Opinie o DB SCHENKER RAIL TABOR w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DB SCHENKER RAIL TABOR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DB SCHENKER RAIL TABOR o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB SCHENKER RAIL TABOR w Rybnik

Operator Wózka magazynier Rybn Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Witam z ciekawości prosze powiedzieć na jakie zarobki można liczyć oraz jaki socjal bo widze że jest to fajna oferta.

Na jakie wsparcie w DB SCHENKER RAIL TABOR mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

ByłyPracownik Nowy wpis

Jeżeli ktoś szanuje siebie to odradzam pracę w tej firmie . Pracowałem w tej firmie 10 lat i uważam ten czas za stracony . Firma w żaden sposób nie motywuje pracowników za wykonywaną pracę . Jest wręcz odwrotnie , wymyślają sobie dziwny system kar . Zero możliwości rozwoju ,premie rzędu 300zl brutto za kwartał . Praca w bardzo uciążliwych i szkodliwych dla zdrowia warunkach . Ogólnie polecam tą firmę ,ale w taki sposób by omijać ją szerokim łukiem . Strata czasu i zdrowia .

@ByłyPracownik

Prosze powiedzcie czy praca jest w ruchu ciągłym czy na dniówki ? Jakie sa średnie zarobki na ręke np ślusarza ? Dzięki

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w DB SCHENKER RAIL TABOR? Chętnie zatrudniają?

osiem

zesralem sie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Polscy spawacze

Polaki spawają za 5 6 tys brutto a Ukraina spawa za najniższa krajowa na umowie a reszta do koperty pod tak zwanym stołem? Czy to nie są nie opodatkowane pieniądze? Może czas się za to zabrać ? Jakiś urząd skarbowy ? Polacy max 200 godzin za to obywatele Ukr mogą śmiało nawet ponad 300 nie pozdrawiam ????

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DB SCHENKER RAIL TABOR?

Laki

Witam pytanie o prace jako mechanik lokomotyw praca warunki płaca ktoś może się wypowiedzieć?

Bożena
@Laki

Podpinam się pod to pytanie... a może już się zatrudniłeś i sam możesz powiedzieć jak jest w firmie? Wcześniej padła informacja o najniższej krajowej, czy to nadal aktualne czy może była jakaś poprawa?

Ogien
@Bożena

Minimalna krajowa, jak każą to musisz zrobić nadgodziny. Ale stołówka fajna jest.

Izabela
@Ogien

To zapewniają wam jakieś wyżywienie? Co takiego tam macie że tak polecasz?

Mona
@Bożena

Mój pracuje od paru dni no i zobaczy bo plus taki że blisko do pracy..ma.a znajomy tam robi i okey.juz pracuje parę lat.

pepol

kpina dostałem 300 zł brutto premii za 8 lat pracy...

Dorota
@pepol

brutto? skoro za tyle lat pracy właśnie tyle otrzymałeś to wiadomo ile pozostałym tu dano? chyba, że w firmie każdego po równo się traktuje niezależnie od stażu?

PEPOL

Pracuje na silnikach z Kolba i Andrzejem a temu pierwszemu tak (usunięte przez administratora) z buzi, że wytrzymać nie moge a moje wynagrodzenie to kpina, skladam wypowiedzenie (po miesiącu pracy) i żegnam. WYPAD

Dansos

Witam, jakie zarobki na start ślusarz,spawacz bez doświadczenia warto czy szukać innego zakładu?

pepol
@Dansos

ja dostoł żech 2000 brutto(usunięte przez administratora)

Waldemar

Chyba, że zatrudniani nie potrafią spełniać oczekiwań firmy i niestety są zmiany ale ja polecam prace w firmie.

Zainteresowani

Hej, planujemy w kilka os. zgrana ekipa przejść z Alstomu do DB, na stanowisko spawaczy. Nasuwa sie pytanie - jakie są warunki pracy spawaczy i na jakie można liczyc wynagrodzenia na umowa praca/zlecenie/dg? Najbardziej ciekawią nas opinie os. ktore z Alstomu przeszli pod DB.

Paulina
@Zainteresowani

A czemu chcecie przejść? Pytam z ciekawości.

Katarzyna

Ktoś wspomniał o obowiązkowych nadgodzinach - jak są rozliczane w takim razie? :) Do odebrania, czy po normalnej stawce do wynagrodzenia?

jo

Ukrainiec zwolniony z Alstom-u w Chorzowie za kradzieże został zatrudniony w DB Rybnik. Olek Labunskyi. (usunięte przez administratora) ale nabijają kasę pośrednikom .

K

Witam, szukają osoby do laboratorium, na jakie zarobki można liczyć, czy ktoś mógłby powiedzieć o atmosferze pracy, ile osób tam pracuje? Warto aplikować? Widzę, że chętnych brak, bo ciągle ponaglają ogloszenia. Dziękuję za odpowiedź.

Jan
@K

Ktoś tu wspomniał że płacą minimalną krajową więc może niska wypłata jest problemem że tak szukają. Chcesz aplikować? Jak się zastanawiam. Jeśli w nadgodzinach można dorobić to może bym się zdecydował.

Czy pracodawca DB SCHENKER RAIL TABOR motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Krzysiek

Nie, nie motywuje. Slaba płaca wystarczająco zniechęca.

Obserwator

Proponuje się zainteresować P. Izdebskim i kolesiostwu w firmie. Brak poszanowania dla ludzi.

Trw

Na jaki zarobek może liczyć mechanik w tej firmie?. Czy jego robota na tym stanowisku należy do ciężkich (dzwiganie, szarpanie)? Czy są wyjazdy do awarii?. Jaka atmosfera panuje.

G. P

Witam, chcialbym sie dowiedzieć jakie są zarobki na kierunku elektromonter urządzeń elektrycznych, tylko prosze szczerze :)

WWA
@G. P

Średnie ;)

Wanda
@WWA

Przypominam, że dla każdego średnie znaczy coś innego i inny przedział kwotowy. Możesz sprecyzować dokładnie ile albo chociaż mniej więcej?

Cześć! Jestem zainteresowany stanowiskiem jakie pojawia się co chwilę od jakiegoś czasu MISTRZ- firma się tak rozwija że potrzebują co chwilę kolejnego majstra? Warto aplikować na to stanowisko ? Czy komunikacja/relacja mistrz-kierownik jest w porządku? Z góry dziękuję za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o DB SCHENKER RAIL TABOR - Rybnik

• Jak się pracuje w DB SCHENKER RAIL TABOR?

Zobacz opinie na temat firmy DB SCHENKER RAIL TABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB SCHENKER RAIL TABOR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB SCHENKER RAIL TABOR?

Kandydaci do pracy w DB SCHENKER RAIL TABOR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DB SCHENKER RAIL TABOR