Opinie o Klucze Coval (Coval Sp. Z O.O.) w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy COVAL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w COVAL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COVAL Sp. z o.o. w Gdynia

czekaj

dobre :)

potencjalny pracownik

Krótko: Zarobki ile wychodzą samochód czy jest do prywatnego użytku ? Dostępność towaru ?

Ktos

haha ja domyślam się który z dyrektorów tak twierdzi z tymi z stanami na 90 % :P

sławciu

a czy to był dyrektor z Covala....? ten co mówił o 90%.... może to koleś z konkurencji i wówczas jestem w stanie uwierzyć:)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w COVAL Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
qqa

hehe żałuj, żałuj - mnie ostatnio dyrektor mówił, że będzie 90% stanów magazynowych (tylko spawarkę sprzedamy, bo za kontenery trza płacić)

zalamany

och jak ja żałuję, ze się zwolniłem z cowala, pomyłka ŻYCIA

kowal przez k

to sa jednak goscie! (kasuj, kasuj, ja mam prtsc)

to ja

Ale fajne.....:) No, no, no... w końcu coś piszą:) czyżby teraz musieli mieć dyżury, bo coś się dzieje....??

Kosmek

Ciekawe dlaczego przedstawiciele rezygnują... Może za słabe warunki finansowe dostali z Covala... Myślę, że osoby bez większego doświadczenia mogą spróbować rozpocząć swoją karierę na PH - nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie, to pewna przygoda będzie przeżyta. Odrobina fantazji i umiejętności i można góry przenosić.

Ćma

A chłopaki uciekają... znaczy przedstawiciele.... Będą nowe wolne etaty:)

Ormak

@Klient W ten sposób niestety narażają się na śmieszność, ale co na to poradzić... Jeżeli chcesz traktować poważnie swojego klienta to udzielasz mu rad, informacji a także opiekujesz się po zakupie oferując wszelką pomoc - tak to działa a klient w najlepsze wraca. A co do reklamacji to nie powinno tak być, jeżeli są wady to należy je usuwać jak najszybciej, bo klienci mogą odejść do konkurencji - rynek z chęcią ich przyjmie. Chociaż teraz przyszła mi do głowy inna opcja - może to opieszałość działu gwarancyjnego spowodowała takie opóźnienia?

Ormak

Jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił to droga wolna, myślę, że w firmie takiego kandydata przyjmą z otwartymi rękami. Mam tu na myśli ludzi, którzy znają się na fachu mając w małym paluszku wszystkie elektronarzędzia, którymi do sprzedaży dysponuje Coval. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest dożywotnia gwarancja - chociaż ciekawe ile rzeczywiście sprzętów nie będzie miało okazji 'skorzystać' z tej oferty.

checki
@Ormak

elektronarzedzia???? znaczy jakie? chyba tylko w katalogu, bo na stanie na pewno nie ma:) kluczy wiertelek, nasadek, itd tez nie ma. o czym wogole mowa

Robert

Jak się wymaga od kogoś podpisania "lojalki" to trzeba samemu być lojalnym... Chłopcy wiedzą o co chodzi:)

cz-t

odpusc stary, chyba ze zachaczyc sie na chwile, CHWILE. masz gps w aucie (usunięte przez administratora)co caly czas sledzi, gdzie jezdzisz. wiec zapomnij

Navi

Mam zamiar iść do Covala na ph., jest etat, chcą rozmawiać. ile zarobię i czy można użytkować samochód w niedzielę?

Amadeo

W zasadzie to ich sprawa co robią i co z tym dalej będą robić. Ktoś kiedyś pewnie za to odpowie... i nie będzie to happy end ...

check-i

a paczuszki gdzie? :)

znużony i zniechęcony

Pracuję w Covalu już ponad rok. Katastrofa. Czas zmienić pracodawcę . Szkoda ://

boruta

ciągle szukają tylko w różnych regionach

Amadeo

Orientuje się ktoś jak obecnie wygląda sytuacja w Covalu? Planują jakieś rekrutacje w najbliższym czasie?

Zostaw merytoryczną opinię o COVAL Sp. z o.o. - Gdynia

COVAL Sp. z o.o.