GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

Jeśli nie masz ambicji, lubisz się denerwować i nie zależy Tobie na lojalności oraz solidarności z innymi pracownikami to dział Gdyński jest dla Ciebie! Powodzenia!

Brak

No właśnie, akurat lojalność i solidarność była. Pensja również na czas. Wszystko na wysokim poziomie.

Krystian Syryca

Najlepsza firma. W zleceniach nie ma chorych kar. Pensja godziwa. Zarząd bardzo dobry. Dyrekotrzy z najwyższej ligii. Obecnie najlepsza firma transportowa na rynku polskim.

@Krystian Syryca

Co to znaczy, że "w zleceniach nie ma chorych kar"??? Czy to, że kierowca ma głębokim poważaniu odbiorcę, jeździ sobie kiedy chce, jak chce, nie informuje o niczym, jego numer telefonu jest święty i nietykalny a klient jak głupi czeka na przesyłkę biorąc kolejny dzień urlopu. To chyba powinny być kary i to "chore"! Skoro firma zatrudnia niesolidne, niepoważne osoby, nie szanujące czasu i pieniędzy innych osoby.

Pek22

Ciekawe kiedy nowy zarząd weźmie się za porządki w Łodzi.Zwlaszcza za kierownika magazynu niejakiego , Roberta K.handluje tylko furami w czasie pracy i nic wiecej

robuś
@jurek

czyli dalej uzywaja alko ... kiedys pracowałem , za poprzedniego dyra , pamietam nasadzał sie na jedengo zeby go złapac z butrelka , no nie udało mu sie , no magazynierzy tam to masakra zawsze była ...

AJ Nowy wpis

Odbyłam rozmowę rekrutacyjną z zarządem i działem HR na handlowca miesiąc temu - do dzisiaj nie otrzymałam odpowiedzi , co świadczy o całkowitym braku szacunku do kandydatów.Szkoda poświęcać czas takiej firmie ,która nie ma czasu na podsumowanie rekrutacji ...

Krystian Syryca

vitacz
@Krystian Syryca

krystianie, rozwiń proszę w czym jest "najlepsza" ta firma, nie wstydź się po prostu niech wszyscy usłyszą to....

roj
@vitacz

Nic nie musi rozwijac , idealnie ro ujął :-) , czytaj ze zrozumieniem .

ZUBER
@Krystian Syryca

Daj spokój, przez Ciebie (raczej Twój wpis) omal nie zadławiłem się herbatą :-) A teraz do rzeczy: najlepszą firmą w tym segmencie jest obecnie SUUS. Biorąc pod uwagę mix wszystkich parametrów Jeżeli chodzi o sam wynik: Raben. To jest jednak złudne, bo te zyski w Polsce idą na pokrycie strat w Niemczech. Holendrzy (powtarzam całkiem serio: HOLENDRZY) powinni się trzymać z daleka od Niemiec. Punkt! Jeżeli chodzi o determinację i wizję rozwoju: Geis i No LImit. Stabilność i spokój (przynajmniej tak to wygląda na zewnątrz) DB Schenker (dobra rada: wywalcie HR na zbity pysk - to trzecia dziesiątka w TSL w Polsce) Zarząd i wyższa kadra menedżerska i "morale": PKS?? Zemrę ze śmiechu! :-) Tu czołówka to: SUUS, Geis, DSV, mimo wszystko DB Schenker i ... Raben Transport (to się za chwilę zmieni po odejściu prezesa Trębickiego) Jakość usług?: Raben, SUUS, Dachser w międzynarodówce, Geis, DB Schenker, Rhenus. Pekaes ma przed sobą jeszcze 3-4 konkurencyjne firmy - tu nie chodzi tylko o terminowość dostaw, ale też o bardziej kompleksowe zadowolenie klienta. Spójrzmy prawdzie w oczy: w "Peksie" zarząd siedzi i myśli (stara się zrobić takie wrażenie) - poza prezesem, który naprawdę się stara - podczas gdy w pozostałych konkurencyjnych firmach zarządy tyrają (no może poza DB Schenker, gdzie tyra TOP-management, ale to wystarczy, na spokojne przetrwanie do 2024-25)

gonzo
@ZUBER

ooo , narodził nam sie nowy analityk rynku TSL :-) , dosc trafnie Ci wyszło , tylko Pekaes a PKS to dwie rózne firmy

@Krystian Syryca

Ile dostałeś za tę opinię?

Jogobella
@Krystian Syryca

Firma zajeb......ale ludzi dobiera jeszcze lepiej jest gość w Błonie nierub go potęgi ale trzymają go bo brat bo szwagier.(usunięte przez administratora)same kumoterstwo i ludzie kierownik przyjeżdża rano żeby pomóc samochód y rozl. A on jedzie sobie do ,: Panny "" na logistykę.(usunięte przez administratora)gdzie indziej już dawno go by (usunięte przez administratora).a na górze jeszcze lepiej .kierowca na dodatku . Płać.jak chcesz jechać.lapuwki .lapuwki.GEODiS to jest Polska.

ndkajsnd
@Jogobella

nie dziwie się, ze cie wyrzucili XD jeszcze z taką ortografia

@Krystian Syryca

Ile ci zaplacili za ten wpis ?????

Brak

Xd Nowy wpis

Najgorsza firma kurierska. 6 godzin siedziałam w deweloperskim mieszkaniu, które nie jest ogrzewane i wpatrywałam się w okno czy nic nie podjeżdża (domofon narazie nie jest podłączony do prądu) od rana do 16 tam siedziałam, żeby tylko zobaczyć na ich stronie, że o 15 niby był kurier i zaznaczył nieudana próba doręczenia. Żenada

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w PEKAES SA odbywa się również w języku angielskim?

Witam, Jakieś opinie na temat pracy w Szczecinie/Gdyni?

Pracownik Nowy wpis
@Kandydat

Jesli chcesz sie cofnac zawodowo i umyslowo to te oddzialy sa dla Ciebie!

Klient

Ta firma to kpina z klienta. Czekam już 3-ci dzień na dostawę, za każdym razem biorąc urlop. To jakiś żart, żeby odbiorca przesyłki transportowanej przez tą niepoważną firmę musiał tracić swoje wolne dni i pieniądze, że otrzymać przesyłkę. Po to zamawiam a nie sama jadę, żeby czasu nie tracić. Czego ta firma nie rozumie?! Kierowca nie wiadomo co robi z przesyłką. Niby zabiera z magazynu, niby zmienia samochód, niby był a nie było. Zero kontaktu z kierowcą, na infolinii twierdzą, ze nie mogą podać numeru i sami nie potrafią zinterpretować informacji w własnym systemie oraz rzekomo nie mogą się dodzwonić do kierowcy, Wszystkim sprzedającym chcącym zlecić dostawę przez tą firmę szczerze odradzam - właśnie anulowałam zakup i zażądałam zwrotu pieniędzy od sprzedającego, również za dostawę a mało to nie było.

tomek
@Pek22

zobaczcie co dzieje sie w o/LULIN

@tomek

oooo odkryj rąbek tajemnicy ?

Łucja
@Pek22

Możesz coś więcej powiedzieć o co właściwie chodzi? Co ten kierownik takiego robi?

@Łucja

Prowadzi swój prywatny (usunięte przez administratora) samochodowy na terenie Pekaes zamiast zajmować się robotą i co poniedziałek nabuzowany.

@Pek22

nabuzowany? czym i w sumie jest tego jakiś dalszy efekt?

@tomek

wszyscy wiedza- i tak nikt nic nie zmieni

Agata

a coś jeszcze szczególnego się tam dzieje może? pytam, bo w sumie nie wiem, osoby z zewnątrz pewnie też nie i nie wiadomo co miałoby się w ogóle zmienić. doprecyzujesz?

Lambada
@Agata

A może Agata to tak naprawdę kierownik albo dyrektor skoro tak zainteresowana.

jurek
@tomek

W Lublinie jest (usunięte przez administratora) na magazynie jeden pijany drugi (usunięte przez administratora)wozkowy (usunięte przez administratora)

robuś
@jurek

Czy to prawda że zarząd który był ostatnie lata został już zwolniony przez nowego właściela ? Myślę o powrocie do pracy w Pekaes ale tylko gdy tych osób juz nie ma.

Jur

Ta.k Z naszego punktu widzenia zostali na szczęście wreszcie zwolnieni. Nie będziemy tęsknić. Jak najszybciej zapomnieć i nie wspominać. Chyba wszyscy czekali na to od lat i się doczekali. Szkoda ze aż tak długo to trwało. Mądra decyzja właściciela. Może się teraz zmieni klimat na przyjazny pracownikom. A tym nieszczęśnikom którzy będą gdzieś tam pracowali z tymi osobami bardzo ostrzegamy i współczujemy.

o.b.ajtek
@Jur

oo , jestem dawnym pracownikiem , ale ich pamietam , nooo to "kuchenne rewolucje " w mojej dawnej firmie :-) , życze Wam Pekaesiaki powodzenia

Jur2
@Jur

To niech jeszcze w Łodzi zrobią porządek,bo jest strasznie.

@o.b.ajtek

"Kuchenne rewolucje"? Opowiesz o tym coś więcej, bo brzmi obiecująco. ;p

Sama

To prawda. Zarząd został odsunięty. Brawo dla nowego właściciela. Wielu otwierało korki od szampana i pewnie piło parę dni ze szczęścia. Teraz moze byc tylko lepiej pracownikom. Liczę jeszcze na zwolnienie paru nieprzyjemnych , uprzywilejowanych osób zatrudnionych przez odsunięty zarząd i cofnięcie niekorzystnych dla pracowników rozwiązań. Szkoda ze nie dostali kary za lojalki które kazali podpisywać innym a sami się wymigali. Tak lubili dokuczyć i utrudnić życie innym.

Rox
@Jur2

Popieram

Jeszcze OEX

Trafił do OEX E-Business niejaki pan Arkadiusz, doszliśmy do tego, że wcześniej funkcjonował w Pekaes w zarządzie. Od kilku miesięcy dzieje się u nas to co u Was się działo. Rozpoczął od podsunięcia każdemu umowy o zakazie konkurencji, by następnie rozpocząć proces zwolnień. Kolejne kroki to kalka tego co opisujecie w komentarzach. Regularnie słyszymy jako wieloletni pracownicy, że się tu zasiedzieliśmy. Porównuje ludzi do 'sokołów które mogą wyfruwać jak im się nie podoba'. Styl zarządzania z minionej epoki, ludzie masowo zaczęli szukać pracy, atmosfera fatalna.

Paw
@Jeszcze OEX

No to współczyjemy. U nas juz powoli odkręcają te ich fatalne dziadowskie patenty. Pracuje sie zdecydowanie lepiej. Skoro robi u Was takie rzeczy to teraz wiemy kto jest winny temu wszystkirmu co bylo u nas. Bo nikt sie do tego nie przyznawał. Szczerze współczujemy. Nie wiecie jeszcze jak wiele problrmow Was czeka. Nie podpisujcie żadnych lojslwk bo nie musicie i nie warto. Nawet za groźbę zwolnienia. A jak jest możliwość to zmienic prace. Nie warto pracowac i wysługiwać sie takim.

Janek
@Jeszcze OEX

Musze powiedzieć Ci OEX ze ten Pan A wcale nie jest tym czym mogłoby się wydawać. Sam o sobie roi ze jest jakimś genialnym zjawiskiem biznesu. Chyba nie do końca. Razem z jego byłymi współpracownikami możemy podać sporo rzeczy które popsuł. Najwieksza to ze uciekalo przez niego i jego pryncypała koleżkę po znajomości bardzo dużo świetnych pracowników. Maja się o niebo lepiej w nowych miejscach. Wciskał tez do firmy sporo dziadowskich klientów do na których więcej się traciło niż zyskiwało. Podbierał co ciekawsze tematy innym aby samemu błyszczeć. Zgotowali ludziom koszmar w pracy jaki teraz macie w swojej firmie a to dopiero początek. Całe grupy uciekły od nich gdzie (usunięte przez administratora) rośnie. Co prawda sciagnal do Was jakiś ludzi od nas ale tęsknić nie będziemy. Mógłby zabrać wszystkich sobie podobnych od nas bo jeszcze trochę zostało. Oby nie długo. Dobrze ze nowi właściciele poznali się na nich i usuneli. Tydzień piliśmy szampana. Ale Was szczerze żal... Ciekawe gdzie ten drugi oryginał się zatrudni. Już współczujemy tamtejszym pracownikom.

Olka
@Jeszcze OEX

OEX powiem Ci tak. Skoro pan A mówi w waszej firmie do zasłużonych pracowników że sie zasiedzieli w firmie i maja wyfruwać jak sokoły świadczy jednoznacznie o kilku rzeczach. Po pierwsze o braku kultury i poziomu. Po drugie o bezczelności a nawet chamstwie. Po trzecie że nie nadaje się zupełnie do kierowania ludźmi w Waszej firmie. Kto nie docenia i nie szanuje ludzi nie nadaje się na szefa w nowoczesnej firmie. Pamietam też ściemy i puste obietnice. Dajcie sobie spokój i zostawcie prace w firmie OEX business. Tacy ludzie nie zasługują aby dla nich pracować. Szkoda potu aby taki sobie dobry wynik robił. A jego koleżka były zwierzchnik był jeszcze "lepszy". Np publicznie ganił, zwalniał poważnych ludzi. To niedopuszczalne, wręcz skandaliczne. Jak ludzie to znosili psychicznie ....

Tobo

Pracowałem 17 lat,w Bloniu a jak noga mi się podwinęła w życiu prywatnym zwolnili jak (usunięte przez administratora)że służby nie polecam

She

Mam pytanie, jakie stanowiska są w oddziałach? Istnieje w pekaesie dzial rozliczen transportu, dok? Mam na myśli stanowiska biurowe.

katka
@She

Tak, są takie działy jak DOK, dział finansów, fakturowania itd.

Dariusz
@katka

Często są na nie przyjęcia? Na razie nie widziałem nic w sieci ale ciekawy jestem czy stała ekipa od lat i nic się nie zwalnia czy potrzebują trochę świeżej krwi i przyjmują nowych? Wiesz coś?

Ilona

Zarząd zarządem, czy ktoś szybko mi odpisze, jakie plus-minus zarobki ma magazynier? Oferta pracy jeszcze tylko kilkanaście godzin ważna. Proszę!

Cześć, jakie opinie pracy w Lublinie na stanowisku Spedytora?

GgN

Lublin to stan umysłu

Esq

Jeśli możesz wnieść coś do zespołu, chce Ci się pracować to firma będzie Cie wspomagać.

były pekaesiak

byłem spedytorem tam , robota jak robota , ale zarobic tam nie zarobisz . Przynajmniej w mojej pracy aktulanej system premiowy jest zdecydowanie korzystniejszy niz w pekaes i mi fajnie wychodzi kasiorka na koniec miesiąca .

Swie
@były pekaesiak

Właśnie dlatego przez ostatnie lata uciekło wielu dobrych fachowców. Nawet całymi grupami. I dzieje się to nadal. Po co robić coraz więcej za coraz mniej jak gdzie indziej można pracować normalnie za godziwe pieniądze. Nieporównanie lepsze warunki są dość łatwe do uzyskania u konkurencji.

o b a jtek
@GgN

a co maszx na mysli - stan umysłu ? , czyżbyśmy sie różnili od innych ? :-)

@o b a jtek

Są równi i równiejsi, nie wiesz? :D

Gawron
@Swie

Bo to prawda

ona
@GgN

To nie szyld swiadczy o firmie -a jego pracownicy-a co wazniejsze kultura dyrektora-spedytora-kierownika-oraz atmosfery wewnetrznej

@ona

prawda

Odejście z Pekaes było najlepsza decyzją, żałuję że pracowałam tam tak długo. Zarobki nie konkurencyjne na rynku. Kierownik w Pekaes zarabia duzo mniej niż spedytor w innych firmach. Zatrudniają kogokolwiek byle chciał jak najmniej pieniędzy, wynagrodzenie to główne kryterium. Socjal- można płakać ze śmiechu na te kwoty w porównaniu z innymi firmami. Nie szanują pracowników którzy pracują u nich po kilkanaście lat i kiedy chcą odejść, nie próbuje się ich zatrzymać (ze względu na pieniądze oczywiście). Jeśli idziecie na rozmowę, wynegocjujcie jak najwyższa stawkę, bo to będą Wasze ostatnio negocjacje. Nikt nie jest tam z niczego rozliczany więc siedzi mnóstwo osób po prostu przy biurku które nie rób nic aby polepszyć wynik firmy. Dyrektorzy - zero szacunku do pracowników, ale przykład szedł z góry. Generalnie firma jest ok na początek żeby poznać podstawy pracy w spedycji a później od razu uciekajnie do "prawdziwych " spedycji gdzie zarabia się normalne pieniądze:)

Zuzanna
@Kasia

Nikt nie jest z niczego rozliczany heh. Dużo tu minusów piszesz, a sądzisz że to dobre miejsce na zdobycie doświadczenia? Jest opcja aby wiele się nauczyć np. przed 2 lata pracy tutaj? Już nie patrząc na kasę czy socjale.

@Zuzanna

To zależy na jaki zespół trafisz. Jeśli na ludzi którzy sami coś umieją i chcą podzielić się wiedzą, to nauczysz się od nich dużo w 2 lata. Jeśli trafisz na tych co zostali zatrudnieni tylko dlatego że chcieli mało kasy, raczej nic nie nauczysz ,bo oni sami nic nie umieją ???? bardzo dużo zależy od oddziału do którego trafisz. Dużo ludzi którzy długo pracowali, odeszło w ostatnim czasie, bo chcieli 500zl podwyżki, a na to niestety nie ma pieniędzy. Po czym na miejsce takich ludzi są zatrudniane osoby które nie pracowały nigdy wcześniej w spedycji, ale nie krzyknęły na rozmowie za wysokiej stawki.

bigos
@Kasia

absolutnie zgadzam sie z opinią , jako firma do nauki fachu są super , ale co do kasy ... to trzeba szybkompotem zmykac a rynek płaci nam zdecydowanie lepiej .

prawda

Geid

Moja praca w Pekaes trwała w czasie zmian zarządów. Pamiętam bardzo dobrą atmosferę i klimat. Wszyscy byli sobie bardzo życzliwi. Do czasu ... Do czasu kiedy stery przejął ostatnio usunięty po latach sprytny zarząd. Zrobiło się bardzo nerwowo i nieprzyjemnie. Atmosfera stała się koszmarna. Stosunek do pracowników stał się chłodny, surowy, niesprawiedliwy wręcz wrogi. Różne surowości spotykały ludzi z różnych działów z niesprawiedliwymi brutalnymi zwolnieniami włącznie. Niepotrzebne dyscyplinarki i kary. Praca przestała być atrakcyjna a zamieniła się w mękę. Mękę coraz mniej opłacalną, nie wartą trwania. Po zmianie pracy wiem już na pewno że sposób zarządzania był zły i koszmarny. Totalnie niekorzystny dla pracowników. Przez to i dziwne kombinacje odeszło bardzo wielu bardzo dobrych fachowców i takie zdanie maja do dziś. Nie chce w przyszłości pracować dla tych iPanów i tym podobnych szefów. Za żadne pieniądze i obiecanki cacanki. Firmie i pracownikom gratuluje dobrych zmian. To świetna firma i ludzie z długimi tradycjami. Może warto teraz brac pod uwagę w Pekaes.

Maja
@Geid

Myślisz ze rozwój firmy mógł na to wpłynąć czy jak już zacząłeś prace to długo tam była? Bo ja mam takie obserwacje z niektórych miejsc pracy ze dopóki nie przejdą na pełne obroty to jest raj po prostu

king
@Geid

pracowalismy w tym samym czasie widze i z tych samych względów zrezygnowalismy . . Kolezanki i Koledzy sprawdzajcie na boeząco gdzie stary zarzad wyląduje w jakiej fimie i szybko sie stamtad eawkujjcie . zniszczą was i firmę

@Geid

O jakich karach i za co piszesz?

Zuber
@Geid

Jeszcze kolego nie poznałeś francuskiego stylu zarządzania, podejmowania decyzji i szukania "winnych" ;-) Poprzedni prezes był finansistą i takie miał podejście, bo takie miał zadanie: dopóki PEKAES był spółką giełdową należało zwiększać jego wartość (co niekoniecznie udało się jeszcze wcześniejszemu zarządowi, o którym pozytywnie piszesz, ze względu na jego podejście do ludzi) co mu się udało a jak PEKAES przestał być SA a zaczął być z.o.o to przygotowanie spółki do sprzedaży, co się też udało. Za co wyleciał nie wiemy, ale był ekonomicznie skuteczny. Oczywiście mógł był to robić z większą atencją dla pracowników, ale cóż - widać nie można mieć wszystkiego.

To prawda - czasy dobrego PeKaEs minely-lepiej juz nie bedzie

Specjalista ds. nieruchomości komercyjnych - Błonie. Pytanie do pracujących na tym stanowisku - jakie macie odczucia? Pozytywne, negatywne strony? Widełki budżetowe? Czy są przyznawane premie?

herman

Omijać szerokim łukiem...

Hitmen
@herman

Chyba Ciebie buraku... Jak się robić nie chce to wszędzie jest źle a do tego jeszcze taka (usunięte przez administratora) pisze komentarze...

@Hitmen

Czy mógłbyś przedstawić konkretny jak wygląda praca na tym stanowisku? Jak szefostwo?

Herman
@Hitmen

Ehh ten poziom kultury. Gdyby było tak cudownie nie było by tak częstych rekrutacji na to stanowisko… nie uważasz ?

@Herman

Czy można prosić o opinię? Ogłoszenie cały czas jest aktywne. Jakie widzisz największe minusy tej pracy i czemu ludzie tak często odchodzą? Czy to chodzi jedynie o dużą ilość pracy, czy o coś więcej?

xD
@Kandydat

to ogłoszenie będzie aktywne zawsze, no może prawie zawsze (jeśli ktoś zapomni odświeżyć) :D minusy hmm wiele, pójdziesz to się przekonasz.

@herman

Dlaczego należy omijać te firmę szerokim łukiem?

Ktoś
@Wanda

Podbijam pytanie. Dlaczego odradzacie firmę i to stanowisko?

Natalia
@herman

A czemu zalecasz omijać szerokim łukiem?

H
@Ktoś

Poniżej poziomu.

@H

jakieś argumenty na to?

h
@Wanda

Zbyt dużo ludzi na tym stanowisku w ciągu ostatnich kilku lat... Mnie by to zniechęciło do pracy w tym miejscu.

Urszula
@h

Ale to jedyne co Ciebie zniechęciło to częsta rotacja pracowników na danym stanowisku? Może po prostu uznali, że nie jest to dla nich praca... przecież to nawet nie świadczy o czymkolwiek negatywnym..

h
@Urszula

heh, powiedzmy że wszyscy szukają czegoś innego, jeden po drugim i tak co kilka miesięcy.

Dariusz
@h

To co jest przyczyną tak dużej rotacji według Ciebie?

fast
@Dariusz

dużo czynników jest niestety, większość wymieniona już

Maja
@fast

Niby w którym miejscu? Coś nie widzę, możesz wskazać? Albo po prostu napisać z Twojej perspektywy?

Esq

M

Zobaczysz warunki płatności to odechce Ci sie tego sportu :P

Klementyna77
@M

Na święta zarabisty prezent herbatka +czekoladki.W opiece ludzie więcej dostają wstyd tak duża firma ,a raz do roku nie potrafią docenić pracownika.Nie ma co sie dziwić że ludzie uciekają,premie też nie zawsze są WSTYD

Koluszki

PeKaeS zapewni ci cardio w trakcie ubiegania się o swoją paczkę. Pies nich jebau

@Klementyna77

Niektórzy to mogą pomarzyć o takich prezentach więc mimo wszystko powinniście się cieszyć, chociaż minimalnie :) Może w herbatce była koperta? :D

Isia
@Klementyna77

Taki prezent to wspaniałe docenienie pracowników. Herbatka i czekoladka o łącznej wartości 15 zł. Zwłaszcza w trudnym roku wytężonej pracy. W okresie rprawdopodobnie rekordowych przychodów firmy. Rozczarowujące i przykre. Znajomi w innych firmach aż niedowierzają gdy opowiedziałam.

Ilona
@Isia

No cóż, ale jest i daje pracę, poczytaj tutaj o PKS w Białymstoku, tak dla porównania. Likwidacje linii i pododdziałów, mówi to komu coś?

@Ilona

Ilona , dawno minęly czasy , kiedy pracodawca był dobry bo cyt " był i dawał p;racę " . rNa rynku logistycznym zaczeło funkcjonowac wielu specjlalistów - czy to od sprzedazy czy logistyków , czy spedytorów - ludzi z pomyysłem i pasją do pracy . Pekaes pasję potrafił "z a bić " pracuję w mniejszej firmie ( ale z TOP 10 TSL ) i mam porównanie . szanują mnie , płaca mi dobrze , a ja odwdzięczam sie wynikamim. w Pekaes mogłaś sie narobic , a i tak było źle....

@sales

Już dawno minęły takie czasy ale dalej są tacy pracodawcy a co gorsza... dalej są ludzie którzy dla takich firm pracują i tylko narzekać potrafią a brakuje im odwagi na zmianę.

@Paulina

tak masz racje . brak odwagi to jest duzy minus wielu pracowników . Sam nie lubie czytac jak to pracownicy na tym forum oczerniają swoich pracodawców . Jest to słabe . A teraz sa takie czasy ,ze jak pensja nie pasuje albo atmosfera i jak Jeates dobra /dobry to z dnia na dzien bedxsiesz cieszył sie nowa praca . Bez wylewania brudów na naszych Pracodawców .

pol
@M

Dokładnie :D

@Klementyna77

Mniej więcej ile wynoszą premie miesięcznie, oczywiście jeśli są? Stanowisko : spedytor. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Tomi700v

Nie

Oddajcie mi wkoncu pieniadze za swoje ubrania, pranie ich i obuwie bhp których nie otrzymałem przez 8 miesięcy pracy w waszej firmie.

ZUBER

Przestań skamleć po portalach, idź ze skargą do PiP.

Rambo

Czemu bzdury piszesz, ubrania są dostarczane przez zewnętrzną firmę i przez nią pranę , a buty od ręki są wydawane.

niko

Nigdy więcej nie skorzystam z usług pekaes. Młody, niemiły kierowca, brak doświadczenia

Teresa
@niko

A samam usługa jak? Może kierwoca miał zly dzień, albo nie wiem.. nie wrzucałabym wszystkich pracowników w firmie do jednego worka, jak reszta była ok ;)

TSE

Wiem, że Peakaes przeszedł pewne odświeżenie kadrowe. Czy obecnie sytuacja uległa poprawie? Jak wygląda atmosfera w oddziale w Gdyni?

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.