Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Tanie ciastka

Od czerwca cukiernik po zawodówce szefem na lakierni! Jeszcze się łudzicie ze tu będzie dobrze? Tu dobrze mają tylko układy. Córka liderem mąż szefem. Jak trzeba się poniżyć żeby dojść do tego? Właściciel tak pokazuje pracownikom gdzie ich miejsce. Tylko układy ale ta rodzina to już jest wszędzie. Pycha! Chamstwo! żenada! Otwórz oczy szefie!

@Tanie ciastka

Zgadza się, wszystkich wpychają z rodziny jak popadnie. A później awanse też rodzinne. Ale tak jest w firmie rodzinnej. Właściciel nie otworzy oczu, bo się mu cały czas mydli.

NIKT NIE POLECA

tu juz nawet bilbord na cukrowni nie pomoze , kolejki do przyjec juz byly teraz nikt nawet przed brama nie stoi z cv , dajcie ludziom pieniadze a nie inwestujecie w to co nie trzeba i w poganianie resztek pracownikow ,

Joko
@NIKT NIE POLECA

Firma popłynie w 2024 jeżeli nie ogarną władzy. Póki co zmiana szefów nieustanna co świadczy o firmie. Cel firmy to walka z pracownikami. Zero rozmów o podwyżkach co obecnie jest głównym problemem relacji pracownik-władza. Oni tego nie chcą wiedzieć. Czekają na czas pracodawcy ale szybko nie nadejdzie. Powstaje strefa gdzie ludzie znajdą zatrudnienie i KGHM niestety nadal się rozwija i potrzebuje pracowników. Tycho ogarnij głowę póki czas chociaż tyle naszkodziłeś że trudno wyczuć czy dla kogoś takiego jest tutaj miejsce. HR manager B idź kopać ziemniaki bo pojęcia nie masz ile szkody czynisz i ile milionów euro firma straci poprzez twoje decyzje i traktowanie pracowników.

Spawacz

Jakie pieniądze na spawacza można liczyć?

Anka
@rtm

I w każdym miesiącu wpisane są grafik 4 zmiany? Nocki są wtedy obowiązkowe czy tylko dla chętnych? Można się umówić żeby w jednym miesiącu mieć jedną zmianę?

La Nowy wpis

Nadchodzą nowe, lepsze czasy. Zobaczycie.

Windows Nowy wpis

Gouda A Ty powinieneś razem z Areczkiem za bramę wypie...... a nie załodze w du..e włazić. Bez Waldka nic nie znaczysz wazelino. Już pokazałeś swoje wyniki.

Obecny Nowy wpis
@Windows

Zgadzamy się z Tobą. A czy kierownika nie obowiązuje umowa próbna? Może trochę honoru by się przydało, by sam odszedł. Gra równo z czerwonymi kaskami. Niech się zabiera z nimi. I jeszcze jedno, czemu jest zgoda by odpowiedzialni, ważni ludzie bawili w środku tygodnia gdzieś na wyjedzie i z zadowoleniem opowiadali ludziom na drugi dzień jak dobrze było, ile się zjadło i nie tylko. Smutne to. Bo my z bolącymi głowami i pełnymi brzuchami do pracy nie możemy przyjść. Trochę pokory widać wszystkim potrzeba. Oby kiedyś było już tylko lepiej. A człowiek dla człowieka, człowiekiem.

Karola

Spawacz po okresie próbnym na ile dostaje umowę? Pomagam chłopakowi szukać pracy, mówię napisze dowiem się, bo to był problem taki, że w ogłoszeniu tylko wspomnieli o tym okresie próbnym, a nie powiedzieli potem.

Hej Nowy wpis
@Karola

W zależności na jaki dział trafi i jak się zaprezentuje. Czasem po próbnym dostaje się na rok, ale znam przypadek że od razu na stałe. Myślę że jeśli się pokaże z dobrej strony a będzie mu zależeć to może zagadać o umowę na czas nieokreślony od razu po próbnym ale mówię że musiałby naprawdę pokazać chęć do pracy i nauki.

Tanie ciastka

Układ zamknięty
@Tanie ciastka

Jak Polak może się tak sprzedać? Jak to możliwe że tyle osób pracuje w tej firmie z jednej rodziny? I to na takich stanowiskach!? Już wiem... Nie mając wstydu obstawiam swoimi stanowiskami bo jestem kim? No właśnie... Kim jesteś? A wy dalej siedzcie cicho ! Przecież to jest jeden wielki wal kolesiostwo i rodzinna firma. Nigdy nie będziemy mieć dobrze bo jesteśmy (usunięte przez administratora)

Układ otwarty
@Układ zamknięty

Jak sprzedać? Nie wiesz jak to możliwe? Każdy z nich złożył tutaj podanie jak każdy z nas i zostali przyjęci proste. (usunięte przez administratora)

Stary
@Układ otwarty

Siedz dalej cicho i się nie odzywaj jak do tej pory to dotrwasz spokojnie do emerytury. Wiem że famaba ci w życiu pomogła bo możesz zarobić 4 tys a tak pracowałbys w markecie jako ciec więc musisz być wdzięczny. Całuj po rekcha tycha ze daje ci wypłatę i zapieprzaj tam dalej

Roman

No ale chyba nie ważne wykształcenie tylko to co się umie robić. Daje radę jako szef na lakierni czy nie? Umie zarządzać ludźmi?

Roman
@Roman

To co umie? A co on umie? Piec chleb i ciastka? Czy wy naprawdę nie widzicie tego co się dzieje w firmie? Rodzina x że tak ja nazwę opętała właściciela i bez skrupułów wciska swoich na różne stanowiska. Czy to jest normalne? Poza tym nie wiem czy wiecie ale mąż pani wysoko postawionej cukiernik spawa u siebie w domu elementy dla e Crane za grube pieniądze. Kto mu to załatwił? Obudźcie się w końcu a dla wszystkich twierdzących ze mam ból d**y powiem ze :są jakieś zasady! A tu bezczelnie plucie pracownikom w twarz i pokazujac jakie się ma znajomości. Tylko jakim kosztem? Brak wstydu. Żenada. Chamstwo i pycha!

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
La

Firma niezła, jeśli nie trzeba mieć dobrego wykształcenia by być kierownikiem. Firma na medal, szansa dla każdego. Szkoła szkołą ale plecy masz to stanowisko masz.

O co chodzi z tym męczeniem się od stycznia? Co z tą wypłatą nie tak niby? Bądź kolegą i napisz, bo chciałem na tego ślusarza z elementami spawania słać papiery..

Xxxx

Kierownik zabrał ludziom premię, nie wiadomo za co? To jego nowe chwyty. On chyba wierzy w to, że takim postępowaniem zjedna ludzi?! Teraz chodzi i nawija, że postara się zlikwidować nam kawę, herbatę. Bo tracimy czas. Sam zapomniał jak pracował z nami w szeregach. Zaczynał od nas. Był taki jak my. Dziś nie wie z kim współpracować, z nami-kolegami, czy z czerwonymi maskami. Bo z nimi gania dużo po hali. Chyba się pogubił. Ale nas to już nie wzrusza. Przebił Stacha. Tęsknić koledzy zaczniemy za Stachem.

Stachu

Żenada to mało powiedziane! Omijać ta firmę z daleka! Rodzina obstawiona na wszystkich stanowiskach bez doświadczenia i kompetencji.

Big Box

Zobaczymy czy odważy się przyznać niższe premię za marzec. Będzie ciekawie. Związki mogą mieć co robić w kwietniu. Będzie pierwszy odwołany kierownik :)))) szybko z takim prawnik zrobi porządek.

@Big Box

premia jest UZNANIOWA czyli moga dac ale nie musza ale widze ze wiekszosc z was sie przyzywczaiła ze po prostu jest cala co miesiac , to jest tani chwyt famobowski zeby podbic wyplate bo odliczajac wszystkie ''premie i dodatki '' to bysmy zarabiali najnizsza krajowa .

Mmm
@odpowiedz

Zawsze była i jaki jest powód tego że teraz jest zabierana pracownikom? Co ludzie robią inaczej niż robili do tej pory? To próbował na każdy możliwy sposób przyspieszać produkcję, naginając procedury? I dalej błędy które z tego wynikały przypisywane są były pracownikom. Ile z tych rzeczy które teraz się dzieją, działy się przy ostatnim ldst? Kto odpowiada za organizację? Ludzie robią tym co mają, każdy sobie i to pracownik ma sam pod siebie rozwiązać problem. Żenada coraz większa w tej firmie.

Kocie roco
@Mmm

No żenada. Kiero Jakości podpisuje jak leci. I dalej tyły. Z czerwonymi trzeba wytrzymać jeszcze trochę. Stary przejrzy na oczy w końcu jak mu się pół roku nie zbilansuje:))) Wymiana szefa. Mistrzów. Zwolnienia pracowników. Brygadzistów 20 stu i dalej w doopie. Ręce opadają. Ale jak się kierowników robi bo znają Tycho to potem (usunięte przez administratora)rządzi.

Do chętnych rekrutujących. To forum jest pięknym przykładem co ta firma reprezentuje sobą. Poczytajcie i powinno wam wystarczyć aby zrozumieć że to zwyczajna (usunięte przez administratora) Tak dziwnych wpisów i opinii trudno nie docenić. Pomyślcie i szukajcie dalej.

Coś takiego, szkoląca poczekalnia? Specjalnie zajrzałem we wszystkie ogłoszenia z www, w każdym wymagane jest doświadczenie, 1-2 lata, albo nieokreślone. A tu panowie starsi stażem jakby o przedszkolakach pisali. Ja się zastanawiam, jak w tym klimacie wygląda takie zwykłe koleżeńskie powitanie, pokazanie, gdzie szafka, gdzie WC, gdzie jecie drugie sniadania? Składam CV na spawacza, ale nie wiem, czy dobrego się od Was spodziewać.

Misju

Daruj sobie tego pracodawcę. Gimnazjum szefa obecnego powinno dać odpowiedź co to za firma. Zaraz go tam zapewne nie będzie bo pogrywa z ludźmi na bogato i pajacuje jak panisko. Pawełku niedługo koniec kariery, ale było fajnie.

Patolalola

Cudotwórcy, naprawcy firmy w czerwonych hełmach, nowy szefuncio, nowy mistrzunio GRATULACJE za uwalenie premii całej brygadzie wydziału NP za niewykonanie planu. Przy czym do dzisiaj nie wiemy co się wydarzyło. Nikt nikogo nie poinformował, że premia może zostać zabrana za niewykonanie planu. Plan jest totalnym syfem który nie ma nic wspólnego z realiami. Ogrom czynności nie zostaje uwzględnionych. Ogólnie chcieliście zmotywować do pracy i faktycznie wam się udało, ale zmotywować do szukania nowej pracy. Jesteście wielcy. Młody was kocha, ale za chwilę zrozumiecie, że nie macie kim robić i niestety wasz los oczywisty. My szukamy pracy, wy bawcie się dalej. Powodzenia.

Patolalola

Choćiażby po to aby inni wiedzieli co ich czeka. Aby firmę rozreklamować w internetach. Taka przysługa i wdzięczność za (usunięte przez administratora)odejście do człowieka.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w E-Towers Famaba Poland? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jaką stawkę ma spawacz obecnie i kto płaci, pracodawca czy urząd? Widzę że ogłoszenie w grudniu mieli na stronie urzędu dla bezrobotnych ale to tyle, bo już nie da się wejść i poczytać nawet. Potrzebuje info o warunkach, bo nie wiem, czy wysyłać cv albo pytać nawet

Czemu tutaj taki ton grobowy panuje? Ogłoszenie dla oczyszczacza-malarza wygląda okej, tylko chce zapytać was czy potwierdzacie 6-8 tys. brutto i co wchodzi w ten bogaty ponoć pakiet benefitów?

Jarek

Panowanie Wg was matryca kompetencji oraz podwyżki z nią związane to dobry pomysł na polepszenie warunków płacowych w firmie ? Od kilku lat funkcjonuje..a ja nadal nie wiem jaka stawkę mogę osiągnąć będąc sumiennym pracownikiem w perspektywie paru kolejnych lat. Może jest tu na grupie ktoś mądrzejszy ode mnie i mi wytłumaczy te podziały stawek wynikające z ocen.

Robol
@Jarek

Rachunek prosty Jak dobrze liżesz to 50gr brutto x każdy kolejny rok. Pozdrawiam

rozwijajaca sie firma

pomijajac temat bilbordow na cukrowni i samej bramie zakladu to po co wywieszaja ogloszenia o prace w swojej firmie ? przciez wiadomo ze nikt nie poleci tej roboty sam pracujac w famabie. Podsuwam pomysl aby wywieszac oferty z khgm i innych zakladow pracy , nawet karteczke juz wrzucilem do pojemnika z inicjatywami pracownika .

Siema wszystkim. 15 lat temu się zwolniłem z famaby i wyjechalem za chlebem za granicę. Chciałbym wrócić do famaby na wieże. Chciałbym zapytać kto tam jest teraz szefem i jakie majstry teraz rządzą? No i jak z wypłatą?

Renu

Panowie dwa silne impulsy ostatnimi czasy poszły do załogi że morda w kubeł i zapindalac albo za bramę z dnia na dzień. Więc jest to czas żeby odkurzyć swoje CV i rozsyłać. Pięknie się zgra z wiosną. Jeśli stać Was stracić pracę z dnia na dzień bo ktoś pójdzie nagadac na górę to czekajcie dalej.

@Renu

Czekasz na innych aby razem z Tobą podania składali. Myślę że ta gadka nikogo nie wystraszymy na górze. Oni i tak swoje . Nie ma co się zastanawiać. I czekać.

Terminator
@Renu

Tak kolego masz rację ja już wysłałem w kilka miejsc.Także i Niemcy ta sama robota tylko 4 razy lepiej płatna.Także nie obawiam się że mnie zwolnią,jedynie mogą mi zrobić tym wielką przysługę.Pozdrowienia dla wszystkich kolegów

Pani zza biurka
@Terminator

Jak się Pan nie obawia to proszę się podpisać z imienia i nazwiska. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź

Boguś

Jk to trzygodzinną. Obcinają godziny pracy i dlatego wypłata niska? Serio ludzie myślą o odejściu? Tu jest spora rotacja i nie m co myśleć o stabilnej robocie?

Terminator

Dobrze wiecie co się święci.Nie będziecie mnieć ludzi to sami zaczniecie pracę na produkcji.Wtedy zobaczycie co znaczy praca.I dlaczego ludzie się zwalniają, wiem że odejdą kolejni i to fachowcy.Zlepek łepków tu nie ppmoże ani technika też tu nie ppmogą .Będą odchodzić dużym stażem fachowcy to się przekonacie jak robota ruszy.Nowych trzeba szkolić co po roku i tak odejdą sami.Zadbajcie o fachowców bo inaczej będzie źle.Pzdrowienia kolegów z produkcji wież .

Pani zza biurka
@Terminator

Nie nazywajcie się fachowcami bo przy tej produkcji 1 dzień wystarczy żeby nowego pracownika przeszkolić... Za bardzo się poczuliscie nie wiadomo kim. Jak nie wy to ktoś inny. Rotacja zawsze będzie. Założenie jest takie: (kto zostanie będzie mieć pracę a kto odejdzie to się wyszkoli młodych i też będą robić tak samo w tej prostej pracy za mniejsze pieniądze. Taka polityka więc cieszcie się że macie co do garnka włożyć i że gowniaki głodne nie chodzą

Grizly

DO ZWIĄZKÓW. Czy wiecie co się stało i dlaczego zwolnili naszego kolegę z krajalni ?? Podobno walczycie o ludzi więc z pewnością wiecie co się stało i dlaczego firma pozbawiła gościa pracy z dnia na dzień. Pokażcie że jesteście siłą i wiecie co się dzieje. Pokażcie że macie wpływ na chorą sytuację w firmie. Jeżeli to zwolnienie pozostanie bez odzewu to nie istniejecie kompletnie dla ludzi w firmie. Będziecie tylko fikcją która podpisuje co podsuną. W waszych rękach zmiana podejścia do was bo opinie spadają wam na (usunięte przez administratora) w tempie ekspresowym. Pozostawicie tą sprawę bez odzewu to pożegnajcie się z waszymi pseudo związkami.

Klekot

A wy dalej mu wierzycie po tylu latach? Przecież to zwykły makaroniarz i to jest wiadomo od lat. Nie raz nas zawiódł a później się wybielal i jeszcze kiedyś myśleliśmy że przez to że ma synów w firmie ale teraz? Stary cwaniak

Ty i ja
@Grizly

Zwolnienie zostało zawarte za porozumieniem stron . Pracownik dostał trzymiesięczną wypłatę jednorazowo na kopo po kilku dniach . Co związki miały zrobić ? Poszło dobre pismo obciążające pracownika . Pracownik zgodził się na podpisanie wypowiedzenia .

O mnie ciocia tak nie dba jak o ciebie Pawle :( ale cały czas czekam... Trzymajmy się razem jako rodzina i stwórzmy wspólnie razem silna famabe

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów