Opinie o Tonnies Fleisch w Rheda-wiedenbruck Bolesława Krzywoustego 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tonnies Fleisch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tonnies Fleisch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tonnies Fleisch w Rheda-wiedenbruck Bolesława Krzywoustego 7

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Tonnies Fleisch?

Lewy Nowy wpis

Ta firma to totalna masakra. Zarobki na miesiąc to 1000€ a wymagają nie wiadomo czego. Dodatkowo praca w sobotę jest obowiązkowa, jeżeli nie chce ktoś chodzić to groza wywaleniem.

On

w Tönnies Rheda-Wiedenbrück jest największe skupisko ludzi różnych narodowości i ludzie padają jak kaczki karetka co chwilę jeździ i co tam dalej pracują przecież nic się nie stało wsio tabu

Narin Nowy wpis
@On

Pracowałam tam dawno temu, ale to prawda, że co chwilę karetki zabierają kogoś z pracy,bo ludzie są wyczerpani jak muchy padają,pewnego dnia 4 osoby wyjechały karetkami do szpitala,lekarze zaniepokojeni zgłosili to do ambasady i w zakładzie pojawił st konsul w celu sprawdzenia i zebrania wywiadu co się dzieje.wiadomo, że nikt nic nie powiedział ,bo wszystkiemu przysłuchiwali się brygadziści,niby w celu tłumaczenia, ale nikt nic nie mówił ,bo większość brygadzistów,to były (usunięte przez administratora)

Ja Nowy wpis

Co powiecie na temat majstra uszatego.? Jak traktuje pracownikow?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tonnies Fleisch spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kamil

Jak najdalej od tej firmy - (usunięte przez administratora) warunki pracy i mieszkaniowe tragiczne... w tych czasach dużo innych alternatyw do wyboru...

@Kamil

Raczej zwykle jest tak, że znajdzie się ktoś lepszy. To jakie w zasadzie miałeś konkretnie te warunki, że tak odradzasz? Co z kwaterą i gdzie pracowałeś?

Daniel
@Edyta

Wybierasz się tam do pracy?

@Daniel

To było miesiąc czasu więc może już tam pojechała. A czemu pytasz, obawiasz się, że może żałować swojej decyzji, jak inni tutaj? Też chciałem jechać ale chcę najpierw wiedzieć, czy jest jednoosobowe lokum, dojazd i ile płacą? Wiesz coś o tym?

bolo
@Piotr

czytaj poprzednie wpisy duzo mowia a (usunięte przez administratora)jada i płącza wsiadaj w kierunku bułgari lepiej wyjdziesz zachod juz spada

@bolo

co nam z poprzednich jak z miesiąca na miesiąc może coś się w warunkach zmieniać... byłeś teraz i napiszesz? był ktoś teraz w styczniu i najlepiej poleciłby lokalizację lub odradził którąś?

Feliks

Idealnych firm nie ma, wszędzie mogą zdarzyć się gorsze lub lepsze okresy.

york
@Feliks

ja znalazlem bardziej platna firme 17e brutto 24e diety fzien ale 300e odciagaja za kwatee miesiac 152 godziny pracy to wychodzi ok 2200e miesiac to nie zaklady miesne dsi

Przemo
@york

A możesz podać jakiś namiar na tom firme

york
@Przemo

bombardier berlin lub siegen chetnie przyjma

@york

Nabór to stale tam jest?

slash

cieżka robota i małe zarobki , nie warto tam jechać , lipaa totalnaa!

Rafii

Daj namiary na tą firmę

gosciu
@Rafii

siegen bombardier 2 dni probne

ASZASZ

Jaki to zakład pogrzebowy ? Pisz na aszasz@wp.pl

Gosia

(usunięte przez administratora)napisz mi gdzie ta praca podaj jakieś namiary szczegolowe

Gosia

Podaj mi namiar gosia. gz1@wp.pl

MACIEJ

DAWAC NAMIARY NA TA FIRME

@MACIEJ

O ile się nie mylę to tu macie adres internetowy tej firmy - https://toennies.de/en/company/about-us/. Jak ogólnie wygląda aktualnie praca w Tonnies Fleisch?

Kasik
@Marta

Ja pracuje tam przez firme DSI namiary znajdziesz w necie. Stoje wagach na rozbiorze. Co drugi Weekend jade do PL. Wyplaty placa na czas. od miesiaca placa tez premie i dodatki za nocki. Na razie nie mam co nartzekac

Kasik
@MACIEJ

Firma nazywa sie DSI GmbH. Numer znajdziesz na internecie . +49524293530Panie w biurze mowia po polsku

krystian99911@interia.pl
@ASZASZ

Co za (usunięte przez administratora) z ciebie facet to nie zakład pogrzebowy tylko firma zakład mięsny w którym się pracuje co ty nacpales się grzybków totalny (usunięte przez administratora)

@Kasik

Jakie premie ja pracowałm tam 3 tyg po dziś dzień mi nie zapłacili ani gr

bolo
@Gosia

dziwo xzy xzytasz komentarze czy dypa myslisz jasn pisza ludzie ze nie a moze pła walnac w tempa mozkownice tam nie ma kasyyyy

sylwek
@slash

bpmmbargier berlin 17eplus 24e dieta blizej i wiecej kasy czemu nie ruszacie a szukacie dalei i za mniej waluty pozdrawiam

@sylwek

A ta stawka co podajesz to cały czas jest taka? Bo oni to pisali tutaj z parę miesięcy temu a niektórzy to nawet i lata

Pracowalem

Katastrofa niewolniczą praca za marne euro ponad ludzkie siły brygadziści katastrofa uszol z pod Rypina prze urwisko

złodziej

proszę uważać na naciągacza w Kole.. Hubercik niby łatwi taką zajebistą robotę a w rzeczywistości tylko zgarnia kasę i w (usunięte przez administratora) cię ma. juz go nie obchodzi czy wyjedziesz czy nie.. mógłby ktos mu narobić koło (usunięte przez administratora)

stefan
@złodziej

ja z zuromina miałem taka osobe ze zalatwiw prace w niemczech a sama prowadzi biuro turystyczne w łodzi po kilku dniach wycinki z gazet przysłąła i szukaj se roboty zgarneła 250 marek (usunięte przez administratora)wraz w adamem łykowskim zuromin

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Tonnies Fleisch? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

marna

nie są dodatkowo płatne ani do banku godzin! nie polecam

Vacek

O jakie nadgodziny pytasz? Nie czytasz komentarzy, że ludzie wyjechali bez grosza z Rhedy nie dostali nic nawet za uczciwie przepracowane godziny!!

Wojtek

Nie polecam tej firmy

@Wojtek

Hej właśnie mamy zamiar jechać z tej firmy do pracy dlaczego nie polecasz

@Anna

a ty wiesz co piszesz i o co pytasz, ta firma nie ogłasza się w PL, widać że kompletnie jesteś niezorientowana co piszesz i gdzie jedziesz

marna
@Anna

jako były pracownik nie polecam, to po prostu (usunięte przez administratora)

sylwek
@Anna

anna czy ty kumata jestes co piszesz ludzte jasno przejzyscie pisza niejedz ciemna maso nie ma waluty a ty (usunięte przez administratora) myslisz a nie głowa ot krolowa beda witali ona jedzie jak szybko pojedziesz tak szybko wrocisz nie zapomij biletu (usunięte przez administratora)

Aleksandra.gorzelak1@ wp.pl

Ten kto chce zarobić niech trzyma się z daleka od firmy DSI potraktują was jak śmieci zostawią na pastę losu a na koniec nie zapłacą nawet złotówki uszusci i nic więcej

Obserwator
@Aleksandra.gorzelak1@ wp.pl

Prosze Pani, zanim zacznie Pani wypisywac negatywne komentarze na temat firmy proponowalabym zajrzec do kalendarza w celu policzenia Pani dni roboczych, zamiast 3 tygodni przepracowala Pani 8 dni, a nastepnie porzucila Pani prace... trzeba pracowac aby zarobic, niestety nie od dzis wiadomo ze pieniazki z nieba nie leca :)

@Obserwator

Dokładnie jesteście winni za 143 godz Plus dot.za nocki.nie za 3 dni i nikt tu pracy nie pozucil droga pani

Vacek
@Obserwator

Ty obserwator zmień lekarza,idź do tego od nóg bo od tego na głowę to już za późno!

@Aleksandra.gorzelak1@ wp.pl

Hej właśnie mamy zamiar jechać do pracy co z nimi jest nie tak

Aleksandra.gorzelak1@wp.pl

Ile razy admin bedzie kasować moje wpisy kilka razy będę powielać DSI to (usunięte przez administratora) dorabiają się na ludziach.posrednicy świeca złotem na rękach za ludzi pieniądze skandal.b dużo ludzi wyjechało bez grosza bo nie zapłacili.Szystkim odradzam firmę DSI w Rhedzie

kiedyś pracownik
@Aleksandra.gorzelak1@wp.pl

tak to prawda, DSI na wszystkim łupią ludzi na godzinach, urlopach, chorobowym, za buty, sprzęt itd., mieszkaniach - nic tam się nie zmieniło, ludzie nie dajcie się nabierać !!!! Szukajcie coś innego !!!! DSI to masakra i porażka!!!!

Dyrektor FSI
@Aleksandra.gorzelak1@wp.pl

Ameryki nie odkryłaś

Magda

witam pracowalam w tej firmie i odradzam nieszanują ludzi praca ciężka. a Beata pupilka Anki brygadzistki traktuje zle ludzi (usunięte przez administratora) wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma oraz bo jej mąż to Piotr brygadzisty

Robson

Vakkum - nienormowany czas pracy, brak organizacji pracy, firma (usunięte przez administratora) na dodatkach nocnych i godzinach pracy, wiekszosc to sami rumuni.

Czy Tonnies Fleisch zatrudnia studentów?

Byly pracownik

Tak, zatrudnia na 3 miesiace.

RUDA 1946

Witam serdecznie Mam pytanie chce sie dowiedziec jaka praca i placa i warunki zakwaterowania bo dostalam propozycje pracy tutaj

@RUDA 1946

tonnies tylko zatrudnia, mieszkania nie oferuje, musisz sama wynająć, stawka za godzinę pracy 9,35 brutto- szału nie ma, tempo i ciężka praca, a pracę przez posrednika dsi odradzam ! Omijaj szerokim łukiem !

tomasz.gorzelak1@wp.pl
@RUDA 1946

1200euro lecz ich nie dostaniesz bo cię (usunięte przez administratora)ludzie z biura

Monia31!!

Cześć mam pytanie czy jedzie ktoś na 1.02.2021z Małopolski proszę o informacje i o jakiś kontakt

@Monia31!!

Lepiej tam niejeddz bo wrócisz na pusto

Mirek

Naprawde w redzie pozwalaja pracowac po 230 godzin miesiecznie??ja pracuje w boklunder i to tez jest firma nalezaca do tanies holding,pracujemy po 8 godzin i do domu

Justa
@Mirek

Hey, jestem tam od kilku dni i wszystkie po 11h,praca od pon do soboty. Strasznie tam jest i nikomu nie pole am, ja też stąd uciekam.

tomasz.gorzelak1@wp.pl
@Justa

zapomnij o pieniądzach bo ich nie dostaniesz tak jak my

Czy pracownicy w Tonnies Fleisch dogadują się między sobą?

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Tonnies Fleisch - Rheda-wiedenbruck

• Jak się pracuje w Tonnies Fleisch?

Zobacz opinie na temat firmy Tonnies Fleisch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tonnies Fleisch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tonnies Fleisch