Opinie o Philips w Piła

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Philips. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Philips o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips w Piła

Zwykły pracownik

Pracuję 9 lat w Pile na Przemyslowej na Vs 1. Fakt za najniższa ale nikt mnie siła nie trzyma. Wyplata zawsze na czas. Praca w suchym ciepłym. Nie podoba sie nie pracujcie. Ludzie narzekaja i beda narzekać. Mentalność Polaków.czy ciezko? Sa dni ze bardzo ale sa dni że luz. Co mi sie nie podoba- telefony w rekach w parku maszynowym...a operatorka pani M. to juz bije rekordy rozmów przez telefon. Pozdrawiam VS 1. Szkoda mi tylko ze nikt nie liczy sie z opinia operatora. Chętnie porozmawialabym z przełożona panią Ania. Z perspektywy operatora.... Pozdrowienie dla wszystkich.

ktoś tam
@Zwykły pracownik

Pracowałam na Przemysłowej i miałam świetną zmianę. Praca fajna ale miałam już dość systemu 4-brygadowego, więc odeszłam. Już nie ten wiek.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Philips? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czasowstrzymywacz Nowy wpis

Redukcja etatów

Operator Nowy wpis

Czy polecacie pracę na reflow na przemysłowej ?

123 Nowy wpis

Nie polecam,koleśostwo , wygórowane normy , (usunięte przez administratora), psie pieniądze,

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Philips?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Philips spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Zwykły pracownik

@Zwykły pracownik

Podpinam się pod tą wypowiedź. Pani M tylko z telefonem . Do tego zero kultury do drugiej osoby.Zwłaszcza teraz jak nosi żółta koszulke. Prawda z opinią zwykłego operatora nikt się nie liczy

Nosferatu

To kupcie sobie wszyscy żółte koszulki i będzie spawiedliwie. Proste.

@Nosferatu

Ciekawe czy doszłoby wtedy do degradacji stanowiska. ;p Tak w sumie to czemu nikt nie szanuje tu podobno zdania zwykłego operatora?

ktoś tam

Tajny

Zdecydowanie nie polecam brak awansów , praca za najniższa po 20 latach , zero kontroli nad czymkolwiek (usunięte przez administratora)

Tajny

Pracownicy z długim stażem pracy robią wariatów z nowych pracowników.

Tajny

Firma inwigiluje ludzi. Proszę nie usuwać komentarza bo to prawda jest.

Tajny

Duża liczba emerytów co tylko siedzą i nic nie robią.

bezdomny

wole byc bezdomnym niz tam pracowac ludzie jak w obozie koncentracyjnym

Joanna
@bezdomny

Aż tak źle? Co takiego się dzieje, że tak uważasz? Bo brzmi to dość zniechęcająco ale tak bez argumentów to nie wiem czy warto brać Twoją opinię pod uwagę

Bezdomny
@Joanna

Właśnie tacy jak ty

@Bezdomny

A możesz w sumie napisać jak Twoja praca tutaj wyglądała i kiedy to było? Porównanie do (usunięte przez administratora) zastanawia i ciekawa jestem na którym stanowisku szło się tak kiedyś narobić i za jaką kasę

Ka Śa

Co sie dzieje na pakowaniu to jakaś masakra, wytrzymalam tu kilka miesiecy. Umowa przez spółke ,zero dodatkow itd. Wkoło sami podbierd..coraz mniej maszyn jedzie i kazdy ma to gdzies a w biurach coraz wiecej ludzi. na hali 61 siedzą tylko w tym biurze i nic nie robia. Święty Pan leży jak długi pod jakąś roślinka jakby sie opalał gdzies na plazy na karaibach. Od czego ten facet jest? Nikt nie wie! a były kierowniczek to jedyne co potrafi to udawać ze sie na czymkolwiek zna i sprawdzac kurze i smietniki. Tylko leżą, piją kawki , żrą śmieją się i udaja że cos robia a na lini trzeba bylo zapieprzać ze ledwo to toalety prowadząca puscić chciala. Dziwne że tego nie widzi dyrektor albo prezes. Nie polecam nikomu tego wydzialu tylko straciłam tu czas i nerwy a zarobki gów.o warte!

sack
@Ka Śa

Zgadzam się w stu procentach . Liderzy oceny piątki stawiają kolegom a reszta czwórki. Jedna wielka (usunięte przez administratora) jest w tym zakładzie . Pracuje dalej ale rozglądam się za inną pracą . Tu się można dorobić ale jedynie garba.

Bo lubie
@Ka Śa

Bo taka jest prawda ludzi tam mają za nic .... wszystkiemu jest winy pracownik a jak zgłaszasz problem to jeszcze ci dostaje się po uszach nie wiem co oni tam na górze robią ale tam jest jakiś chaos niby każdy się na wszystkim a tak naprawdę na niczym ludzi traktują tragicznie ... coraz mniej tam ludzi pracuje....

Kamila
@Bo lubie

Ludzi coraz mniej tam pracuje, bo ich zwalniają, czy sami odchodzą?

Ile to jest 3800 brutto w systemie czterobrygadowym

?!
@Adam

3800 brutto z nocką? mało.

@?!

A to na pewno z nocką jest podane?

Bronisław
@?!

Na zleceniu to jest czy na umowie o pracę?

Parol

Długo nie pisałem ale trzeba powiedzieć że bardzo zmieniło się na gorsze.Firma niby zagraniczna a Polska w całym jej znaczeniu.Bałagan totalny brak odpowiedzialności od st.lidera do chyba prezesa włącznie..Totalny brak awansów ,brak podwyżek nawet inflacyjnych,drogi rozwojowe pracowników równe ,,0,,,niedbalstwo ze strony kierowniczej widoczne na każdym kroku....kumpelstwo w sferze kierowniczej jest nie do zaakceptowania.Prezes nowy z Ujścia typowy pan postawiony bez żadnych decyzyjnych praw,,temperatury na halach średnio 36st...brak wszystkiego począwszy od części zamiennych a skończywszy na wodzie dodatkowej w okresie letnim...20procent inflacji a płace stoją ogólnie masakra...Pytanie do Pana prezesa ,,czy Pan jest naprawdę w temacie jeżeli chodzi o pana stanowisko????...System lin się nie sprawdził proszę pdrzeanalizować jakie straty ponosi się z tego tytułu...powielanie złych systemów nie musi być przymusowe..

Anonimowa

To co zaczęło się wyprawiać w tym zakładzie to poprostu szczyt wszystkiego. Wielce panowie liderzy traktują ludzi jak zwykłe popychadła i mają ich za nic bo myślą że jak mają żółta koszulkę to mogą wszystko. Nie potrafią nawet porozmawiać jak człowiek z człowiekiem. Teraz najważniejsza jest Ukraina bo im wszystko wolno i z nimi rozmawiać mogą gdy coś się dzieje. Coraz gorzej. Firma schodzi na psy !

@Anonimowa

Jak niby Ukraina? Piszesz, że podobno im wszystko wolno czyli co tak w sumie?

tl

Dramat co tam się dzieje, liderka Kamila więcej czasu na palarni siedzi niż na linii a Jarek polskę zbaw wszystkim dookoła opowiada ze kierownikiem zostanie. Strach co tam się będzie działo jak ta cala klika się dorwie do władzy.

Zmiana a
@tl

Słyszałem te plotki ale nie wierze, przecież ten gościu to niewyrób, potakiwacz który sam się do pracy nie garnie.

Olaf
@tl

Już został Kierownikiem ale ten chłop sie tylko nadaje do tarcia chrzanu a nie do Rządzenia .

Aga
@tl

Najgorsza hala 42 hory (usunięte przez administratora) lidezy z tej wladzy juz samych siebie przechodza jeszcze troche to z uszow mozg wyplynie z tej wladzy ludzie do nich to nikt nie licza sie z nikim tylko ukraina ma wzgledy i znajomi i pupile reszta jak smieci uwazani tylkp czy dyrekcjia to popiera dobre pytanie a co na to holandia czas by sie o tym wszystkim dowiedziala bo tu jest rozpusta liderow zero kultury i czuja sie jak by filips do nich nalezal pracownicy ktozy pracuja kilkanascie lat nic nie znacza licza sie mlodzi i znajomi (usunięte przez administratora) nawet po kilku miesiacach pracy dostaja umowy filipsa wiec moze wiecej juz nie napusze bo za duzo napisze prawdy ludzie tam pracuja ale gdyby mieli inna prace i za wieksza kase wiekszosc by uciekla i tylko by ukraina byla i lidezy ha ha

Qwerty
@tl

Witam szukam informacji na temat Tomasza K.

Nati

Hala nr 1 Co do liderowania jeżeli już ktoś jest w cudzysłowie u władzy to obstawia każde możliwe stanowiska po znajomości. Rzecz jasna wybiera się tych głupszych tak żeby w razie co poparli a przy tym nie stanowili zagrożenia dla stanowiska. Same stanowiska funkcyjne tu już jest nieco ciekawiej. Okazuje się że nie trzeba mieć Bóg wie jakiej szkoły gdyż wyższe podstawowe wystarczy. Jak już wcześniej wspomniałam brak szkoły to zagrożenie dla stanowiska więc jeśli tylko pojawi się ktoś ambitny i w dodatku ma szkołę to ściągany jest za pyszczek do dołu. W tym przypadku idzie masowy atak z wszelakich KJ TL itp (obstawionych). Niżej można poczytać o mobbingu... Występuje i to bardzo często. Stanowiska funkcyjne może i byście miały świadomość że stosujecie (usunięte przez administratora) gdyby tylko któreś z was skończyło coś więcej niż zawodówkę wieczorowo. W tym miejscu wypada zrobić pokłon w stronę Kamyli, Anteny, Kasi czy baby co wcześniej była chłopem.

Olaf
@Nati

Tu się z panią zgodzę Ludzie co pracują po kilka miesięcy zostają Team Liderami i nagle obrastają w piórka, ogólnie nie polecam tej firmy, lider mam na mysli panią A.T ze zmiany A myśli że jest nie wiadomo kim i ze wszystko jej wolno .

Sven
@Nati

Hala nr 1 to najgorszy (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w tym zakładzie. Pseudo team leaderzy gonią łudzi jak psy. 3/4 załogi to Ukraina nawet liderów już ukraińskich zrobili i gnoją Polaków. Norma i jeszcze raz norma powinien ją wyrobić jakiś mądry inżynier co ją ustalał...I to wszystko za najniższą krajową. Zarządzający to towarzystwo wzajemnej adoracji nie liczą się ludzie tylko ich tyłki. Rotacja niesamowita.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Philips?

obywatell

Minimalna pensja w kraju

Xxx

Hala 41A jak i cala firma totalna parodia wyzysk za najniższa krajową lizanie tyłka liderom i co nie tylko dziewczyny straszne obgadują ponizaja komentarze po co wolne bierzesz jesli naprawde jest to ostateczność tam pracowac to ok ale jeśli możesz się złapać czegokolwiek innego to łap się

Renata

Ostatnio w większości pojawiają się same pytania odnośnie pracy w Philips oraz o samej firmie. Niestety nikt na nie nie odpowiada ani nie dzieli się swoją opinią. Dlaczego tak się dzieje? Nie macie nic ciekawego do napisania? Miło by było gdyby ktoś odpowiedział na uprzednio zadane pytania, pozwoli to uzyskać potrzebne informacje potencjalnym kandydatom.

BYŁY PRACOWNIK
@Renata

(usunięte przez administratora) mobing i jeszcze raz mobing. Każdy rozsądny człowiek ominie to miejsce. Liderzy i team liderzy to porażka.

Mała

Pytanie czy w Philipsie w Pile też jest taka kołomyja jak w Kętrzynie. Nie szanują ludzi. Zwalniają dobrych pracowników którzy pracują już jakiś czas i zatrudniają świerzaków. Do tego mistrzowie obstawiają się swoimi znajomymi i nikt nic z tym nie robi. Czy dyrekcja nie widzi nic? Czy interesuje ktoś się co dzieje się na zakładkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Philips - Piła

• Jak się pracuje w Philips?

Zobacz opinie na temat firmy Philips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042