Opinie o Logtech sp z.o.o w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Logtech sp z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Logtech sp z.o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logtech sp z.o.o w Radzionków

#WoJcIeCh#

Po pierwsze Logtech to dwie różne hale i dwie różne specyfikacje pracy (produkcja i montaż). (usunięte przez administratora)? Jak ktoś chciałby przestać cały dzień, albo przesiedzieć na kawie i ma pretensje, że kierownik wymaga od niego wykonania zleconych zadań to wymyśla. Proponuję zapoznać się z definicją słowa mobbing i nie pisać głupot. Zarobki to średnio + , mogłoby być oczywiście lepiej, ale tragedii czy wyzysku nie ma. Można dorobić np na wyjazdach zagranicznych czy krajowych. Ostatnio końcem zeszłego roku były podwyżki - nie jakieś drastyczne ale jednak. Jeśli tylko ma ktoś jakiekolwiek doświadczenie to nawet na początku nie jest to najniższa krajowa, a jak się sprawdzi na pewno po okresie próbnym jest więcej. Warunki na halach ok. Sanitariaty czyste, codziennie sprzątąne. Miejsce do odpoczynku w trakcie przerwy, wyposażone - czajnik, mikofala - jadalnia z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś punkt wydzielony gdzieś w rogu hali. Ciepło na halach nawet przy mrozach. Na hali montażu kilka miesięcy temu zmieniono kierownika (poprzedni dorobił się w tej firmie emerytury więc jak widać nikt tu też nie zwalnia ze względu na wiek jak się zdarza gdzie indziej czasami). Zmiana kierownika na duży +PLUS+ mimo, że z poprzednim też było ok. no ale tamten miał już swoje lata i czasem dziwne przyzwyczajenia. Z obecnym współpraca pracowników na hali jest zdecydowanie lepsza i bardziej wszystko jest poukładane. Choć oczywiście swoje robić trzeba - jak to w pracy. Czasem są krótkie terminy i "szarpane" tematy gdzie trzeba się sprężać, choć przy obecnej organizacji pracy jest ok i wszystko jakoś się zazębia. Jak się w tej firmie popracuje kilka lat to jest dużo pozytywów. Jak ktoś przychodzi i na okresie próbnym gdzie powinien się starać nie robi nic, albo prawie nic, i jeszcze nie widać chęci rozwoju i minimum zaangażowanie, to potem wylewa tu swoje żale na cały świat. Reasumując - firma OK

kierowniczek
@#WoJcIeCh#

owszem jest troszkę prawdy w tym co piszesz ale zbyt mało żeby się tam zatrudnić, nie polecam nikomu!!! jeśli chodzi o zarobki to średnio minus (a nie plus), jeżeli zatrudniasz się na produkcje w tej firmie, to musisz być odporny na kierowniczka pożal się Boże bo kierowniczek to śmiech na sali :D Na montażu co innego - ciepło spokojnie - inny świat. Produkcje omijajcie

Czy Logtech sp z.o.o zapewnia kartę multisportu?

@Maryśka

Zoatała wprowadzona już jakiś czas temu. Na pewno obowiązuje dłużej niż rok. Karta multisportu nie zleży od działu w którym się pracuje- jest dostępna dla każdego pracownijka przyjętego na umowe o pracę po okresie próbnym

Ok, produkcje omijać? Akurat i tak oferta na montaż wisi, byłem wcześniej na nią chętny ale widzę ze cos poprzedniej pani nawet ludzie na zapytanie nie odpowiadają czemu? ten próg 5 tys poważnie jest ciężki do przekroczenia? Piszą o godzinach od 7 do 15, są przy tym nadgodziny?

#WoJcIeCh#

kierowniczek Nowy wpis
@#WoJcIeCh#

Jagna Nowy wpis

Ostatnia wzmianka we wpisach dotyczyła benefitów? A o pracy montera byście cos napisali? Jest tu oferta i widać ze szukają kogoś za kwotę od 5 tysięcy. Pytając wprost zastanawiam się czy to relatywny max czy jednak ponad szóstkę też się wyciąga? Chce porównać warunki z tym na jakich aktualnie chłopak pracuje bo może by się przeniósł

Czy Logtech sp z.o.o zapewnia kartę multisportu?

Nie.

Tak. Karta multisportu jest dostępna w Logtech

Maryśka
@Anonim

A kiedy została wprowadzona? Pytam bo widzę, że jeszcze ze 4 lata temu padła deklaracja, że jej nie ma i jestem tego ciekawa. I czy benefity jakkolwiek zależą od tego na jakim dziale się pracuje? Wcześniej pytano o nabory na administrację, jak rozmowa na te stanowiska przebiega? Jest spore obłożenie?

Anonim Nowy wpis
@Maryśka

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Logtech sp z.o.o? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR FREZARKI CNC powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Logtech sp z.o.o? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Witam....firma ponownie szuka Lakiernika. Czy ktos jest w stanie powiedziec jak wyglada obecna sytuacja na lakierni?? Atmosfera traktowanie zarobki itp??

@Zainteresowany

Mój znajomy też akurat szuka pracy jako lakiernik. Planujesz wysyłać cv? Jak zaproszą Cię na rozmowę dasz znać jak ona wygląda i jakie pytania zadają?

@Ewa

No wlasnie przed wysłaniem cv wolał bym cos sie sam dowiedzieć na temat firmy.

@Zainteresowany

Chyba nie wyszło po takim czasie skoro nikt nie odp... Wysłałeś mimo tego i byłeś już na rozmowie? ciekawa bym była na jakim poziomie teraz stawki ustalają, masz spore doświadczenie już? zaproponowali coś adekwatnego?

O.

Czy firma poszukuje pracownika do działu administracji bądź kadr ?

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Lakiernik. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Hala produkcyjna

Z tego co widzimy to bardzo krótko ten pan pracował . Niestety nigdy tu nie będzie pracował ktoś kto siebie szanuje człowiek który pracuje i się stara jest olewamy . Ale Białorusini się do Polski wybierają to mogą tu pracować

@Hala produkcyjna

No jeśli chodzi o samą w sobie tolerancję to akurat ważna sprawa, jeśli potrafią umiejętnie z nimi współpracować to raczej na plus? Tyle że chyba kwestii odnośnie wspomnianego olewania nie bardzo rozumiem, z czego to wynika?

Joanna

@s1niko - w swoim wpisie wspominasz, że w firmie stosowany jest mobbing. W Kodeksie Pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w Logtech sp z.o.o?

@Joanna

Oczywiście że jest (usunięte przez administratora) w czystej postaci. Kiedy upomiałem się o podwyżkę u kierownika cytat" podwyżki nie dostaniesz a jak ci się nie podoba to (usunięte przez administratora)

@Joanna

Tak ma miejsce i jest bardzo dobrze ukrywane przez zarząd firmy którzy zwolnią prędzej gnębionego pracownika niż MOBERA . Szczególnie na hali produkcyjnej przez "Boga" . Kandydaci nie polecam pracy w tej firmie jest to firma nie rozwojowa karmiąca się krzywda człowieka . Jeśli masz długi (komornika) i chcesz pracować w tej firmie to przygotuj się na niewolniczą pracę i chamskie odżywki pana kierownika z produkcji od tej chwili będziesz wart mniej niż zero . Na szacunek i poważanie nigdy sobie nie zaslurzysz . Pracownik z wieloletnim doświadczeniem to tylko dodatkowa opcja starania wyrzeczenia ciężka praca i pot wylany w tej firmie są dla nich jak wiaderko na kloakę i szczytny pana kierownika

Robert
@Fryc

Kierownik też ma przełożonego. Co on na to? I co na to pozostali pracownicy, pewnie nie Ciebie jednego tak traktuje?

@Robert

Po kilkudziesięciu latach traktowania mnie jak (usunięte przez administratora) zmądrzałem i postanowiłem coś zmienić w moim życiu . Moi koledzy też musieli się ewakuować z tej firmy nie jestem ostatnią osobą która odeszła . Zarząd nie reaguje na wołania i skargi związane z mobingiem oni potrzebują pana kierownika .

@Robert

Sklucanie pracowników ze sobą i czekanie na rozwój sytuacji pracownik sklucony jest wydajniejszy

@Fryc

Tzn., Ty chyba tak nie uważasz, co nie? To tylko ich chore zdanie, że jak jest konflikt to i lepszy efekt się trafia? Czy jednak na tej zasadzie to działało i faktycznie mieli z tym rację?

@Grażyna

Jak było dobrze to było ale krótko a jak widział że jest człowiek zadowolony ze swojej pracy to jedno głupie starannie dobrane słowo potrafiło zniszczyć czyjś spokój. W tej chwili to nie istotne . Niektóre mosty trzeba przejść a niektóre spalić żeby było dobrze

@Fryc

W życiu bym nie wpadł na pomysł, że skłócony pracownik jest wydajniejszy... Przecież dobra atmosfera pozytywnie wpływa na jakość pracy. Jest jakaś nadzieja na zmianę tego podejścia do pracowników czy raczej się nie łudzić?

Hala produkcyjna
@Paweł

Zastanowił bym się i dobrze poczytał komentarze które piszą byli pracownicy i teraźniejsi oni wiedzą jak tam się pracuj mobbing i rywalizacja między sobą i wchodzenie szlachcie w cztery litery . To liczy się najbardziej pracujesz to pracuj i nie pytaj o nic bo i tak podwyżki nie dostaniesz a jak dostaniesz to drobne . Pamiętaj dla tej firmy Ty się nie liczysz liczy się tylko twoja nie zapłacona praca

Jaka atmosfera jest między działami w Logtech sp z.o.o?

Atmosfera jest dobra

ukleke

atmosfera jest bardzo nerwowa, wszyscy rywalizują między sobą

@ukleke

O co niby mieliby rywalizować ? Hahaha w tej firmie nie ma o co walczyć.

@ukleke

Czyli taki wyścig szczurów jak w korporacji. Rywalizacja jest żeby zrobić targety i dostać wyższą pensje, czy chodzi o pochwałę u przełożonego?

@Anonim

No właśnie o to samo zapytałem. Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie o kasę. Firma daje możliwość większego zarobku tym którzy lepiej i sprawniej pracują, czy nie?

Czy Logtech sp z.o.o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Fryc

Radzę wybrać inną firmę bo ta to raczej nie przyniesie ci nic dobrego . Poczytaj dobrze opinie i pomyśl szkoda twoich nerwów zdrowie stracisz tylko czas

Czy pracodawca Logtech sp z.o.o organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Gal Anonim

Nie. Tylko niezbędne do pracy.

?
@Gal Anonim

To tak, czy nie ;) trudno, żeby pracodawca organizował szkolenia z zakresu nie dotyczącego jego pracy…

@?

Napisał że tylko te niezbędne, czyli każde inne które są ponad potrzeby nie wchodzą w grę. Zrozumiałeś?

@Danuta

Czyli nie robicie i robić nie będziecie prościej napisać (usunięte przez administratora) z biura

Pan Nikt.

Ostatnio nastąpiła długo oczekiwana podwyżka płac co poszło na plus. Chyba wreszcie ktoś wymyślił jakiś "system" bo chodzą słuchy że docenieni (patrz większe podwyżki) zostali pracownicy którzy coś potrafią i mają wiedzę a leserstwo dostało "podstawę" (ale mimo wszystko dostało). Pozostaje mieć nadzieję że ktoś wreszcie poszedł.po rozum do głowy i przeanalizował sytuacje pracowników i ich wkład w firmę oraz że na kolejną.podwyzke nie będzie trzeba czekać następne 5 lat

@Pan Nikt.

I to jest news! Gratulację :) Fajnie że coś pozytywnego zaczęło się dziać w firmie, oby tylko utrzymali ten poziom. Od stycznia też pewnie coś pójdzie w górę, chociażby ze względu na inflację :)

Grzegorz łysy

Nie ma kompletnie nic w ogóle dyrektor do spraw zatrudnienia tak mówi jak przyjdzie jakiś petent który chce się tam zatrudnić, starczy ci 1300 na rekę i w ogóle ten facet to zero w tej firmie,,, pożycza kase od monterów a potem nie umie oddać porażka... Jako konstruktor uważam, że trzeba jak najszybciej uciekać z tego dziadostwa

@Grzegorz łysy

Proszę sprostować swój post. Ten i pozostałe. Za tego rodzaju mijanie się z prawdą, zgodnie z literą polskiego prawa, może czekać Pana odpowiedzialność karna. Proszę się dwa razy zastanowić czy warto.

Sławomir

Skoro wszystko co piszą inni jest nieprawdą to może sam przedstawisz jak się pracuje w firmie? Bo interesowałoby mnie zatrudnienie a chciałbym wiedzieć na co się piszę. Szczególnie ważna jest wysokość wypłaty. Dodasz na jakie widełki może liczyć nowy pracownik?

Danuta

Tak na pewno będą ścigać takiego anonima... Jak masz odmienne zdanie co do pracy to napisz!

Prac1
@Sławomir

Na najniższą krajową.

@Sławomir

Jeśli jest Pan zainteresowany, a ma Pan odpowiednie kwalifikacje proszę zadzwonić do działu kadr. Zarobki na poziomie zadowalającym.

Fałsz!
@Prac1

Absolutnie nikt nie pracuje na najniższą krajową. Zarobki zdecydowanie wyższe!

Kamil

Logtech ma opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba zacząć doceniać gdzie pracujemy ? Narzekanie w niczym nie pomaga!!!

adam
@Kamil

Co Ty nie powiesz? Firma na siłę chce uchodzić za nowoczesną korporację a jest prawie trupem. O premiach w rozumieniu drobnego dodatku np na święta nie ma co marzyć. Możliwości rozwoju zerowe.

olek
@Kamil

Gdzie ma taką dobrą opinię? Chyba wśród pracowników fizycznych bo na pewno nie wśród pracowników biurowych.

czyli aplikowac?

majster
@anonymous

Nie aplikuj tam najchętniej zatrudniają dziadów-emerytów na umowy o dzieło, ta spółka z o.o. powinna się nazywać Logtech Spółka z Ograniczoną Wydolnością

@olek

Pracuje w firmie od 15 lat. Kojarzę wszystkich pracowników. Żaden Olek nie pracował w firmie Logtech, więc proszę się nie wypowiadać.

Grzesiu

Kiedyś Logtech to była potęga robiąca rzeczy wielkie i zaawansowane technologicznie. Niestety obecnie jest to miernota, wyparta z tego rynku przez lepsze firmy. Obecnie Logtech robi co najwyżej kontenery i kubły na śmieci, ewentualnie dodatkowo zajmuje się magazynowaniem i sprzedażą węgla.

warsztat
@Grzesiu

hahah kiedy firma Logtech miała coś wspólnego z węglem? to jakiś żart?

@Grzesiu

Firma Logtech nigdy nie robiła kubłów na (usunięte przez administratora) z węglem również nie miała nic wspólnego!

Jak długo trwa proces awansu w Logtech sp z.o.o?

Jako 20 letni pracownik ….. ciągle czekam ????

@Anonim

Co ty gadasz :D To co cię tam trzyma? Przecież to masakra 20 lat na awans czekać...

No
@Paweł

Zasiedział się trochę

Łukasz

Pracowalem w firmie 2 lata i dalej bym pracował ale w czasie kryzysu 2008/2009 zostala zwolniona wiekaszosc załogi. Z tego co znajomy mówił to firma ma sie coraz lepiej i potrzebują do pracy

Major

Może kiedyś nie było idealnie za to teraz to bardzo dobra firma również dla pracowników!!

@Major

Tak. Szczególnie, kiedy zamiast podwyżek obniża się wynagrodzenie!

Joanna
@Anonim

Naprawdę w Logtech obniżyli ostatnio wynagrodzenia? Napisz, czy zdarzyła się taka sytuacja. Jak pracodawca uzasadniał tę decyzję?

piotr
@Major

firma ma byc dobra PRZEDE WSZYSTKIM dla pracownikow

grześ

Firma shodzi na psy, kolesiostwo konkretnie jesli nie jesteś z rodziny prezesa lub dyrektora jesteś nikim. Pracują tam obiboki po znajomości a porządni ludzie są zwalniani!!! Prezesi zawyżają przychody dla swoich premi. Proponuję ten cały prezesowo-dyrektorski (usunięte przez administratora) zlikwidować to może forma się jeszcze podniesie bo inaczej wszyscy pjda na dno.

Henryk
@grześ

To prawda członkowie zarządu każdy z osobna piastuje oddzielny dział zamknięty krąg .Jest to firma rodzinna i to się tylko liczy.Zwalnia się dobrych fachowców.Ludzi mądrych ,mających swoje zdanie też się zwalnia.Dobrze się ustawili.Cały zarząd jeżdzi samochodami z górnej półki brane na firmę.Natomiast stawkę dżwigną ci po proszeniu o 50 gr/h.Dobrze ,że mnie zwolnili znalazłem pracę w firmię o wiele większej na kierowniczym stanowisku z inną atmosferą pracy .Człowiek jest doceniany przez właścicieli zarząd.Firma zatrudnia 200 osób. Potężny park maszynowy,logistyka wszystko hula.Ludzie szukajcie innych zakładów pracy świat nie kończy się na zapyziałym Logtechu.

pracownik biurowy
@Henryk

Przepraszam, a jakich fachowców zwolniono z firmy? Pracuję tu ok 10 lat i oprócz sytuacji, gdy w 2008/2009 roku zwolniona sporą grupę osób z powodu kryzysu ekonomicznego, który dotknął m.in branże motoryzacyjną, nie kojarzę, by zwalniano fachowców....

Haha
@Henryk

Hahahaha zaraz padne ze smiechu z ciebie to byl taki fachowiec hahahaha hahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Logtech sp z.o.o - Radzionków

• Jak się pracuje w Logtech sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Logtech sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logtech sp z.o.o?

Logtech sp z.o.o
2.3/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Ks.dr J.knosały 115
    41-922 Radzionków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042