Opinie o STOLZLE w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STOLZLE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOLZLE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLZLE w Częstochowa

WK, Dekoracja, 2 Brygada

Normy? Zawyżone. Taśmy? Podkręcone. Wypłata? Jak za włożony wysiłek - za niska. Roboty, które mają za zadanie zastąpić ludzkiego pracownika? Stoją i nie działają, lub też działają ale tylko przez krótki okres czasu, potem ulegają awarii. Kierownicy i pracownicy biurowi „z góry”? Chodzą i patrzą się na brakarzy jak na małpy w zoo. Powiem tak: w tej pracy absurd goni absurd. O tym, co się tu dzieje, można napisać scenariusz do tandetnego sitcomu. Jest to firma w której na pewno stracisz swoje całe zdrowie i gdzie zwykły pracownik fizyczny jest wyzyskiwany na maksa niczym surowiec do wydobycia i zużycia. Nie bez powodu nowi pracownicy tak szybko znikają, są bowiem na tyle inteligentni że widzą co tu się dzieje i chcą oszczędzić sobie zszarganych nerwów oraz uszczerbku na zdrowiu. Beznadziejne warunki gryzą się z równie beznadziejnymi wymaganiami i z dobrze uzasadnionymi zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Przykład? Dwóch brakarzy na odprężarce, jedna „paletowa” na trzy (!!!) odprężarki. Jesteś brakarzem z agencji, czyli BEZ UPRAWNIEŃ na używanie elektrycznych wózków widłowych, co oznacza że nie możesz takowego wózka nawet DOTKNĄĆ. Nieważne więc, czy paleta jest zdecydowanie za nisko i musisz się schylać ku podłodze, czy też zdecydowanie za wysoko i musisz stawać na palcach. MASZ czekać kilka minut aż biedna „paletowa” jakimś cudem ogarnie wszystkie jej obowiązki i przyjdzie do ciebie, żeby prawidłowo ustawić wysokość palety na wózku ;) Fakt, że dosłownie nadwyrężasz swoje całe ciało nie jest ważny, przecież jesteś zwykłym pracusiem za najniższą krajową. Dają cię na stanowisko ze sprzętem kompletnie nie dostosowanym do uprawnień przypisanych tam pracowników i masz grzecznie pracować, przecież jedna „paletowa” na pewno odjedzie trzema paletami z trzech różnych odprężarek które idealnie zsynchronizowały się ze sobą w dokładnie tym samym momencie a przy okazji przygotuje palety, raport i inne rzeczy, podczas gdy ty nie masz jak pakować. A taśma jedzie dalej :) Prawie każda pracowniczka z którą pracuję mówi to samo: "Mam już dosyć tej pracy, jestem wykończona, mam zniszczone nadgarstki" i wiele innych podobnych opinii na temat warunków życia w tej firmie (Są też oczywiście wyjątki: osoby którym ta praca się jakimś cudem podoba, niech Bóg ma ich dusze w opiece). Czterobrygadówka, czyli w praktyce 0 życia i 100% pracy. Pracujesz 7 dni pod rząd na trzy zmiany, potem masz ledwo półtora dnia wolnego, super ;) Oczywiście nie jest ważne to, czy akurat wypada święto, niedziela czy inna ciekawa data. Taki masz grafik i tak masz się pojawiać w pracy. UWAGA! Teraz sekcja o outsourcingu. Jeśli pracujesz przez agencję to z miejsca masz już przechlapane, pracuję tu już ponad dwa lata a mimo to moja "lojalność" nadal nie została "nagrodzona" umową o pracę ;) Firma nie potrzebuje tego dnia pracowników? Dostajesz sms że masz dzisiaj wolne. Oczywiście to twoje „wolne” bierze się albo z urlopu wypoczynkowego (które po przyjściu do pracy okazuje się, że wziąłeś, chociaż nie była to twoja decyzja), albo po prostu ci nie płacą za te dni, a przecież to nie jest twoja wina że kilka maszyn stoi i cię nie potrzebują. W ten sposób po pierwszym roku mojej pracy miałam… uwaga uwaga… 4 DNI URLOPU, czyli tak jakbym przepracowała tylko dwa miesiące! Sprzeczne z prawem pracy? Nie jestem ekspertem, ale chyba tak. Nie mam jednak nic do powiedzenia, jestem przecież szaraczkiem z agencji. Inne babeczki zatrudnione przez firmę idą sobie na urlop na cały miesiąc a ja mogę co najwyżej o tym pomarzyć ;) Czy za dużo narzekam i jestem za bardzo roszczeniowa? Przeczytajcie ten tekst kilka razy i się zastanówcie, podzielcie się również na ten temat swoją opinią, chętnie poczytam. Czy powinnam zmienić pracę? Już dawno temu. Dlaczego jej nie zmieniłam? Chyba wszędzie w Częstochowie jest tak samo albo podobnie, poprawcie mnie jeśli się mylę to może w końcu pójdę gdzie indziej :) Mogłabym napisać o tej pracy jeszcze o wiele więcej, na przykład o tym że jest gorąco albo że co jakiś czas redukują osoby na stanowiskach i musisz robić za dwóch, ale naprawdę szkoda klawiatury. Nie polecam dekoracji, nie polecam również produkcji, nie wiem jak z innymi działami. Pozdrawiam każdego czytającego i życzę wytrwałości każdemu pracownikowi który tu ze mną pracuje, może jakoś damy radę :)

Olaf
@Były

I takie wdrożenie w pełni wystarcza? Pisano tu o jakichś normach, jak więc nowy pracownik może je wyrobić? No i komu oraz do czego te normy są potrzebne, by zarobić premię?

Hutnik

Pracodawca ostatnio dał podwyżki ok 400 zł brutto na etat co przy dzisiejszej inflacji jakiś marny ochłap... ale w ostatnich miesiącach żeby odbić straty tnie premie jak wlezie że pracownicy dostają marne wypłaty chociaż pracowali nawet w święta .

Emma
@Kamila

O pracy na produkcji to mówimy o całym etacie? Zawsze po zleceniówce dostaje się uop, bo mi bardziej na takiej zależy? Tak średnio to ile wynoszą premie?

Piotr Nowy wpis

Chodź szukają teraz Technika Utrzymania Ruchu, to potrzebuję przede wszystkim wiedzieć, czy są tu dyżury, oraz, w jakim stanie jest park maszynowy? Bo, że jest opcja odnowienia uprawnień spawalniczych na MAG 135, to chętnie bym z tego skorzystał.

Grzegorz Nowy wpis

Pojawiła się oferta (usunięte przez administratora) dla mechanika maszyn szklarskich. Ktoś wie, czy firma oferuje na początek jakieś wdrożenie, czy może od razu rzuca na głęboką wodę? I jak na tym stanowisku wygląda system premiowy, wspomniany w ogłoszeniu?

Warto aplikować na specjalistę ds. kontroli jakości, bo wisi teraz ogłoszenie na ten etat? Nie podali jaką można zarobić kasę, to jakaś tajemnica czy może zna ktoś tę kwotę? Premia świąteczna jest wypłacana w grudniu i każdy pracownik ma taką samą kwotę? Nie jest napisane nic o doświadczeniu, można aplikować nie mając go?

Pracownik Nowy wpis

Jeśli chodzi o pracę w kontroli musisz posiadać przede wszystkim umiejętność czytania rysunku technicznego, pomiary na suwmiarką i przymiarem z wykorzystaniem rysunku. Wypłata to liczba 4 z przodu ale podkreślam może być 4500 tym bardziej że ta suma się zmienia przez podwyżki ja jestem nie dawno ale angaż bo dostajemy stały angaż był pewnie niższy niż teraz. Licz przed wszystkim na rozmowę z głównym kierownikiem i to on wybiera i notuję czy ktoś się nada.

XYZ

Zwykły (usunięte przez administratora), wykorzystać na maksa i się pozbyć, warunki okropne, praca cieżka i dodatkowo utrudniana przez kierownictwo. Nie polecam nikomu, (usunięte przez administratora)

@XYZ

Jak to możliwe, aby kierownictwo utrudniało pracę? Czyli co w zasadzie robi? Jakieś konkretne działania? Czy chodzi o to, jaką atmosferę wytwarza w firmie i to ma wpływ na pracę? Chodzi o nadmiar obowiązków, obowiązki ponad siły? Może ktoś opowiedzieć?

Monika Nowy wpis
@XYZ

Po jakim czasie zwykle, jak to nazywasz pozbywają się pracownika? Czy ludzie mają tu podpisane normalne umowy o pracę i odprowadzane składki? Jak ktoś nie daje rady z pracą, tym bardziej, że ktoś ją utrudnia to ma jakieś nagany czy coś w tym stylu? Bo rozumiem, że gdyby nie kierownik to robota w miarę by szła?

Drukarz

Klasyczna rozmowa nic trudnego.

Ja1

Jakie na dekoracji są obecnie agencje pracy?

Chciałbym uzyskać jakieś informacje o pracy w Stolze, czy jest możliwość rozpoczęcia współpracy od Stażu? W jakim wymiarze ten staż mógłby być oraz ewentualne wynagrodzenie. Może ktoś tak zaczynam i mógłby się podzielić ze mną swoim doświadczeniem. Pozdrawiam

W necie znalazłem ofertę pracy na stanowisko elektryka/elektromontera. Firma wymaga od kandydata dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym. Jesteście w stanie napisać, w jakich godzinach są te zmiany? Kandydat musi mieć doświadczenie w dziale utrzymania ruchu. Czy dwa lata wystarczą? Czekam na odpowiedź, bo zastanawiam się nad aplikacją. :-)

Witam. Chciałbym się dowiedzieć na jakie wynagrodzenie może liczyć na początku elektryk?

kandydat na spawacza

ile zarobi spawacz u was w stolzlu ? do tej pory zarabiałem 14 tyś dodam że spawałem w aluminium. czy u was spawa się w aluminium i czy można tyle zarobić

Spawacz
@kandydat na spawacza

Hehehe spawacze którzy tam pracują po 10 latach 6400 brutto matematykę zostawiam Tobie kolego

Dawid
@Spawacz

A nowi, którzy mają zamiar przyjść, a już mają uprawnienia na MIG, MAG, czy TIG, to jaką maks mogą dostać stawkę? I jak tu jest zorganizowany sposób przyznawania podwyżek, od czego one zależą?

@WK, Dekoracja, 2 Brygada

Jakim trzeba być człowiekiem zeby oceniac prace i warunki zatrudnienia firmy, w ktorej sie nie jest zatrudnionym? To, ze agencja ci pisze sms to raczej wina tej agencji a ze tak a nie inaczej cie traktuja. A to, ze tyle czasu robisz to moze dotyczy ciebie? Ja pracowalem niecaly rok i w lutym zostalem przyjety na hute... powtarzam na hute ! wiec co narzekasz ze ci goraco, to jest HUTA? To idz do biedronki tam pewnie dostaniesz 50zl wiecej niz najnizsza. Tutaj ZATRUDNIENI W STOLZLE maja premie, co rok podwyzki, itp. skoro tak jest tu zle to idz gdzie indziej! gdzie jest lepiej i placa lepiej! podziwiasz młodych ze stad uciekaja a sama siedzisz i biadolisz. To Twój szczyt amibicji chyba. CO do palet, to moze warto zwrocic uwage kierownikowi czy liderowi. Tutaj zapewne ich nie ma i nie ma...

@Brakarz

Po pierwsze: pracując przez agencję wykonuję DOKŁADNIE tę samą pracę co ludzie zatrudnieni pod hutą (jedynie wózkami nie jeżdżę ponieważ nie mam ani uprawnień ani umiejętności), mam zatem pełne prawo ocenić to co się tutaj dzieje Po drugie: gratuluję spostrzegawczości, oczywiście że te smsy są winą agencji :) Napisałam część o outsourcingu ponieważ dosłownie każdy nowy pracownik chcąc pracować jako brakarz musi najpierw zostać zatrudniony właśnie przez agencję, próbuję ostrzec ludzi przed prawdopodobieństwem pojawiania się takich sytuacji. Po trzecie: w moim tekście nie narzekałam że mi gorąco, napisałam tylko że JEST gorąco ;) Po czwarte: jest napisane dlaczego nie zmieniłam jeszcze pracy więc nie rozumiem tego sprucia się do mnie, za to dalej czekam na polecenie innych zakładów gdzie sytuacja rzeczywiście może być lepsza :) Po piąte: o problemach informujemy kierowników/liderów na bieżąco, ale nie są w stanie przecież zrobić wszystkiego. Wiele sytuacji które się pojawiają nie są absolutnie z ich winy i wspólnie, jako zespół, musimy zagryźć zęby i sobie jakoś z tym wszystkim poradzić.

Dresiarz

Jest prawdziwa

@WK, Dekoracja, 2 Brygada

Zapomniałaś wspomniec o cudownej maszynie 15/8 gdzie jak idzie kirkland i stoi jedna osoba a nakładają dwie ( gdzie kiedyś stały 3)to pod koniec zmiany nie masz siły doczłapać się do szatni .

@Brakarz

Ciekawe dlaczego jest taka ciężka sytuacja na dekoracji że są wstrzymane przejścia pod hutę,ciekawe czy będą przejścia, nikt nic nie wie i nie chce udzielić żadnych informacji na ten temat

WK, Dekoracja, 2 Brygada

Podejrzewam że przez czystą NIEKOMPETENCJĘ ludzi odpowiedzialnych za dekorację, ta firma to jest jeden wielki i gigantyczny żart i radzę po prostu stąd (usunięte przez administratora) bo żadnego światełka na końcu tunelu się w tej "firmie" nie zobaczy. Chyba że ktoś bardzo lubi być traktowany jak śmiecia którym można się bawić rzucając do kosza i próbując trafić jak podczas grania w koszykówkę

Former

Stoelzle Częstochowa, wół roboczy wszystkich przedstawicielstw w Europie

WK, były pracownik
@Former

Zmieniłam nareszcie pracę na inną produkcję, katorżnicza praca w Stoelzle nie jest dla mnie. Jaki szok przeżyłam kiedy w innej firmie od razu zaczęli mnie traktować jak człowieka i mogę sobie w każdej chwili usiąść, zaparzyć herbatkę, zjeść jabłko. Najważniejsze żeby zaplanowana na dany dzień robota została zrobiona a potem fajrancik, nawet dwie godziny siedzenia i nic nie robienia hehe. Z tego co słyszę to normy w Stoelzle dalej rosną. Dobrze, pracujcie dalej jako (usunięte przez administratora) dla Austriaka, jak komuś odpadną ręce od zapierdalania to mu powiedzcie "jak ci nie pasuje to zmień pracę, nie narzekaj" a potem potulnie i bez marudzenia biegajcie jak mróweczki dalej podczas gdy ludzie z góry mają frajdę z patrzenia na was, pracusiów. Ja do tej pory mam problemy z nadgarstkiem i wątpię żeby mi kiedykolwiek one przeszły, dziękuję ci huto! Odcięcie się od tej toksycznej stoelzlowej pępowiny to był najlepszy pomysł mojego życia. UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ OD STOELZLE, NAPRAWDĘ NIE WARTO!

@WK, były pracownik

Te normy o których piszesz to na prawdę są aż tak wyśrubowane? Dasz jakiś przykład? Bardzo chętnie poczytam bo mąż miał składać aplikacje

Neosp121
@Lidia

Tego nie da się opisać to trzeba przeżyć :)))

@WK, Dekoracja, 2 Brygada

100% prawda!!!!!!!! Kto mądry to odchodzi z działu dekoracji jak najszybciej może i szuka czegoś innego! W 2021 maszyny już były podkręcone, że ludzie na niektórych stanowiskach nie wyrabiali, co do atmosfery - są ludzie w porządku - zazwyczaj te osoby przychodzą po prostu tymczasowo-dorobić sobie (okres wakacyjny), ale większość to CHAMY NIEZADOWOLONE ZE SWOJEGO ŻYCIA, czy chcecie pracować w takim środowisku pracy? Odpowiedzcie sobie sami :)

Albik

A przerwy ile w tej firmie zapewniają i jakie są warunki na produkcji latem właśnie, gdy przyjmują sezonowych i gdy takie upały panują? Na jaką pomoc w tym letnim czasie można liczyć i jaką pomoc we wdrożeniu, choćby od koleżanek i kolegów z pracy?

Były
@Albik

20 min po 4 godzinach przepracowanych. No klimy to na hali produkcyjnej nie masz, chyba że w biurze, jest gorąco jak to przy pracy przy rozgrzanych maszynach. wdrożenie masz przez tych co wcześniej byli na maszynie i ich zmieniasz

Olaf
@Były

Hutnik

@Hutnik

Piszesz o marnych wypłatach - możesz napisać jakie to są kwoty tak średnio? Na jakiej umowie jest tutaj praca? Można liczyć na umowę o pracę?

Kamila
@Lidia

W biurze jako specjalistka nie wiem ile zarobisz ale na początek może z trzy tysiace na rękę Wieloletni doświadczony pracownik produkcji wraz z premią i dodatkami nie wyciągnie nawet średniej krajowej, umowa o prace - różnie , dwa , trzy lata pracy przez firmy zlecone na śmieciówkę , później na czas określony i dopiero stała.

@Lidia

Tylko umowa o pracę l. A jakie masz doświadczenie że chcesz wiedzieć o kasie? O jakim stanowisku piszesz?? Zastanów się zanim zadasz takie pytanie! To chyba zależy od wielu kwesti, dosiwdaczenia, stanowiska, kwalifikacji...

@Kamila

Przez firmę możesz maks 18 Miechów robić. Więc nie pisz że 3 lata. A ja po 5 miesiącach byłem zatrudniony

Emma
@Kamila

Czy firma STOLZLE udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Lis

Bedzie w tym roku piknik rodzinny i kiedy?

Bożena
@Lis

A to macie tam takie integracje, naprawdę? No to zastanawia mnie, czy za tym idzie też dobra atmosfera na co dzień w pracy, jak to jest?

Lidia

Na stronie jest oferta pracy na stanowisko specjalisty ds obsługi klienta, ale brakuje w niej widełek płacowych. Czy ktoś mógłby mi mniej więcej dać znać ile na tym stanowisku proponują? Nie chciałabym się przestrzelić na rozmowie i odpaść przez to, że powiem za dużo

do joanny

Joanna daj sobie spokój z tą firmą . Chcesz robić na polską sitwe , która przyznaje sobie sama chorendalne podwuzki i na austryjackiego Pana ? Chcesz wdychać codziennie truciznę kwas chlorowodorowy ? Daj sobie dziewczyno spokój z tą "firmą". Poszukaj sobie normalnej pracy!!!

Joanna

Proszę powiedzcie ja się pracuje w dziale kontroli jakości na dekoracji? Zamierzam złożyć cv. Głównie pytam o szefostwo i atmosferę w kJ.

X

Niestety nie macie szacunku do ludzi do pracowników nie szanujecie ich. Jest połowa marca ludzie od roku są bez podwyżek, a ceny w przeciągu roku poszybowały mocno w górę. Podrożało jedzenie, opłaty, a tutaj nawet złotówki nikt nie dołożył ludziom którzy bardzo ciężko po 7 dni pracują czasami ponad własne siły i możliwości. Ja nie wiem jak zarząd może spać spokojnie patrząc jak jego pracownicy kombinują żeby przeżyć kolejny miesiąc. Jak wam nie wstyd w tak dużej firmie nie dać ludziom podwyżki. I kasowanie tutaj nie wygodnych komentarzy nic nie da. Żeby robić dobry marketing trzeba być uczciwym w stosunku do swoich pracowników, a dopiero później sponsorować innych i udawać ze jest tak super. Nie nie jest super niestety ale większość ludzi się nie odezwie bo się boja, nie chcą nie maja odwagi. Nie ma wolnego, nie można się doprosić o dzień wolnego, nie ma podwyżki, ludzie pracują w skandalicznych warunkach. To nie jest zakład pracy to jest po prostu (usunięte przez administratora).

Norbert
@X

Pracujemy za ochłap, ci co byli w innych hutach np w Austrii wiedzą jakie tam są warunki pracy!, pracownicy z Austrii jak usłyszeli ile zarabiamy to nie uwierzyli a później ten okropny śmiech z nas . Nasz kraj to tania siła robocza , traktują nas jak roboli i nic się nie zmieni. Jeszcze parę lat temu , wynagrodzenie było na jakimś poziomie , teraz coraz gorzej z roku na rok , ta firma coraz mniej płaci , nie ważne czy chorujesz czy zasuwasz dostajesz tyle samo, Inflacja zjada te mikro podwyżki dali podwyżkę mniejszą niż w dyskontach , przypominam że płaca minimalna w tym roku wzrośnie o 590 złotych! inflacja przebije 20 procent , nie przejmują się ludźmi nic.

Irena
@X

Co to są konkretnie za warunki pracy? Rozwiniesz to trochę? Jak ludzie reagują na brak podwyżek? W takim razie jak wygląda rotacja? Rozumiem, że są ludzie którzy boją się stracić pracę ale są również tacy którym wszystko jedno, dlatego pytam. Ile wam teraz wychodzi w skali miesiąca?

@Norbert

Tak się składa, że byłem na wyjeździe w Austrii ostatnio i zastanawiam sie, skad masz takie info?! Nikt z naszej grupy nie mowil po angielsku tak plynnie, by sie dogadac w takiej kwestii. wiec na pewno tak swietnie sie dogadales zeby powiedziec ile zarabiasz i uslyszec co o tym mowia hahaha smieszny jestes

Magda
@Irena

Nikt się nie zwalnia, rotacja zadna. ludzie tylko tu potrafia pyskowac, a jak sa spotkania z prezesem to cisza i calowanie po rekach. Inflacja, jak wiemy to nie wina firmy!!!!!!!!!!! a naszego kochanego rzadu! Podwyzka % byla jedna z wyzszych od lat, no chyba ze ktos bumelowal i siedzial na l4. Co to jest za gadanie o inflacji, firma jej nie ma? Ni eczuje? Nawet czasami lepiej byłoby zeby niektorzy z tej firmy odeszli, ale tak gadaja od 10 lat jak to zle a siedza dalej bo nigdzie lepiej im nie bedzie. Zamiast pisac tutaj jak to jak siedzisz na l4 to lepiej wez sie za robote to dostaniesz wysoka podwyzke

Mądra
@Magda

(szanowna ) Magdo nie tym tonem... żeby wymagać i egzekwować to trzeba ludzi odpowiednio doceniać, ciekawe ile dacie ludziom na święta? przypominam że ceny w sklepach szaleją.. Czekamy na te (najwyższe od lat premie świąteczne ) czy znowu będzie trzysta góra pięćset.

Romek

Jak teraz atmosfera w pracy? Wiadomo coś o tych mikropodwyzkach? Jakieś romanse i inne telenowele na tapecie?

Jożin
@Romek

Romek a co to znaczy mikropodwyżka? Zastanawiam się nad zmianą pracy i szukam firmy która co roku oferuje podwyżkę dopasowana przynajmniej do inflacji. Doradź cos bo nie chce wpaść z rynny pod deszcz.

Rekrutacja

Witam. Jak wygląda rekrutacja ślusarz spawacz bo aplikowałem na to ogłoszenie i za 3 dni mam rozmowę .Moze mi ktoś napisać coś więcej jak warunki i klimat na hucie ? No i przede wszystkim czy jest sens zaczynać tam pracę chodzi o dział naprawa i regeneracja form?

@Rekrutacja

O tyle co wiem to po zapowiedzi ostatnich niskich podwyżek osiem osób złożyło wypowiedzenia.

Bożena
@Brakarz

Na ile osób? Nie mam pojęcia, ile liczy firma, a ma to jakieś znaczenie dla mnie. No i jakie te podwyżki właściwie, ile wynosiły? naprawdę takie niskie?

Jożin
@Bożena

Bożena a ile wam zaproponowali tej podwyżki?

Brakarz

Nie będzie, jeszcze Ci pensje zabiorom. Zawsze w marcu są wyrówania, wiec maja czas

automatyk

jest ogłoszenie dla automatyka. zarobi się piątke, szóstkę do reki

Z premiami na spokojnie ponad 5 zarobi :) a premia to rzecz pewna

@Elektryk

Skąd masz takie informacje?? Bo coś głupoty piszesz i wprowadzasz ludzi w błąd ...

Bo pracuje

Witold

Skoro się nie zgadzasz to ile można rzeczywiście zarobić Twoim zdaniem? I jak to z tymi premiami wygląda? Za co są przyznawane?

@Elektryk

To chyba się zwolnię i zatrudnienie od nowa ???????????? A chyba, że Elektryk tyle zarobi, bo automatyk niestety nie.

@Witold

Przyjdź na rozmowę to się dowiesz, nikt swojego wynagrodzenia Ci tutaj nie poda, Ja powiem Ci tylko, że 5na rękę nie zarobisz. Nawet z kilkuletnim stażem na stanowisku.

Shrek

Jak zarobisz 4k na rękę to się ciesz , ludzie co pracują 3 lata mają ok. 4 tys

Shrek
@automatyk

Nie zarobisz , wszyscy zaczynają uciekać z utrzymania ruchu

Damian
@Shrek

To dlatego, tyle ogłoszeń? Z jakiego powodu ludzie uciekają, firma nie stara się ich jakoś zatrzymać? Jak patrzę na ogłoszenie automatyka to nie podali, ile płacą. Uzupełnisz moją wiedzę?

Specjalista deko
@Damian

Firma otworzyła nowa wannę i zwiększa zatrudnienie. Nikt o tym nie myśli?! Ciekawe kto z UR ucieka… jakoś obsada stała od lat! Każdy tylko tutaj mądry. A spotkania z prezesem były to cisza i podziękowania!

Zostaw merytoryczną opinię o STOLZLE - Częstochowa

• Jak się pracuje w STOLZLE?

Zobacz opinie na temat firmy STOLZLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLZLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLZLE?

Kandydaci do pracy w STOLZLE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLZLE
2.6/5 Na podstawie 297 ocen.
  • Warszawska 347
    42-209 Częstochowa