Opinie o HR Work Force w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR Work Force. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HR Work Force o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Work Force w Wrocław

Nie aplikować

Po pierwsze: Trzeba mieć marketing Po drugie: trzeba mieć aktualną analizę rynku pracy i jaki wpływ na to ma obecna sytuacja gospodarcza państwa. Po trzecie:Trzeba określać przyczyny odrzucenia ofert pracy. Po czwarte: przepływ informacji i koordynacji między zarządem, handlowcem a rekruterem (podział obowiazkow) Po piąte: wyciągnięcie wniosków Po szóste: na podstawie analizy - określenie celów teoretycznych i realistycznych.... I tak mogłoby się coś poprawić... Ale logika zarządzania z lat 90-tych nie jest tu do przeskoczenia. Rynek pracy zmienia się z roku na rok i tak też powinna się zmieniać strategia zarządzania. Bo kto się nie rozwija ten się zwija

Witam, prawdopodobnie pomylił Pan agencję. Często się to zdarza dlatego że w branży jest podobna agencja która wysyła pracowników do pracy za granicą. Nasza agencja zajmuje się tylko obsługą Klientów na terenie Polski. Wnioskując że była to pomyłka ponieważ nie mieliśmy takiego pracownika zatrudnionego o kim Pan wspomina.

Mają dobre oferty aby sobie dorobić. Polecam

Helena
@Michał

Rok to już dość sporo. Super, że nie było przez ten czas żadnych opóźnień. A możesz mi powiedzieć jak oceniasz kontakt z koordynatorem? Masz przydzielonego od początku tego samego czy zmienia się czasem? Interesuje mnie to stanowisko akurat, stąd pytanie. Może ktoś wie jakie dokładnie ma obowiązki koordynator w tej firmie?

Ja Nowy wpis

Jak kilka miesięcy temu chcieli zatrudnić Specjalistę ds. rekrutacji i obsługi klienta, to z jakichś względów za stosowne uznali zachwalać wynagrodzenie i system premiowy. Tu z kolei były rekruter napisał, że szefostwo robi co może, by nie wydawać pieniędzy na premie. Kto więc na przykładzie konkretnych kwot wyjaśni, czy potrafią pracownika docenić? I z jakimi warunkami powiązana jest tą premia?

Były pracownik Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem firmy hr work force. Pracowałem jako rekruter i nie polecam. Zero motywacji przez kierowników i dobrego słowa, ciągle coś nie tak i za mało. Zarządzanie firmą też jest bardzo słabe, zero nowoczesności by pracownikom pracowało się lepiej i jakichkolwiek udoskonaleń. Premia? nawet nie wiedzą co to jest.. robią tak by nikt jej nie dostał.

Zainteresowany Nowy wpis

Możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy, godziny pracy, stawka?

Znalazłem ofertę pracy na produkcji w Łodzi. Praca podobno na 3 zmiany, 27,70 zł brutto za godzinę. Do tego podobno premie za obecność i wyniki. Ktoś wie, czy trudno je uzyskac?

Nie polecam pracy w biurze na stanowisku "niemcy" Słabo płacą i jest zawsze problem z uzyskaniem pracowników chętnych na wyjazd do GER. Zarządzanie jest złe, albo inaczej - nie ma zarządzania. Ale jeżeli ktoś chce zdobyć sobie doświadczenie w dalszej drodze kariery za słaba kasę to może wytrzymasz 1rok.

@Marek

Co to znaczy, że słabo płacą? Możesz podać widełki? Bo myślałem nad aplikacją w to miejsce i fajnie byłoby wiedzieć, ile - tak mniej więcej - można dostać na start. Poza tym, czy pracując na tym stanowisku i zdobywając wspomniane doświadczenie, jest szansa na jakiś awans? Czy niekoniecznie?

@Marek

Marku czy tam pracowałeś? Bo ja zamierzam tam aplikować, dostałem dobre warunki współpracy i normalne spojrzenie na biznes.

Ciekawi mnie, co konkretnie rozumiesz przez dobre warunki. Fajnie by było, jakbyś podał konkrety ( rodzaj umowy, stawka itp). Trochę czasu już minęło - udało się dostać pracę?

Magazynier

Spotkanie umówione na konkretną godzinę. Nie mogłem trafić ale po kontakcie telefonicznym wyjaśniono mi drogę. Rozmowa raczej konkretna,nastawiona na zatrudnienie mnie. Od razu podpisałem umowę. Pani przedstawiła mi wszystkie zapisy umów. Powiedziała że zanim podpisze to opowie bo czytania dużo,a nie chcę żebym podpisywał w ciemno.Jutro mogę zacząć pracę w sortowni.

Czy się uczę,na jak długo szukam pracy,moje wcześniejsze doświadczenia w pracy fizycznej,

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Pracownik Produkcji w firmie HR Work Force?

Nie aplikować

Karo
@Nie aplikować

Witam czytam ten post i pachnie mi tutaj zwolnionym managerem, faktycznie nie patyczkują się i zwalniają managerów ale tylko tych słabych, pracowałam tam długi okres czasu i powiem tak, tutaj ktoś próbuje punktować wskazując na niedociągnięcia ale prawda jest taka ze według kRS przez ostatnie 3 lata powiększyli się ponad 3 krotnie wiec jeśli wszystko takie słabe jak ta osoba pisze to skąd te wyniki - do przemyślenia

Szymek
@Nie aplikować

Dziwna opinia, trochę jak działanie nieuczciwiej konkurencji i podjęcie próby obniżenia wiarygodności firmy. Jako pracownik tymczasowy uważam że firma jest dobrze na czas. Zawsze mam wynagrodzenie na czas, nie mam problemu z kontaktem z koordynatorem i jestem mile obsłużony. Współpracuje z nimi już kilka msc i jest to najlepsza agencja z jaką miałem styczność.

Agata
@Nie aplikować

Mi się podoba się praca przez tą agencje. Grafiki są układane pod moje możliwości

Besia
@Karo

Nie wiedziałam że pracują tam managerowie. Ciekawa teoria

Filip
@Besia

W każdej firmie pracują managerowie ;)

@Nie aplikować

Siedzibą we Wrocławiu Osłowski koordynator MASAKRA! koleś chyba znalazł się tam przypadkiem bo w momencie potrzeby pomocy ze strony osoby która dostaje za ciebie pieniądze z tytułu zdobycia pracownika nie był w stanie odebrać odpisać a nawet oddzwonić w bardzo ważnej sprawie! Zero kontaktu zero zainteresowania osoba która wysłał za granicę Firma z siedzibą we Wrocławiu tragedia po zakończonej współpracy z powodów bo tak obarczają cię całkowita konsekwencją wmawiając to że to ty się nie nadajesz do pracy wypisują dokumenty neszczelnie wpisując rozwiązanie umowy z twojej winy mimo że tłumaczysz żeasz świadków i praca polegała na pracy w parach więc jak to możliwe że ty jesteś fe i zły a partner z pracy jest oki, to się kupy nie trzyma, rozmawia się tłumaczy podaje argumenty nie do podważenia a oni udają idiotów i dalej swoje. Widać że zależy im tylko i wyłącznie na zgarnięciu kasy prowizji za pracownika a co się dalej z tobą dzieje to twój problem natomiast jak podpadniesz to nie dyskutuje bo wielką damą z działu kadr czyta bez zrozumienia i trzeba jej tłumaczyć jak dziecku to czego nie stara się zrozumieć od początku wystawiając dokumenty na ciebie z wyłączną twoja winą bez uzasadnienia, dowodów czy w ogóle zapytania ciebie o twojezdanie. Jednym słowem tragedia, nie polecam, chyba że lubisz być traktowany jak (usunięte przez administratora)z podejściem tylko i wyłącznie odchaczeniem dla kasy

Rozalinda

Wpółpraca z tą agencją zapowiadała sie owocnie, niestety rezultat jest zupełnie inny. Na portalu OLX znalazłam ofertę pracy, która dotyczyła metkowania odzieży. Stawka zadowalająca, godziny pracy również, ale najbardziej dla mnie liczyła sie odległość jaką miałam pokonać, ponieważ do poprzedniej pracy dojazd zajmował mi 3 godziny w jedną stronę, a magazyn z odzieżą znajduje sie na wyciągnięcie ręki. Agencja skontaktowała sie zaraz na drugi dzień po wysłaniu swojego CV (24.08.2023), sama rozmowa z pracownikiem agencji przebiegła miło i przyjemnie, ale z uwagi na to że pracowałam ciagle w poprzedniej firmie, a zacząć prace miałam 4 września (+ wiadomo trzeba zagospodarować czas na badania itp) musiałam zakończyć współpracę natychmiast za porozumieniem stron. Taka była waga mojej "nowej" pracy, dlatego będąc utwierdzona w przekonaniu że na 100% będę miała tę pracę i nikt i nic nie jest w stanie tego zmienić, opuściłam stary zakład. Moje szczęście nie trwało długo ponieważ 28.08.2023 otrzymałam wiadomość ze moja nowa firma, nie bedzie miała rekrutacji na 4 września, ale to jeszcze nie jest potwierdzona informacja i z taką informacją żyłam do dziś. Rano otrzymałam zapytanie " Czy w dalszym ciągu poszukuję pracy?" powiem szczerze że odczytując go zagotowało sie we mnie, ale to jest nic, kiedy odpisałam że specjalnie dla tej pracy zwolniłam sie natychmiast z poprzedniej bo miałam zaczynać od zaraz i już i teraz, otrzymałam odpowiedź ze na 4 września rekrutacji nie będzie, ale może 11 wrzesnia będzie. Beznadziejna sytuacja, beznadziejna agencja.

Magdalena
@Rozalinda

Cześć, a konkretnie to stawka zadowalająca to jaka jest? Możecie napisać, jaka to kasa?? A i co do dojazdów właśnie, to firma załatwia transport? Czy pracownik sam musi zadbać, aby dojechać do roboty? Jest autobus firmowy jakiś czy taxi opłacana przez pracodawcę?

@Rozalinda

Jakie godziny pracy obowiązywały podczas metkowania? To praca zmianowa? W końcu we wrześniu odbyła się ta rekrutacja, dostałaś pracę? Wiesz może czy firma daje jakieś podwyżki po dłuższym czasie przepracowanym?

Jestem zainteresowany pracą z oferty na GoWork dla magazyniera-sortowacza paczek. Widziałem ogłoszenie w 2 opcjach, to za 28,5 za godzinę, do 450 premii i dodatek stażowy. Taki dodatek przyznawany jest po roku pracy w firmie? Co roku są podwyżki? Praca mimo umowy zlecenia jest stała?

Kangurek

Proszę o informacje w sprawie pracy na magazynie Tk Maxx we Wrocławiu na Kiełczowie. Ile płacą, czy 3 zmiany i czy atmosfera jest do przeżycia? Dzięki za pomoc i życzę dobrego dnia!

Elżbieta

Pytanie do osób, które już tam pracują na magazynie, zwłaszcza dłużej. Czy faktycznie taka długofalowa ta współpraca, jak obiecują w tytule ogłoszenia? Ciekawe, na ile maksymalnie mogłabym umowę dostać. Tu niby ktoś chwalił ostatnio, ale też tak bez konkretu napisane troszkę niestety

Cześć, jak tam ta praca na sortowni paczek? Tu widzę nikt nic nie pisał o tych szeregowych stanowiskach ostatnio, tylko coś o koordynatorze było, a ja do innego ogłoszenia się odnoszę. Tam wspominają w ogóle taki dodatek jakościowy, że dochodzi 3 zł. Zawsze to przyznają, za co dają takie coś dokładnie? Bo nie wiem, jak mam sobie liczyć tę pensję.

N

Zdecydowanie polecam pracę w strukturach firmy jako koordynator !!! Świetna atmosfera i ludzie. Kierownicy i zarzad zawsze pomocni, każdy sobie pomaga. Dbaja o pracownika, jest dofinansowanie do multisporta i opieki medycznej. Decyzja o odejściu była ciężka, ale trzeba się rozwijać :)

Kt
@N

Dofinansowanie do wszystkich benefitow wynosi 50 zł. Haha ha w tych czasach.

W ofercie dla pracownika do sortowania paczek firma przedstawiła zarobki jako stawkę podstawową 25 zł plus dodatek jakościowy w kwocie 3 zł. Tak naprawdę pierwszy raz spotykam się z takim dodatkiem, na jakiej zasadzie jest on przyznawany? W sumie jestem zainteresowany, podpowiedzcie tylko jak z atmosferą na takiej sortowni?

Natka

Nie polecam ...nie Mile panie nie idzie się dogadać stawek też nie umieją dogadać więc

Widzę, że ogłoszenie koordynator do obsługi klienta niemieckojęzycznego znowu powraca na rynek... Ciekawe dlaczego nikt nie pracuje tam dłużej niż rok... Przecież tam nic się nie zmienia...ludzie, czym wy chcecie zachęcić tego koordynatora? A czy w segregatorach nadal trzeba szukać zatrudnionych pracowników A może "IT firmy" znalazło rozwiązanie.... Koordynator, pseudo kadrowy, "pozyskiwacz klientów", "pozyskiwacz kwater" i zastępca koleżanki z działu opiekunek.... jeden pracownik na 5 stanowisk..... ha ha ha powodzenia

Zosia
@Andrzej

Na kazdym stanowisku robi się jak za pięciu? Czy tylko na tym? W umowie nie uwzględniają obowiązków których trzeba sie trzymać? Może płacą chociaż dobrze skoro tyle tego jest?

Mila
@Andrzej

A ja mam pytanie o te pracę właśnie. Wiecie, jak rekruter sprawdza poziom niemieckiego? Czy sprawdzają posiadany certyfikat, czy jest jakaś rozmowa w tym języku? Coś jest?

Vggcx
@Mila

Rekruter nie mówi biegle po niemiecku. Ma takie B2. Także nastaw się że na urlopie nikt Cię nie zastąpi.

Natka

Cześć, to w końcu kiedy zaczyna się ta praca? Bo tu ktoś pisał o przeciągającym się terminie. Chodzi mi ogólnie o stanowisko czy czynnościach produkcyjnych, na które mają nadal otwarty nabór, jak tak patrzę. I czy wymagają dobrego wzroku, jak kontrola się odbywa wzrokowo właśnie? Co jak mam wadę?

Czy w HR Work Force wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Byly

Nie polecam pracy przez ta agencje kazdy mowi co innego a jeżeli chodzi o wypłaty to szkoda slow obiecuja gory a placa najniższą krajową

Jakub

Banda (usunięte przez administratora) Nie potrafią dogadać stawek z miejscem pracy. Wszystkie agencje tam oferowały o wiele wyższa stawkę za to samo stanowisko. Prosząc o wyjaśnienie zbywają. Zdecydowanie nie polecam współpracy z tą firmą.

@Jakub

A ja znalazłam ofertę do magazynu w Częstochowie. Stawka podana jest w ogłoszeniu, to chyba nie ma niespodzianek przy podpisywaniu umowy. Ciekawa jestem tylko od czego zależy wspomniana premia do 300zł - wie ktoś i może mi napisać?

Dodam tyle, że Maxi Job, Total Job i HR Work to jedna i ta sama agencja.... poczytajcie sobie komentarze....

Zostaw merytoryczną opinię o HR Work Force - Wrocław

• Jak się pracuje w HR Work Force?

Zobacz opinie na temat firmy HR Work Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Work Force?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Work Force?

Kandydaci do pracy w HR Work Force napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Work Force