Opinie o Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz w Poledno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz w Poledno

Rafal Nowy wpis

Czy przyjmują kierowców?

Dział Personalny Nowy wpis
@Rafal

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko kierowcy. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Personalnym pod numerem tel.: 725 551 998 lub e-mail: rekrutacja.bydgoszcz@schumacher-packaging.com

Czym w Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Rafalek Nowy wpis

Witam. Pracowałem tam kilka lat. Na pewno zależy od tego do kogo się trafi na zmianę. Z mojej strony mogę powiedzieć że miałem najlepszego kierownika zmianowego jak i maszynistów. Zresztą cała brygada była fajna. Pozdrawiam 1 brygadę.

Jaki jest styl zarządzania w Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz?

sakura

Na dzień dzisiejszy są tam wymagane poważne zmiany w zarządzaniu. Firmie wiedzie się co najmniej słabo od dłuższego czasu. Brak wniosków a ewentualne zmiany dotyczą niczemu winnych pracowników najniższego szczebla.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Bob

Mnie tam pasuje....firma spoko.....ubiora od stóp do głowy. ...na jedzonko dają. .na piciu tez....na święta kasiorka....i przede wszystkim wypłata na czas i nic pod stołem. ....pozdrawiam....

Nadgodziny

Witam, czy ktoś ma informacje jak wygląda sytuacja odnośnie nadgodzin? Często zdarza się, że pracownik jest zmuszony przepracować większy dzienny zakres godzin, niż ma to w zwyczaju 8 godzinny wymiar pracy? Czy jednak rzadko kiedy zdarzają się nadgodziny w systemie 3 zmianowym?

Driver

Takiego (usunięte przez administratora)alaganu jak w Polednie nie ma ani w Grudziądzu ( chociaż też słodko nie jest) ani w Myszkowie ( chyba najlepiej zorganizowany zakład z tych które znam). W Polednie nikt nigdy nic nie wie. Umówiona godzina to tylko umówiona godzina. Nie ma znaczenia. W Myszkowie załadunek naczepy to 20 minut. W Polednie rozładunek może trwać i godzinę. Godzinę poprzedzona druga godzina oczekiwania na wjazd mimo że dok rozładunkowy jest wolny ( widać go z bramy). Tam chyba nikt nie kieruje robota.

Czy warto aplikować?

Witam. Posiada ktoś z Was być może informację, czy firma Schumacher w Polednie poszukuje pracowników na stanowisko operator maszyn? W głównej mierze chodzi mi o pracę na dziale przetwórstwa z racji na moje 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Jaki jest system pracy w tym oddziale firmy (3 zmianowy 4 brygadowy czy w cyklach tygodniowych)? Jak firma zapatruje się na rozwój pracownika z biegiem czasu w przypadku zakończenia studiów o pokrewnym kierunku? Czy po przepracowaniu okresu próbnego jest szansa na 'w miarę' godziwe zarobki? Co można powiedzieć o atmosferze panującej wśród pracowników produkcji?

Czy można w Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz liczyć na jakieś dodatki?

Ziomuś

Mozesz liczyć na dodatkowe sztucznie stworzone problemy a tymi realnymi nikt sie nie zajmuje.

Wiktoria
@Ziomuś

A co rozumiesz przez ,,dodatkowe sztucznie stworzone problemy" bo jest to dosyć niejasna wypowiedź z Twojej strony? Nie wiadomo tak naprawdę, o czym konkretnie mówisz i do czego się odnosisz, zatem proszę, żebyś napisał choć parę słów wyjaśnienia, żeby opinia była zrozumiała dla wszystkich.

Klaudiusz

Witam można cv wysyłać drogą mailową? Proszę o odpowiedź

Ziomuś
@Klaudiusz

Drogą mailową to będziesz podkablowany za byle pierdółkę.

Nie da sie powiedziec nic dobrego o tej firmie normy godzinne coraz wieksze a pensje pozal sie boze (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu

robo

Da się pracować, choć też praca w tej firmie obarczona jest wadami. Zarobki może nie najwyższe na stanowiskach produkcyjnych. Najniższe dla pracowników produkcji, chociaż ich wkład jest największy Jednakże można dorobić nadgodzinami. Wynagrodzenia wypłacane terminowo. Socjal niemalże wzorowy. Można też spotkać tzw. "święte krowy" wiadomo jak wszędzie na układy nie ma rady. Firma się rozrasta i zarząd dba o jej rozwój. Kierownictwo też niczego sobie, gdy robisz swoje nikt ci nie zwróci żadnej uwagi. Firma godna polecenia do pracy. Wiadomo, że nie dla lubiących popić i coś przywłaszczyć, dla tych zero tolerancji.

gabi

hej, jak sie pracuje w Polednie? Zarobki i w ogole jak jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz - Poledno

• Jak się pracuje w Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz?

Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz