Opinie o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym fanpage'em <a href="https://pl-pl.facebook.com/Graser-Sp-z-o-o-Agencja-PRACY-Tymczasowej-192082614294975/" rel="nofollow"> <font color="black">Graser Agencja Pracy Tymczasowej</font></a>

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Kacper

Witam, czytam te komentarze i jakaś nagonka podszyta hejtem. Pracuje już drugi rok w Graserze i jestem zadowolony, są godziny pracy, nie jestem co i rusz przerzucany na inne stanowiska. 40 godzin tygodniowo, nieraz podwójne zmiany, nadgodziny, sobota, dodatki. Mieszkania mogłbybyć lepsze ale są domy nie bungale więc jakoś idzie to ogarnąć. Ogólnie ze swojej strony polecam.

Rose
@Basia

Hahaha a kto po 10 latach prosi o takie dokumenty, świadczy to tylko o Pani...

@Rose

Dziwne że żadna inna firma nie robiła z tym problemu tylko Graser nie ważne ile lat minęło.!@ Każda firma ma archiwum tylko nie Wy!! Należy tu zadać pytanie dlaczego ? Mysi byc jakis powod .Ciekawe czy wszystkie składki były odprowadzane... Wysłałam do Urzędu wniosek o dokument pd u1 niebawem wszytko się okaże... nie ma sensu tracić na was czasu i nerwów... przestrzegam wszystkich przed ta agencja.. Nie tylko z powodów administracyjny, ale i z powodu warunków pracy i zakwaterowania .. No i problem.z lekarzem nie było żadnej pomocy

Maciej
@Basia

Nie jesteś zadowolona ze współpracy z agencją. Mogłabyś przybliżyć warunki zakwaterowania, o których wspominasz i czy miałaś przez firmę wykupione ubezpieczenie skoro były kłopoty z wizytą u lekarza?

@Maciej

Tak byłam chora i kiedy zadzwoniłam do koordynatora w celù umówienia wizyty u lekarza ten powiedział że nie ma czasu ze za tydzień. Nie znasz języka masz przerabane. Warunki były złe. (usunięte przez administratora) pokoje przydzielone szafkami dziury wnpodlogach smród. Jedynie w poldeijku było w miarę. Na tzw. Na wspólnej (usunięte przez administratora) mówi się że ludzie nie dbali. Tam nie było o co dbać. Przywozili meble materace z wystawek ...do tego za dużo ludzi byli na domkach. Nie wiem jak jest teraz byłam tam sporo lat temu ale teraz kiedy coś potrzebuje żadnej pomocy od firmy

@Basia

Na solarisach niby były widoczne odciagane składki ale już sama nie wiem .. czy to był brak kompetencji koordynatorów czy jakieś walki kręcili nie wiem ., ale teraz jak proszę o zaświadczenie o okresie zatrudnienia oraz odkładanie składek firma wręcz mnie wysmiala. Pani z biura rzuciła słuchawka . Żadnej pomocy . Musiałam wyslac pismo do Urzędu w Holandii .. jeśli dostanę odpowiedź, z urzędu dam znać czy składki były placone

Operejtor
@Rose

Wg prawa pracy, pracodawca ma przechowywac dokumenty 50 lat jak sie nie myle, kiedys bedziesz szukala swiadectw pracy, nie bedzue juz takue haha wtedy

Kris
@Basia

To tzw wspólną jeszcze jest?

długoletni pracownik

Dlaczego nie, to nie jest żadna opinia ja uważam że jak człowiek chce pracować to naprawdę jest ok, co dla mnie ważne są wypłacalni i nie odciągają za nie wiem co a miałem w innych firmach różne problemy finansowe. W Graser jak jest problem bo może się zdarzyć to w przeciągu max tyg jest rozwiązany. Ja osobiście jestem zadowolony i widzę że mało kto wchodzi z zadowolonych pracowników na ten portal z opiniami bo już mamy wyrobioną opinię. Ja też z ciekawości wszedłem dlatego taki krótki wpis. Jak kombinujesz, leserujesz, więcej balujesz niż pracujesz i później całymi dniami dodajesz złe opinie to nigdzie nie będziesz zadowolony.

Witam. Nam pytanie, jak wygląda praca w firmie grasser jako kierowca busa?? Zaproponowano mi oferte na kierowce busa , do rozwozu oraz odbierania ludzi z pracy. Jak wyglądają warunki mieszkaniowe??.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Papix

Ogólnie porażka,na maxa w ciagu godz na dwie lapki złapałem 5 mysz. (usunięte przez administratora)Dojazd jak sie okazuje dopiero na miejscu ,starą kozą 6 km w jedną strone,jak zepsujesz 100 euro kary ) oczywiście (usunięte przez administratora) na godziny przepracowane i na koniec wyjebka na wakacyjne )MASAKRA

Nie polecam Grasser

Miałem dziś telefon z biura pracy Grasser z Holandii, pani bardzo perfidnie nie chciała mi nic powiedzieć na temat pracy na pralni , jak zapytałem ile będę zarabiał po odliczeniach rzuciła telefonem , mówiąc nie podaje takich rzeczy, dno , nie polecam !!!

@Nie polecam Grasser

Zgadzam się .. Panie w biurze amatorka i zero kultury . W tym biurze pracuje holota .rzucaja słuchawkami klamia zwodza. Nie ma sensu s nimi współpracować . Jest dużo biur godnych polecenia. Graser to tragedia

Grażyna
@Basia

Z Twojej wypowiedzi wynika, że atmosfera w firmie nie jest najlepsza. Jestem ciekawa czy pomimo to dostrzegasz jakieś plusy pracy w firmie Graser. Czy wysokość wynagrodzenia jest ok?

Dla wszystkich którzy czytają ogłoszenia tej ,, Agencji,, od razu ostrzegam przed - chamskim głównym kordynatorem bez jakiegokolwiek szacunku do ludzi brak transportu lub wieczny problem z nim lub innymi sprawami fatalne warunki mieszkaniowe praca na różnych dziwnych stanowiskach nieopisanych w ogłoszeniu wypłaty to kpina problemy brak godzin w razie problemów zbywanie pracowników przez kordynatora , to agencja głównie dla desperatów nikt normalny po przyjeździe tutaj przez tą agencje nie zostaje w niej na dłużej pracuje w jednym z zakładów bezpośrednio przez zakład pracy nie przez tą agencje i często dostaje pod siebie pracowników z tej agencji żałują że wogóle się skusili , także dla chętnych szukajcie pracy ale omijajcie agencje ,,GRASER,, dla waszego dobra !!!!;):):)

Miki

Jezdziłem po wielu agencjach , naprawe i warunki były straszne i koordynatorzy do d*py i trzeba było zjeżdżać jak najszybciej się da . Pracuje już 3 rok i byłem i na plazie i na chwile na szklarni . I gdzie człowiek tylko chce pracować a nie oczekiwać luksusu . Idzie to wszystko ogarnąć . Przyjechała parka i ocknęła się że potrzeba im dokumentów teraz? Takie sprawy załatwia się od ręki tylko trzeba pogadać i w określonym czasie a nie czekać tyle lat bo nagle jest to potrzebne . Ludzieee ..

Lili

Nie polecam(usunięte przez administratora)

Sylwia
@Lili

Z ciekawości przejrzałam ostatnie komentarze na bieżącym wątku i muszę powiedzieć, że sporo osób ma jakieś zarzuty wobec biura tej firmy. To już jest dosyć zastanawiające. Rozumiem, iż szukałaś zatrudnienia poprzez agencję Graser. Czy ostatecznie udało Ci się coś znaleźć? Będę wdzięczna za taką informację.

Comi
@Lili

Hmm a to Pani szuka miłych osób czy szuka pracy? Nie chce nic mówić, ale Pani jest nieuprzejma pisząc w takich słowach o kobietach ;) Pozdrawiam serdecznie.

Basia

Zgadzam się w 100% (usunięte przez administratora)

Adi

Ty nie lepszy

Basia

☰ Forum GoWork.pl Szukana fraza Zna ktos agen.pracy Graser z Bydgoszczy? Basia godzinę temu wpisz nazwę pracodawcy wpisz nazwę miejscowości Lokalizacja Szukaj Graser Sp. z o.o. Graser Sp. z o.o. Adres: 3-go Maja 7 lok. 2, 85-016 Bydgoszcz NIP: 9671216097 KRS: 0000237255 2 424 Opinie 9 Oferty pracy 2 Rozmowy kwalifikacyjne Wywiad Jesteś tutaj: Opinie o pracodawcachGraser Sp. z o.o.Opinie o Graser Sp. z o.o. Udostępnij Opinie o Graser Sp. z o.o. Filtruj opinie po kryteriach: Basia 22.08.2019 07:52 Witam nie polecam firmy Graser. Pracodawalam wraz z narzeczonym w latach 2011 2012. Jeśli chodzi o sprawy administracyjne nie ma żadnej pomocy od agencji.Dzwonilam do biura w Bydgoszczy z prośbą o wystawienie świadectwa pracy bądź dokumentu potwierdzającego okres pracy. Pani Magda powiedziała że trzymają dokumenty do lat 5 i żeby kontaktować się z biurem w.hoalndii. napisałam tam e miała zero odzewu . Zatem znowu zadzwoniłam do biura w Bydgoszczy ( z tym biurem podpisywalam umowe) poprosiłam alby zadzwonili w tej sprawie do Holandii na to Pani Madga powiedziała że oni nie wysyłają mają tych dokumentów po czym rzuciła mi słuchawka. Jaki z tego wniosek ? Pracowaliśmy tam na czarno? Każdy pracodawca ma obowiązek trzymac dokumentów pracownika do 5 lat ale w biurze potem dokumenty powinny być przekazane do archiwum . Panie Arku sądzę że Pańską załoga powinna coś sobą reprezentować. Trochę kultury . Człowiek grzecznie dzwoni w prośbą o pomoc A Panie w biurze które wczoraj pracowały 21.08.2019 wolały unosić się na nas niż wykonać telefon do Holandii. Jednym słowem AMATORKA.. PS.PRACOWALAM W WIELU FIRMACH I ZADNA INNA AGENCJA NIE ROBILA PROBLEMU Z WYSTAWIENIEM DOKUMENOW CHOCIAZ MINĘŁO JUZ 10 LAT I DOKUMENTY BYLY GDZIE W ARCHIWUM!! Ale w GRASERZE nie ma gdzie są? WYRZUCILI?

@Basia

Chciałabym.sprostowac wcześniejsza wypowiedź. Pani w biurze miała na imię (usunięte przez administratora) gdy poprosiłam o nazwisko Pani stwierdziła że nazywa się firma Graser;)

shadow

przyjechalismy do pracy na pralni w amsterdamie,wszystko ok i tu niespodzianka sie zaczyna bo umowa podpisana na plaza ale info było ze tylko na 2 dni i takie tam,po tym czasie miała byc umwa na lotnisko o wiekszej stawce i mielismy mieszkac do 60 km od miejsca pracy no i tu sie zaczyna zabawa zakwaterowanie Niemcy miejscowosc Kleve do amsterdamu 150 km w jedna strone czyli dziennie pokonujemy 300 km , pierwsze informacje przeprowadzimy was w weekend przychodzi piatek i sms nie przenosimy was musicie wytrzymac itp. Firma nie wylaciła nam wynagrodzenia oraz wakacyjnych srodków kwota ponad 250 euro ,obecnie sprawą zajmuje sie firma prawnicza ktora wyliczyła ze jezeli nie otrzymamy wypłaty zaległosci sprawa trafi do sądu i agencja zobowiazana bedzie do wypłaty odsetek ustawowych i pokrycia kosztów sądowych, wyliczenia wedłóg Firmy Prawniczej Das to kwota dla kazdego z nas na dzien 09.08.2019r wynosi po 1500 euro. osobiscie nie polecam tej agencji kradą oszukują i wymyslaja opłaty za wszystko brakuje tylko chyba opłaty za oddychanie na domku,w razie jakichkolwiek wątpliwosci dysponujemy dokumentacja z tej agencji i chetnie spotkamy sie w sadzie z nimi zeby wiedzieli ze Polak potrafi walczyc o swoje.

Mirosław
@shadow

Sytuacje, które opisujesz nie powinny mieć miejsca. Faktycznie odległość stu pięćdziesięciu kilometrów do pracy to duża niedogodność i obciążenie finansowe i czasowe. Czy wyjeżdżając miałeś podpisaną z firmą umowę, gdzie były zawarte warunki dojazdu do pracy, a także zakwaterowania? A inne osoby, które współpracowały z firmą? Mieliście podobne doświadczenia jak shadow, czy zupełnie inne.

S
@Mirosław

Podobne jedna z gorszych firm nie polecam nikomu

Gregory M

Dnia pewnego zadzwoniła do mnie jakaś panienka, może pracownica tejże agencji. zaaplikowałem do pracy przy przekąskach typu tapas. Ona juz chciała abym jechał do pracy. Gdy jej rzekłam że musze najpierw zamówic przewoźnika i wziąć walutę z banku a to trwa, obiecała mi że zadzwoni z nowymi ofertami pracy po niedzieli. I tak dzwoni do dziś. minęły dwa tygodnie. Już wiecie państwo jaki mają stosunek do ludzi. Raczej z nimi nigdzie nie pojadę. Odechciało mi się.

Dorota
@Gregory M

Rozumiem, że musisz czuć się trochę rozżalony zaistniałą sytuację, ale chyba nie powinieneś wyciągać aż tak pochopnych wniosków. Sam bowiem wspomniałeś, iż oddzwonią, jak znajdą odpowiednią ofertę pracę dla Ciebie. Skoro minęły już dwa tygodnie i się niepokoisz, to może sam zadzwonisz do Graser i po prostu dopytasz? https://www.graser.pl/kontakt - tu znajdziesz wszelkie dane kontaktowe. Skorzystasz zatem z mojej rady?

Dorota

Firma Graser to agencja pracy tymczasowej. Widzę, że wiele osób korzystało z jej usług i pomocy w znalezieniu pracy zagranicznej, a może jest tu ktoś zatrudniony bezpośrednio, na przykład w biurze? Chciałabym się dowiedzieć, jakie są warunki pracy. Czy jesteście zadowoleni z atmosfery i wysokości wynagrodzenia? @Pinka, napisz proszę, czy brałaś już udział w rekrutacji. Jak oceniasz rozmowę kwalifikacyjną? Czy uzyskałaś wszystkie niezbędne informacje?

Bobi

Większość prac w tej agencji nie wymaga znajomości języka, dlatego licz się z tym że na 80% trafisz na domek gdzie mieszka sama patola, bądź ktoś po kryminale gdyż nie jest wymogiem posiadanie zaświadczenia o niekaralności. Więc jeżeli posiadasz choć troszkę mózgu nie pakuj się w to (usunięte przez administratora) tylko szukaj coś z komunikatywnym wymogiem języka.

Bobi

Nie jestem zadowolony i nie polecam tej firmy,. Już na samym początku kiedy zadzwonili do mnie z ofertą pracy okłamali mnie że na lokacji są 2-osobowe pokoje które później już na miejscu okazały się 3-osobowe gdzie odległość z mojego łóżka do łóżka lokatora mierzyła około 70 cm. Po przyjeździe w niedzielę dostałem sms że na 7:00 w poniedziałek jadę do pracy a wyjazd o 5:30. Po przyjeździe do nowego zakładu w moich poprzednich firmach czekał na mnie ktoś żeby pokazać mi co mam robić, gdzie się udać itp. więc myślałem że tutaj będzie podobnie no ale niestety nikt taki się nie pojawił co już wtedy dało mi do myślenia że Menager leci tutaj w (usunięte przez administratora) i lub coś jest nie tak. Zapytałem więc przypadkowego przechodnia gdzie mam się udać i okazało się że do biura gdzie nikt nie mówi po Polsku i tutaj zaczynają się kolejne schody ponieważ zatrudniani są ludzie w większości bez znajomości języków obcych i bez zaświadczeń o niekaralności co moim zdaniem daje tej firmie więcej potencjalnych fraj**** do wydy*****. A proceder jest bardzo prosty ,Np w Plaza Foods na te stanowiska gdzie liczy się sztuka wrzucani są nowi ludzie których nie ma w systemie więc nie mogą się odbić tylko wpisują swoje godziny na listę. Celowo dają nadgodziny, każą zostać na 2 zmiany , później jak już wbiją w system to wrzucają na 1 dzień gdzieś indziej do zakładu gdzie nie jesteś w systemie i później zwalniają na okresie próbnym żeby zatrudnić nowego fraj****.i znowu go wyd****

Atb7

Omijać szerokim łukiem wynagrodzenia na poziomie do 900 euro czy pracujesz na rano, popołudnie czy nocki dostajesz te same pieniądze mi nie wypłacili ok 500 euro plus wakacyjnych jak ktoś chce pracować i być okradany na każdym kroku to prosze bardzo. Auta które posiadaja nadaja się jedynie na złom a nie do jazdy. Jeśli ktoś pisze tu dobre opinie o nich to tylko osoby z biura (usunięte przez administratora)

Jama
@Atb7

Jeszcze mozna dodac ze z Mareczkiem to kompletnie sie nie dogadasz

Pracuje w tej agencji już od kilku lat. Jest to któraś z kolei firma w której pracuje i na tle innych wypada najlepiej. Owszem zdaza się że poza sezonem jest mniej godzin ale wtedy mam dobijane z wakacyjnego a w sezonie można nieźle zarobić. Mieszkania mają różny standard ale bardziej opłaca się iść na samodzielny wynajem. Urlop dostosowany do potrzeb. Minusem są niektórzy kordynatorzy (straszny brak kultury i szacunku dla drugiej osoby ale to na szczęście ewenementy). Ogólnie polecam tą firmę.

Jon lajoie

Nie polecam,nie oddają za paliwo,nie gwarantują godzin. Negatywne komentarze są prawdziwe, a te pozytywne to wiadomo kto pisze. Pozdro koordynatorzy ;)

K gn

Scierwo jakich mało. Przyjeżdżasz do pracy, siedzisz tydzień na rezerwie, a za domek i tak zapłacisz 90 euro. Trzymają dużo ludzi na rezerwie, do pracy idziesz, jak stały pracownik nie zjawi się w pracy. Koordynatorzy masakra, agencja oszukuje ludzi, obiecują pewne godziny, a na miejscu okazuje się jesteś na zastępstwie, bo za chwilę ktoś wróci z urlopu i nie mają już dla ciebie roboty. Wszyscy stąd uciekają, tak źle w graserze nie było nigdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Graser Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graser Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graser Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graser Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graser Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Graser Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graser Sp. z o.o.