Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Macho

Co się dopie..asz,może w twarz powiedz.Związkowiec jest Mega . Zapamiętaj Co było a nie jest ,nie pisze się w rejestr.Ale podwyżkę weźmiesz z chęcią Co?.Jesteś tchórzem w realu,a twardzielem na forum.Po prostu DNEM.!!

Pek
@Macho

W przeciwieństwie do ciebie znam tego typa prywatnie i wiele mogę powiedzieć, więc siedź cichutko i nie obrażaj na forum kogoś, kogo nie znasz!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Wincent

Związki walczą, żeby wszystkich zwerbowac do siebie, muszą przecież z czegoś żyć!

P. K.

Ale cie to gryzie kto to? A masz, żebyś nie spal/a w nocy, myśl intensywnie, tylko mózgu sobie nie nadwyrez!!!!!!!!!

Uczciwy pracownik

(usunięte przez administratora) Dostała 300 brutto i jeszcze śmie wyzywać ciężko pracujących pracowników. Dzięki właśnie nam pani może posadzić swój tylek za biurko. Ale nikt nie będzie dawać się obrażać. Poziom zero i rynsztok. I tacy ludzie mają 300 a my 1zl. Śmiech panie C. To że ludzie nie byli nigdy szanowni przez przełożonych teraz nie są przez kogos wyżej. Dzięki nam macie zielone światło i co z tego mamy? Co roku nic. A te benefity możecie sobie wiecie co. To nie sa benefity tylko pośmiewisko. Prawdziwe benefity to posiłki darmowe i busy. Potem nie dziwcie się że nikogo tutaj nie znajdziecie do pracy.

Heniek
@Uczciwy pracownik

Oni mają 300 a my 168 zł nie 1 :)

Madzia
@Uczciwy pracownik

Fakt obrażanie to skandal, ale pamiętaj, każdy ma coś do roboty w tej firmie, nie było by produkcji bez tych za biurkami i odwrotnie

Tadii

Krzysztof drąg odpowiedź na pytanie co ciekawe tezaz robisz bo wiem że się chyba zakochał w tej pani z Iveco co jak pierdzi to wysuwa prawą nogę .

Niebieski murzynek

Brawo pani z biura ładnie to tak wyzywać ludzi z produkcji od niebieskich murzynów. Widać jaką inteligencją pani zabłysnela ale tak tego nie zostawimy sprawa zgłoszona komu trzeba(usunięte przez administratora)

Która pani taka mądra

Typowy obserwator
@Niebieski murzynek

W tym zakładzie to norma że pracownicy biurowi mają takie mniemanie o pracownikach produkcji. Przecież oni to tacy wykształceni (usunięte przez administratora)

Typowy obserwator

Znam jedną panią mgr. która pracuje na produkcji

@Niebieski murzynek

Mam nadzieję że nasza dyrekcja zareaguje i ta "pani" wyleci z hukiem. Najlepiej na produkcję. A tam już się nią zajmą! Jeśli tego nie zrobi nasza szanowna dyrekcja będzie to wyrazem nie szanowania pracowników nie sprawiedliwego traktowania o którym tak się głośno mówi.

ja, my, wy
@Typowy obserwator

Tak masz rację, o tym wiedzą wszyscy jak mówią na nas ludzie z administracji. Ale patrząc na to z drugiej strony jak mają nas nazywać skoro nawet nasz dyrektor tak nas nazywa, chociaż może nie mówi " niebieskie murzyny" ale " ludzie w niebieskich koszulkach " no cóż przykład idzie z góry

Kreta

To chyba(usunięte przez administratora)ona jest tak bardzo inteligentna .

Kazik
@Niebieski murzynek

A która Pani taka mądra i wykształcona?

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Adusia

Niestety ja też już pisałam w tej sprawie do adminów. Ale nikt z tym nic nie robi bo on ma profil zweryfikowany czyli traktują go jako najbardziej wiarygodnego... Śmiech na sali. Koleś obraża ludzi, grozi im śmiercią a administracja nic z tym nie robi i nie usuwa jego wpisów. A w innych komentarzach usuwają słowa, które na pewno nie są tak obraźliwe jak jego. Żenada. Po jego wpisach z daleka widać, że z klepkami coś nie tak.....(usunięte przez administratora)

Nim

Sprawdźcie sobie można użyć cudzego Niku,nie ma problemu.Co to za forum?.

Praca

Witam i mam pytanie do wszystkich. Ile można zarobić w waszym zakładzie jako pracownik produkcji?Bardzo proszę o odpowiedź!

@Praca

17 zł brutto na godzinę + 440 zł premii brutto. Z resztą wystarczy poszukać we wcześniejszych wpisać.

16 brutto na początek

@Jolo

No tak, pomyliłem się :)

@dede

16-17 ale chyba netto? Jeżeli piszesz prawdę to będę zdziwiony że ktoś jeszcze w tych czasach chce pracowac za taką stawkę! Nie ubliżając nikomu jeżeli jest to prawda ale raczej nie?! Bardzo proszę o aktualną stawkę a nie z 2005 roku!

@Praca

Dla nowego pracownika 16 zł brutto plus premia 440 brutto!!

@jolo

Nie miałem zamiaru nikogo urazić ale uważam ta stawkę za bardzo niską jak na te czasy, a jeżeli kogoś uraziłem - Przepraszam! Dziękuję za odzew i Pozdrawiam

Antek

Jesteś kulą u nogi tego zakładu.

TVN UWAGA ???????????? za niebieskie murzynki, no padłem ????, a co do ludzi z wykształceniem to prawda jest taka że wielu takich pracuje w firmie na niższych stanowiskach ale większość z nich nie nadaje się do innej pracy i tyle, w dzisiejszych czasach zrobić magistra to żaden problem wystarczy płacić regularnie w szkole ???? zapytajcie tych ludzi ????pozdrawiam

peggy brown

po co wy piszecie na tym forum do siebie jak widujecie się codziennie? to forum jest bardziej dla nowych. Nie potraficie swoich problemów rozwiązywać między sobą? musicie zatruwać to forum. mieszać w głowie nowym. pracujecie ze sobą, więc rozmawiajcie też ze sobą.

abdul
@peggy brown

dla zabawy

peggy brown
@abdul

fajną macie rozrywkę. nie mam zamiaru w tym cyrku uczestniczyć. ale fajnie że się przyznałeś.

Hela

16 a nie 17 na godzinę plus premia

Wczoraj wysłałam hot line bo wiem kto to powiedział. Nie wiem czy to pomoże ale jak nie będzie reakcji Dyrektora idę z tym do związków i nagłośnie sprawę w TVN uwaga. Jakie to ma standardy nasza firma.

@123

Wystarczy powiedzieć kadrowej kto to powiedział

@jolo

A nie zastanowiłeś się, że to mogła być też jedna z kadrowych?? Jak nie chce na razie ujawniać to znaczy, że ma jakiś swój powód lub obawy. Poczekajmy jak sprawa rozwinie się dalej.

@dede

Nie to żadna z nich! A kadrowa jest tylko jedna

Obserwator

Nie jest zaskoczeniem to co powiedziała osoba z biura na nasz protest. Przykład idzie z samej góry. Już wiecie dlaczego tam jest 300 a tu 1 zł. Ponieważ nikt nas nie szanuje i pokazuje to na każdym kroku. Brak konsekwencji i ciche pozwolenie to działania które każdy już widzi. Gdzie był ten co jest za to odpowiedzialny dlaczego nie wyszedł do nas jak proszono o nadgodziny tylko się chował po kątach. Każdy ma swój rozum i widać że ten okręt z takim kapitanem tonie. To my musimy sobie wywalczyć szacunek. Myślę że nic innego nam już nie zostało.

Niebieski ludzik

Ludzie nie nakręcajcie się tak. Nie wiemy w jakim kontekście padły słowa "niebieski murzyn". Być może nie była to jej opinia a jedynie komentarz do tego jak traktuje nas góra. Poczekajcie na wyjaśnienie zamiast się nakręcać niepotrzebnie.

Jolo

Szlag mnie trafia jak tu niektórzy na związki narzekają. Czy wy myślicie, że na spotkaniach z dyrekcją to powinni mu broń do głowy przystawić?? Wszystko odbywa się zgodnie z procedurami prawnymi!! Jeśli dyrekcja nie daje kasy tyle ile chcą związki dla was wywalczyć to chyba dobrze, że nie odpuszczają. Prawda? Wszystko odbywa się krok po kroku wg określonych procedur. I w pewnym momencie trzeba dojść do momentu, kiedy to wy pokażecie czy zasługujecie na tę podwyżkę czy nie. Czy zawalczycie o nią czy nie. Płaczecie że premii na wakacje było mało. Bez związków nie było by jej wcale!! Poza tym nasz zakład nie jest jedynym gdzie mamy spór zbiorowy. W bitronie jest teraz to samo, i w kilku innych spółkach Sosnowieckich. Ale tam ludzie już raz stanęli za związkami. Zawalczyli, zastrajkowali i dostali to co chcieli. A wy przyjęlibyście tylko ochłapy rzucane wam, jak skrawki mięsa psu pod stół. Związki be? Zapraszam się wypisać i samemu bić się o swoje. Zobaczymy jak wam pójdzie krzykacze.

Jolo

A ty co uważasz, że bez związków wywalczysz sobie lepszą podwyżkę??

Fatima

Ludzie jak tak narzekacie że tak źle to dlaczego nadal tutaj pracujecie? Widocznie jak nadal pracujecie to wam dobrze. (usunięte przez administratora)

Fatima
@Fatima

(usunięte przez administratora) Związki zawodowe na każdym zakładzie działają podobnie. Gdzieś wyczytane że inne zakłady strajkuja. Nie patrzcie na inne zakłady tylko nie przychodzisz na nadgodziny w pracy i wtedy to jest strajk . Niech nikt nie przyjdzie w sobotę do pracy to jest strajk a nie patrzeć na związki zawodowe. Najwięcej osób narzeka na nich a nie są zapisami Zatrzymać dostawę bądź ograniczyć to wtedy się zainteresują. Podwyżkę inflacji żeśmy dostali to już pracodawca ma czyste ręce. Nie pasuje ? Zmień pracę

Jolo

To trzeba było walczyć. Nie zostawać w nadgodzinach. Teraz krzyczysz na związki a sam nie zrobiłeś nic.

Izydor

Przecież oni mają swoje racje. Nigdy nie przyznają się do błędu i nadużyć względem pracowników. Lepiej zmienić pracę, bo pozostając tam przyczyniasz się do ich triumfu.

jolo

Co ty chłopie peridolisz? Walnij się we czoło swoje

Gladiator

Jak dziewczynki z podnośników,już trzepiecie gatkami że Strachu .????Welcome Zamki.Skończą się przerwy po 10 minut na papierosów.Nie palimy,zapier....my.

@Gladiator

Nie, nie trzepiemy bo przynajmniej na zamkach robota lekka, a nie zapierdol jak na podnośniku

abcede
@Gladiator

A co to (usunięte przez administratora). A na zamkach to się nie da czasem po 10 minut posiedzieć na przerwie? (usunięte przez administratora) Pracujemy w jednym zakładzie i każdy z nas może trafić wszędzie. Na zamkach sami sobie ludzie robią na złość i jeden drugiego pilnuje co do minuty. Po co? żeby jemu czasem nie było o minutę lepiej ode mnie?? Jeden potrzebuje 5 minut na siku a drugi 10 (usunięte przez administratora) Czy to tak trudno zrozumieć i mieć trochę tolerancji w sobie?? Sami sobie robimy (usunięte przez administratora) z naszego zakładu takim głupim zachowaniem a potem narzekamy....

abcede

Właśnie o tym mówię, że to nie liderzy czy koordynatorzy, tylko sami pracownicy sobie robią na złość. Że jeden drugiego pilnuje i wylicza z przerwy, żeby czasem ktoś nie był minutę dłużej. Sami sobie robimy (usunięte przez administratora) z tego zakładu na własne życzenie. A potem narzekanie, że nie ma czasu się wysikać czy napić? A kto ci nie pozwoli?? Sami się ludzie nakręcają. Bo norma, norma... Tymczasem zamiast normy ważniejsze jest nasze zdrowie. Człowieku masz ochotę się napić wody- to pij a nie gadaj, że nie masz kiedy. Sami pokazujecie, że możecie tyrać jak woły bez picia i sikania a potem narzekacie, że wam ciężko.

Siłaczka
@Gladiator

Mała,wredna żmijko bez polotu! Takie masz słabe życie,że jedyną podnietą jest plucie jadem na tym forum??? MEGA słabe!!! Najpierw panda teraz dopier.alanie się do ludzi z innych linii, żałocha! Nikt nie trzęsie portkami, większość dziewczyn przeszła na zamki na własne życzenie. Znają ciężką pracę, bo na podnośnikach też swoje trzeba zrobić. Ludzie z zamków, którzy tam nie tak dawno pracowali, nie raz narzekali na bolące ręce i tempo pracy. Coś się kończy to trzeba iść dalej i tyle. Nauczą się pracy na zamkach, żadna filozofia. Żal ci,że korzystali z możliwości chodzenia na dłuższe przerwy? Przyjrzyj się innym na zamkach, też chodzą częściej i na dłużej, po prostu dobrze kombinują, i dobrze! Tyle ich co skorzystają! Mnie to w ogóle nie rusza. Sam ochoczo latałbyś na przerwy gdybyś tylko mógł! I daruj sobie takie teksty, zawiść zalewa ci mózg. Na podnośnikach dziewczyny doskonale dawały sobie radę to i na zamkach sobie poradzą. To kwestia czasu i życzliwości ze strony innych pracowników. Wczoraj one pomagały wdrożyć się na podnośnikach, dziś Wy, ludzie z zamków możecie pomóc im. I o co tyle dymu?

*A*
@abcede

Dokładnie! Ludzie na zamkach sami napędzają spiralę nienawiści, powodując taki rozłam między wydziałami. Na szczęście są tam też ludzie naprawdę świetni, pomocni, bez wrogości i z nimi fajnie się pracuje. Takich tam cenię. Grunt to trzymać się z dala od ludzików siejących ferment na zakładzie, bez wyobraźni, ogłady i kultury. Robić swoje, nie słuchać głupiego (usunięte przez administratora)użalania jak to im strasznie źle, bo jeden był 7 minut na przerwie , inny, o Boże! aż 10 minut, a oni tylko 5. No żeby takimi duperelami zatruwać sobie życie, to już żal straszny!

Daimond

Lider z Brazyli wcześniej wiedział,że rozwalą jego zmianę.I nie podzielił się Newsem z załogą?. Nie ładnie panie Leadet.A dziewczynki sobie krzesełko załatwiły.Pewnie szlag je trafi,że kto inny zadek posadzi.

Brazylijka
@Daimond

No popatrz! jakoś nas szlag nie trafił do tej pory! Krzesełko warto było załatwić nawet na ten czas, a że teraz kto inny będzie korzystał, to i dobrze! Po to tam jest!!! Nawet jeśli lajder wcześniej wiedział, że nam zmianę rozwalą, i nam nie powiedział, to i tak nie zmieniłoby to nic, decyzje zapadły wyżej. Podnośnik się kończy, wszyscy dobrze wiemy, inne linie pobujają się jeszcze trochę i też będzie THE END. Skoro zamki to przyszłość tego zakładu, to nie ma sensu roztrząsać tematu, nauczyć się pracy na nowym dziale i wszystko w tej kwestii.

Neon

Wystarczy że ludzie wy pracownicy nie będziecie zostawać na nadgodziny i nie przychodzić w soboty to wtedy zobaczą jak to jest. Może zejdą z biur i po pracują trochę sobie i zobaczą jak jest fajnie.

ELA
@Neon

To za co ludzie mają żyć się pytam? Już przez związki połowy premii na święta nie dostaliśmy. Ciekawe czy jeśli jak.zawaze nic nie załatwicie i na gadaniu się skończy to związek przyzna się do błędu ? Więc nie (usunięte przez administratora) o nadgodzinach bo ludzie mają ciężka sytuację a związek im nic nie da.

Bilon
@ELA

Tu nie chodzi o związki tylko pokazać im na górze że ludzie mają dość lepiej godnie zarabiać jest, wiadome że każdy za groszem idzie żeby było więcej do wypłaty ale ileż można tak.

Ziom
@ELA

Chcesz to użalaj się nad sobą a jak Ci źle, to zmień pracę lub idź sama po podwyżkę do góry. Wolisz się wybielic i zwalić winę na związki niż zacząć cieszyć się, ze w ogóle cokolwiek dostałeś bo miało nie być niczego. W gębie to każdy jest mocny a jak trzeba walczyć o coś to się (usunięte przez administratora).

magnowicz2
@ELA

Przez związki połowy premii na święta nie dostałaś?? To wolałabyś kobieto dostać 1000zł jednorazowo i stracić 40 zł z premii frekwencyjnej na stałe? Plus mieć taką samą stawkę jak nowy pracownik? Bo takie były warunki dyrekcji. Czytasz ze zrozumieniem to co jest na tablicy związkowej??(usunięte przez administratora)

36 pensji zalega mi magna

(usunięte przez administratora) Grożą mi za to, że posłali mnie do więzienia dwa razy za krzywdy, które sobie sami wymyslili - poparła to kadrowa magny monika tarasiuk, ze wszystkimi psami magnańskimi oraz przeniosła także winę na swoje dziecko... nie wiem ile ono mogło mieć lat, ani jakiej jest płci. Oskarżyła mnie fałszywie monika tarasiuk powołując się na krzywdę swojego dziecka oraz krzywdę pracowników magny. Nic mnie nie zostało udowodnione, jednakże policji i prokuraturze i sądowi to nie przeszkadza... wszak wiemy jakie tam są poyeby. Mówię to z całą kaleczą świadomością, do której powinny się modlić pewne osoby bogobojne.... no chyba, że już nie są bogobojne... o swoje zbawienie a i dla swojego sumienia i dobrej duszy. Tylko ciekawe jak mają się do mnie odnieść, skoro według nich jestem kaleką .. . Sami siebie zaplątali w otchłań piekieł magnańskie psy. I wcale nie chcą naprawić szkód zadanych dla zabawy potrójnemu kalece!!! szmaty pedaulskie, zydowskie kible!

@36 pensji zalega mi magna

Dla takiej kuorwy jak monika tarasiuk przecież się zeszmaci i sędzia za 20 złotych powie, że .. Ja tego sędziego na sądzie ostatecznym sam zaprowadzę do piekła i wrócę. Każdego policjanta, który mnie upokarzał i policjantki lewackie i prokuratora zaprowadzę do piekła wraz Archaniołem Michałem. Poproszę o tą łaskę. Magnańskim psom nie będę towarzyszył, szkoda mi was. jestem przekonany, że nawet gdyby oznaki mojej winy wynosiły 0,5 procenta to dostałbym wyroki za samo to, że monika tarasiuk jest kobietą i to wyżej postawioną bo ma stanowisko. Nie ma takiej możliwości, żeby monika tarasiuk odkupiła swoje bałwochwalcze postawy diabelskie. Bo ona jest kobietą taka biedna, bo się przewróci na szpilce ze strachu i sobie biedna krzywdę zrobi. To trzeba kalekę wsadzić do pierdla na 3 lata - taka poyebana szmatoa. To jej stanowisko, zatem pójdziesz do piekła szmatooooo! Ze wszystkimi psami magnańskimi!

@36 pensji zalega mi magna

Sprzedaliście mnie za 20 złotych - ale wy macie na sumieniu plewy! dla zabawy!

@36 pensji zalega mi magna

Może nawet za darmo mnie sprzedaliście! Sprawiedliwości w wyrokach nie było żadnej. To norma w polskim sądzie.

Gladiator

Staje mu chyba,jak do kontaktu wsadzi albo w cement.Stake mu jedynie mózg od pisania tych bzdur.Kolego wszyscy się już znudzili niestety.Jedno i to samo.Napisz horoskop,albo jaka będzie pogoda.

36 pensji zalega mi magna

(usunięte przez administratora)polska szumowina intelektualna.

Prawdziwy Lider

Kolego nie podszywaj się pod lidera bo wypisujesz nieprawde 1500zl premii i 70 godzin nadgodzin to jest minimum jedynie ze stawka trafiłes

@Prawdziwy Lider

Hahahaha dobre, skąd tyle premii??

Wiola

Pewnie wysokie stażowe ma to wliczone jest

Wiola
@Wiola

Nadgodziny mają na BMW bo siedzą cały czas w pracy tam to można zrobić nawet 100h nadgodzin Audyt zagrożony ale co a to Pip?

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.