy agencja normalnie działa? Tak rzadko piszecie , nie wiem co mysleć?

Tomasz

Tak dawno nikt nie pisał, że nie wiem o mysleć. Chciałbym skorzystać z agencji ale dobrze jest wiedzieć jak się z nimi pracuje.!!

tak

Na wyższe stanowisko to rzeczywiście wymagane jest odpowiednie doświadczenie, bo przecież zatrudnienie wiąże się z odpowiednią dozą odpowiedzialności. Wiecie czy oprócz tego są jeszcze jakieś benefity?

YOLO

Ludzie nie przychodźcie do tej agencji pracy, nie można się dogadać ani nic załatwić, potrafią tylko spławiać i zamiatać wszystko pod dywan, nie widzicie ile jest negatywnych opinii ?? Widzicie, bo one tu górują więc macie odpowiedź na pytanie czy współpracować z taką agencją pracy. YOLO.

marcin

nie polecam pracy przez to biuro przymują teraz do NSK w Wałbrzychu ale tylko na umowę zlecenie co 2 tyg. przedłużają umowę czyli na telefon porażka

marcin
@marcin

dodam tylko że do NSK PRZYJMUJĄ też inne agencje na normalne umowy o pracę także nie dajcie sie nabrać

dominika

ja może trochę nie typowo, ale nie piszę tu, ponieważ chciałabym się zatrudnić przez tą agencję pracy tymczasowej Pollux, tylko ja to bym chciała pracować u nich w biurze. Wie tu może ktoś czy nie szukają jakieś sekretarki/ pomocy biurowej czy czegoś takiego? obsługę programów komputereowych najpotrzebniejszych znam jak coś

kasia

to teraz firma planuje jakieś zmiany wprowadzać, dobrze rozumiem? i powiecie mi może czy to jest tak, że od nowego roku zacznie się jakaś rekrutacja, bo coś takiego również słyszałem, wiec już nie wiem co mam robić dalej z tym. Powiedzcie mi proszę jak to wszystko wygląda w praktyce, dobrze? pozdrawiam

zzzzzz

pewna firma z zarowa korzystala z uslug polluxa nie dziwi mnie ze po latach zrezygnowali z ich usług

Damian

Szkoda czasu i nerwów na pracę przez tą agencję.. Nigdy nie zarobicie przez takiego pośrednika dobrych pieniędzy.. ale za to oni na Tobie szybko się wzbogacą.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej POLLUX - Świdnica

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej POLLUX?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej POLLUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agencja Pracy Tymczasowej POLLUX