Opinie o Izmałkowa Consulting w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Izmałkowa Consulting. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Izmałkowa Consulting o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izmałkowa Consulting w Warszawa

Cosmo_Ania

Byłam klientką firmy Izmalkowa i musze stwierdzić ze hasło "wszyscy kłamią" najtrafniej odnosi sie do tego, co ta agencja oferuje w swoich badaniach w terenie nie swoich raportach. Jest to po prostu słabe merytorycznie, za to przykryte niezłym piarem. Badania jakościowe z inna agencja jak i badania ilościowe zupełnie nie potwierdziły wniosków i rekomendacji sformułowanych przez Izmalkowa. Nie miałam okazji widzieć p. Julii na prezentacji, ale w zamian przyszły do nas na prezentacje wyników badania ubrane jak w mundury - na zielono - płoche, niedoświadczone dziewczynki, za ktore było mi wstyd przed moimi kolegami. Raport był płytki, przegadany, nudny. Nigdy więcej nie wrócę do współpracy z ta firma.

@Zuza

Teraz też dają umowy o dzieło czy to akurat zmieniło się na lepsze? Ciężko jest zatem dostać tu pracę, bo chyba przyjmują bez doświadczenia z tego co ktoś pisał? Bałagan we firmie to w jakim obszarze jest największy? Nie da rady jakoś tego uporządkować?

Cosmo_Ania

Agnieszka
@Cosmo_Ania

Dzień dobry. Jestem osoba zarządzającą relacjami z klientami w IZMAŁKOWA. Po każdym projekcie robimy ewaluację z klientem i jeszcze nam się nie zdarzyło, żeby jakakolwiek była negatywna. Przejrzałam ewaluację z ostatnich 12 miesięcy i nie ma w niej ani jednego komentarza z zarzutami, o których Pani pisze. Zadzwoniłam osobiście do kilku naszych Klientów, dla których w ostatnim czasie robiliśmy badania i wiemy, że równolegle prowadzili badania ilościowe i WSZYSCY potwierdzili poprzednią pozytywną ewaluację projektu. Nasz Klient NIGDY nie ponosi kosztu badań, jeśli nie jest zadowolony. W umowie mamy zapis o konsekwencjach finansowych dla nas, jeżeli Klient jest jakkolwiek niezadowolony, nawet w późniejszym okresie (do 3 miesięcy) może się do nas zgłosić z reklamacją. Wydaje mi się niezwykle nieprawdopodobne, żeby ktoś zapłacił pieniądze za badanie, z którego jest niezadowolony i nie skorzystał z możliwości reklamacji, która przysługuje zgodnie z umową. Tak, wierzymy, że wszyscy kłamią. Anonimy są tego najlepszym przykładem. Jeżeli to MY zrobiliśmy źle badania – nie musi się Pani wstydzić tylko MY, więc nie ma potrzeby ukrywać swojej tożsamości. Jesteśmy całkowicie do Pani dyspozycji, dlatego jeżeli rzeczywiście była Pani naszym klientem – to zapraszamy do złożenia reklamacji osobiście w agencji, nawet jeżeli przekracza ona 3 miesiące. Będzie to pierwsza taka sytuacja w naszej historii i rozpatrzymy ją z dużą uwagą.

barubarum
@Cosmo_Ania

A My wykonaliśmy dla Izmałkowa usługe i nie otrzymaliśmy umówionej zapłaty, więc hasło o kłamstwie gdzieś się przeplata

Obserwator
@Agnieszka

Agnieszka każdy kto tam pracował przez chwilę zobaczył jaki tam panuje bałagan, a ludzie tam pracujący doświadczenia za bardzo nie mają. Każdy kto je nabędzie czym prędzej stamtąd ucieka. Nie dziwię się klientom że są zniesmaczeni widokiem braku profesjonalizmu. Na szczęście obecnie mamy rynek pracownika więc mało kto przyjdzie do pracy na umowę o dzieło może w końcu firma się zreprywatyzuje i zacznie zatrudnieniać na poważne umowy.

Jola
@Agnieszka

To, że klient nie składa reklamacji nie musi świadczyć o dobrej jakości pracy....

Zuza Nowy wpis
@Agnieszka

Raport - poziom żenujący, w porównaniu do raportów innych firm badawczych, klient zaakceptował ten bełkot pełen cytatów z badań w terenie prowadzonych przez niedoświadczonych „badaczy” i lakonicznych wniosków i zapłacił, zapewne będąc „pod wrażeniem” PRu izmałkowej

@Zuza

Parę osób pisało wcześniej o praktykach, zaznaczając jednak, że nie mają wiedzy o samej pracy w firmie. Na ile więc jasny i szczery jest tu kontakt już na etapie rozmowy o pracę? Czy oczekiwania oraz warunki finansowe, gdy są ustalane na rozmowie, to pozostają niezmienne na dalszym etapie współpracy, chyba, że obie strony na nowe je przedyskutują? I jakich zarobków spodziewać się na stanowisku koordynatora projektów? Lata temu, podawali w ogłoszeniu sformułowanie o wynagrodzeniu zależnym od wynagrodzenia.

Jak często właścicielka poszukuje pracowników na stanowisko koordynatora projektów badawczych? Znalazłam ogłoszenie, niestety sprzed 5 lat :( .. Widzę, że firma płaciła wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia. Teraz też tak jest, czy można liczyć na podanie jakichś widełek? Wymagają również dyspozycyjności. W jakich dniach i godzinach?

Aga

(usunięte przez administratora)Zablokowała osoby, które miały inne zdanie na temat jej postu w Social Mediach. Niemiła i wręcz chamska w swoich odpowiedziach na komentarze. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie tym bardziej na psychologa. (usunięte przez administratora)

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Łukasz

Jak jest obecnie zorganizowana praca w tej firmie, jak z przepływem informacji i warunkami zatrudnienia? Na stanowisku koordynatora projektów nadal potrzeba co najmniej roku doświadczenia? Pisano tu o zatrudnianiu na umowę o dzieło. Czy to się zmieniło i jaka kasa jest do zarobienia?

Micky

Dokładnie zgadzam się z poprzednią opinia dotycząca stażu. Ja również odbywałam staż w tej formie, mając nadzieję na zdobycie doświadczenia, naukę czegoś nowego i wprowadzenie w tego rodzaju firmę. Niestety ta praktyka okazała się jednym wielkim nieporozumieniem. Z całego serca odradzam praktyk ( bo nie wiem jak ze stałą praca ). Stałam się, byłam dostępna na każde zawołanie , chętna uczenia się nowych rzeczy. Jak czegoś chcieli na już, to było milutko i przyjemnie. A po czasie okazało się że oni wyobrażają sobie to zupełnie inaczej. Mnóstwo niejasności wyssanych z palca bo to co było uzgadniane na początku okazało się nic nie warte. Wolałabym szczere opinie od razu, nawet negatywne ( bo tak przecież się uczy człowiek ) niż koloryzowanie, chwalenie a potem okazuje się ze nic im nie pasuje. Że tak na prawdę prawie nic nie zrobiliśmy. Jedyne odczucie było takie że chcieli wykorzystać jak się tylko da i tu afektywne określenie, stażystę do tego co mają na głowie. Nie jest to hejt, a szczera opinia z własnego doświadczenia, odradzam a tym którzy obecnie odbywają tam staż - współczuję. Ja zakończyłam w trakcie trwania praktyk, mienilam miejsce i zobaczyłam jak to może być normalnie i fajnie

@Micky

Tak to bywa z tymi stażami :( A czy atmosfera między pracownikami była w porządku? Mimo tego co piszesz zastanawiam się czy tam nie pójść, muszę po prostu mieć coś w papierach i tak bardzo mi nie zależy.

Micky
@Monika

Nie mam pojęcia jak było między pracownikami :/ więc nie będę się wypowiadać w tym temacie.

Kejttt

Odbywałam staż w tej firmie, sama znalazłam ją w internecie czytając czym się zajmuje itd. chciałam Na stażu zdobyć pierwsze doświadczenie ale traktowanie stażystów to jakiś nieśmieszny żart. Jak czegoś chcą to potrafią być mili, ale jak przychodzi do konkretów to wychodzą nieporozumienia, niejasności w oczekiwaniach już po fakcie. Nie wiem jak z praca stała ale na praktyki stanowczo odradzam, bardzo się zawiodłam niestety a liczyłam na coś zupełnie innego :/

Dobre opinie o firmie można znaleźć w wielu miejscach. Praca również godna polecenia ale maruderów nie przekona się.

Iwona

@Agnieszka to dobrze, że firma odpowiada na opinie klientów i je wyjaśnia. Czy w takim razie była jakaś Pani Ania na liście klientów?

Iwona

@bila piszesz, że Izmałkowa Consulting to według Ciebie dobry pracodawca. Co wpływa na Twoją opinię? Chętnie dowiemy się jakie są największe plusy pracy w firmie.

bila

dla mnie muszę przyznać firma jako pracodawca jest naprawdę okej, jednak moim zdaniem powinni coś jednak coś zrobić ze swoją internetową, chcę wejść i uzyskać konkretne informacje a nioe bawić się w zagadki przez kilka minut

Pracowałem tam kiedyś

Widzę że po latach nic się nie zmieniło, tylko wyzysk bo inaczej nie da sie tego okreslic. Gratuluję wytrwałości pracownikom, którzy nimi nie są aż dziwne ze PIP się jeszcze nie zainteresował no ale jest nadzieja w końcu trzeba finansować 500+ a w końcu przecież pracują tam matki :)

To nie ja go zatrudniałem na to stanowisko ;)

Ten pracodawca odpadł w przedbiegach. Ze względu na niekompetencje swojej pracowniczki ;) Jestem facetem, dla mnie liczą się konkrety. Sytuacja autentyczna: Byłem umówiony na rozmowę rekrutacyjną. Ustalony termin/godzina ect. Postanowiłem przypomnieć o swojej obecności, na kilka godzin przed wyjściem wysłałem maila. Dobrze, że to zrobiłem, w przeciwnym przypadku pocałowałbym klamkę. Małolata, panna (usunięte przez administratora) . która podejmowała się rekrutacji była na tyle nieodpowiedzialna, iż nie raczyła poinformować o swojej nieobecności, przełożeniu bądź anulowaniu spotkania. Jeśli lubicie tracić czas, to polecam..

diana

no akurat ja jestem już w takim wieku i już w takiej sytuacji życiowej że jednak chciałabym uniknąć pracy na niby-umowę o dzieło. już od pracodawcy oczekuję stabilizacji i możliwości rozwoju zawodowego więc prosze napiszcie czy w takim razie akurat powinnam iść do tej firmy akurat, z góry dzięxik za pomoc

bruma

oczywiście praca na umowie o dzieło nie należy do zbyt komfortowych, jednak moim zdaniem bardziej w tym momencie liczy się Twój staż pracy , który wreszcie będzie miał/miała. Nabierzesz trochę doświadczenia i nie będziesz miał pustego CV, a i tak przecież będą Ci w końcu płacić. Potem umowę można zmienic

Do anonim: umowa o konkretne dzieło oznacza w tej firmie pełną dostępność dla Pracodawcy, nawet jak dany obowiązek nie wynika z umowy. A premie (czy dodatkowe pieniądze za dodatkową pracę) są o wiele rzadsze i niższe niż potrącenia...

..::Misia::..

Aż nie chce mi sie wierzyć szczerze powiem.

nic mnie nie zaskakuje

kochani biedni studenci... bardzo Wam współczuję. poszukajcie bezpłatnych szkoleń o (1) mobbingu, (2) asertywności i (3) kodeksie pracy i nie żyjcie złudzeniami, że będzie lepiej. NIE BĘDZIE. Pozdrawiam

nigdy wiecej

Wszystkie opinie są bardzo trafne. Praca w Izmałkowa Consulting była jedną z najgorszych rzeczy jakich w życiu doświadczyłam - [usunięte przez administratora], brak szacunku, przedmiotowe traktowanie pracownika - zero czasu prywatnego - najlepiej byłoby zrezygnować z życia prywatnego, a wszystko poświęcić Pani prezes - wtedy czuję się usatysfakcjonowana. Wszystkim kandydatom mówię - jeśli chcecie trafić do fabryki pracy, gdzie w kółko coś jest źle, a nigdy nie jest wystarczająco dobrze - to proszę bardzo - choć lepiej wystrzegajcie się tego miejsca. Wszystkim aktualnym pracownikom IzC mówię - szukajcie nowej pracy i uciekajcie stamtąd jak najszybciej!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Izmałkowa Consulting - Warszawa

• Jak się pracuje w Izmałkowa Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Izmałkowa Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Izmałkowa Consulting?

Kandydaci do pracy w Izmałkowa Consulting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Izmałkowa Consulting
1.8/5 Na podstawie 79 ocen.
  • ul. Rzymska 1
    03-976 Warszawa