Opinie o Zara w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zara. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zara na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zara w Łódź

Czy w Zara są paczki/bony świąteczne?

Xxxx

Są bony na 100zł do wydania w ich sklepach

Zuzia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Nie wiem czy jeszcze to praktykuja ale za moich czasow robili zmiany 5 h 45 minut tylko dlatego zeby pracownik nie mial przerwy :P

AZX

Za moich również :D Ta firma się nie zmienia :D

zosia
@AZX

Ale jak zrobił się (usunięte przez administratora) i trzeba było zostać dłużej i przerwa się już wtedy należała, a pracownik śmiał się o to upomnieć... :D

Wiki

Rotacja jak wszędzie, ludzie szukają z różnych powodów.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zara? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Martyna

Podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników?

@Martyna

Potrzebuje ciagle. Caly czas ludzie przychodza i odchodza.

Greeelin

Wydaje mi się, że w tego typu pracy wiele zależy od zespołu jaki wam się trafi. Generalnie, to w Łodzi jest sporo ofert pracy w handlu, tak jak na tej stronie http://praca-lodzkie.pl/, możecie sami sprawdzić, wiec zawsze jest jakaś alternatywa…Ja tez pracuję w odzieżówce i szukam w manufakturze czegoś innego….

Beata Szurman

Zara kiedys i dzis to dwa inne swiaty. Pisze jako klient. Bardzo czesto robie zakupy. Od jakiegos czasu jednak widze, ze pracownikow w sklepie mniej i mniej, wszyscy zabiegani, ciagle nowi pracownicy, ktorym ciezko doradzic klientowi, jakies malolaty, ktore maja Cie gdzies. Czesto rozmawiam z paniami, ktore obsluguja mnie od dwoch trzech lat. Zara chyba bardzo nie szanuje swoich pracownikow.

Iza

@AZX jak długo pracowałeś w firmie ZARA? Czy możesz powiedzieć coś o warunkach pracy? Co najbardziej podobało Ci się w pracy? Obecnie firma poszukuje Koordynatora ds. Produktu. Co możecie powiedzieć o tym stanowisku pracy? Jakie macie z nim doświadczenia?

Jolka

Wypowiem się jako klientka - jeśli chodzi o Zarę w Łodzi, to niestety w Manufakturze sprzedawczynie zachowują się jakby były ''właścicielkami Zary'' - chodzą wiecznie obrażone, nie potrafią nawet powiedzieć dzień dobry. Największą zmorą jest wydanie zamówienia internetowego - niektóre panie chyba zapominają, że to należy do ich obowiązków. Zupełnie inna atmosfera panuje w Porcie i w Galerii - tam można z przyjemnością robić zakupy !

paris

no teraz to i tak nie ma sensu się zastanwiac nad rekrutacja bo przecież i tak nie maja na chwile obecna zadnych najnowszych ofert pracy do siebie :P

Maggi

generalnie nie polecam. To dobre miejsce dla studenta na czas studiów, a i tak często jest problem z grafikiem zmienionym na ostatnią chwilę. Nie ma co liczyć na szacunek do pracownika. Menadżerowie muszą realizować cele postawione przez swoich zwierzchników i "po trupach do celu" jest określeniem w sam raz.Ludzie bardziej ambitni i pracowici są albo wykorzystywani do granic, albo zwalczani jako niebezpieczna konkurencja. smutne

ass

a czy szanse rozwoju w tej firmie jest wogóle ? jeżeli chodzi o kwestie finansowe to są narzucone z góry podstawa i ewentualnie premie ? a jak przebiega atmosfera pomiędzy pracownikami i czy pracodawca też jes miły i rozumie pracownika jeżeli chiałby się zwolnić lub mieć dzień wolny? jak to jest naprawde ktos wie?

Buba
@ass

Nie pracuje już tam kilka lat, ale mam znajomych co jeszcze tam wytrzymują. Kiedyś było beznadziejnie i teraz też podobno jest nie lepiej. Jak chcesz mieć dzień wolny no to jest UŻ. Możesz wyjść później, ale wcześniej z pracy to już jest straszny problem. Ja jak miałam okazje tam pracować to raz się do mnie doczepiono, że za często do toalety chodzę. Myślę, że zależy też, że zależy to od sklepu. GŁ bym nie polecała. Reszta ponoć w miarę ok.

Cler

Jeszcze nie słyszałam, żeby kogoś zwolnili, bo odmówił przyjścia do pracy w swój wolny dzień. Weź pod uwagę, że jak pójdziesz na rozmowę i ewentualnie dostaniesz pracę to się wszystkiego dowiesz, a nie kombinujesz.

Cler

wyjazdy, imprezy, praca kiedy ci pasuje, a co to koncert życzeń? Liczy się dyspozycyjność i to co możesz zaoferować firmie. Trzeba dużo od siebie dać to może cie docenią.

nie nie ma żadnych zasad, nie licząc kp;)

Dużo zależy od managera -kierownika działu bądź sklepu.

nitka

Musisz mieć zgodę kierownika , i jeszcze musi być to zgodne z KP.

Przesuwają grafik z dnia na dzień oczywiście nie zawsze ale musisz być przygotowana.To się nazywa dyspozycyjność.A więc nie będzie ci łatwo pogodzić czasem spraw prywatnych z pracą.

Stefan

Kiedyś gdy cię zwolnią to docenisz ludzi.

Przerwa przysluguje pracownikowi po co najmniej 6 godz pracy(15min) w ciągu doby i nie daj sobie wmówić inaczej.Umowa na Pół etatu jak już i nic poza tym ale na pewno dojdą godziny i przesuwanie grafika.Ogólnie nie polecam.Zmarnujesz tam swoje nerwy i cenny czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Zara - Łódź

• Jak się pracuje w Zara?

Zobacz opinie na temat firmy Zara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zara?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042