INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Ewa Sa

Praca bardzo lekka przyjemna, standardy mieszkań bardzo dobre, czas pracy zależny od całego zespołu, można poznać naprawdę bardzo fajnych ludzi, zarobić a i zwiedzić trochę świata, w czasach covid testy wykonywane są często, zapewnione maski i wszystko na swoim miejscu.

@Ewa Sa

Pani Ewo, takie opinie cieszą najbardziej:) dziekujemy

@Ewa Sa

Testy to aż trochę za często, ale na miejscu przynajmniej nie były uciążliwe.

@MssSmm

W czasie pandemii działamy zgodnie z oficjalnymi wytycznymi starając się zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników. Pozdrawiamy:)

Licząca

Niedawno wróciłam z kolejnego wyjazdu zagranicznego i jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy z firmą. Dużym plusem są warunki zakwaterowania (ładne obiekty, schludne pokoje, na miejscu wszystkie potrzebne sprzęty), a także możliwość zwiedzania (zwłaszcza w przypadku pobytu w większym mieście).

@Licząca

Dziękujemy za miły komentarz. Dokładamy wszelkich starań żeby warunki zakwaterowania były jak najlepsze:) pozdrawiamy:)

@Licząca

Potwierdzam, Warunki zakwaterowania całkiem dobre. Ładne, zadbane pokoje. Tylko w jednym miejscu spotkałam się z przypadkiem, że na cały domek, w którym mieszkało sporo osób przypadał jeden prysznic, w dodatku połączony z WC. W każdym miejscu były spore kuchnie z lodówkami, czasem nawet saloniki do posiedzenia. Pralki i suszarki też dostępne. Przy okazji, zwłaszcza latem, można trochę pozwiedzać. Tym razem trafiły nam piękne, nadmorskie okolice, można więc było wręcz połączyć trochę wakacji z pracą.

Dziękujemy za pozytywną opinię;) Pozdrawiamy

Turnus dwu miesięczny bardzo szybko zleciał. Mimo, że na początku nikogo nie znałam to ludzi okazali się sympatyczni, pomocni. Ekipa jest bardzo zgrana i bardzo chętnie jeszcze raz pojadę w takim składzie. Hotele oceniam bardzo pozytywnie.

@Marta

Pani Marto:) pomocna kadra to podstawa:) Pozdrawiamy.

@Marta

Hotele rzeczywiście nie najgorsze i przy okazji można trochę pozwiedzać.

@MssSmm

Dokładamy wszelkich starań żeby obiekty noclegowe były jak najbardziej satysfakcjonujące:) Pozdrawiamy

Dus

Polecam!

Bardzo dobry

Bez problemu

Zachęcam do podjęcia pracy z Inventem szczególnie dla osób ,które niekoniecznie potrzebują stałej pracy, warunki mieszkaniowe są dobre, ważne na jaką ekipę trafisz, wynagrodzenie wypłacane w terminie.

@Andrzej

Panie Andrzeju, zgadzamy się;) zachęcamy do zapisów www.invent.ag:)

@Andrzej

Rzeczywiście praca idealna dla osób, które niekoniecznie chcą się wiązać na etacie.

Beata

Firma uczciwa, wyplata na czas warunki mieszkaniowe bardzo dobre minus mieszkanie z facetem w jednym pokoju ,fajni ludzie .

Natalia

Witam, jedzie ktoś 26go do Niemiec na inwentaryzacje?

Malwina
@Natalia

Jedzie..... :) masz jakieś pytania?

Natalia
@Malwina

Po prostu chciałam nawiązać z kimś kontakt przed wyjazdem :)

Aldon

Cześć tak ja jadę a Ty?

Aldona
@Natalia

Witam ja jadę pierwszy raz, sama a Ty?

Dawid
@Aldona

Sama samiusia?

inwentar

mam wrazenie ze wszystko robione na ostatnia chwile jezeli chodzi o planowanie prac i zarzadzanie zasobami ludzkimi, (usunięte przez administratora) mieszanie odczucia po wspolpracy

@inwentar

Szanowny Panie, każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. Prosimy zatem o wiadomość e-mail na reklamacja@invent.ag z dokładnym opisem sytuacji/sprawy, a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy.

Kamil

Witam mam pytanie ile teraz płacą za dzień pracy zagranicą netto na rękę ? ile dni w tygodniu pracuję się na wyjeździe 5-6... soboty też się pracuję? i czy 5 dni jest gwarantowanych ? czy za dni wolne jest jakaś dieta ? a i ile średnio godzin dziennie się pracuję na całości projektu dajmy na to 4 tygodnie 20 inwentaryzacji to ile godzin wyjdzie...? z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam

@Kamil

Panie Kamilu, podczas rekrutacji informujemy wszystkich zainteresowanych, że jedna inwentaryzacja trwa około 10 godzin. Inwentaryzacje mogą być nocne lub dzienne. W zależności od projektu, dni pracujących jest 5,6 i 1,2 dni wolne. Stawki krajowe wygladają następująco: stawka dzienna – 19,50 zł/h brutto Stawka nocna – 22,00 zł/h brutto. Stawki zagraniczne:Stawki dzienne - od 195 zł netto. od 230 zł netto dla znających j. niemiecki w stopniu komunikatywnym, od 275 zł netto dla osób z prawem jazdy. Mamy nadzieję, że wszystko już jest jasne;) W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:) Pozdrawiamy

Gablo
@INVENT Sp. z o.o.

Od 230 zł netto jest nie dla osób z językiem niemieckim, tylko dla tłumaczy. Od 275 zł netto jest nie dla osób z prawem jazdy, tylko dla kierowców. Prawo jazdy to ja mogę sobie mieć ale jak nię będę kierowcą tylko liczącym, to zarobię 195 zł dniówki. Czemu wprowadzacie w błąd?

@Gablo

Szanowny Panie, stawka dla osób rozpoczynających z nami współpracę wynosi 195 zł/netto za dzień pracy. Jeżeli osoba zainteresowana wyjazdem posiada prawo jazdy kat. B lub zna język niemiecki w stopniu komunikatywnym i poinformuje nas o tym, to może wykonywać dodatkowe czynności, za które otrzyma dodatek finansowy za każdy dzień pracujący. Indywidulane stawki oraz dodatkowe czynności u każdego pracownika są określone przed wyjazdem, w związku z czym każda osoba jest świadoma warunków współpracy jakie oferujemy.

Porażka.

Nie polecam wyjazdów krajowych z ta firma. Przed zapisaniem się na jedna z inwentaryzacji pomyślałem sobie, ze łatwym kosztem dorobię sobie do domowego budżetu. I pojechałem. Na miejscu zbiórki porażka. Młodzi prawdopodobnie „koordynatorzy” nie potrafili ogarnąć skanowania pracowników. Następnym punktem było szkolenie. (usunięte przez administratora) Pokazał w skrócie jak obsługiwać skaner i w sumie podzielił nas na alejki. Praca ogólnie lekka. Jak człowiek się skupi na tym co robi to nawet czas leci. Przerwa odbyła się po 6 godzinach pracy. Gdzie moim zdaniem powinna się odbyć po 4 godzinach bo pracowaliśmy 8 godzin. Transportu nie jestem w stanie ocenić ponieważ przybyłem na miejsce prywatnie. Czas na wynagrodzenie bo to pewnie wszystkich ciekawi. Za 8 godzin pracy otrzymałem przelew na (usunięte przez administratora)złotych. Nie wiem kto tam chce pracować za te pieniądze ale jakbym wiedział to bym się z domu nie ruszał. Zaznaczę również, ze o żadnych błędach nie zostałem poinformowany mimo, ze audyt został wykonany. Dlatego wątpię, ze to jakaś kara finansowa. Dlatego jeżeli chcecie się zapisać to zastanówcie się trzy razy.

@Porażka.

Szanowny Panie, w przypadku inwentaryzacji na terenie Polski obowiązują następujące stawki: stawka dzienna (6:00 – 22:00) – 19,50 zł/h brutto, stawka nocna (22:00-6:00) – 22,00 zł/h brutto. Niestety po samym komentarzu nie jesteśmy w stanie zweryfikować sytuacji, dlatego prosimy o przesłanie pełnych danych (imię, nazwisko, data inwentaryzacji w jakiej Pan uczestniczył) na adres reklamacja@invent.ag. Będziemy mogli wtedy sprawdzić liczbę przepracowanych godzin oraz wyślemy szczegółowe naliczenie zawierające informacje o wszystkich składkach odciągniętych od Pana wynagrodzenia.

Ivory

polecam firmę Invent. Wszystko zgodne z opisem, praca bardzo przyjemna w miłej atmosferze. Dla każdego kto się zastanawia naprawdę polecam! Można poznać fantastyczne osoby a przy okazji nauczyć się języków.

@Ivory

Dziękujemy bardzo za miły komentarz. Pozdrawiamy:)

wanda
@Ivory

Jak uczy się tych języków? W nocy na półce w OBI?

@wanda

Dzień dobry pani Wando, nasze zagraniczne inwentaryzacje to również doskonała okazja do zwiedzania ciekawych miejsc, czas na naukę języka też się znajdzie;) Pozdrawiamy

paweł

Witam i pozdrawiam wszystkich invenciarzy,właśnie wróciłem z turnusu lekko nie było,ale daliśmy radę,wszystko uzależnione jest od składu teamu jeżeli stanowią zgraną grupę potrafią się dogadać to nawet powrót o 16 czy 17 nie stanowi większego problemu.Oczywiście nie codziennie ,skanowanie cenówek porażka zamiast liczyć godzina na przepisywaniu cyfr,Mam nadzieję,że wkrótce coś się zmieni.Poza tym można smiało jechać był u nas teraz świeżak,który startuje na następny turnus,na początku miał trudności ,ale po paru dniach wciągnął się w robotę.Praca dla ludzi otwartych gotowych na poznanie nowych osób,marudom nie polecam i ślizgaczom również

@paweł

Panie Pawle, zgrany i pracowity zespól to podstawa:) zgadzamy się:)

wanda
@paweł

kiedy ty byłeś na tym turnusie i gdzie??

paweł
@wanda

wróciłem 10 dni temu w rajchu

Byłam na kilku projektach podobało mi się wiem że na małych projektach może się nie sprawdza pracuje za wolno ale dokładnie bez błędów. Firma takich osób jak ja to raczej nie potrzebujeok, ale zapisałam się na 3 projekty jeden niby anulowano a na dwa zero telefonu choćby zadzwonili i powiedzieli daj sobie spokój nie zapisuj się bo jesteś zawoła zrozumiałabym dałabym sobie spokój ale trafia mnie szl.... Jak dzisiaj zobaczyłam dostępny termin na który zapisałam się już dawno i cisza. Mimo to polecam pracę z inventem dobrze pracowało mi się i milo

@Ewa

Pani Ewo, zawsze staramy się na bieżąco kontaktować z osobami, które zgłosiły chęć wyjazdy, brak kontaktu może być spowodowany bardzo dużą liczbą zgłoszeń. W przypadku powtórzenia się sytuacji prosimy o kontakt. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.15 – 15.45 istnieje możliwość porozmawiania z naszymi konsultantami na czacie, dzięki czemu szybko uzyska Pani wszystkie potrzebne informacji. Może Pani również skontaktować się z nami telefonicznie na numer 71 750 77 00 lub zamówić połączenie na naszej stronie www.invent.ag, jesteśmy również dostępni pod mailem rekrutacja.zagranica@invent.ag. Pozdrawiamy!

Nicki

Witam, wróciłem niedawno z turnusu i mam kilka spostrzeżeń na temat pracy jak i samej firmy. Praca powinna polegać na szybkim i sprawnym liczeniu, a nie na ciągłym przepisywaniu cenówek, bo 80% nie wchodzi laserem... Może ktoś się zastanowi czy ma to sens i zabiera minimum 50 minut na każdym sklepie, a ponowne skanowanie cenówek to już totalne nieporozumienie. Druga sprawa - jakim prawem przedłużacie turnus 4 razy nie pytając Waszych pracowników jakie mają plany i czy mogą zostać na początek 3 dni, potem tydzień, następnie 10 dni a skończywszy na 2 tygodniach. Ja rozumiem wszystko wiem, że dla Was jesteśmy tylko nędzną siłą roboczą, ale w każdej firmie są jakieś normy zachowań i określone postępowania z pracownikami. Zastanówcie się nad godnym traktowaniem pracowników, bo nie każdy będzie to akceptował.

michał

Witam. Wróciłem niedawno z turnusu w Niemczech. Poznałem wspaniałych ludzi. Była mega atmosfera w pracy. Wszyscy przyjaźnie nastawieni. Praca naprawdę nie jest ciężka fizycznie. Jeśli ktoś chce spróbować swoich sił to niech śmiało aplikuje i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Pozdawiam.

@michał

Panie Michale, dziękujemy i zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy:)

asiek

Zastanawiam się skąd te wszystkie najnowsze dobre opinie na temat zagranicznych inwentaryzacji, skoro na stronie iventu od dluższego czasu nie pojawiła się żadna oferta. Nawet niewiele jest krajowych. Jestem zarejestrowana od 2 miesięcy i żadnych sensownych ofert przez ten czas nie zauważyłam. Najwyraźniej firma ivent pisze je sobie sama .

@asiek

Szanowna Pani, zawsze zachęcamy do śledzenia na bieżąco terminów wyjazdów na naszym Portalu www.rekrutacja.invent.ag. Aktualnie mamy kilka otwartych terminów - na inwentaryzacje w Polsce, dostępny jest również wyjazd na inwentaryzacje zagraniczne do Niemiec od 30.05.2021 do 18.06.2021. Obecnie mamy ponad 300 pracowników, którzy regularnie z nami wyjeżdżają na projekty zagraniczne. W związku z tym sytuacja i ilość wolnych miejsc zmienia się z godziny na godzinę, a nasze wyjazdy cieszą się dużym zainteresowaniem. Pozdrawiamy i zachęcamy do zapisów:)

Agata

Moim zdaniem współpraca z firma INVENT jest bardzo dobrze zorganizowana. Kontakt z biurem, co najważniejsze, jest stały, zawsze można zadzwonić i Panie tam chętnie pomogą. W/W firma zapewnia wszelkie możliwe środki ochrony wobec pandemii. Atmosfera w pracy jest również dobra, warto jechać,polecam.

@Agata

Pani Agato, staramy się mimo ciężkich czasów:) Pozdrawiamy

Basia

Decydujac sie na wyjazd z ta firma trzeba zgadzac sie ze wszystkimi plusami i minusami.Nie mozna wyrazic swojego zdania bo jest sie juz na zawsze na czarnej liscie i nie ma mozliwosci wyjazdu juz z ta firma.Firma nigdy nie odpowiada ani na maile ani tez na korespondencje(usunięte przez administratora)Natomiast kazdy kto wypowie swoje zdanie czy to na temat ciaglych przeprowadzek do hoteli gdzie ludzie wyrzucali tony jedzenia poniewaz jechalo sie na noc do pracy zabierajac bagaze i jedzenie a potem jechalo sie tysiace kilometrow np.z Berlina do Bawarii zadna z tych osob ktora wyrazila swoje zdanie juz nie ma szans na prace w tej firmie.Natomiast toleruje sie tyranow ktorzy niszcza ludzi psychicznie.

@Basia

Pani Barbaro, prosimy opisać zaistniałą sytuację wraz ze szczegółami pod adresem: reklamacja@invent.ag. Po zapoznaniu się ze sprawą dołożymy wszelkich starań żeby wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy.

@Basia

Po pierwsze - twierdzenie, że wyrażenie swojego zdania owocuje wpisaniem na czarną listę to przesada. Tak samo z mailami. To że czasem zdarza im się nie odpisać to jeszcze nie znaczy, że "nigdy". Natomiast przeprowadzki są podyktowane koniecznością. Logistyka to nie jest prosta sprawa, trzeba wziąć pod uwagę odległość do sklepów, w których pracujemy i znaleźć hotele które w danym czasie są dostępne dla sporej kilkunasto lub kilkudziesięcio osobowej grupy, zapewnić ciągłość tych noclegów itd. Poza tym hotele muszą spełniać różne wymogi, szczególnie w czasie obostrzeń w związku z pandemią. Warto dodać że w ciągu ostatnich kilku lat standard noclegów uległ znacznemu podwyższeniu. Praca do najtrudniejszych nie należy a przeprowadzki są jej koniecznym elementem. Poza tym częstotliwość przeprowadzek jest różna, czasem co kilka dni a czasem jest się w jednym hotelu przez kilka tygodni - nie ma co się zniechęcać. Wyrzucanie "ton" jedzenia? Jeżdżę od kilku lat i jeszcze nigdy nie spotkałem się z sytuacją, kiedy zaskakiwano mnie nagłą niespodziewaną przeprowadzką a ja nagle musiałem tony i hektolitry jedzenia z lodówki wyrzucać. Kierownik zawsze mówi jak długo będziemy w danym miejscu, jak ktoś kupuje za dużo to marnuje pieniądze i żywność na własne życzenie. Kilku godzinna jazda z Berlina do Bawarii to nie są "tysiące kilometrów" :-) używanie takich przesadnych sformułowań nie służy poważnemu odbiorowi tych wszystkich zarzutów. Niszczący ludzi "tyrani" to kolejne elementy histerycznej retoryki tego wpisu. Z tyranią i niszczeniem ludzi się nie spotkałem. Kierowników i koordynatorów z którymi do tej pory pracowałem oceniam pozytywnie.

@Marek

Panie Marku, dziękujemy za bardzo wyczerpujący i merytoryczny komentarz. Pozdrawiamy serdecznie:)

patryczeq

Praca stworzona dla osób szukających dobrze płatnej pracy co do wykonywanych czynność, praca ta do ciężkich nie należy, mozna łatwo zarobić poznać nowych ludzi, fajna atmosfera, czego chcieć więcej? Poprostu polecam :)

@patryczeq

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy serdecznie:)

Renata k

Polecam firmę Invent .Najlepsza firma ,praca nie jest ciężka ,można liczyć na każdą pomoc ,zwiedzić świat ,warunki noclegowe super koordynatorzy i kierownicy najlepsi,pieniążki na czas cóż więcej chcieć jechac i zarabiac z firma INVENT. Chciałabym pojechać ale jeszcze problemy zdrowotne do likwidacji

@Renata k

Dziękujemy Pani Renato za miły komentarz. Życzymy zdrowia oczywiście:)

@INVENT Sp. z o.o.

Miło wspominam pracę z inventem ale chyba już nie chcą zatrudniać ludzi z większym peselem ale mimo to dziękuję za dotychczasową prace

Renata.k
@INVENT Sp. z o.o.

Dziękuję bardzo i pozdrawiam wszystkich serdecznie tęsknię za tą pracą tak wspaniala

@Ewa

Pani Ewo, głównym ograniczeniem odnośnie współpracy, które mamy jest ukończenie 18 roku życia. Pozdrawiamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1568.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1392, z czego 1148 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 194 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.