Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

gal anonim

Plusy: - brak Minusy: - brak szacunku - ciągłe próby wyłudzania pieniędzy - łamanie prawa holenderskiego we własnym regulaminie - nadużywanie autorytetu w postaci gróźb zwolnienia z pracy z powodu tego że jesteś chory - ogólnie żenujące nastawienie wobec własnych pracowników - brak komunikatywności

Parka pracowników

Uwaga, ten anonimowy wpis dla odmiany nie zawiera dalszych losów poczytnych telenoweli z lokacji, marnej jakości trollingu czy dyskusji o koordynatorach i podatku drogowym. Nie jest też sponsorowany, podkoloryzowany czy pisany żeby się wyżalić lub podlizywać. Będzie to sprawiedliwy wpis, który osoby szukające pracy za granicą będą mogły przeczytać i wyciągnąć jakieś swoje wnioski, bo takie jest główne założenie tego portalu. Mam nadzieję, że ułatwi on komuś podjęcie decyzji. 1. Decyzja o wyjeździe / poszukiwania agencji. Zdecydowaliśmy się na wyjazd do Holandii na początku kwietnia 2021, kiedy koronawirus bił rekordy zakażeń, odcinając marzenia o szybkim odmrożeniu naszych branż. Oboje mieliśmy umowy o pracę, więc cały wyjazd musiał zostać zorganizowany podczas trwania wypowiedzeń. Analizowaliśmy różne agencje pod kątem ogłoszeń, warunków pracy, dostępu do informacji oraz po wysłuchaniu porad i doświadczeń znajomych. Niektóre agencje na pytania odpowiadały zagadkami i w 80% nie posiadały zdjęć żadnej lokacji, a jak już posiadały to sprzed 4-5 lat. Na E&A postawiliśmy głównie dlatego, że posiada oddział w naszym mieście i osoba rekrutująca nas wzbudziła nasze zaufanie swoim doradztwem oraz szczerymi odpowiedziami na pytania, których mieliśmy mnóstwo (od sposobu liczenia normy w pracy po pytania czy wyposażenie lokacji). Wszystko zależy od człowieka i każdy rekruter jest inny, ale wiedza + doświadczenie naszego skłoniły nas do aplikacji. 2. Rozmowa rekrutacyjna / podpisanie papierów Rozmowa rekrutacyjna odbyła się na messengerze. Był to krótki kwestionariusz osobowy, pytania o umiejętności, przebieg życia, dotychczasowe prace, jakie oferty nas interesują. Sprawdzenie umiejętności mówienia po angielsku odbyło się na podstawach z poziomu A1, typu "jak się nazywasz", czy "która jest godzina". Po rozwianiu wątpliwości dostaliśmy link do umowy dla wybranej przez nas oferty i link do opłacenia biletu na busa do NL. 3. Lokacja Od początku bardzo baliśmy się tego, gdzie i z kim będziemy mieszkać. Przeczytaliśmy tu masę rzeczy o dziwnych akcjach, sporadycznym dźganiu na lokacjach, czy alarmach w środku nocy. Na bilecie busa mieliśmy adres lokacji na którą chcieliśmy trafić, ale zarówno Pani rekruterka jak i kierowcy GTV do końca trzymali nas w lekkiej niepewności. Ostatecznie trafiliśmy na jedną z lepszych lokacji w cichej okolicy, 10 minut rowerem od pracy. Wszystko zgadzało się ze zdjęciami na profilu agencji, oraz tym, co otrzymaliśmy podczas rekrutacji. Jeżeli dbasz o porządek i nie ma z Tobą problemów to łatwo można awansować na troszkę lepsze standardy. 4. Praca Wybraliśmy order picking mimo, iż nigdy w życiu nie byliśmy na magazynie, nie pracowaliśmy fizycznie, ani z podziałem na zmiany. Byliśmy urzędnikami, korposzczurami czy ludźmi działającymi na własnej działalności. Przyjechaliśmy pełni obaw czy damy radę, czy nasze umiejętności językowe wystarczą i czy nie wrócą nas po tygodniu do PL. Stanowisko zgadzało się z tym, co było powiedziane podczas rekrutacji. Nasze szkolenie było krótkie, ale po nim jest jeszcze 5-tygodniowy parasol ochronny pozwalający opanować wszystko. Wszystko zależy jednak od nastawienia. My każdego dnia próbowaliśmy zrobić jak najwyższą normę, by wiedzieć jak trzeba się starać na te mityczne wtedy 150/h, ale zdarzają się osoby, które w drugim tygodniu kombinują by się nie narobić. I tak samo jak na lokacji - gdy w pracy koordynatorzy/biuro widzi, że jesteś pracowitym, bezproblemowym człowiekiem to nie ma problemu z godzinami w planningu, załatwieniem czegoś, czy traktowaniem Cię poważnie. Zarobki nawet w okresie, gdzie tych godzin było nieco mniej utrzymywały się na stałym poziomie około 350-380 € tygodniowo na konto (bez niedziel). Ocena ogólna: Nie żałujemy i chcemy zostać jak najdłużej. Holandia to piękny i rozwinięty kraj. Największy wpływ na pracę i życie tutaj mają jednak ludzie, a w ramach powiedzenia "ciągnie swój do swego" przy odrobinie szczęścia znajdziesz to czego szukasz. Impreza znajdzie imprezę, spokojni znajdą spokojnych. Trafiliśmy na miejsce pełne bardzo fajnych ludzi i na tą chwilę nie zamienilibyśmy niczego. Pozdrawiamy serdecznie.

360 €
@Parka pracowników

360€ rozumiem że to dniówka tak?

Piotrek

Witam 14.06 mam wyjechać do magazynu XPO w Tilburgu. Ktoś planuje wyjazd na ten termin. Ktoś był i moze coś napisać o warunkach zakwaterowania i zatrudnienia?

gg
@Piotrek

Roboty nie ma , ludzie pracują po 4-6h i modlą się żeby wpadły 2 zmiany, nocki albo niedziele bo lepiej płatne, w umowie masz zagwarantowaną minimalną ilość godzin przeważnie koło 20h tygodniowo żebyś opłacił lokum i miał co do ust włożyć...

Obiektywny użytkownik

Witam, Pracowałem w gxo nieuwegein przez pół roku, także mogę się podzielić śmiało moim opinią na temat pracy, zarobków i zakwaterowania. 1. Lokacja na Ede, początki na lokacji są na początku pracy zazwyczaj zle gdyż nowych często kwaterują do pokoi bez otwieranych okien, w sezonie letnim jest to mega problem gdyż temperatura w pokoju sięga 30 stopni i trzeba biec po wiatrak który i tak nic nie daje, natomiast jeśli jest się normalną osoba to hausmajster Rafał bez problemu zmieni pokój, natomiast wszystko z czasem, choć niedawno oddani do użytku nową cześć hotelu wiec warunki też się poprawiły. Na lokacji różnie bywa, dużo rotacja ludzi nie mniej i tak jest dużo spokojniej niż na venendalu. Nie każdy polubi hausmaistra ale trzeba mu przyznać że potrafi tam trzymać porządek i z patologią szybko działa i kończy współpracę, na początku przyjazdu zawsze mówi jakie zasady panują i jeśli ktoś ich nie przestrzega to niech się nie dziwi że wylatuje z lokacji. Wystarczy towar trzymać w szafce, natomiast niektórym ciężko i to ogarnąć, na pewno dużym minusem lokacji jest dojazd autokarem gdyż wyjedza się 1.15 min przed pracą a po pracy nie raz się czeka 2h na wyjazd. Nie mniej Ede oceniam w skali od 1-10 na mocne 6/7. Jeśli jesteś normalna osobą, ogarniętą to bedzie Ci się tu dobrze żyło. 2. Praca Jeśli chodzi o pracę jest ona bardzo łatwa jeśli chodzi o pick, idziesz i zbierasz, praktycznie same lekkie rzeczy, czasem się tylko zdąży że musisz wziąć skrzynki z kurczakami albo małżami ale to czasem i każdy i tak daje sobie rade. Co do normy nigdy nie miałem z nią problemu, przez pierwsze 4 tygodnie masz parasol ochronny, potem na prawdę wystarczy się skupić i płynnie mówić, ciężko mi było mniej wyrobić niż 115% normy chyba że akurat miałem gorszy dzień to czasem zrobiłem około 100%. Na prawdę jedyna filozofia tej pracy to być skupionym na picku i płynnie przechodzić z lokacji na lokacje. Wiadomo są problemy ze sprzętem, brakami ale to ja prawdę sporadyczne. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Ludzie na hali to zwykle idioci z IQ mniejszym niż dżdżownica, no ale jak jedzie się do pracy bez języka i bez wymaganego doświadczenia to czego się spodziewać. Jeśli chodzi o kordynatorow to bywa różnie, jeśli chodzi o mnie to są to ludzie z bardzo wysokim ego, którzy myślą że są Panami zycia i śmierci, aczkolwiek jeśli ja bym się musiał też mierzyć z debilami jak oni to i pewnie sam taki bym był. Jeśli jesteś ogarnięty, w porządku, dobrze pracujesz i nie robisz problemów to nawet nie masz problemów z kordynatorami i z niczym tak na prawdę, nawet Cie nie zauważa a czasem i docenią. 3 Kasa. jesli chodzi o wypłatę nigdy nie dostałem mniej niz 330e, to głównie mowa o rankach za nocki zazwyczaj było to powyżej 400e, uśredniając zarobki kształtują się na poziomie 350-480e wszystko zależy od godzin i premi, 2 razy udało mi się dostać powyżej 500e bez dopisywania godzin, i raz dostałem 290e ale wtedy cały tydzień byłem na chorobowym. na pewno na co trzeba zwrócić uwagę to na pracę biura, mają tam duży burdel i najlepiej od razu jest iść sprawdzać czy na pewno Ci zika wpisali bo często wpisywali wolne i pracownik nic nie dostał. Większość komentarzy że zarabia się 200e to fikcja, chyba że chodzi o osoby które pracują 3dni w tygodniu a resztę siedzą na ziku, albo się odwołują. Podsumowując, praca jest ok dla ludzi pracowitych, sumiennych i odpowiedzialnych. Idealna praca na zeznajomienie się z Holandią i życiem tutaj, jeśli masz jakieś pytania z chęcią Ci na nie odpowiem.

Nowa
@Obiektywny użytkownik

350 po odjęciu za zakwaterowanie i ubezpiecznie? I

Normalna dziewczyna

Przyszli pracownicy nie są w żaden sposób sprawdzani (a podobno wymagają niekaralności). Mieszkania tragiczne (kosztują ponad 100€ za tydz) a trafienie na narkomana jako współlokatora to jakieś 85% szans. Agresywni narkomani biegają po terenie ośrodka i straszą normalnych ludzi. Częste przyjazdy policji i życie w ciągłym strachu w tej agencji. Pracownicy agencji mają to gdzieś i nie reagują mimo że wiedzą kto bierze narkotyki. Lokalizacja domków oddalona ponad godzinę od pracy wiec dziennie tracisz jakieś 2-2,5 godziny i jeszcze Ty za płacisz za swój zmarnowany czas, bo dojazd oczywiście płatny. To nie jest agencja dla normalnych ludzi, którzy po prostu chcą zarobić. Jeśli jesteś narkomanem/alkoholikiem, lubisz żyć w brudzie, (usunięte przez administratora) i być sobą pomiatany to polecam tę agencję.

Lellystad Nowy wpis
@Normalna dziewczyna

Zgadzam się

Patrycja

Mimo problemów które wynikły z powodu wzięcia chorobowego uważam że jest to jedyna agencja (która do tej pory poznałam )w Holandii warta polecenia, wypłaty na czas, nawet po zakończeniu współpracy miła niespodzianka na koncie chwilę po wyjeździe z Holandii. Lokacja zwaagdijk, niestety wiem że przenoszą się na venlo ale polecam, hotel z (w miarę) normalnymi ludźmi, nie było żadnego bydła, pokoje mają toalety, miły pan od mieszkania (Hubert), w razie problemów zawsze był kontakt nawet po godzinach z biurem, w sumie poza jedna sprawa prywatną to złego słowa powiedzieć nie mogę :) mam nadzieję iż mimo zaistniałej sytuacji będzie możliwość byśmy jeszcze mogli wrócić :)

@Patrycja

Ale fajnie, że pokoje są z łazienkami. A czy można w tym hotelu wciąż jednoosobowy pokój, czy jednak zawsze z kimś trzeba być?? Jeszcze dodam jedną sprawę, czy w tym hotelu jest jakaś stołówka, czy kuchnia dla pracowników.

Szymon Nowy wpis
@Patrycja

Pytanie jest odnośnie lokalizacj pracownikow iACTION ZWAAGDIJK-OOST jak wyglada hotel

Pracownik lellystad Nowy wpis

Nie polecam tej agencji , wyszukują zakwaterowanie minimum 85 km a nawet ponad 100 od zakładu pracy ,gdzie tracisz codzienne 2,5 godziny czasu, praca na 7 a wyjazd o 5.30 .. za transport do roboty płaci się 5 euro a kierowca dostaje dodatek tylko 2,5 euro za dzień mimo tak długiej trasy.Warunki mieszkalne są bardzo słabe ,dają hotel 100 letni co już dawno powinien być zamknięty

Don Juan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Ktoś się orientuje gdzie najlepiej wyjechać przez tą agencję żeby trafić na firmę gdzie jest dużo fajnych doop?

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Tutu

Czy autem z e&n można jeździć w celach osobistych czy tylko do pracy?

@Tutu

Nie wolno jeździć nigdzie oprócz pracy i stacji benzynowej. Kary są dotkliwe.

@Stały bywalec

Hej, ale o jakiej posadzie mowa. Bo ja widziałam ofertę pracy dla magazyniera i nie wiem, czy to tyczy się tej posady. Czy taki pracownik ma takie auto służbowe, czy nie, a i te kary mnie zastanawiają, to są kary finansowe czy jakieś inne?

Stały bywalec

Zależy ile masz do pracy kilometrów. Poniżej 10 jeździsz rowerem, obojętnie jakie miejsce pracy. Auta służbowe służą tylko na dojazd do pracy. Kary są pieniężne, ok 700 euro kara. Nie opłaca się jechać do sklepu ????

Sebek
@Stały bywalec

Dobrze ze o tym napisałeś bo nie chciałbym się narazić na taką kare. Staram się o robotę operatora wózka widłowego i też zastanawiam się czy dają auto na dojazd do roboty bo akurat wymagają prawa jazdy kat. B. Zwykle kilku pracowników jeździ razem czy może podjeżdża bus z kierowcą żeby zawieźć ludzi? Jakie ty masz doświadczenia?

@Sebek

Jeździ się najczęściej autami osobowymi, w 4 lub 5 osób. Kierowca i pasażerowie mieszkają na jednej lokacji i jeżdżą razem na jedną godzinę do pracy i wracają razem.

@Adi1578
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Witam, Zastanawiam się nad wyjazdem do Belgii przez agencję , potrzebuję wyjechać niestety przez agencję, bo nie mam za dużo funduszy na ogarnięcie zakwaterowania, ani znajomych gdzie mógłbym się zatrzymać. Chciałem się dowiedzieć, jakie warunki panują w Belgii , zwłaszcza na lokacjach ? Czy dużo (usunięte przez administratora) ? Wiem że agencję są różne, o tej słyszałem dobre opinie, na pewno że jest wypłacalna. Celowo chciałbym uderzyć w Belgię , bo jednak w Holandii za dużo Polonii i (usunięte przez administratora) , która jedzie chlać i jarać.

Witam, planuje przeprowadzić się do Tilburga a co za tym idzie poszukuje pracy w tym mieście. Znalazłam ofertę pracy w E&A jako pakowacz markowej odzieży w Tilburgu, warto aplikować ?

fdsf

nie wiem jak tam jest teraz ale ogólnie za moich czasów robota sama w sobie giga lajtowa.. przynajmniej te pakowanie bo inne działy to ło cie panie kochany returny i inbound uciekać natychmiast pani na J z inboundu ego wyżej niż sufit i spróbuj tylko nie znać całego magazynu na pamięć po tym jak spędziłeś w nim 5 minut.. krótko mówiąc dział packing polecam giga lajtowy ale wszystko inne to tragedia chociaż tylko na tych trzech byłem.. o reszcie się nie wypowiem bo na własnej skórze nie doświadczyłem

Emka
@fdsf

Hej :) czy jesteś podać w stanie zarobki na tym magazynie?

nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Cześć! Wybieram się do Tilburga do firmy pakującej odzież (h&m). Czy mogę prosić o więcej informacji na temat pracy i zakwaterowania. Ile godzin tygodniowo jest zazwyczaj? Jak wyglądają hotele pracownicze? Czy jest dostępna pralnia?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Witam jak wygląda praca w firmie Hollander w miejscowości Barendrecht koło Rotterdamu bardziej chcę wiedzieć na ile godzin tygodniowo można liczyć i co się z tym wiąże ile euro można zarobić tygodniowo bo co do zbierania asortymentu to wiem jak to wygląda gdyż pchałem już tam wózki a po jakimś czasie przesiadka na BT?. Chodzi mi też o system voice-picking czy nadal polecenia jakie zbierać opakowania wydawane są w języku holenderskim a odpowiedzi udzielamy w języku polskim? Pozdrawiam Coffieshop Pluto????

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Patrycja Ułamek

04.03.2024 11:03

Patrycja Ułamekikona wywiad

Pracowałam jako Order Picker/Voice Pick. Byłam po prostu zbieraczem zamówień w firmie Hessing. Do moich obowiązków należało między innymi: rozmawianie na słuchawce, chodzenie po hali oraz podnoszenie skrzyń i umieszczanie ich na kółkach, które trzeba pchać po hali i na końcu odstawić do najbliższej drukarki, w celu umieszczenia listu przewozowego.

Patrycja Ułamekikona wywiad

Po pierwsze firma zmienia lokalizację na miejsce, które było daleko od mojego miejsca zamieszkania. Po drugie kazano mi przyjść do pracy, mimo iż byłam chora. Z pracy zrezygnowałam sama, miałam wysoką temperaturę, a wypisano mnie z chorobowego bez mojej wiedzy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Patrycja Ułamekikona wywiad

Około 300-400 euro tygodniowo.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

3 tygodnie.

Patrycja Ułamekikona wywiad

Ceniłam sobie dostępność koordynatorów, którzy pomagali w wielu sprawach. Podobała mi się dobra lokalizacja mieszkania, było blisko do pracy, hotel znajdował się w biurze.

Patrycja Ułamekikona wywiad

Praca ogólnie była ciężka, narzucano szybkie tempo. Trochę nie dawałam sobie z tym rady. Teoretycznie można było zmienić firmę, ale kierownik stwierdził, że jeszcze mi się spodoba i że jest to za krótki czas, by prosić o zmianę pracy. Przez to teraz mam straszne problemy z kręgosłupem. Do pracy dojeżdżało się starymi rowerami, które były zardzewiałe. Nie spodobała mi się sytuacja, kiedy zachorowałam, a koordynator codziennie dzwonił, naciskając na szybki powrót do pracy. W poniedziałek zostałam wypisana z chorobowego, mimo iż w ankiecie chorobowej zaznaczyłam, że dalej jestem chora. Zmusiło mnie to do pójścia do firmy i zrezygnowania z pracy. W związku z tym musiałam wrócić do Polski. Uważam, że firma mogła poszukać mi pracy zastępczej.

Patrycja Ułamekikona wywiad

Nie było możliwości rozwoju. Jest to zwykła praca fizyczna.

Patrycja Ułamekikona wywiad

Na początku pracy odbywały się szkolenia przygotowujące do pracy. Trwały one pięć dni.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Patrycja Ułamekikona wywiad

Było w porządku. Nie mam większych zastrzeżeń co do kontaktu z innymi osobami. Kiedy pracowałam, nie było żadnych negatywnych sytuacji.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Myślę, że w porządku.

Patrycja Ułamekikona wywiad

Nie zmuszać chorych ludzi do powrotu do pracy, jeśli dalej nie czują się na siłach, żeby wykonywać obowiązki. Dać możliwość wymiany pracy na inną, jeśli okaże się, że pracownik nie daje sobie w niej rady. Zapewnić nowe rowery.

Phennome
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy pracuje ktoś w Amsterdamie na magazynie z chemią, zdrową żywnością itp na 1zmiane ? Jak wygląda zakwaterowanie, wypłaty ? Proszę o maila jeśli ma ktoś jakieś info. Dziwna. pietraszkiewicz@proton.me

Wyczerpana

Na wstępie napisze ze jestem 30-letnią dziewczyną nie posiadająca żółtych papierów. Nie pale nie pije nie biorę. JESTEM NORMALNA! Piszą tą opinie ponieważ magazyn na którym pracuje jest(usunięte przez administratora)i najgorszym na jakim byłam. Jeżeli chodzi o agencje to nie mam żadnych zastrzeżeń. Lokacja spoko jedna dalej pracy druga bliżej. Pokoje 2 osobowe. ACTION ZWAAGDIJK-OOST jest strasznym miejscem. Codziennie jadąc tam myśle sobie czy nikt mnie nie rozjedzie nie przejedzie nie zgniecie kontenerem. Norma na godzinę jest 126 kartonów. Jedne są leciutkie malutkie łatwe do układania drugie duże ciężkie i straszne do dopasowania. Oczywiście istoty pracujące tam bo niektórych ludźmi nazwać nie można zachowują się tak i pracują jak by im ktoś żar (usunięte przez administratora) wrzucił. Ale to winna jest tego CUDOWNEGO DODATKU DO NORMY. Zrobisz więcej niż 126 kartonów przez godzinę przez dzień przez tydzień. To po 4 tygodniach otrzymasz kasę a im więcej napikujesz tych (usunięte przez administratora) tym więcej kasy dostaniesz i tak dzień w dzień. Oczywiście wiatraki to wykorzystują i sie cieszą ze z Polaków mają takich cudownych robotów. I ze troki wyjadą zapełnione do sklepów. Co środę chodzi za Tobą Twój przełożony który tez za mądry nie jest ale jest Twoim przełożonym bo po holendersku gada a po polsku wysłowić się nie umie. I Ci mówi za mało albo dlaczego tak wolno albo musisz przyspieszyć jak robot. Co do godzin to zależy od sezonu. Jak jest to są godziny jak nie ma to pracujesz na pokój ubezpieczenie i jakieś ochłapy. Nie ma gwarancji godzin bo umowa jest odświeżana co 7 tygodni a action nie martwi sie o to czy jest w stanie zapewnić Ci godziny bo to nie jego sprawa. Gdybym mogła cofnąć czas nie podjęłabym drugi raz tej samej decyzji o wyjeździe do tego cudownego magazynu. Agencje polecam dobry koordynator, kontakt, kasa na czas. Magazynu nie życzę najgorszemu wrogowi. Umowa skończyła mi się dlatego napisałam swoje odczucia. Pozdrawiam

Wiki
@Wyczerpana

I jak ktoś ma dalej do pracy to wtedy agencja podstawia busa albo organizuje transport? Czyta, o tych kartonach i wydaje mi się to sporo żeby ogarnąć jednego dnia, ale czy jak ktoś zrobi mniej niż 126 to ma jakieś konsekwencje tego?

Wyczerpana
@Wiki

Jeżeli chodzi o transport to agencja to ogarnia. Jeździsz z innymi pracownikami. Co do tych kartonów TO TRZEBA 126 NA GODZINĘ napikować. To sobie policz ile musisz zrobić przez cały dzień w pracy będąc 6 7 godzin. Ich cudowny system widzi wszystko. Gdzie jesteś co robisz ile robisz kiedy masz pauzę o której się odbijasz do domu. Wszystko widzą i wszystko o Tobie wiedzą w pracy. Są dni że tak sie natyrasz w tej robocie ze nie masz siły nawet mrugać. Co do konsekwencji to jest jedna. PODZIĘKUJĄ CI JAK NIE WYRABIASZ NORMY. Przyjmując się tam byłam w grupie 10 nowych osób. Jak kończyłam umowę zostały 2. Ja i chłopak.

Agentka
@Wyczerpana

Pracowałam na tym samym magazynie i wcale nie było tak źle Właściwie to była jedna z lepszych prac jakie miałam w Holandii. I nie, nie byłam jednym z tych robotów. Nie zależało mi też na dodatkach od norm. Fakt, niektóre kartony były naprawdę ciężkie, ale ja trafiłam tak że gdy poprosiłam o pomoc kogoś kto akurat był w tej samej alei zawsze pomagał.

gal anonim

Mania

Mi zaproponowali pracę, ze względu na lokalizację odmówiłam. A teraz dowiedziałam się że zostałam zablokwana przez nich i przekazali informacje do innych agencji że odmówiłam pracy

@Mania

Dziwne, napewno zablokowali u siebie napewno już przez eena nie uda się wyjechać. Natomiast dziwne że przekazali to dalej do innych agencji, warto próbować i dzwonic po innych agencjach, też raz zrezygnowałem po przyjeździe na lokacje i to juz w ten sam dzien ale w innej agencji i mam blokadę u nich a do reszty agencji chcieli mnie z otwartymi rękami. Agencje zarabiają na nas więc jak coś u nich nie odwalisz inne przyjmą aby też zarobić na siebie

Mania

Jestem w innej agencji na obecną chwilę. Mam znajomą osobę w biurze i mi powiedziala ze przekazali informację ze odmówiłam pracy. Też byłam zaskoczona bo poza tym że zrezygnowałam ze względu na lokacje nic nie odwaliłam

Mania

Nie przez otto nigdy nie pracowałam

bywalec

Nie wiem kto pisze te pochlebne opinie bo nie ci ktorzy korzystali z ich uslug, ja zawsze bylem zakwaterowane w norach, a jak juz dali cos lepszego to z patolem najlepiej karanym ktory stara sie zeby nowy wylecial a ich metody to wszyscy znaja zeby wywalic nowego, patole po pierdlach a jakze. Kobietom do pokoi daja patolki ktore drutem kloja spiace po cycach. syf i malaria

@bywalec

Szczerze opinia zgodna w 100 %. Sam hotel w Walwijk alarmy w środku nocy, a koszty za te apartamenty to już nie wspomnę. Strach bać na kogo się trafi w pokoju. Wymagają niekaralności a na miejscu większość tylko używki, takich trzymają a jak coś Ci nie będzie odpowiadać to polska. Po nocy w pracy chce się wyspać a nie żyć z osobą która zyje na(usunięte przez administratora) lub usłyszeć alarmu bo ktoś zapomnial bułki wyciągnąć z mikrofalii.

@bywalec

no akurat u mnie jeżeli chodzi o zakwaterowanie było ok domek w Tilburgu koło Wagnerpleina więc jakieś 10km rowerkiem do roboty(można się przyzwyczaić chociaż pierwsze dni to była katorga) pokoik co prawda bez jakichś większych rewelacji ale łóżko było szafa była a reszta istotnych rzeczy to już na dole w kuchni/salonie.. więc ogólnie jak na to na co można trafić to było wszystko czego się spodziewałem od agencyjnego zakwaterowania.. no ale ludzie no cóż stary ćpun którego w Polsce ścigał komornik zaczepiający cię przy większości okazji i gadający o Ukrainie i o polityce.. no ale nie przedłużyli z nim umowy więc póżniej już było super.. ziomek który był dwa razy w robocie bo nie chciało mu się rowerkiem jeżdzić zrobił więcej domówek niż w robocie był też szybko odszedł.. a ci normalni zostali i pracowali więc nie było na co narzekać w moim wypadku i potem już było super ale jak na domku było ok to robota wymuszała na tobie opierdzielanie się jak chciałeś zarobić bo jak za szybko zrobiłeś co miałeś zrobić to dziękujemy możesz iść do domu zapraszamy jutro

A skąd te alarmy w środku nocy? Jednak człowiek chciałby się porządnie wyspać przed zmianą. Wspominasz o kosztach za zakwaterowanie, one są wysokie? Ile miesięcznie agencja pobiera od pracownika? No i wolałbym dobre towarzystwo mieć w mieszkaniu. Da się dogadać z koordynatorem, aby załatwił inne lokum w razie potrzeby? Mam tu na myśli takie sytuacje skrajne, właśnie jak używki.

Kara

Uważajcie w GXO Nieuwegein na koordynatora Huberta Sz. i jego partnerke Natalie T( zwaną na hali (usunięte przez administratora) Najgorszi koordynatorzy ktorzy myślą że jak zalozyli zielone kurtki to moga pomiatać człowiekiem. Karma kiedyś do Was wroci, szybciej niż myślicie. Mieszkają na lokacji z pracownikami i wszystko co na lokacji biuro wie. Zero szacunku do drugiego człowieka, glupie komentarze a potem unikanie wzroku i uciekanie. Ludzie Ci nie dorośli do pełnienia żadnej funkcji, na orderpickerow tez sie nie nadawali bo nie potrafili normy wyrobić, a teraz ganiaja innych za normę. Wstydziłabym sie być takim człowiekiem.

Nil102
@Kara

Mi kolega opowiadal ze w innym oddziale firmy z pracowitego goscia grupa zadaniowa obecna na hali zrobila "super donosiciela" zeby podniec Produktywnosc na swoich grupach. W ten sposob koordynaorzy wychodza na tych super bo przeciez oni nic nie moga to on jest tym zlym taka prosta technika manipulacji Kazdy kto sobie zdawal z tego sprawe byl zwalniany. Wiele tego typu praktyk manipulacyjnych jest stosowanych jak np odtwarzanie sytuacji po ktorych pracujesz wydajniej, 30 godzinny tydzien pracy zebys robil wieksze normy Czy np jezeli mamy kogos zwolnic zaluzmy ze dwie osoby sie poklocilo i wypada jedna zwolnic dostaja podobne zamowienia i kto bedzis mial gorszy wynik zostaje zwolniony. Te zamowienia mozna przypisac do konkretych osob i czy nie jest tak ze bonus mamy np od 200 produktow/h. A ty dostajesz pozniej zamowienia na ktorych nie idzie utrzymac takiej normy ? Ps jak przyjezdzacie do (nl )biura dalej czekacie kilka godzin na koordynator zeby podpisac umowy ? pokoje i lokacje pozniej sie bardziej podobaja czyz nie? :) agencje pracy jest wyplacalna pieniazki zawsze na czas, zwracam jedynie uwage na techniki manipulacji jakie sie stosuje. Powyzsza opinia nie ma na celu nikogo obrazic.

Po jakim czasie wypłacają godziny urlopowe po zakończeniu współpracy i ile % zabierają?

fdsf

7 tygodni od ostatniej wypłaty.. nie pamiętam ile dokładnie miałem tych urlopowych uzbieranych ale na polskie mi z 600 zł wpadło a pokazywało mi ponad 300 euro w tych urlopowych więc.. no kwoty które raczej w moim wypadku wpadają i wypadają bez większej historii

Ochrona praw obywatelskich

Poszukuję osób chętnych do złożenia pozwu zbiorowego przeciwko pracodawcy który łamie prawo w każdy możliwy sposób

Wiktoria

Dodam,że nowy magazyn ( Heerlen ),a nadal nie hula,czyli kadra zarządzająca nie wiem co ma wspolnego w ogole z zarzadzaniem,zerowa organizacja,ludzi garstka i to leserow,zostaja Ci naprawde,ktorym gdzies powinela sie noga i pracowac tu musza albo cwaniacy,ktorzy chca sie wybic przy garstce glabow co nie jest trudne,rotacja pracownikow ogromna co nie jest dziwne,bo kto normalny by tu mogl wytrzymac,kilometry do stołówki,szatni, juz nie wspominajac o toalecie,ktorej na magazynie brak ( jak to w ogole jest mozliwe nie wiem ),dojazdy do firmy ponad godzinne,czyli tracisz 2 h z dnia za ktore Ci nikt nie zapłaci,gra nie warta swieczki,omijac szerokim łukiem

Kamil
@Wiktoria

Tego magazynem nie da sie nazwac, juz nie wspomne o niskich zarobkach co to jest 320€ w dzisiejszych czasach, smiech na sali

@Kamil

A da się w ogóle wynagocjować wyższą stawkę, albo może po czasie przyznają podwyżkę? Czy tyle ile na początku tyle już przez cały okres jest? Piszesz, że "magazynem tego nie da się nazwać", powinienem wiedzieć coś więcej o warunkach przed wyjazdem? Brzmi jak coś co warto wiedzieć, będę wdzięczny za rozwinięcie.

wwiki
@Wiktoria

A jak wygląda zakwaterowanie? Jest okej?

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 794.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 407, z czego 145 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 130 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042