ISS Facility Services Sp. z o.o.

Opinie o ISS Facility Services Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

cieszymy się, że wykorzystują Państwo platformę GoWork.pl w celu poruszenia istotnych kwestii oraz nurtujących Państwo tematów. Pragniemy wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz zaprezentować warunki pracy w ISS Facility Services

Nasza firma jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy, dlatego aby przybliżyć nasze działania, będziemy zamieszczać wpisy z wydarzeń i inicjatyw organizacji.

W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz jakość oferowanych usług. Naszą największą wartość stanowią zatrudnieni pracownicy, dlatego cenimy ich wiedzę oraz zaangażowanie.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: rekrutacja@pl.issworld.com

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół ISS Facility Services
?

Gdzi będą te informacje ? na jakim profilu ?

EFG

Firma stabilna, daje wiele możliwości dla młodych osób. Pracuję w niej po raz drugi i nie żałuję decyzji. Praca w operacjach nie jest lekka, ale podejście do pracownika proludzkie.

@Gosia

Dzień dobry, Chcemy zweryfikować informacje przedstawiane przez Panią na forum, niestety z powodu braku szczegółów nie jesteśmy w stanie się do nich odnieść. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez drogę mailową - rekrutacja@pl.issworld.com

Natalia

Polecam sprzatanie w Szczecinie, zarobki jak w cakej tej branzy ale atmosfera fajna, spokoj, wspolpraca, kasa na czas,

Magda

Pracowałam w rozych firmach sprzatajacych i jak na razie to jedyna normalna firma.

@Magda

No dobra jest na przekręty znakomita właściwe naszych godzin wypracowanych

Kaśka J.
@Nie obrażając nikogo

KASA NA CZAS, wszystkie narzedzia pracy są, problemy rozwiązywane bez krzyku i kulturalnie a narzekają ci co ciągle zmieniaja robote;)

Deksell Nowy wpis

Dzień dobry.Czy obecnie w Lesznie są przyjęcia do pracy przy sprzątaniu pociągów itp.Nie ma tam żadnego kontaktu do Wrocławia dzwoniłem kilkanaście razy i od dwóch dni nikt nie odbiera telefonu.

Szukają pracownika fizycznego. W ofercie jest, że fajnie fajnie gdyby były uprawnienia SEP Dozór i Eksploatacja. Aczkolwiek nie wymagają tego. Zastanawia mnie czy w przypadku gdybym chciał zrobić sobie takie uprawnia, firma da dofinansowanie?

Pracownik Nowy wpis

Ha Ha Ha aleś mnie rozbawił z tym dofinansowaniem. Masz sam podnosić swoje kwalifikacje i za darmo je ofiarować tej wybitnej firmie.

Urszula Nowy wpis

Technik instalacji elektrycznych / Monter czy taka praca jeszcze jest? Mąż poprosił, żebym zapytała, bo jak wchodzi w ofertę pracy, to mu się tylko strona serwisu wyświetla. No i nie wiadomo jak to jest z tą pracą. Jeśli jeszcze przyjmują to od kiedy początek pracy?

Od dzisiaj były pracownik

Nie polecam tej firmy. Totalnie nieprzyjazne miejsce do pracy. kierownictwo bardzo dzielnie pracuje, żeby mieć jak największą rotacje pracowników. Bałagan organizacyjny, bezsensowne szkolenia, bezsensowne eventy (dzień pocornu , dzień pizzy). Zero planów rozwoju pracownika,. regułą jest niedotrzymywanie słowa przez przełożonych..(usunięte przez administratora) Dzisiaj złożyłam wypowiedzenie i czuje wielka ulgę. pracowałam na stanowisku niszy stopień kierowniczy.

Była na sprzątaniu
@Od dzisiaj były pracownik

Na jakim obiekcie pracowałaś?

Od dzisiaj były pracownik
@Była na sprzątaniu

A czy to ma znaczenie? Jest jakaś różnica pomiędzy obiektami? Ja napisałam o centrali. Ryba psuje się od głowy

@Od dzisiaj były pracownik

Standard. Problem tkwi w tym, że kierownictwo tej firmy jest tak nieprofesjonalne, że boi się mądrych i doświadczonych. Szefowie nie będą w nich inwestować bo nie zaryzykują. Trzymają się stołków aż paluszki robią się sine. Dlatego firma marna i bez przyszłości.

Było minęło

Przecież to kółko wzajemnej adoracji. Na palcach jednej reki stolarza mozna by policzyć osoby w HQ na poziomie menago wyzszego szczebla które maja doświadczenie i wizje tego biznesu, a znakomita większość to nieuzasadnione koszty. Ta firma ma kilka grzechów głownych które jeżeli nie zostaną naprawione, nie ma szans na wzrost inny niż ten oparty o inflację. Brak procedur, brak automatyzacji procesu, brak narzędzi, brak unifikacji, każdy sobie rzepke skrobie. Jak jest coś wdrażane to jest to tak gornolotne, ze przerasta zespół projektowy (który notabene nie ma czasu na zajmowanie sie tematem bo mają co innego na głowie) i wdrożenie rozciągane w czasie. Firma ma awersje do stosowania sprawdzonych rozwiązań dostępnych na rynku od lat, bo ma naiwne przeświadczenie, że wymyśla koło na nowe. Niestety, takie eksperymenty mogą stosować dojrzałe organizacje z juz wypracowanym modelem operacyjnym a nie startupy. Plus jest taki, że to nie jedyna firmami tej branży która ma takie problemy ale minus taki, że doświadczona kadra operacyjna raczej nie bedzie chciala tu pracowac.

Jeszcze Pracownik
@Od dzisiaj były pracownik

Dodam tylko do wypowiedzi Byłego Pracownika, ze ostatnio to jakaś plaga składanych podań o rozwiązanie umów o pracę wieloletnich doświadczonych kierowników obiektu. Myślę, że to najlepszy wskaźnik dla jakości tej firmy jako pracodawcy. Zostają sami słabi którzy nigdzie indziej nie odnajdą się na rynku. Ci co mają doświadczenie, coś umieją i przejawiają jakakolwiek inicjatywę oraz samodzielność w myśleniu bez trudu znajdują pracę poza ISS.

Było minęło Nowy wpis
@Jeszcze Pracownik

Jeżeli ktoś widzi, że na w innej organizacji za takie same lub lepsze pieniądze może mieć bardziej poukładany zakres obowiązków, faktyczne wsparcie operacji i chociaż nakreślony scenariusz kariery to w końcu i Ci z długoletnim stażem kapitulują. Tak jak wspomnialem brakuje procedur i metodyki, a te które istnieją nie są stosowane lub stosowane tylko częściowo. W tym biznesie klient chce widzieć ze oddaje swoje obiekty poukladanym organizacjom z zapleczem narzędziowym i wsparciem. W ISS tego nie ma, chyba, że nastąpiła rewolucja w przeciągu pol roku i zaczęli uczyć sie od działów IT, HSEQ, service excellence, kadr (części rozliczeniowej) czy księgowości.

Rekrutacja w dosyć dziwnej atmosferze, ciagle mi próbowano udowodnić, ze jestem beznadziejnym pracownikiem po czym zaproponowano mi pracę za śmieszne wynagrodzenie. Oczywiście nie przyjąłem.

….

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Saga
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Jak pracuje się w Krakowie?W HRlub pokrewnych?Czy po umowie na okres próbny jest umowa na stałę?Jakie jest dofinansowanie do multisporta i luxmedu?

Widzę ze firma ma 350 tys pracowników, a ja nie Mogę na ich stronie znaleźć aktualnych ofert :/ pomyślałam ze jak w tylu krajach są to może znajdę tutaj zatrudnienie. Zaciekawiło mnie to niższe stanowisko kierownika bo fajnie sobie wpisać do cv zarządzanie ludźmi. No ale jak polecacie ta firmę na 2024 ? Jakieś zmiany ? Na takim kierowniczym stanowisku również umowa 2 razy po 6 miesięcy zlecenia ? Zależy mi na umowie o prace wiec pytam

Na początku bardzo miło się pracowało . Gdy poprosiłam o pomoc w przedłużeniu na 1Miesiąc umowy do porodu gdyż jestem w ciąży . Cała firma się odwróciła i zostałam bez ubezpieczenia.

To na ile miałaś umowę tak generalnie, nie ma na czas nieokreślony? No i daj znać, jakie stanowisko, bo ja tu widziałam, że na różne szukali typu recepcjonistka. Teraz jest jakiś wolny wakat?

2 umowy po 6miesięcy gdyż to umowa zlecenie. Niestety na pomoc od firmy nie można liczyć ,ale jak potrzebowali szukać pracownika na zastępstwo za mnie to stanęłam na głowie żeby pomóc odnaleźć????

A to nie było możliwości dostania umowy o pracę? Czy Tobie zależało bardziej na zleceniówce?

Pracującą matka

Ale jak jesteś w ciąży to masz państwowe ubezpieczenie do porodu, chyba, ze przepisy sie zmienily. A na zleceniu to mi się wydaje, że jak się nie pracuje to się nie ma umowy

Mała

Pracownik sprzątający ma te 27,70 brutto/ godzina i nic a nic poza tym? Jak mniej więcej duże mogą być te odcinki do sprzątania? Pytam się o te ogłoszenie z wczoraj chyba, sprzątanie na Kasprzaka (Wola).

Była na sprzątaniu
@Mała

O wiele za duże. Wymagania są tak wyśrubowane, że nie da się tego uczciwe zrobić w płaconym czasie. Albo pracujesz w nadgodzinach za darmo jeśli masz jakiś etos pracy albo po łebkach żeby wyrobić się w czasie za które masz płacone. Jak będzie skarga to dostaniesz reprymendę od szefowej a jak powiesz, że za dużo pracy to przy pierwszej lepszej okazji podziękują za współprace abyś nie jątrzyła pozostałych pracowników.

Gabi

Na stronie firmy znalazłam informację, że poszukują pracowników na stanowisko inspektora BHP. Oferowane są realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji. Czy to oznacza, że na awans również można liczyć? :) Może wspomniane szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne się do tego przyczyniają? :) W ogóle to w jakich godzinach i dniach się tu pracuje? :) Z góry dzięki za każdą odpowiedź

Byłypracownik

Na początku może się wydawać ładnie miło i przyjemnie, ale im dłużej pracujesz tym gorzej. Wyzysk pracowników, wciskanie dodatkowej pracy za darmo to standard, prędzej cię zwolnią niż dadzą coś za twoją dodatkową robotę. Dyskryminacja mężczyzn to standard, jak nie jesteś kobietą nie ma co liczyć na żadne awanse, dodatki itp. Jak podpadniesz koleżankom, które włażą (usunięte przez administratora) wielkiej pani menadżer to lepiej szukaj nowej pracy, bo szkoda nerwów.

@Byłypracownik

Poprzez wyzysk masz tutaj na myśli to dokładanie obowiązków bez podniesienia wynagrodzenia? A nadgodziny są? Czyli kobiety mogą liczyć na awans, a mężczyźni nie? Z czego to wynika? Mógłbyś też podać, tak mniej więcej, zarobki na start?

Czy w ISS Facility Services Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Radzę omijać to miejsce pracy szerokim łukiem. Oddział na kontrakcie z wielką korporacją przy al. Pokoju w Krakowie to katastrofa. (usunięte przez administratora) nierówne i toksyczne traktowanie pracowników przez managerkę, bardzo dużo nerwów stresu i nieprzyjemnych sytuacji. Jedynym plusem może być wynagrodzenie wypłacane zwykle na czas.

@:)

A możesz powiedzieć co to za nieprzyjemne sytuacje? I czy te nierówne traktowanie pracowników polega na tym, że jedni mają więcej obowiązków, a inni mniej? no wynagrodzenie na czas, w tych czasach, to nie jest coś nadzwyczajnego moim zdaniem...a coś poza tym, jakieś inne benefity dla pracowników na przykład premie?

Maria

Hej, szukają w Krakowie Koordynatora recepcji. Czy praca od poniedziałku do piątku w przedziale godz. 8:00-17:30 odbywa się w biurze, czy jest szansa u nich na pracę hybrydową? Ile miałabym recepcjonistów pod sobą?

Czyli co do zarządu było to zgłaszane, że taka atmosfera jest w tym oddziale? I jak na to zareagowali, bo chyba jakoś musieli? No i trochę ogólnie to napisałeś, jak ta atmosfera dokładnie wygląda?

Old friend

Próbuje odpowiedzieć mniej ogólnie ale ciagle usuwają moja odpowiedz, więc chyba nic z tego. Tak to właśnie można tutaj napisać coś konkretniej żeby ostrzec innych ludzi… :)

@Old friend

Dzień dobry, Traktujemy poważnie i z uwagą wszelkie zgłoszenia pracowników, abyśmy mogli podjąć konkretne działania, bardzo mi zależy na rozmowie telefonicznej lub spotkaniu. Monika Kaznowska - P&C Business Partner tel.: 662 020 509 e-mail. monika.kaznowska@pl.issworld. com Dobrego dnia Życzę. Monika Kaznowska

Wioletta

Pracuje w tej firmie rok czasu wszystko jak w najlepszym porządku. Pracujemy w miłej atmosferze wszystkie problemy są rozwiązywane szybko i bez problemu. Niczego Nam nie brakuje wszystko jest na czas. Polecam ta formę

@Wioletta

A po roku czasu jaką masz umowę, już na czas nieokreślony? Czego konkretnie nie brakuje? Chodzi Ci tu o pensje, bo nie bardzo rozumiem?

Jaka jest umowa w firmie ISS Facility Services Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Monter zatrudniają na umowę zlecenie?

Oliver

Naszedł mój czas żeby coś napisać o tej firmie. Pracowałam ponad rok jako sprzątaczka w biurze w Łodzi. Praca na 4 godziny, od 17:00 do 21:00, od poniedziałku do piątku. Miałam umowę zlecenie, chociaż można było przejść na umowę o pracy, ale przez rok pracy (było to powiedziane koordynatorem w sposób nie oficjalny). Pracujesz po tym jak pracownicy wychodzą z pracy wiec śmiało polecam introwertykom. Praca jest spoko, czasami biegasz jak nienormalna, bo pracownicy mają audyt bądź jakieś wielkie spotkanie, a następnym razem masz spokój i ciszę. Super szkolenia na którym naprawdę dowiedziałam się wszystkiego. Kasa zawszy na czas, również za nadgodzinę. Pani Agnieszka, która była u mnie koordynatorem mega pomocna, uczciwa i miła osoba. Polecam każdemu takiej przełożonej. Ogólnie to nie wiedziałam żadnych minusów. Oczywiście jak w każdej pracy musisz pracować, ale natomiast dostajesz godne warunki, place oraz oraz stosunek jako do człowieka a nie do maszyny czyszczącej.

@Oliver

Jeszcze dopytam bo wspomniałaś o szkoleniach. Były z metod sprzątania czy z czegoś innego? Nie podałaś stawki a by mi się przydała. Za nadgodziny było więcej pieniędzy czy kasa zawsze stała?

Ewelina

jak można nie poinformowac pracownika o zwolnieniu z pracy ? chyba czegos nie rozumiem, mozna dokladniej ?

renata
@Ewelina

Ja zostałam zwolniona bo miałam dzieci chore z gorączką i drgawkami a kierowniczka powiedziała że dla niej ważniejsze jest żeby praca była zrobiona i nic innego ja nie interesuje

A w jakim ?oddziale ?

Ewelina
@pracownik

Warszawa praca na terenie Sochaczew. Będę stosować list do Dani bezpośrednio

@Ewelina

Tak to prawda zwalniają z dnia na dzień bez żadnej informacji tak jest we Wrocławiu..21 wiek Państwo w Państwie bez kontroli umowy śmieciowe..i można .

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez ISS Facility Services Sp. z o.o. dla pracy jako Księgowa są dla was satysfakcjonujące?

Na szczęście mam to już za sobą. Fatalne zarządzanie, zła atmosfera. Być może coś zmieniło się,ale kadra zdaje się ciągle ta sama.

Tak to prawda.pracowalam w tej firmie we Wrocławiu.firma jak każda Ale zarządzanie.. Ludzie Nie kompetentni na stanowiskach kierowniczych .. Którzy za długo.chyba Rządzą .widać po rotacji pracowników..jak się zmieniają. Kordynatozy ..nie kompetentni ..nieuczciwi ... oczywiście piszę o Wrocławskich obiektach..

Pracownik Serwisowy

Dzień dobry. Przychodzę z zapytaniem czy osobie na stanowisku pracownik serwisowy, przysługuje prawo do pobierania świadczeń dodatkowych, np. Wczasy pod gruszą.

@Pracownik Serwisowy

Najlepiej zapytać w kadrach.Jak pracujesz na normalnej umowie o pracę i masz pakiet benefitów który zawiera dofinansowanie do urlopu to pewnie tak. Tylko w niektórych firmach trzeba dać zaświadczenie o dochodach wszystkich członków rodziny i wtedy wyliczają jaka kwota ci się należy i czy w ogóle. A jak jest tu to już musisz dopytać kadrowej. Napisz jak się czegoś dowiesz.

Nowa

Cześć. Czy ktos z Was pracuje we Wrocławiu na sprzataniu? Jak oceniacie warunki ?

Irena
@Nowa

Witam, zależy kto jest kierownikiem, ja polecam,ale są przetargi i koniec pracy. Pozdrawiam.

Teresa
@Irena

Skoro zależy to na co można tu natrafić w najlepszym przypadku jeśli o warunki chodzi a co w najgorszym? Ty z którą opcją miałaś do czynienia?

byly pracownik
@Nowa

wroclaw. panie sprzatajace maja bardzo malo pracy, atmosfera bardzo spoko, jedynie kasa bardzo slaba bo najnizsza krajowa i umowe o prave to mozna dostac po 1, 1-5 roku a tak to zlecenie

Aneta
@byly pracownik

Oj, a do tych 3490 brutto choć czasem sprzątające dziewczyny jakieś bony na 8 marca dostaną, może na święta coś wpadnie?

Hanna
@byly pracownik

Oooo to się dobrze składa bo jestem z Wrocławia i chcę zmienić pracę. A co dokładnie sprzątają? Klatki schodowe czy biura? Piszesz, że płacą najniższą krajową a można dorobić biorąc nadgodziny podobno bo tu o tym czytałam, jak z ich wypłacaniem bo widziałam sporo zastrzeżeń pod tym kątem.

Zostaw merytoryczną opinię o ISS Facility Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ISS Facility Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISS Facility Services Sp. z o.o.