Opinie o DrukPak Sp. z o.o. w Aleksandrów Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DrukPak Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DrukPak Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DrukPak Sp. z o.o. w Aleksandrów Kujawski

Niestety bez włażenia w D… lub znajomosci ciężko jest dostać prace w dodatku na lepszym stanowisku. Możesz pracować kilka lat i dalej będziesz zarabiał najniższa No chyba ze mistrz zna sie z ojcem pracownika to na start zostaniesz maszynista na złociarkach i będziesz zarabiał odrazu dużo lepiej od kilkuletnich pracowników :)

@Ciekawy

Niech Pan nie wymyśla głupot… oczywiście ze każdy pracownik jest przeszkolony na każda maszynę , tylko dlaczego odrazu uczą na maszynistę syna znajomego a pracownik który wykazuje chęci nie dostaje takiej szansy ponieważ z góry traktowany jest jak zwykły robol. Chłopak po prostu ma szczęście bo zna się Pan z jego ojcem…proszę się nie ośmieszać i nie wymyślać głupot z zaangażowaniem… przeciętny pracownik za zaangazowanie nie dostanie wypowiedzenia i to jest jedyna nagroda w tym wszystkim. Mam nadzieje ze przyjdzie kiedyś osoba obiektywna i każdy będzie osądzany według zasług.

Bardzo dobrze że odszedł , miejmy nadzieję że teraz będzie tylko lepiej i każdy pracownik będzie oceniany według zasług i nie będzie żadnego kolesiostwa

Widzę, że w temacie jesteś, skoro wiesz o kogo chodziło użytkownikowi „CO”. Sugerujesz przy tym poprawę warunków pracy? co aktualny kandydat do niej powinien zatem widzieć? Są jakieś porady? mam zamiar aplikować

Niestety porażka na całej lini… zaraz będzie wypłata za sierpień a kwitków z wypłaty za lipiec nadal nie ma… jednym słowem DRAMAT

Finansista

O jakich opóźnieniach Ty piszesz? Nigdy nie było żadnych opóźnień w wypłacie wynagrodzeń. Skąd to wzięłaś/wziąłeś? Wszystko płacone zawsze i na czas. Pierwsze słyszę o wypłatach na raty.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w DrukPak Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 26 listopada na Pracuj.pl.

Pracownik Nowy wpis

Co? A kto odszedł? Czemu tak piszesz? I gdzie wy teraz oferty do siebie wystawiacie? Aktualnie żadnej nie widzę, a ciekawi mnie praca. Cos od nowego roku się pozmieniało? komentarze na miesiące się urwały

Jeśli już o przeszkoleniu była mowa to widzę, że spec od BHP i ppoż., obecnie jest potrzebny. Co się w zasadzie mogło stać z poprzednikiem? To jednorazowa rotacja? Jak przy tym oceniacie aktualny stan bezpieczeństwa skoro obecnie prowadzone są nabory? i jakich innych szkoleń można jeszcze się spodziewać? Taki spec zarabia średnio rynkowo czy można spodziewać się czegoś więcej?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DrukPak Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Ciekawy

Hmmm. Czyli jeśli mam mozliwisc podjęcia zatrudnienia w tej firmie ( po znajomości. Tak jest było i będzie wszędzie. Nawet niektóre firmy wypłacają premie za polecenie dobrego pracownika i myślę że znaczna część pracowników w waszej firmie ma pracę po znajomości.) Jeśli dostanę wyższe stanowisko to będzie to tylko dzięki znajomości? Myślę że aby pracować na wyższym stanowisku to jednak trzeba mieć kwalifikacje, umiejętności i chęci aby się rozwijać. Przecież wyższe stanowisko to wiekszy obowiązek. Jak mówisz taki maszynista chyba musi wiedzieć co robi odpowiada za swoją pracę nie postawia na maszynie kogoś kto nie ma pojęcia jak ja obsłużyć. Może ten wieloletni pracownik poprostu się nie nadaje na to stanowisko albo poprostu nie ma chęci się rozwijać i obwinia o swoje niepowodzenia innych. Zazdrość ludzka nie zna granic. Ale niestety wszędzie są tacy co tylko narzekają i nie widzą w sobie winy.

Jadzia
@Ciekawy

Dla Ciebie wyższe stanowisko to operator z produkcji? Mowa tu o kierownikach, koordynatorach itp. Kolesiostwo pełną gębą. Pamiętaj czym wyżej tym łatwiej wysługiwać się ludźmi podległym Twojemu stanowisku..

Bianka

Jak mieliście ostatecznie rozwiązana sytuację z tymi wspomnianymi opóźnieniami? Czy wszystko do dziś jest wyrównane? Jak zostało to tak w sumie wyjaśnione co było przyczyną? I czy na każdym stanowisku była ta sama sytuacja?

Trudne Sprawy
@Bianka

Wasz już totalnie(usunięte przez administratora) . Jak by nie było innych problemów . To szukają na siłę bo paska za późno dostają . Wypłatę była

@Trudne Sprawy

Jak się rozliczyliście z tego wszystkiego? Wypłaty są do 10-tego? nigdy nie było tak, żebyście otrzymywali cos w ratach? I jak sam pracodawca się odnosi do tych wspomnianych ewentualnych opóźnień? Firma kiedykolwiek miała problemy z płynnością? Jest się czym martwić czy raczej na spokojnie można aplikować?

Finansista

DrukPak Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Starszy pracownik

Ważniejsza jest wypłata od kwitka a ta zawsze jest na czas. Jeżeli nie dostałeś zawsze możesz przecież iść do kadr i dostaniesz na miejscu wyjaśnienia i nie odejdziesz z kwitkiem:) chyba że od wypłaty. Pracuje tu od lat i nigdy nie było problemu z uzyskaniem informacji jak zostało wyliczone wynagrodzenie.

Młodszy pracownik
@Starszy pracownik

To logiczne ze wyplata musi być na czas. Chodzi mi konkretnie o to ze kiedyś dostawało się koperty z kwitkami ale przeszli na system elektroniczny (gdzie miało być lepiej) a jeżeli dostaje po miesiącu lub dwoch kwitek (zdarzało mi się nawet nie dostać) to co mi z tego. Skoro ja wykonuje swoje obowiązki na czas to dlaczego ktoś ma ich nie wykonywać.

Ta firma to skandal. Pracownik z kwitkiem z wypłaty czeka od miesiąca do dwóch na e-mail ( o ile ma szczęście i mu przyślą) , niestety nikt zbytnio nie jest o tym poinformowany i nawet starsi ludzie mówią ze i tak nie wiedza czy maja wszystko dobrze wyliczone.

Czy w firmie DrukPak Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Księgowa?

ppp

Jakie zarobki w tej firmie?

Adrian87

Wiecie co kandyduje w Druk Pak ma operatora maszyn czy ktoś może mi podpowiedzieć jak wygląda tam praca? Jak brygada? Jaka płacą i ogólnie jaki klimat panuje? Jak się ogonie przygotować do tego stanowiska?

Tiger

Oj czyżby pojawiła się iskierka zazdrości no cóż nie zawsze jest się pięknom i młodą przychodzi czas że pozostaje tylko i. Druga sprawa pesla nie oszukasz . Siena ????‍♂️

Martyna
@Tiger

Piękną* PESELU*

Witold

Czemu tak bardzo interesuje cię co kto robi i za kim się ogląda? Tak mało pracy tam macie że trzeba patrzeć na innych?

XXX
@Witold

Bo to jest przestępstwo ścigane z urzędu - molestowanie seksualne. Ciekawe czy gdyby(usunięte przez administratora) uganiał się tak za chłopami, jak za babami to też byś tak pisał.

baby
@XXX

Jak to praca z kobietami jest . Lubia sie interesować co sie dzieje w koło nich a na siebie nie patrzą :D. Interesuje ich wszystko w koło , (usunięte przez administratora) :D . Szukają czegoś by tylko gadać .....

@baby

Ale, że wszystkie od razu? :/

Jan Pawlacz 2
@Witold

Dlatego, że jest to człowiek który jest bezpośresnim przełożonym pracowników i jako taki ma obowiązek zachowania etykinswojego stanowiska i bezstronności zawodowej (usunięte przez administratora).Mało ci? Czy potrzebujesz jeszcze jakiegoś cytatu z kodeksu pracy?

@Jan Pawlacz 2

No to skoro tak to może zamiast wszczynać jakąś sensację z tego na forum trzeba po prostu porządek z tym zrobić? To coś w ogóle daje, że takie brudy publicznie się wyciąga?

do roboty ...
@Teresa

No żałośne ..... pewnie jakaś stara raszpla :D której (usunięte przez administratora) ściska zaczęła tego posta :D Bo nie ma co robić . Jak ktoś wczesniej powiedział plotki jak to Baby ... :D

@do roboty ...

A można wobec tego wątku dopytać jak praca obecnie jest w firmie zorganizowana i czy występują jakiekolwiek problemy? jak ze stabilnością zatrudnienia, są rotacje?

Jan Pawlacz 2
@do roboty ...

A ty parowo ogarnij sie z tym swoim pedalskim "do roboty" i może rzeczywiście sie do tej roboty weź. Wielki ku**a pracownik rzeczypospolitej sie znalazł.

@Jan Pawlacz 2

tylko, że to chyba ktoś z zewnątrz skoro za klienta się uważa. Faktycznie jest tu tak jak opisywali od miesięcy, że roboty po kokardkę? jak ludzie to robią, że wciąż tu w pracy się utrzymują wobec tego?

Teresa

Tak sądzisz? A obecnie faktycznie kandydujesz i byłeś może na rozmowie? Jeśli tak to jak przebiegała i może pytałeś o te rzeczy? ciekawe swoją drogą czy kandydaci pytają o to co tu wyczytają na forum, jaka mogłaby być reakcja?

Pojawiła się oferta pracy na Księgowa w firmie DrukPak Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Jestem byłym pracownikiem Druk Paku i uważam, że atmosfera w samej księgowości jest przyjazna i miło się pracuje, co do kierownictwa nie mam nic do zarzucenia. Jednakże jest bardzo dużo pracy pod presją czasu i jest jej duży zakres. Ale jak ktoś jest dyspozycyjny i nie ma problemu z tym że czasem trzeba zostawać po godzinach to polecam.

Aaa

A jak z zarobkami w dziale księgowości ?

Xyz

Nie radzę aplikować, wynagrodzenie takie sobie ( jeśli chodzi o stanowisko) a pracy w pip... Jeśli lubisz pracować i nie mieć życia prywatnego za marne pieniądze to praca idealna.

Aktualność
Masakrator69

Niedługo to w Aleksandrowskiej firmie będzie pracowało więcej ludzi z Bydgoszczy. Kolesiostwo pełną gębą. Panowie i panie czas rozglądać się za nową pracą bo w druk paku już przyszłości nie ma. Narazie szefowie są spokojni ale niedługo naprawdę dobrzy fachowcy będą rezygnować, a na ich miejsce przyjdą półgłówki z Bydgoszczy, którzy za duże pieniądze nie mogą pochwalić się umiejętnościani. Prosty przykład był na jednej maszyn klejących.

Adam...
@Masakrator69

To co ty jeszcze tam robisz jak ci zle :) Jak byś coś umiał to byś poszukał coś innego

Cyborgwomen
@Masakrator69

.....mierny,bierny ,ale wierny......

Akuku

*Zarobki nieadekwatne do pracy dużo wymagaja ale nie dadzą podwyzki . Wielokrotnie obiecywane podwyżki i na obietnicach skończone. * Nieszanowanie dobrych pracowników. Nie rozumiem jeśli pracodawca jest zadowolony z pracownika to powinien go zachęcić do dalszej współpracy niestety w tej firmie człowiek to tylko człowiek. Jakto było nie ma ludzi niezastapionych. Więc przyjmują każdego. Nowy porobi miesiąc do pierwszej wypłaty i rezygnuje . * widzą wszystko to że na chwilę się usiądzie rozmawia czy wyjdzie . Człowiek jest tylko człowiekiem. Powinno się z przyjemnością chodzić do pracy a nie z przymusu . Jakby pieniądze się zgadzały i była miła atmosfera to na pewno bym pracował tam * tak owszem dają premie ale smieszne pieniądze. Niech przyjdzie jedna reklamacja i już po premi . * kontrola jakości hmm siedzą u siebie jak przyjdzie się z jakimś zapytaniem czy można to puścić czy nie to mają wielki dylemat jeden mówi że tak drugi że nie . A po chwili to oni sami nie wiedzą . Nie biorą na siebie żadnych odpowiedzialności *kamery wszędzie na każdym kroku obserwowanie pracowników . I pytanie dlaczego tak mało zjechane . Moim zdaniem szefostwo powinno chociaz z miesiąc popracować razem z pracownikami i zobaczyć jaka ciężka pracę wykonują wtedy by może docenili i zobaczyli jak jest w rzeczywistości ciężka praca * brygadzisci są po to żeby wysłuchiwać od ludzi ciągłych pretensji zażaleń. Brygadzista co by nie zrobił to i tak źle . Kiedyś firmę tworzyli ludzie a teraz lepiej nie gadać jeden drugiemu (usunięte przez administratora) . Plotki rozchodzą się szybko wiecej o swoim życiu można dowiedziec się od innych ludzi . Ludzie sami pod sobą kopią dołki. * zakład zatrudnia pary, małżeństwa . Bardzo dobra opcja dla pracującej pary ale żeby pary były na tej samej maszynie? Na pewno nie jest komfortowo dla pozostałych dziewczyn z maszyny. Ludzie nie szanują się za 50 złotych by cię sprzedali .

Barbara
@Akuku

A kiedy ostatni raz obiecywali podwyżki? Może w końcu coś zrobią w tym temacie?

Małecki

Pracowałem w tej Firmie nikomu nie polecam po prostu patologia kierownictwo moim zdaniem niekompetentne i najlepiej jak ktoś by za nich robił i podejmował decyzję

Dominika

Ktoś napisał "jaka płaca, taka praca" :P Rozbawiło mnie to, ale tak serio to ile proponuje firma na początek? :) Można liczyć na ewentualną premię/podwyżkę?

do roboty ...
@Dominika

Chyba na odwrót powinno być jak praca tak płaca :D . Siedzą w tych telefonach i tylko by nie robić i marudzą

@do roboty ...

czyli sugerujesz, że wcale nie jest aż tak źle ? :D

KOT

Człowieku, to jest jedna z niewielu firm które w tym czasie płaci premię za wydajność i premie dodatkową. Większość zwalnia ludzi a Drukpaku ich zatrudnia Jak nie chcesz to nie pracuj. Poszukaj pracy gdzie indziej. Tylko gdzie?

Podglądacz
@KOT

Lecz się człowieku ????????

@KOT

Decyzje zmieniają się co pięć minut, a dnie wolne i święta okazują się pracujące tuż przed bo ktoś przychodzi. Daj spokój takiego psychiatryka jak u was nawet w Tworkach nie ma.

Co

A nie przychodź albo coś to szybko się ciebie pozbędą.

@Co

To zatrudniają tylko na chwilę ? Nie ma szans na stabilne zatrudnienie długoterminowe ?

Burmistrz
@KOT

Piszesz ze premie ze nie zwalniają bo ludzie sami odchodzą a jeżeli majà pracować 2 m-ce w miesiącu no to mają gdzieś taki (usunięte przez administratora) kim ty jesteś że tak cukrujesz pewnie jednym z tych (usunięte przez administratora)co pod (usunięte przez administratora) robią na stojąco , ogarnij się chłopie bo takich też wydymali .Drukpak to była marka ale nie teraz , teraz to tylko nazwa na budynku została

@Podglądacz

Czemu tak Piszesz? Masz inne zdanie w tym temacie?

Kinga

Przykry jest fakt, że nie podejmujecie wysiłku intelektualnego, aby na poziomie poprowadzić konstruktywną rozmowę ze współpracownikiem. Mamy 21 wiek Ci ludzie chcą być wysłuchani i potraktowani z należytym szacunkiem, a DrukPak podchodzi do nich jakby jedynym ich obowiązkiem było przyjść do pracy i wykonywać polecenie Szefostwa. Nie tędy droga.

Zostaw merytoryczną opinię o DrukPak Sp. z o.o. - Aleksandrów Kujawski

• Jak się pracuje w DrukPak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DrukPak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DrukPak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DrukPak Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 78 ocen.

DrukPak Sp. z o.o.